xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
اقا احسان شما ميگيد هر كسي كه طرفدار كنسولشه ادم تعصبيه اين يك پنداشت غلط شما برو توي يك لغت نامه فارسي معني دقيق اين كلمه رو نگاه كن يعني كسي كه بي دليل و چشم و گوش بسته از يك چيز دفاع ميكنه و در حد مرگ حتي اگه اون چيز اشغال باشه ازش دفاع ميكنه
ولي من يك سوال دارم چرا طرفدار هاي پي3 بيشترن همه تعصب دارن چجوري اين تعصب اين قدر زياد رواج پيدا كرده كه اكثرا دارن اينا كه شما مي پنداريد تعصب نيست
و اما در مورد دلايلتون:
1- اگه بخوايم موفقيت هاي اينده پي3 رو در مقابل 360 بگيم ممكنه به تشبيهي مانند بمبو ترقه هم برسيم اما به نظر من هيچ و قت به اونجا نميرسيم شما اين حرفارو از زبون خودت ميگي طوري كه انگار من گفتم بعد تكذيبشون ميكني
2-طرفدار هاي پي3 تعصب ندارن منطق دارن من واقعا نمگم طرفدار هاي 360 بي منطقن اونا هم منطق دارن ولي خوب نظر داريم تا نظر هر كي يه چيزو ميخواد يكي ارزوني يكي كيفيت يكي ويندوز روي كنسول يكي لينوكس و ....
3-درسته كه بازي هاي انلاين لذت بيشتري دارن اما همانطور كه خودتم گفتي براي ايراني ها نيست اگه بود ممكن بود 360 طرفداراش 2 برابر بشه ولي تنها برتري 360 براي ايراني ها نيست
حالا بحث بازي هم كه جداست اونم بعضي ها شيطان ميگريد دوست دارن بعضي ها پرفكت زرو
4-تمامي كنسول هايي كه وارد بازار شدن كپي خور هم شدن پي3 هم ميشه كي فكر ميكرد در زمان ورود ايكس باكس كپي خور بشه
5-رم و در ضمن رم و اینا هم که گفتی منظورت سخت افزار بود که الان دیگه همه دنیا میدونن سخت افزار پی 3 بالا تزر از 360 است

6-تازه من متال گیر رو گفتم که اون موقع فقط برای پی3 بود اما حالا امکان اومدنش برای 360 هم هست

امیدوارم دیگه هم توهین نکنین چون من دیگه چیزی به شما نگفتم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من اولین کلامم را با احترام به شما شروع کردم ولی در عوض جواب ناروا شنیدم
شما منا متهم کردید به اینکه فکر نمیکنم و حرف میزنم این یعنی ....!!!!
میشه گفت طرف را احم.... پنداشتن چه انتظاری داشتید از من ؟ که بیام ازتون تشکر کنم ؟

-رم و در ضمن رم و اینا هم که گفتی منظورت سخت افزار بود که الان دیگه همه دنیا میدونن سخت افزار پی 3 بالا تزر از 360 است

تنها سخت افزاری که احتمال میره کمی قوی تر از XBOX 360 باشه CPU هستش
که اون هم هنوز مشخص نیست
بنا به ظاهر سازی هایی که قبلا SONY داشته و باعث عوام فریبی شده تا اومدن کنسول نمیشه قضاوت کرد
ولی در مورد UNIFIED SHADER و PIXEL PIPELINE لازم به توضیح میبینم که بگم
این تکنولوژی مال ATI میباشد و در حال کسترش میباشد
به طوری که این 48 خطه لوله ی ترکیب شده با پیکسل ها چنان باری را از دوش GPU بر میدارد که اصلا قابل مقایسه با پاپلاین های معمولی نیست
من حتما در این مورد توضیح خواهم داد ، فقط اینرا بگم که GPU فقط لازم خواهد بود که اجزاء تغییر داده شده برای رندر کردن دوباره پردازش کنه این خیلی پروژه عظیمی میباشد
که در دستور کاره شرکت های رقیب ATI قرار گرفته !!!
پس لطفا با اطمینان به علم قیب نگید PS3 قویتر هستش
در کنسولها اجزاء مختلی هست که دست به دست هم میدند تا قدرت نمایش را بالا ببرند پس فقط به CPU نمیتوان قانع بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اگر سایتش معتبر هست اینجا بزارید تا ما هم استفاده کنیم
حتمآ دنبالش مي گردم.الآن امتحان فيزيك ترم دارم و يه ذره كمتر ميتونم بيام اينجا.
---------------------------------
شما هنوز دسته های XBOX 1 را تو دستات نگرفتی انتظار داری دسته های XBOX 360 را لمس کنی ؟
احسان جان پست من رو با دقت بخون.نوشتم بازي Halo 2 رو تا آخر رفتم.احتمالآ با Nintendo 64 نبوده بلكه با XBOX 1 بوده.من با اجازه تون XBOX 1 دارم.
باز هم میخواهید دموی TOY STORY را انکار کنید ، اشکالی نداره.

بابا سوني همچين دمويي نشون نداده و اين مطلب فقط توي مجله Nihon يا يه همچين اسمي بوده و بقيه سايتها هم منبعشون رو اين مجله ذكر كردن.

در مورد بقيه پاسخها هم حق با شما هست و من جوابي ندارم.فقط منتظر سوني هستم تا ببينم ميخواد چيكار براي طرفدارهاش بكنه.در ضمن من همون طور كه قبلآ هم گفتم هر جور شده هر دو تا كنسول PS3 , XBOX 360 رو ميخرم.چون منتظر بازيهاي GOW , Halo 3 , FM 2 ,... و همين طور منتظر DMC 4 , MGS 4 , GT 5 , AC 6 , Tekken 6 , ... هستم.اگر هم طرفدار تعصبي سوني بودم توي امضا و آواتارم اين عكسها رو نميذاشتم.

موفق و پيروز باشين.

آريا

آخرین ویرایش:

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
اقا يه سوال داشتم كي گفته متال 4 برايx360مياد؟
frown.gif

آخرین ویرایش:

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
من رو این موضوع خیلی حساسم ، یکی از بازیهای دیگه که این مورد توش رعایت شده و طبیعی تر کرده روال بازی را مکس پین هستش که هیچ HUD استفاده نکرده و چه خوش ساخت بود این بازی، دست سازندگان اروپایی و امریکایی درد نکنه
و اگر کارگردانان امریکایی نبودند ژاپنی ها هیچ گاه نمیتونستند نظر اهل بازی را در دنیا جلب کنند، از لحاظ سلیقه قابل مقایسه با امریکایی ها نیستند
البته احسان جان به نظر من این اصلا نمیتونه دلیلی بر برتری بازیسازهای امریکایی بر ژاپنی باشه . این یه چیز سلیقه ای است. مثلا من خودم زیاد از بازیایی مثل انریل , فار کرای و دووم و کواک و این جور چیزا خوشم نمیاد . الانم اگه یه X360 بدن به من اول کامئو رو بازی میکنم! (البته ژاپنی نیست ولی سبکی هست که من دوست دارم) حالا نمیدونم میخوایید فکر کنین بچه ام ! به هر حال ......!
ولی همین ژاپنی هایی که میگی نمیتونن نظر اهل بازی رو جلب کنن باید بگم که اگه اینطور هست پس چرا محبوبترین سری بازیهای دنیا اکثرا برای همین ژاپنی ها هست؟ فاینال فانتزی , زلدا , ماریو , متال گیر سالید , سونیک, رزیدنت ایول و .... محبوبترین شرکتها نینتندو و اسکوار هستن و محبوبترین کارکترها هم لینک و کلود استریف که همه ژاپنین!
تو این چند ساله هم اکثرا بهترین بازیهای سال برای همین ژاپنی ها بوده . بهترین و موفترین بازی های تاریخ هم اکثرا برای ژاپنی ها هستن.)میگم اکثرا نه همش!) البته من اینارو نگفتم باز یه بحث جدید شروع بشه فقط برای این گفتم که بگم اینها همش به سلیقه من و شما بر میگرده که چی بازی کنیم. مکس پین هم به نظر من بازی چندان جالبی نیست .
بعدش من چند روز پیش یه پستی زدم نمیدونم تو این تاپیک یا Next-Gen که خوب بعدش دو روزی نتونستم بیام به سایت بعد دیدم چند صفحه گذشته گفتم بهتره دیگه ادامه ندم . ولی اون که گفتی لطفا افتخار ندونید که مثلا با کنسولهای قدیمی بازی کردید من نمیدونم واقعا منظور شما چی بود. افتخار یعنی چی؟ من فقط گفتم چون از بچگی با کنسول بازی کردم و نه کامپیوتر کنسول رو بیشتر دوست دارم. چون معمولا آدم از بچگی به یه چیز عادت میکنه دیگه نمیتونه بزارتش کنار بره سراغ یه چی دیگه . همین .....

موفق باشید!

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من منظورم از این صحبت این نبود که امریکا یی ها در صنعت بازی سازی برتر هستند
من میگم که من با بازیهای ساخت امریکا و اروپا بیشتر حال میکنم
من دقیقا یک چیزی گفتم تویه پست قبلیم این بود که از مضمون بازی باید معلوم باشد که کارتونی هست یا نیست
شما وقتی صحبت از Kameo میکنید یا ماریو و Sonic ... این ها جزو بهترین بازی ها در سبک خودشون هستند ولی به طور مثال در بازیه Mgs 2 یا 3 بهتر نبود امکانات Armor یا Ammo یا Health در محیط تعریف شده باشند ؟ ما زمانی که از Mgs اسم میبریم
در مورد یک بازیه جدی و به دور از انیمیشن های کارتونی داریم صحبت میکنیم ولی شاهد هستیم که جعبه های مهمات و اصلحه یا Health به صورت یک جنس ماوراء بازی میباشد که به دوره خودش میچرخه !!! البته این ایراد در مقابل مزیتهای Mgs هیچ میباشد،و واقعا یک بازیه به یاد ماندنی بود.
ولی وقتی اسم از Sonic میاد ما انتظار داریم با یک محیط شاد آور و پر از رنگ رو برو بشیم

که در کارتون های والت دیزنی ما شاهد اون هستیم ،
البته کسی که بازیهایی از این قبیل را انجام میده نمیشه گفت بچه هست
برای من Sonic یک بازیه پر از سرعت و هیجان هستش
امیدوارم منظور من را از Hud و بچه گانه بودن بازی ها متوجه شده باشید
پس من اصلا منظورم از بازی های بچه گانه کم ارزش شمردن Sonic یا Mario نبود
هر چیزی باید روال خودش را داشته باشه

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط dinosaur:
بابا سوني همچين دمويي نشون نداده و اين مطلب فقط توي مجله Nihon يا يه همچين اسمي بوده و بقيه سايتها هم منبعشون رو اين مجله ذكر كردن.
آريا
دوستان من فكر مي كردم مسيله اون خبر ديگه حل شده ولي مثل اينكه بعضي ول كن نيستند بهسه دليل اين خبر خالي بندي هست اخه سون چند روز مونده به كنفرانسش مي ياد اين اطلاعات رو پخش كنه كه خودش ضايع بشه
دروغ شماره 1 _قيمت 840 دلاري ps2 در حالي كه لانچ ps2 تو ژاپن زير 300 دلار بوده(اگه اين روزنامه با دريم كست نبود اين دروغ رو نمي گفت چون روز كنفرانس سوني مجبور شد قيمتش رو اعلام نكنه چون دقيقا دو برابر دريم كست بود 300 در مقابل 150)

دروغ شماره 2_ ps2 پنجاه برابر دريم كست قدرت داره( اين رو هم گفته تا روز نمايش طرفداران سوني نا اميد بشند)

دروغ شماره 3_كه نتيجه گيري كرده ps2 با توجه به قدرت 50 برابري نسبت به دريم كست مي تونه كاكترهايي در حد فيلم والت ديزني توي استوري بجود بياوره(اين رو هم از روي دروغ 2 استنباط كرده)
دوما احسان خان هيچ جاي اون گزارش ننوشته كه دموي توي استوري روي ps2 تست شده وتو اشتباه خوندي

در مورد كيل زون من نمي تونم نظر بدم چون سوني هيچ اعلامي مبني بر ريل يا پري بودن اون دمو نه توي اي3 ونه جاي ديگه تا به امروز نكرده من ديويدي اي3 رو ده بار نگاه كردم وسوني تنها بازيهاي ea وانريل 2007 رو اعلام ميكنه كه ريل تايم هستند

من فقط يك از دوستانم به هم گفت(بنا بر اين توقع نداشته باشين كه كامل درست توضيح بدم ) كه توي فرومهاي سايت گيم اسپات يك نفر كه ادعا ميكنه از كاركنان گيم اسپات هست به سازنده بازي(كه سوني نيست) ايميل زده و اون بهش گفته كه اين بازي ريل تايم نبوده اما اشاره كرده كه دارند به كيفيت دموي اي3 نزديك مي شوند همين

ابتدا بگم من قصد توهين به كسي رو ندارم و نمي گم سوني اخر راستگويي ودرسكاري هست فقط مي خوام بدونيد كه اين ماكرو هم همچين معصوم نيست

خوب حال ميرسيم به e3 2000 و نمايش ماكروسافت بعد از نمايش لاس وگاس ماكرو در e3 2000 چند دموي ريل تايم از قدرت ايكس باكس 1 نشون داد

دمو ها نخست دموي تست فيزك:

كه در اون هزاران تله موش به صورت تصادفي توسط يك توپ گلف تحريك مي شوند و پس از اون به نمايش فيزك ايكس باكس در شبه سازي مايعات پرداختند كه واقعا عجيب بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اونها سپس نمايش يك باغ گل رو دادند كه درونش هزاران پروانه در حال پرواز بودند ودر اخر در وسط اسمان به هم ملحق شدند و تبديل به ارم ايكس باكس شدند

اگر روشون كليك كني به عمق فاجعه پي مي بري

پس از اون اقاي گيتس از خانم راون شخصيت يك سريال تلوزيوني براي نمايش قدرت كنسول دعوت ميكنه

pic_raven.jpg

وايشون همراه اقاي گيتس دموي ربات و راون رو به صورت ريل تايم نشون ميدن(توي اون دمو ربات وخانم راون حركات يكديگر رو تقليد مي كردند ) كه مجري ادعا مي كنه اين دمو ريل تام هست و اين كيفيت رو از گرافيك ايكس باكس انتظار دارند وپس از نمايش اين ماكرو سافت اين عكس ها رو از داخل اين دمو به تمام سايتهاي خبري ارسال مي كنه(صد رحمت به دموي كيل زون 2)

Monday, May 8, 2000

[font=geneva,arial,sans-serif]Next-Generation Gaming Heating Up / Expo to showcase multipurpose consoles
Microsoft used Raven and a robot to demonstrate its new X-Box video game system. Image courtesy Microsoft [/font]

dd_e308.jpg

xbox3.jpg

xbox1.jpg

xbox2.jpg

xbox4.jpg

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
پس قرار نشد یه سایتی که اصلا معلوم نیست که چی هست را منبع معتبر قرار بدید
اگر به اینه که من همین الان 100 تا سایت میتونم بزارم که یه مشت خبر دروغ و چرند در مورد Ps2 گفته باشه
در ضمن شما در این تصویری هم که شما گزاشتید بیشتر از نور پردازیه قوی استفاده شده ، توی بازیه Doom 3 اگر به طراحیه خود کارکتوره بازی نگاه کنی میبینی که از این عکسی که شما گزاشتی متریالش سنگین تره !!!

در ضمن شما در این تصویری هم که شما گزاشتید بیشتر از نور پردازیه قوی استفاده شده ، توی بازیه DOOM 3 اگر به طراحیه خود کارکتوره بازی نگاه کنی میبینی که از این عکسی که شما گزاشتی متریالش سنگین تره !!!
من مستقیما 2 تا سایت از معتبرترین ها را گزاشتم CNN و GAME SPOT که
خودتون میدونید چقدر حساس هستند که خبر دروغ گفته نشه ، در ضمن تا زمانی که GAME SPOT مطمین نشه از معتبر بودند خبر و منبعش نمیاد بگه ،از طرف دیگه این خبری که من گذاشتم در قسمت شایعات نبود !!!!!!!
دیگه خودتون باید بدونی روال خبر گزاریه GAME SPOT چگونه هستش

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
حتمآ دنبالش مي گردم.الآن امتحان فيزيك ترم دارم و يه ذره كمتر ميتونم بيام اينجا.
اریا جان شما پیش دانشگاهی هستین؟(اخه منم 4 شنبه فیزیک کشوری دارم)
ببخشید که پست بی خود زدم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اریا جان شما پیش دانشگاهی هستین؟(اخه منم 4 شنبه فیزیک کشوری دارم)
ببخشید که پست بی خود زدم
آره امين جان.فقط دعا مي كنم سوالهاي تعريفي نداشته باشه كه هيچي نخوندم.
از دوستان معذرت ميخوام كه اين پست رو اينجا زدم.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
اگر سایتش معتبر هست اینجا بزارید تا ما هم استفاده کنیم

هیچ کدام از بازیهای اصلیه XBOX 360 را نمیتوان بر روی HARD ریخت و بازی کرد
تنها بازی های XBOX 1 را میشه تا اونجا که من اطلاع دارم

مجله بازی رایانه قابل احترام میباشد ولی منبع معتبر نیست . گرچه به نظر من بهترین مجله بازی در ایران هستش

دسته های XBOX 360 به عنوان BEST HARDWARE CONTROL شد !!!
در این مورد توی تاپیک NEXT GEN توضیح دادم

شما هنوز دسته های XBOX 1 را تو دستات نگرفتی انتظار داری دسته های XBOX 360 را لمس کنی ؟

من انتظار دارم کمی دقت کنید توی پست ها در این مورد گفته شد که تنها جایی منبعی که معلوم شد این دمو PRE-RENDER بوده ایمیلی بود که IGN به SONY زده بود و در این مورد سوال کرده که آیا REAL-TIME بوده یا PRE-RENDER که گفتند این دمو .....
یعنی بعد از 2 ماه التماس به SONY اعتراف کرده که این دمو REAL-TIME نبوده
ولی مسولات باجه های SONY در E3 به تمام بیننده ها گفته بودند که این دمو REAL-TIME هستش این هم فقط برای اینکه به دروغ تصویره بهتری از بازی ها در گذارشات
مجلات و سایت ها از نمایش گاه E3 داشته باشند و پس از 2 ماه که معلوم شد REAL-TIME نبوده ، GEARS OF WAR بهترین جوایز را به عنوان بهترین گرافیک کسب کرد
یعنی طولی نکشید که این حقه ی SONY بر ملا شد !!!
باز هم میخواهید دموی TOY STORY را انکار کنید ، اشکالی نداره
ولی این دفعه ... حتی در هیچ کدوم از تبلیغات MIX شده بهترین بازی های PS3 این بازی قرار نگرفته ، و لی در یکی از این تبلیغات تنها به صورت حاشیه در دموی MGS4
در گوشه ای از تصویر به نمایش در میاد

من به علت کمبود سرعت اینترنت در ایران مجبور هستم SHOW PICTURE ها را بردارم از توی IE و هیچ کدوم از شکلها را ندارم از این بابت معذرت میخوام

شما درست میگید ولی همین چیزی که گفتم کلی ها تو ذوقم زد تا دیدم این نمایش مسخره را بین مرحله ها داره
من رو این موضوع خیلی حساسم ، یکی از بازیهای دیگه که این مورد توش رعایت شده و طبیعی تر کرده روال بازی را مکس پین هستش که هیچ HUD استفاده نکرده و چه خوش ساخت بود این بازی، دست سازندگان اروپایی و امریکایی درد نکنه
و اگر کارگردانان امریکایی نبودند ژاپنی ها هیچ گاه نمیتونستند نظر اهل بازی را در دنیا جلب کنند، از لحاظ سلیقه قابل مقایسه با امریکایی ها نیستند

در ضمن در مورد KILL ZONE هم هنوز که هنوزه به طور رسمی جرات نکرده بگه
عجب شهامتی داره این SONY !!! روی "عبود" را کم کرده !!! وولک

اقا احسان شما فقط ميخواد به يك نفر گير بديد بابا بيچاره براي همشون (بجز يكي) دليل و مدرك داده اميدوارم اون سياتم بزاره لطفا هم لهنو درست كنين هم به چيز هاي درست انتقاد كنيد من بعضي از انتقاد هاي شما رو خيلي قبول دارم حتي اگه به خودم باشه و اين رو هم يك نصيحت بگيريد نه توهيين!!!
راستي بچه ها موافقين اينجا يك كلاس كنكور راه بندازيم

خوش به حالتون كنكور چه حالي داشت

(Amir(Steve

کاربر سایت
Jan 3, 2006
21
سلام
من تازه در این فرووم عضو شده ام و از سبک فرووم هم خیلی خوشم اومده و نتونستم تمام این تاپیک رو بخونم فقط یه سوال برای من جالب شده بود که دوست عزیز ehsan_6 که فرموده اند :

این دسته ها در چه نسل از کنسول ها رتبه گرفته اند اگه بخواییم نسبت به کنسول های امروزی حساب کنیم خوب معلومه که بهترین دسته می شه اما در مورد کنسولهای اینده تا به دستمون نگیریم و بازی نکنیم نمی تونیم تصمیم بگیریم

دسته های PS3 با اینکه ظاهر جالبی نداره و بیشتر به Joystick شبیه است اما عوض نشد و خود Sony گفت که این دسته ها نسبت به قبل بهتر هستند و عوض نمی شن

دسته Revolution هم که کلا حسابش فرق می کنه و نمی شه در مورد نظری داد

البته Xbox کلا کنسولی قوی هست اما از لحاظ گیم یه خورده به کنسول های دیگه ضعیف هستش و زیاد توسط کمپانی های گیم ساپرت نمی شه و جالبه که در Game Spot خوندم که شایعه شده بود X360 فروش خوبی نداره مثل Xbox!!!

من در کل به PS3 رای می دم چون از لحاظ سخت افزاری خیلی قوی تر هست و کلا در جهان خوب جا افتاده و در گیم هم تا الان خیلی خوب تونسته خودشو نگه داره

نوشته شده توسط solid2snake:
اقا يه سوال داشتم كي گفته متال 4 برايx360مياد؟
frown.gif

گیم MGS4 یه بازی Only بروی PS3 هست و جز یکی از 10 امتیاز نسبت به کنسول های دیگه هست و بروی کنسول دیگری منتشر نخواهد شد

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط Amir(Steve):
سلام
من تازه در این فرووم عضو شده ام و از سبک فرووم هم خیلی خوشم اومده و نتونستم تمام این تاپیک رو بخونم فقط یه سوال برای من جالب شده بود که دوست عزیز ehsan_6 که فرموده اند :

این دسته ها در چه نسل از کنسول ها رتبه گرفته اند اگه بخواییم نسبت به کنسول های امروزی حساب کنیم خوب معلومه که بهترین دسته می شه اما در مورد کنسولهای اینده تا به دستمون نگیریم و بازی نکنیم نمی تونیم تصمیم بگیریم

دسته های PS3 با اینکه ظاهر جالبی نداره و بیشتر به Joystick شبیه است اما عوض نشد و خود Sony گفت که این دسته ها نسبت به قبل بهتر هستند و عوض نمی شن

دسته Revolution هم که کلا حسابش فرق می کنه و نمی شه در مورد نظری داد

البته Xbox کلا کنسولی قوی هست اما از لحاظ گیم یه خورده به کنسول های دیگه ضعیف هستش و زیاد توسط کمپانی های گیم ساپرت نمی شه و جالبه که در Game Spot خوندم که شایعه شده بود X360 فروش خوبی نداره مثل Xbox!!!

من در کل به PS3 رای می دم چون از لحاظ سخت افزاری خیلی قوی تر هست و کلا در جهان خوب جا افتاده و در گیم هم تا الان خیلی خوب تونسته خودشو نگه داره

گیم MGS4 یه بازی Only بروی PS3 هست و جز یکی از 10 امتیاز نسبت به کنسول های دیگه هست و بروی کنسول دیگری منتشر نخواهد شد

كي گفته دسته 360الان برتره مگه شما اونو تو دستت گرفتي و با ماله پي اس2 يا گيم كيوب مقايسه كردي دوست عزيز به نظر من دسته پي3 و رولشن هر دو ميتركونن
اينو فكر كنم همه خوندن:
http://cube.ign.com/articles/651/651275p1.html
و پي3 هم كه من يه تبليغ از دستش گذاشته بودم دوباره هم ميذارم:
در يكي از صفحه هاي قبل انجمن next news gen هست تو پست خودم برو ببين
قشنگ مشخص كرده كه دسته پي3 با دست سازگاره

دوست عزيز معذرت ميخوام كه اولين بر خوردم با شما ايجوري بود و به بازيسنتر همو خوش امديد اينجا اكثرا ادم هاي با منطقي هستن و حرفي رو بدون مدرك و دليل قبول نميكنن منم نميتونم ببينم حرف بدون مدركي انجا باشه پس منطقي باشين تا دنيا رو بهتر ببينين
امكان امدن متال گير براي 360 هم وجود داره!!!1

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته سونی جان من دسته 360 رو دستم نگرفتم.ولی دسته ی دریم کست رو دستم گرفتم.بسیار دسته ی خوش دستیه.از بین کنسولهای ایکس باکس،پی اس2،گیم کیوب،دریم کست،مستر درایو،سوپر نینتندو،که من دسته شونو دستم گرفتم و حداقل دو سه ساعتی بازی کردم به نظرم دسته ی دریم کست از همه بهتر بود.بعدشم دسته ی گیم کیوب.ولی حالا سایت1upاعلام کرده که یکی از مزیت های 360 نسبت به دریم کست دسته هاشه!میدونم که نمیشه نظر قطعی داد تا دستمون نگرفتیم ولی فکر نکنم همه این سایتا الکی بگن!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
سلام

برید از خود IGN بپرسید !!! به من ربطی نداره

نمیشه که به هر سایت یا هر کسی گیر بدید !!!
این نظر شخصیه شماست که میگید فلان بهتره در ضمن در مقابل با دسته های REV
توی E3 که چیزی ازش نگفته بودند ، البته گرچه هنوز نمیشه بگیم REV بهترین Ctrl را داره

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر