xboxlive.....یه قرار ساده......boooooom!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
اشکالی نداره تا بعد عید بچه ها سعی می کنند خودشون را Recover کنند و به لایو برگردند
امیدوارم wave bann امسال باعث یادگیری های بیشتر درباره مایکروسافت شده باشه...

My Gamertag: XxI SUNBOY IxX
همیشه آنلاین
(:biggrin1:)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
منم GOLD ام تموم شده :(( با این همه بازی جدیدی هم که هست و از همه مهمتر L4D که خیلی چیزه فوق العاده خفنیه موندیم تو کف و خماری.

انشاا.. که زودتر گلد بگیری و بیای باهم L4D بزنیم :love::love::love: خدایی بازیش ( البته انلاین ) واقعا خیلی عالیه ، این همه من بازی انلاین انجام دادم به اندازه ای بهم حال نداده بود که L4D حال داد :love::love::love::love: ( البته با بروبچ اونطرف :biggrin1::biggrin1::biggrin1: )
البته بچه های ایرانی همه تو کف Greas of war 2 و COD5 هستند !!! تو اد لیست من هنوز ندیدم کسی L4D بازی کنه !!! :eek::eek::eek::eek::eek:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
انشاا.. که زودتر گلد بگیری و بیای باهم L4D بزنیم :love::love::love: خدایی بازیش ( البته انلاین ) واقعا خیلی عالیه ، این همه من بازی انلاین انجام دادم به اندازه ای بهم حال نداده بود که L4D حال داد :love::love::love::love: ( البته با بروبچ اونطرف :biggrin1::biggrin1::biggrin1: )
البته بچه های ایرانی همه تو کف Greas of war 2 و COD5 هستند !!! تو اد لیست من هنوز ندیدم کسی L4D بازی کنه !!! :eek::eek::eek::eek::eek:
شما بیا با من بازی کن من صبح تا شب l4dبازی می کنم خو شحال میشم///

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
آقایون آیا شما که L4D آنلاین بازی میکنید بازیتون ارجینال هست یا با کپی هم میشه ؟
واقعا شما هيچ چيزی متوجه نميشيد با این همه سوالی که تو همه ی تاپيک ها کرديد؟
بابا ما با بازی های کپی بازی ميکنيم اماFull Stealthو Good Kreon rip ، يعنی تمام جوانب رو از نظر امنيتی رعايت ميکنيم تا خدايی نکرده شناسايی و بن نشيم. همين .
بين تمام بازی ها فقط بازی هيلو 3 مشکل داره که اونو بايد حتما ارجينال بگيريد.

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
بابا ما با بازی های کپی بازی ميکنيم اماFull Stealthو Good Kreon rip ، يعنی تمام جوانب رو از نظر امنيتی رعايت ميکنيم تا خدايی نکرده شناسايی و بن نشيم. همين .

من تو همه تایپکا پست دادم :eek: اول تو اینجا در مورد l4d سوال کردم چون میخواستم بدونم که آیا مثل halo 3 که شما میگید مشکل داره نباشه بعدم تو تاپیک هرسوالی درباره لایو یه سوال دیگه در مورد لایو کردم اصلا کسی شما رو زور کرده که همه تاپیک ها رو بخونی و به سوال همه هم جواب بدی لازم نکرده انقدر فعالیت کنید :mad:
باز کاربر فعالی چیزی بودی میشد ازش گذشت

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان

دقیقا تایید میشه . ;)

جناب ندونستن عیب نیست ، پرسش هم عیب نیست ، چه یکی چه 1000000000000000000000000000000000000000000000 تا ! شما هم اگه اعصاب نداری لازم نیست بخوای جواب هر پستی رو بدی . این بنده خدا اگه پست های دیگه رو دیده بود که حتما اینجا نمیپرسید . ( که منم ندیدم تو تاپیک ها ی دیگه ایشان چنین سوالی پرسیده باشه . )
البته بازی های 007 و Saints Row 2 هم آنلاین بازی کردنشون خطرناکه !! از همین بچه های سایت هم سر بازی کردن آنلاین SR2 بن شدند .
البته 007 رو باید با برنامه abgx360 GUI چک کرد و اگه نسخه پریویو نبود مشکلی نداره !! ( البته فکر کنم !!! )
کلا مواظب این 2 تا بازی باشید !!

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
البته بازی های 007 و Saints Row 2 هم آنلاین بازی کردنشون خطرناکه !! از همین بچه های سایت هم سر بازی کردن آنلاین SR2 بن شدند .
اینا چون Review copyبودن بن شدن. من همين الان ميرم سورس سالمش رو دانلود ميکنم بازی هم ميکنم. ميبينيد که بن نميشم! کسانی که Fallout3نسخه review copyرو بازی کردن هم بن ميشن و شدن
اما هيلو 3 کلا قضيش فرق داره. هيچ هکری هم تاحالا نفهميده مشکلش چيه. من الان بهترين سورسی که از هيلو 3 تو اینترنت موجوده رو دارم . با هر نرم افزاری هم که بگی چکشون کردم. کوچکترين مشکلی نداره. اما بازم اگر بزارمش تو دستگاه بن ميشم . مطمئن باشيد

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
اینا چون Review copyبودن بن شدن. من همين الان ميرم سورس سالمش رو دانلود ميکنم بازی هم ميکنم. ميبينيد که بن نميشم! کسانی که Fallout3نسخه review copyرو بازی کردن هم بن ميشن و شدن

اما هيلو 3 کلا قضيش فرق داره. هيچ هکری هم تاحالا نفهميده مشکلش چيه. من الان بهترين سورسی که از هيلو 3 تو اینترنت موجوده رو دارم . با هر نرم افزاری هم که بگی چکشون کردم. کوچکترين مشکلی نداره. اما بازم اگر بزارمش تو دستگاه بن ميشم . مطمئن باشيد
هیچ کس تا حالا دلیل بن شدن ها را نمی داند!مطمئن باشید اگر از بهترین نسخه و بهترین امکانات هم استفاده کنید احتمال بن شدن شما هست.پس لطفا به کاربرهای دیگر نگید که اگر این کارو بکنید بن نمی شید!اشکان جان هم که بن نشده به دلیل اطلاعات بالا و کارهایی است که اگر بخواهیم بررسی کنیم ساعت ها باید مطلب بنویسیم.لطفا موضوع تاپیک را هم نحرف نکنید!

موفق باشید.

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام به بچه ها آقایونی که LEFT 4 DEAD آنلاین میزنن دستاشون بالا امروز ساعت 7 همگی آن بشن این gamer tag من reza25tolife
بچه هایه دیگه هم gamer tag هاشون رو بدن تا add کنم:love:

هرکی میاد اینجا اعلام کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر