Xex Tool

Devil May Cry

کاربر سایت
Feb 2, 2008
738
نام
Arash
مشگل اين هست که فايل default.xex به دليل تغيير برای فري رجين شدن دچاره تغيير
حجم ميشه و در موقع جا زدن ارورميده ولی باز ان هم من حلش کردم
ولی وقتی رايت کردم نخوند

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شمام یه چیزی میگیا !!!
یعنی چی به لایو وصل نشیم ؟؟! اگه LIVE نباشه که باید X360 رو بندازیم سطل اشغال ...... !!

این حرفت درست.اما اگر می خوای این بازی هایی که رجیون لاک هستن رو بازی کنی باید فعلا بدون لایو بازی کنی.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
این حرفت درست.اما اگر می خوای این بازی هایی که رجیون لاک هستن رو بازی کنی باید فعلا بدون لایو بازی کنی.

خوب وقتی اکثر بازیها واسه 3 ریجن موجودن دیگه چه نیازی به اینه که بازیها رو فری ریجن کنیم و خودمونو از یک چنین موهبت بزرگی به نام LIVE محروم کنیم ؟؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب وقتی اکثر بازیها واسه 3 ریجن موجودن دیگه چه نیازی به اینه که بازیها رو فری ریجن کنیم و خودمونو از یک چنین موهبت بزرگی به نام LIVE محروم کنیم ؟؟!

پسرم بعضی بازی ها هستن برای یه رجیون میان و دیگه برای اون 2 تای دیگه نمیان.منظور من با هموناست.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
پسرم بعضی بازی ها هستن برای یه رجیون میان و دیگه برای اون 2 تای دیگه نمیان.منظور من با هموناست.

میگم پدربزرگ ! احتمالا شما با عالم غیب ارتباط نداری ؟؟!! :laughing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

میگم پدربزرگ ! احتمالا شما با عالم غیب ارتباط نداری ؟؟!! :laughing:

بخش اول رو بخون و جوابی که من بهش دادم رو بخون بعد بیا پست بده.

اکثر بازی ها Free Region هست.درسته.اما بازی که فقط برای PAL اومده باشه و برای 2 تا رجیون دیگه نیومده باشه رو آدم Region Unlock می کنه و روی کنسولش بازی می کنه.نیازی هم نیست زمانی که با این بازی داره بازی می کنه بره LIVE.
وقتی دوست نداری Region بازی رو Unlock کنی می تونی نیای توی این تاپیک.برو به Live بازی کردنت ادامه بده.

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
منم امتحان كردم ...
بازي NBA STreet رو كه J بود فري كردم ...
زدم رو HP با سرعت 2.4 ... هركي خواست ديسك رو مجاني ميدم بهش كه تست كنه چون خودم خيلي با لايو دارم حال مي كنم ...
اولين نفري كه در خواست كنه بهش مي دم ولي يادتون باشه به صورت اماني ...

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
اکثر بازی ها Free Region هست.درسته.اما بازی که فقط برای PAL اومده باشه و برای 2 تا رجیون دیگه نیومده باشه رو آدم Region Lock می کنه و روی کنسولش بازی می کنه.نیازی هم نیست زمانی که با این بازی داره بازی می کنه بره LIVE.

چه جالب !! پس با این برنامه ادم بازیهایی رو که ریجن لاک داره رو دوباره روشون ریجن لاک میذاره !! واقعا چه جالب ! :laughing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
هنوز كسي نتونسته بازي هاي اركيد رو full كنه؟
این برنامه همچین کاری نمی تونه بکنه به احتمال 99.9% به دلیل اینکه انقدر آدم بیکار توی نت و خارج وجود داره که اگر قرار بود با این برنامه بشه arcade ها رو full کرد تا الان خبرش اومد بود ولی هیچ صحبتی ازش نشده حتی هیچ کس در این مورد نظری هم نداده. نمی دونم فرزاد این موضوع رو از کجا گیر اورده.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
راستي دستوري كه دوست عزيزمون دادن بودن اشتباهه ...
از اين فرمول استفاده كنيد :
1. Xextool.exe رو بكشيد تو cmd
2. يه فاصله بديد
3. تايپ كنيد :r- mr e:\X\default.xex
4. Enter بزنيد و تقريبا 10 ثانيه صبر کنيد تا واژه ي Removed Are Media and Region Limit روي فضاي cmd بياد ... حالا مي تونيد cmd رو ببنديد
---------------
طريقه ي افزودن به Imageـه بازي ام تا 30 دقيقه ديگه مي زارم
---------------
فقط نمي دونم مشکل از کجاس ... تو دستور شماره ي 3 ... به جاي R منفي بايد منفي يه R تايپ کنيد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر