xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

دوست من پلی استیشن از بلو ری استفاده میکنه برای گیمها دیگه خبری از سی دی نیست البته تو 2 هم دی وی دی بود پس سی دی داره میمیره

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
نوشته شده توسط namazizadeh:
سلام
من یک سئوال داشتم ps3 سی دی کپی هم می خورد یا نه ؟
بابا حالا بزاريد بياد.بعد كپي خور بشه.
به نظر من اگه قيمت بلو ري پايين نياد بهتره بازيها رو همونطوري اورجينال بگيريد. البته من خودم تا 13 روز 360 برام ميرسه.با دو تا بازيه doa4 و pgr3 و خودم هم ميخوام يكي كه احتمالا pdz باشه بگيرم. من كه صبرم ديگه تموم شده.
چند تا سوال در مورد 360 داشتم كه ميپرسم.لطفا اگه مطمعن هستيد جواب بديد.
1- نميشه رو 360 مدچيپ xbox رو بزنيم و بازيهاي xbox رو حداقل كپي اجرا كنيم؟؟
2- باتري دسته 360 چقدر شارژ نگه ميداره و چقدر طول مي كشه كه شارژ بشه؟
3- 360 هم مثل xbox خودش دو تا دسته داره يا مثل ps2 بايد يكي براش بگيريم؟
4- امكانات lan 360 چطوريه؟ راحت ميتونيم يه شبكه درست كنيم يا بايد مثل xbox هزار جور بدبختي كشيد تا درستش كرد؟
5- تنچو و اسپلينتر سل 4 براي ps3 كانفريم شدند يا نه؟

ASHKAN_FISHER

کاربر سایت
Dec 16, 2005
194
salam

منم به ps3 رای میدهم

چون خود مایکروسافت فهمید دستگاهش در برابر سونی توان مقابله نداره سریع مدل جدید را داد بیرون تا از موقعیت استفاده کند.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
چون خود مایکروسافت فهمید دستگاهش در برابر سونی توان مقابله نداره سریع مدل جدید را داد بیرون تا از موقعیت استفاده کند
اگه این جور به خواهیم استنباط کنیم پس سونی میدونه که در برابر ایکس 360 حرفی برای گفتن نداره پس داره ps3 رو میده بیرون.

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
من حدودا یه 150 مگ دمو Dead OR Alive 4 دانلود کردم نظرم 180 درجه در مورد X360 عوض شد

از نظر محیط معرکه بود و گرافیکش حرف نداشت

البته ابن شخصیت Halo را که اوردن تو گیم یه خورده جالب نشده اما خوب دیگه تیم Tecmo صلاح دونسته

هیچی Dead Or Alive نمی شه
168.gif

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من حدودا یه 150 مگ دمو Dead OR Alive 4 دانلود کردم نظرم 180 درجه در مورد X360 عوض شد

از نظر محیط معرکه بود و گرافیکش حرف نداشت

البته ابن شخصیت Halo را که اوردن تو گیم یه خورده جالب نشده اما خوب دیگه تیم Tecmo صلاح دونسته

هیچی Dead Or Alive نمی شه
168.gif

امیر جان اگر شما 200 MB دمو هایی که من دیدم در مورد GEARS OF WAR را ببینید 720 درجه نظرتون تغییر میکنه

XBOX 360 یک LUNCH نرمال رو به بالا داشت ولی یک آینده ی نزدیکه فوق العاده بالا داره

هیچ کدوم از بازیهایی که الان LUNCH شده قابله مقایسه با بازی های بعدیه XBOX 360 نیست ، XBOX 360 یک لیست بلند بالا یی از بهترین بازی ها را در چند ماه دیگه به بازار که هر کدام به تنهایی میتونند موفقیت HALO 2 را داشته باشند
این بار HALO دست تنها نیست !!! امید MS به XBOX 360 چندین برابر نسبت به XBOX 1 بود، اصلا نمیشه موقعیت XBOX 1 را با 360 مقایسه کرد، XBOX 360 هیچ کمبودی از نظر بهترین بازی ها نخواهد داشت،
آنقدر بازی های محبوب همه در حال شکل گرفتن هست که HALO 3 به مقداری از ذهن خیلی ها محو شده !!! بازی ای که تمام امید XBOX بود ،البته نه اینکه HALO 3 کم شمرده شود نه ، ولی باور کنید شماره بازیهای به جذابیت HALO زیاد خواهد شد
شما دقت کنید تموم بازی هایی که در LUNCH بودند برای ما جالبند و اگر هر کدوم از اونا را تو خونه داشته باشیم بی خیال از سرش نمیگذریم ،کدوم یک از بازیهای الان XBOX 360 خسته کننده هست ؟ کدومش را حاضر نیستید اصلا بازی نکنید ؟

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
- نميشه رو 360 مدچيپ xbox رو بزنيم و بازيهاي xbox رو حداقل كپي اجرا كنيم؟؟
2- باتري دسته 360 چقدر شارژ نگه ميداره و چقدر طول مي كشه كه شارژ بشه؟
3- 360 هم مثل xbox خودش دو تا دسته داره يا مثل ps2 بايد يكي براش بگيريم؟
4- امكانات lan 360 چطوريه؟ راحت ميتونيم يه شبكه درست كنيم يا بايد مثل xbox هزار جور بدبختي كشيد تا درستش كرد؟
5- تنچو و اسپلينتر سل 4 براي ps3 كانفريم شدند يا نه؟

1.خير
2.يادم نيست !
3.يدونه دسته بيشتر نداره
4.خيلي راحت كابل Ethernet رو ميخري و 360 ها رو به هم وصل ميكني.يا ميتوني آداپتور بي سيم لن بخري به قيمت 100 دلار و اين كار رو براي هر 360 بايد انجام بدي و در نهايت يه شبكه بي سيم با سرعت بسيار بالا رو داري.مگه با اكس باكس 1 چطوري لن درست ميكردي ؟
5.خير

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
امیر جان اگر شما 200 MB دمو هایی که من دیدم در مورد GEARS OF WAR را ببینید 720 درجه نظرتون تغییر میکنه
احسان جان اگه كمي دقت كني يه چيزي كه 720 درجه تغيير كنه بر ميگرده سر جاش:)
در ضمن كي گفته بازي هاي 360 بد هستن اونا واقعا عالين و براي كسي كه داره پي اس2 بازي ميكنه يه چيز فوق العادست اما بازي هاي پي اس3 هم خوبن تازه دو نه سه بار در همين تاپيك بحث بازي بسته شد
پس::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting:
ديگه كسي بازي دو كنسول رو مقايسه نكنه كه ميزنم به سيم آخر
:ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting::ranting:
اينو براي اخرين بار گفتم ديگه كسي بگه دعواش ميكن يا به مامانش ميگم
و دوست عزيز به نظر من هم هر كسي نميتونه پي اس3 بازي كنه چون حتي اگه بلور ري پي3 رو كپي خور كنن بلو ري خام خودش 26 دلاره كه معادله 20 هزار تومنه تازه اگه كپي خور كنن كه من فكر ميكنم همين طرفدار هاي پي3 رو كم كرده اما قبول كنيد جدا از قيمت قدرت پي3 برتره فقط فقط و فقط قيمته كه باعث ميشه خيلي ها به طرف 360 برن
البته دلايل بيشتري هم وجود داره اما قيمت بزرگترينشه

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
من میگم الان نباید قضاوت کرد...باید صبر کرد پی اس 3 و روولوشن هم بیان بعد ببینیم توی نظر سنجی ها چند درصد از خریدار ها راضی بودن .البته باید به نقد های کنسول ها هم توجه کرد که مسلما در سایتهای معروف قرار هواهند گرفت.

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
نوشته شده توسط Sony:
ر جافقط و فقط قيمته كه باعث ميشه خيلي ها به طرف 360 برن
البته دلايل بيشتري هم وجود داره اما قيمت بزرگترينشه

خوب اگه اینطوریه پس کل این دنیا باید برن رولوشن بخرن چون فقط چند دلاری با گیم کیوب فرق می کنه

گیم کیوب هم در دبی 150 دلار هست پس قیمتی نیست که کسی نتونه بخره

هر کنسول یه گیم های مخصوص داره که با همون گیم کنسولش پیشرفت می کنه

همین الان همه منتظر MGS 4-Devil May Cry و چند تا بازی دیگه بروی PS3 هستند و در واقع خود گیم را می خوان نه خود کنسول را

خوب اگه این بازی ها برای X360 منتشر بشه کی می ره PS3 بخره...

من اگه X360 بخرم فقط بخاطر Dead Or Alive هست و اگه Dead Or Alive بروی یه کنسول دیگه بیاد می رم اون کنسول را می خرم

پس هر کنسول یه برگ برنده داره و این دلیل نمی شه بگیم فلان کنسول خوبه فلان کنسول بده

ضمنا X360 جز کنسول های اینده هست و اصلا نمی شه گفت که از PS2 بهتره

شما بهتره گیم کیوب را با PS2 مقایسه کنید...

namazizadeh

کاربر سایت
Sep 29, 2005
89
نوشته شده توسط MGS:
پس اين همه تلاش براي ساخت مد چيپ چيه
راستي اين رمزها تو ي امضات براي متالگير 3 هست يا اگر نيست برا يچه بازي هست؟
پس امیدوارم چیپ ساخته بشه و این چیتهای پرنس است :) :) :cheesygri

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

چون من به شخصه هیچ علاقه ای به کنسول ها ندارم .ولی پیگیر اخبارش هستم.و هر چی گیرم بیاد میخونم.ولی نظری در این مورد ندارم.چون هیچ کدومو هنوز توی دستم نگرفتم و هیچ بازی هم باهاش نکردم.

پس لطفا ایرادی بهش نگیرید و فقط بخونیدش.به عنوان اینکه یه متنی رو کپی کردم اینجا.

ولی فقط این خبرو الان دیدم میزارم.

بدون شرح هم هست.

چون میترسم که اشتباه کنم.

خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.

PS3 More Powerful than Xbox 360, says John Carmack

The PS3, it seems, packs quite a punch.

So says John Carmack, the legendary programmer of the Doom and Quake series, in an intriguing interview with Buzzscope. Though Carmack expresses a "preference" for the Xbox 360's CPU design, he admits that the PS3 "will have a bit more peak power."

Sony fans shouldn't break out the champagne just yet, however, as Carmack notes that "it will be easier to exploit the available power on the 360."

And in a final twist of the dagger, Carmack confirms that id Software's next title will be available for the PS3, Xbox 360, and PC from the get-go. That's big news for id Software, a development studio that, until recent years, was considered a PC-first company.​

این جور خبر دادنو اصلا دوست ندارم.

ولی شرمنده. :o :o :o

خودتون ببخشید.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط Amir(Steve):
خوب اگه اینطوریه پس کل این دنیا باید برن رولوشن بخرن چون فقط چند دلاری با گیم کیوب فرق می کنه

گیم کیوب هم در دبی 150 دلار هست پس قیمتی نیست که کسی نتونه بخره

هر کنسول یه گیم های مخصوص داره که با همون گیم کنسولش پیشرفت می کنه

همین الان همه منتظر MGS 4-Devil May Cry و چند تا بازی دیگه بروی PS3 هستند و در واقع خود گیم را می خوان نه خود کنسول را

خوب اگه این بازی ها برای X360 منتشر بشه کی می ره PS3 بخره...

من اگه X360 بخرم فقط بخاطر Dead Or Alive هست و اگه Dead Or Alive بروی یه کنسول دیگه بیاد می رم اون کنسول را می خرم

پس هر کنسول یه برگ برنده داره و این دلیل نمی شه بگیم فلان کنسول خوبه فلان کنسول بده

ضمنا X360 جز کنسول های اینده هست و اصلا نمی شه گفت که از PS2 بهتره

شما بهتره گیم کیوب را با PS2 مقایسه کنید...
دوست عزيز اين قدر سطح بين نباش هيچ ادمي نمياد به خاطر يك بازي يه كنسول بخره مثلا اگه قيمت بازي هاي پي اس 3 دانه اي 20 هزار تومن باشه چي ميشه من منظورم از اختلاف قيمت 2يا3 هزار تومن نيست قيمت كنسول هم اصلا مهم نيست هر چقدر باشه مهم قيمت بازي هاشه من اميدوارم قيمت بلوري پايين بياد البته اگه نياد و بازي هاي پي اس 3 40 هزار تومن هم باشند بازم ميخرم اصلا قيمت برام مهم نيست چون من به خاطر چند تا بازي نميرم يه كنسول بخرم به خاطر كوهي از بازي ها ميرم بخرم ممكنه در اينده پي اس 3 به خاطر قيمتش به افسانه ها سپرده بشه و همه طرفدار هاي كنسول هاي نسل بعد 360 بخرن اما من هيچ وقت پي اس3 و قدرتشو فراموش نميكنم چون احسان عزيز هم از بازي هاي 360 دفاع ميكنه و پي اس3 نيامده بازي هاي 2360 رو به نمايش ميزاره منم مجبورم ابر بازي هاي پيث اس3 رو به نمايش بزارم طرفدار هاي پي اس3 هم خواهشن با من همكاري كنن و بازي هاي پي اس3 رو نمايش بدن
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

چون من به شخصه هیچ علاقه ای به کنسول ها ندارم .ولی پیگیر اخبارش هستم.و هر چی گیرم بیاد میخونم.ولی نظری در این مورد ندارم.چون هیچ کدومو هنوز توی دستم نگرفتم و هیچ بازی هم باهاش نکردم.

پس لطفا ایرادی بهش نگیرید و فقط بخونیدش.به عنوان اینکه یه متنی رو کپی کردم اینجا.

ولی فقط این خبرو الان دیدم میزارم.

بدون شرح هم هست.

چون میترسم که اشتباه کنم.

خودتون به بزرگی خودتون ببخشید.

PS3 More Powerful than Xbox 360, says John Carmack

The PS3, it seems, packs quite a punch.

So says John Carmack, the legendary programmer of the Doom and Quake series, in an intriguing interview with Buzzscope. Though Carmack expresses a "preference" for the Xbox 360's CPU design, he admits that the PS3 "will have a bit more peak power."

Sony fans shouldn't break out the champagne just yet, however, as Carmack notes that "it will be easier to exploit the available power on the 360."

And in a final twist of the dagger, Carmack confirms that id Software's next title will be available for the PS3, Xbox 360, and PC from the get-go. That's big news for id Software, a development studio that, until recent years, was considered a PC-first company.

این جور خبر دادنو اصلا دوست ندارم.

ولی شرمنده. :o :o :o

خودتون ببخشید.

خداحافظ

خيلي ممنون دوست عزيز ميشه لينك بدي و بگي اينو از كجا كپي كردي

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Sony:
خيلي ممنون دوست عزيز ميشه لينك بدي و بگي اينو از كجا كپي كردي

سلام

این جور خبر دادن ممنون بودن نمیخواد.متشکرم.من باید با این جور خبر دادن اب شم برم زیر زمین.

بفرما جناب SONY

اینم لینک این خبر:

http://www.gametrailers.com/viewnews.php?id=2809

بازم به خاطر این جور خبر دادن متاسفم.ولی چاره ای ندارم.

خداحافظ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر