xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
So says John Carmack, the legendary programmer of the Doom and Quake series, in an intriguing interview with Buzzscope. Though Carmack expresses a "preference" for the Xbox 360's CPU design, he admits that the PS3 "will have a bit more peak power."
مرسی محمد رضا جان..
این موضوع که PS3 قدرتمند تر از Xbox 360 هست را بار ها و بارها هم من و هم دوستان دیگه در این تاپیک گفتند منتها بعضی دوستان علاقه ای ندارند قبول کنند ..چه میشه کرد...کار به جایی رسیده که دیگه برنامه نویس شرکت Id هم صداش در اومده میگه PS3 قدرتمند تره....

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط REZA619:
من ميگم ايكس باكس 360 بهتره چون قيمتش ارزانتره
يعني هر چي ارزان بود قيمتش خودشم خوبه ابن حرف اصلا منطقي نيست و حرفي هم كه منطقي نباشه پشيزي نميارزه:peace:
اينم عكس بازي زيبايAll Project IM
930874_20051129_screen001.jpg

javascript:changeImg('prev');javascript:changeImg('next');
930874_20051129_screen002.jpg

كه مختص پي اس3 هست كاملا هم از گم پلي هست

اينم بازي ديگري به نام

Fatal Inertia

كه اگه تريلرشو دانلود نكنين ضرر كردين

Watch It Now!
Download

Fatal Inertia Gameplay Movie 1 Posted Sep 16, 2005 | 1'43" | Lo-Res: 20.8MB
خيلي گرافيك داره
و حال

09/15/2005

09/15/2005
متال گير ساليد خورندهي دلها عكس ها رو ببينيد و بگيد بابا كونامي دمت گرم
بعدي:

عكس هايي از گيم پلي گتوي 3 براي پي اس 3
از همه خواهش ميكنم اين و ببينين

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
محمد رضا جان چرا شرمنده ميشي مگه گفتن حقيقت شرمندگي دارد راستي يه مدتي نبودي كجا بودي؟:hug:

اينها همه گيم پلي پي اس3 هستند

http://www.gamespot.com/ps3/action/warhawk/screenindex.html
و مطمئن باشيد من بازم عكس از بازي هاي پي اس3 ميزارم و بدونيد كه از مبارزه دست نميكشم حتي اگه نظم صحفه خراب بشه

چند بار توي همين تاپيك گفتم كه در مورد بازي هاي دو كنسول نسل بعد بحث نكنيد اما حالا كه كسي گوش نكرد منم بازي هاي پي اس3 رو ميزارم و ازشون تعريف ميكنم

http://www.gamespot.com/ps3/action/warhawk/screenindex.html

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
اينم عكس بازي زيبايAll Project IM كه مختص پي اس3 هست

من واقعا نمیدونم شما چه جوری این نکات ظریف رو گیر میاری!
اولا اسم درست بازی Project IM هست.
دوما این بازی نه تنها مختص PS3 نیست بلکه هم واسه X360 کانفیرم شده و هم واسه PC !
تازه اولین بار برای X360 کانفیرم شد.
اگه توی همون گیم اسپات که عکسها رو ازش گذاشتی یه سرچ میکردی میدیدی.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من یکی که به شخصه اگر پول دار بشم پی اس تری میخرم یعنی می دونی الان کنسول جدید بیاد 70 درصد بازی ها برای اون میاد گرافیک اون 60 درصد بهتر از ایکسبوکس 100 درصد از کامپیوتر امکاناتشم 80 درصد بهتر از ایکسبوکس

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
نوشته شده توسط Miesam:
من یکی که به شخصه اگر پول دار بشم پی اس تری میخرم یعنی می دونی الان کنسول جدید بیاد 70 درصد بازی ها برای اون میاد گرافیک اون 60 درصد بهتر از ایکسبوکس 100 درصد از کامپیوتر امکاناتشم 80 درصد بهتر از ایکسبوکس
انتظار نداشتم تو بازيسنتر از اين پستا ببينم. ولي مثل اينكه اينجا هم هستن.
بابا آخه اطلاعاتي نداري مثل من فقط گوش بده. اين چيزا كه شما ميگي من هم ميفهمم كه چرته چه برسه به ....

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اگه ps3 زوتر اومده بود شما چيكار مي كردي بازم ميگفتي بحث بازي نشه؟!!!!

اگه شما يه بازي بگي ما چهار تا بازي باحالتر مي گيم.(اين جمله شبيهه فيلم شعله شد وقتي اميتا به جبار سينگ ميگفت!!)

فعلا كه هيچ بازي جديدي براي ps3 كانفيرم نشده شايدم ما خبر نداريم اگه هست بگين ما خوشحال ميشيم .

در ضمن براي بار دهم ميگم كه قدرت ضامن برنده شدن كنسول نيست بلكه بازي ها هستند كه برنده نهايي را مشخص مي كنند.

و الان xbox360 چند برابر ps3 بازي دارد.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کار به جایی رسیده که دیگه برنامه نویس شرکت Id هم صداش در اومده میگه PS3 قدرتمند تره....

البته John Carmack صداش در نیومده ... اینجوری که شما میگی آدم فک میکنه کارمک شاکی شده گفته PS3 قوی تره :)
کارمک تقریبا توی همه مصاحبه هاش در مورد نسل بعدی بازیها ضمن تاکید بر این که PS3 قدرت سخت افزاری بیشتری داره اعلام کرده که کنسول XBOX360 رو برای بازی سازی ترجیح میده ... دلیلش هم آسان تر بودن ساخت بازی بر روی این کنسوله
شخص کارمک گفته بود که 20 درصد آسان تر بودن ساخت بازی بر روی X360 برای شرکت ID به مراتب مهم تره از 20 درصد قوی تر بودن سخت افزار PS3

الان کنسول جدید بیاد 70 درصد بازی ها برای اون میاد گرافیک اون 60 درصد بهتر از ایکسبوکس 100 درصد از کامپیوتر امکاناتشم 80 درصد بهتر از ایکسبوکس

شما چجوری این درصدها رو به دست آوردی !؟

بدونيد كه از مبارزه دست نميكشم حتي اگه نظم صحفه خراب بشه

شما لطف میکنید و از این به بعد عکسها رو تماما به صورت Thumbnail میزارید. عکسهای بزرگ علاوه بر اینکه سایز صفحه رو به هم میریزن سرعت لود شدن صفحات رو خیلی خیلی پایین میارن.
از اين به بعد پستهایی که دارای عکس با سایز و حجم زیاد باشند با عرض شرمندگی تمام پاک میشوند.

ضمنا دوست عزیز اینجا کسی با کسی مبارزه نمیکنه

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ChaosTheory:
من واقعا نمیدونم شما چه جوری این نکات ظریف رو گیر میاری!
اولا اسم درست بازی Project IM هست.
دوما این بازی نه تنها مختص PS3 نیست بلکه هم واسه X360 کانفیرم شده و هم واسه PC !
تازه اولین بار برای X360 کانفیرم شد.
اگه توی همون گیم اسپات که عکسها رو ازش گذاشتی یه سرچ میکردی میدیدی.
موفق باشید.

ببخشيد دوست عزيز چون با عجله كارامو انجام دادم و كمي شلوغ شده بود اشتباه كردم ولي خوب نيست شنا هم با طعنه جواب بديد
در ضمن كي گفته چون بازي هاي 360 دو برابر پي 3 هست بهتره اولابازي هاي پي اس1 10 برابر 360 هست بعد هنوز پي اس3 نيومده شما چجوري مقايسه ميكنيد
در ضمن بهزاد جان من چند بار به دوستان گفتم كه تبليغ بازي هاشون رو تا امدن پي3 نگه دارن اما گوش نكردن گفتم بزارين بازي هاي پي3 رو هم ببينيم بعد نتيجه بگيريم اما بچه هايي كه همشون طرفدار 360 هم بودن به حرفم گوش نكردن چون بچه هاي پي اس 3 هنوز بازي هاشون رو نديدن كه بخوان دربارش نظر بدن اگه قول بدين ديگه درباره بازي هاي 360 تبليغ نميكنين و به بحث در باره بقيه چيز ها ميپردازين منم بي خيال ميشم اخه طرفدارهاي 360(البته فقط 2تاشون)ديدن دارن از نظر هاي ديگه مثل سخت افزار و ... كم ميارن رفتن چسبيدن به بازي ها و بازي هاي 360 رو با خودشون مقايسه ميكنن و پيش خودشونم حال ميكنن كه 360 برد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اخه طرفدارهاي 360(البته فقط 2تاشون)ديدن دارن از نظر هاي ديگه مثل سخت افزار و ... كم ميارن رفتن چسبيدن به بازي ها و بازي هاي 360 رو با خودشون مقايسه ميكنن و پيش خودشونم حال ميكنن كه 360 برد
من خوشم از 360 میاد ولی تعصب ندارم.
فقط یه مشکلی که هست اینه که شما همین بازی های 360 رو ندارین که باهاش حال کنین.(البته هنوز ندارین)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
من خوشم از 360 میاد ولی تعصب ندارم.
فقط یه مشکلی که هست اینه که شما همین بازی های 360 رو ندارین که باهاش حال کنین.(البته هنوز ندارین)
دوست عزيز شما دو باره رفتي تو بحث بازي اقا لطفا رو ي بازي هاي دو كنسول تا امدندنشون بحث نكنيد

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
البته John Carmack صداش در نیومده ... اینجوری که شما میگی آدم فک میکنه کارمک شاکی شده گفته PS3 قوی تره :)
کارمک تقریبا توی همه مصاحبه هاش در مورد نسل بعدی بازیها ضمن تاکید بر این که PS3 قدرت سخت افزاری بیشتری داره اعلام کرده که کنسول XBOX360 رو برای بازی سازی ترجیح میده ... دلیلش هم آسان تر بودن ساخت بازی بر روی این کنسوله
شخص کارمک گفته بود که 20 درصد آسان تر بودن ساخت بازی بر روی X360 برای شرکت ID به مراتب مهم تره از 20 درصد قوی تر بودن سخت افزار PS3

البته من فكر ميكنم دلارهاي $M در اين قضيه طراحي راحتتر نقش زيادي داشته و داره... و الا بازي ساختن هيچ وقت كار راحتي نبوده كه حالا مثلاً باتوجه به نوع خاص سخت افزار PS3 اين امر اوقدرها هم سختتر بشه... جان كارمك شخصيت قابل احترامي داره براي همه ولي من نميتونم قبول كنم كه سختي زيادي وجود داشته باشه... در E3 2005 هم نماينده Epic در جواب جناب هوان كه پرسيده بود چندوقت طول كشيد تا انجين UT روي PS3 ران بشه... گفت: از وقتي كه ما اولين Dev-kit رو گرفتيم بلافاصله شروع به كار كرديم تا انجين آنريل روي PS3 كاملا قابل اجرا باشه "2" ماه ميگذره... و اين بخاطر قدرت و توانمندي سخت افزاري اين كنسول هست كه كارها رو براي سازنده ها آسون كرده... تو دمانستريشن UT2007‌ در E3 اين ديالوگها هست البته.. من عيناً نقل نكردم و اون چيزي كه از اون زمان در خاطرم باقي مونده بود اينجا نقل كردم...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
دوست عزيز شما دو باره رفتي تو بحث بازي اقا لطفا رو ي بازي هاي دو كنسول تا امدندنشون بحث نكنيد
چشم!!!!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

چون من به شخصه هیچ علاقه ای به کنسول ها ندارم .ولی پیگیر اخبارش هستم.و هر چی گیرم بیاد میخونم.ولی نظری در این مورد ندارم.چون هیچ کدومو هنوز توی دستم نگرفتم و هیچ بازی هم باهاش نکردم.

پس لطفا ایرادی بهش نگیرید و فقط بخونیدش.به عنوان اینکه یه متنی رو کپی کردم اینجا.

ولی فقط این خبرو الان دیدم میزارم.

بدون شرح هم هست.

چون میترسم که اشتباه کنم.

خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.

PS3 More Powerful than Xbox 360, says John Carmack

The PS3, it seems, packs quite a punch.

So says John Carmack, the legendary programmer of the Doom and Quake series, in an intriguing interview with Buzzscope. Though Carmack expresses a "preference" for the Xbox 360's CPU design, he admits that the PS3 "will have a bit more peak power."

Sony fans shouldn't break out the champagne just yet, however, as Carmack notes that "it will be easier to exploit the available power on the 360."

And in a final twist of the dagger, Carmack confirms that id Software's next title will be available for the PS3, Xbox 360, and PC from the get-go. That's big news for id Software, a development studio that, until recent years, was considered a PC-first company.​

این جور خبر دادنو اصلا دوست ندارم.

ولی شرمنده. :o :o :o

خودتون ببخشید.

خداحافظ

به سلام استاد :)
كجايي بابا چند ماهي هست نيستي... Offline هاتم كه نميخوني :) به هر حال خوش اومدي. اما اين خبر ماه ها پيش در سايت PS3portal هم اومده بود و گفته استاد كارمك چندان هم جديد نيست:) اما خوبه كه لااقل اين رو هم بگم كه گفته كه قصد داره كه يك ورژن كاملاً تركونده شده (همون ReMastered) از Doom3 رو براي PS3 بده.. البته ابراز علاقه كرده... بايد ببينيم كه آيا همچين اتفاقي ميافته يا نه كه اگر بيافته واقعاً عالي ميشه...

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Darkfie1d:
به سلام استاد :)
كجايي بابا چند ماهي هست نيستي... Offline هاتم كه نميخوني :) به هر حال خوش اومدي. اما اين خبر ماه ها پيش در سايت PS3portal هم اومده بود و گفته استاد كارمك چندان هم جديد نيست:) اما خوبه كه لااقل اين رو هم بگم كه گفته كه قصد داره كه يك ورژن كاملاً تركونده شده (همون ReMastered) از Doom3 رو براي PS3 بده.. البته ابراز علاقه كرده... بايد ببينيم كه آيا همچين اتفاقي ميافته يا نه كه اگر بيافته واقعاً عالي ميشه...

سلام

به جون یچت قسم این خبر مال 6 ژانویه 2006 هستش.

حالا چرا چند ماه قبل منتشر شده والا من بیخبرم.

صفحه قبلو اگه ببینی من لینکشو داده بودم.حالا اگه خبر مال چند ماه پیشه من بی تقصیرم.

من که گفتم فقط نقل خبر کردم.بدون هیچ کمو کاستی و لینکشم دادم مال 6 ژانویه.

چون من نمیخوام حرف اشتباهی بزنم.فقط نقل قول کردم.حالا چرا اون سایت خبر چند ماه پیشو الان گذاشته من چیزی نمیدونم.

کلا بیخیال.

این فکر کنم 3مین پست من توی این تاپیک بود .من فقط خواننده این تاپیک بودم و هستم.

اینم 3 تا هم از دستم در رفت.

در مورد کم پیدا شدن هم شکر خدا فعلا زندم و دارم زندگی میکنم.

این چند وقته دو -سه بار سر از بیمارستان در اوردم.ولی خوبم.

ببخشید.بیراهه رفتم.

خداحافظ

اقا سیاوش (درست گفتم اسمتونو ) :cheesygri :cheesygri

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر