xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط xboy:
خوب دوست من بابت لينك دومي كه گذاشتين خيل متشكرم من خلاصه ترجمه اون لينك رو مي زارم توي اين لينك اصلا ادعا نشده ps2 دموي توي استوري رو نمايش داده.........
اما خودتون قضاوت كنيد كه كجاش نوشته سوني اين نمايش رو داده ويا حرفش رو زده
قسمتهاي ابي ترجمست و قرمز توضيحات خودم

بعد از ماه ها مخفي كاري وسني 3 شنبه از نسل بعد پيل استين پرده بر مي داره به هر حال كمتر از يك سال پلي استيشن در امريكا خاهد بود ميكرو پراسسور پي اس 2 قويتر خاهد بود از پيشرفته ترين كيت كامپيوتري( وهنوز حتي فركانسش مشخص نيست من نميدونم چطور هنوز ps2 نمايش داده نشده مردم از ديدن اين دمو متحتير شدن!!!!!!!!!!)

روزنامه ژاپنيNihon Keizai Simbun در اين باره نوشته

اين سيستم جديد از دي ويدي استفده خاهد كرد

قيمت اين سيستم جديد در ژاپن زير (البته به ارزش ين قديم)100000 ين خاهد بود و در كشور امريكا حد اكثر $839 دلار خاهد بود (درست مثل شايعاتي كه براي قيمت ps3 هست)( مي شه از اين قيمت عجيب به معتبر نبودن خبر روزنامه Nihon پي برد در حالي كه ps2 هنگام لانچ در ژاپن زير 400 دلار بود ودر امريكا زير 300 دلار)در مورد ps2 ادعا شده كه قادره 50 برابر دريم كست اطلاعات تصاوير سه بعدي رو(چه واحد عجيب و غريبي سوني هيچ وقت به طور رسمي يك همچين چيزي نگفته وفقط شايعست) انجام بده بنا بر اين اجازه خاهد داشت ( قادر خاهد بود) شخصيتهايي مشابه فيلم والت ديزني(قصه اسباب بازي) نمايش بده(هيچ منبع رسمي در سوني ادعا نكرده كه ps2 اين قدرت رو داره وهيچ دمويي هم در كار نبوده)

بچه ها من تا همين جا به صورت خلاصه تر جمه كردم

خوب دوستان هيچ جاي اين خبر اشاره نشده كه پلي استيشن 2 دموي توي استوري رو نمايش داده يا سوني اعلام كرده پلي استيشن اين قدرت رو داره وهمش در حد شايعه بدون منبع و يا شخص خاصي هست

سوني هيچ وقت نمي ايد چند روز مونده به نمايش دستگاهش شايعه اي رو راه بندازه كه در روز نمايش ارزش دسگاهش رو بياره پايين و اين قيمت عجيب وباور نكردني رو اعلام كنه

احتمالا اين روزنامه ژاپني اين خبر رو با تباني سگا اعلام كرده تا در روز نمايش طرفداران سوني رو نا اميد كنه و چون ميدونسته ps2 از دريم كست گرونتره و نمي تونه توي نمايش از قيمتش حرف بزنه اومده اون قيمت شاخدار هم نوشته تا به كلي حريف رو از ميدون به در بكنه و مشتري بي خيال ps2 بشه

پس كلا اين خبر درست نيست

دوم اينكه سوني هيچ وقت به طور رسمي اعلام نكرده ps2 اين تواناي رو داره و در نمايش ps2 از وان حمام واردك پلاستيكي استفاده كرده كه توي مجله پي اسا ام مكانيزم مختص توكيو گيم شو 1999 مفصلا در باره نمايش دموي اردك و وان حمام در ادونسد كيت پلي استين(كيت پلي استشن پيشرفته كه هنوز نام نداشت)

من مي گم همين جا اين بحثها رو تموم كنيم وبه جاش خبر بزاريم بهتر نيست
متن كامل خبري كه شما گذاشتين
Sony to unveil PlayStation 2​

sony.02.jpg

March 1, 1999: 5:29 p.m. ET

New console system will reportedly feature graphics on par with "Toy Story"

dot.gif
dot.gif
window.onerror=function(){clickURL=document.location.href;return true;} if(!self.clickURL) clickURL=parent.location.href;

dot.gif
dot.gif

NEW YORK (CNNfn) - After months of speculation by the gaming community, Sony Corp. is expected to unveil its next generation PlayStation system Tuesday. However it will be at least a year until the system is available in the United States.​

The PlayStation 2 will be powered by a microprocessor faster than those found in the most advanced PCs and will be capable of providing motion-picture quality images, according to the Japanese newspaper Nihon Keizai Simbun.
Scheduled to go on sale in Japan by March 2000, the console will use DVDs to store data. This will result in a storage capacity nearly eight times that of the CD-ROMs currently used by PlayStation machines.
Nihon said the PlayStation 2's price will be kept below 100,000 yen, which still works out to as high as a hefty $839 in the United States. (Analysts expect the cost to be substantially lower.) Any high price tag, however, might scare off gamers, who can purchase a PlayStation or a Nintendo 64 system for under $150.
Sony is the world's dominant console-gaming company, but is facing new competition these days from Sega. That company's 128-bit Dreamcast machine, due in United States this fall, has whet gamers' appetites with boasts of arcade quality graphics.
PlayStation 2, though, is claiming to be able to handle 50 times more 3-D image data than the Dreamcast, allowing it to create characters similar in appearance to those in the Walt Disney film "Toy Story."

لازم ميدونم دوستان يه بار ديگه اين پست من رو بخونند

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
http://www.gamespot.com/news/2451830.html

The article goes on to hype the system's capabilities, saying that it will be able to produce images with the quality of Disney/Pixar's Toy Story (remember when Nintendo said the N64 would have Jurassic Park and T2-quality effects when the Project Reality was first announced?), and that it will be able to handle 50 times more 3D data than the Dreamcast.
;) تو رو به خدا يك بار لينكي كه مي زاري بخون اين كه همون گزارش خالي بندي روزنامه Nihon Keizai Shimbun هستش (وگيم اسپات نقل كرده )كه توي لينك قبلي گذاشتي توشم اسم هيچ كس رو نبورده!!!!!!!!!!!!!!
سوني هيچ وقت نمي ياد يكي دو روز مونده به نماي كنسولش بگه كه ps2 50 برابر دريم كست قدرت داره تا روز نمايشش ابروش بره باز هم ميگم سوني از نمايش وان حموم واردك استفاده كرد سوني اگه رسما يه همچين چيزي ميگفت الن تابلوي تبليغاتي ماكرو بود مي شه بگي كجاي اين متن نوشته كه سوني شخصا علام كرده كه ps2 توانايي پخش توي استوري رو داره يا دموش رو نمايش داده

The Nihon Keizai Shimbun reported in its Monday morning edition that Sony will introduce a new video game machine (reportedly called "PlayStation 2") before March 2000 featuring the Emotion Engine processor codeveloped by Toshiba and SCEI. Additionally, the machine will be able to play DVD movies. According to the report, even though it will be several times more powerful than Intel's Pentium III, it will cost less than a PC (which runs about 100,000 yen in Japan - about US$840). Because the new console will use DVD as its delivery format, it will increase data capacity per disc by seven to eight times to just under 5 gigabytes.​

Development of the Emotion Engine chip has cost Sony and Toshiba nearly 10 billion yen ($84 million) and is not just a move to become the dominant force in the video game market, but possibly to take over Intel and Microsoft's hold on the microchip market. A Sony executive, as quoted by the paper, said, "We take aim at the stranglehold on the chip/operating system market enjoyed by the Intel-Microsoft alliance." He went on to say that the major wars in the technology market will be fought over entertainment applications, not over business-related applications.

The article goes on to hype the system's capabilities, saying that it will be able to produce images with the quality of Disney/Pixar's Toy Story (remember when Nintendo said the N64 would have Jurassic Park and T2-quality effects when the Project Reality was first announced?), and that it will be able to handle 50 times more 3D data than the Dreamcast.

نوشته شده توسط ehsan_62:
تاریخ خبر 1 روز بعد از خبره قبلی

http://www.gamespot.com/news/2451841.html

Internal Computing Power: CPU: 128 Bit "Emotion Engine"System Clock Frequency: 300 MHzCache Memory Instruction: 16KB - Data: 8KB + 16KB (ScrP)Main Memory Direct Rambus (Direct RDRAM)Memory Size: 32MBMemory Bus Bandwidth: 3.2GB per SecondCo-processor: FPU (Floating Point Unit): Floating Point Multiply, Accumulator x 1, and Floating Point Divider x 1Two Vector Units: VU0 and VU, Floating Point Multiply, Accumulator x 9, and Floating Point Divider x 3Floating Point Performance: 6.2 GFLOPS

By Staff -- GameSpot
اينكه دقيقا حرف من رو تاييد ميكنه چند روز بيشتر به نمايش سوني باقي نمونده يك مارس گزارش اول كه هنوز مشخصات ps2 مشخص نيست
sony.02.jpg
March 1, 1999: 5:29 p.m. ET​

New console system will reportedly feature graphics on par with "Toy Story"​
dot.gif
dot.gif
window.onerror=function(){clickURL=document.location.href;return true;} if(!self.clickURL) clickURL=parent.location.href;
dot.gif
dot.gif
NEW YORK (CNNfn) - After months of speculation by the gaming community, Sony Corp. is expected to unveil its next generation PlayStation system Tuesday. However it will be at least a year until the system is available in the United States.​

دو مارس مشخصات ps2 اعلام شده و فركانس سي پي يوش معلومه (احتمالا گزارش دروغين رونامه Nihon مال 30 فبريه هست) و3 مارس ps2 داده شد(با دموي اردك و وان حام)(هيچ شركتي در فاصله سه روز مونده به عرضه كنسولش نمي ياد دروغ بگه كنيول من 840 دلار هست در حالي كه قيمتش 300 دلار بعدشم بگه گرافيكش 50 برابره دريم كست هست تا روز نمايشگاه همه نا اميد بشن)

Input/Output Communications: IO: I/O ProcessorCPU Core: PlayStation (current) CPUClock Frequency: 33.8MHz or 37.5MHz (Selectable)Sub Bus: 32 BitInterface Types: IEEE1394 (FireWire), Universal Serial Bus (USB)Communication: PC-Card (PCMCIA)Disc Device: CD-ROM and DVD-ROM​

By Staff -- GameSpot Posted Mar 2, 1999 10:20 am PT​

نوشته شده توسط ehsan_62:
مردم از دیدن این دمو متحیر شده بودند !!!!
ميشه بگي كجاي اين گزارش اومده مردم از ديدن اين دمو متحير شدند(اصلا توي هيچ جاي اين گزارش نيومده سوني دمو نمايش داده يا توي استوري رو نمايش داده)
فكر كنم ديگه همه قانع شده باشند كه كه هيچ وقت دموي توي استوري رو ps2 نمايش داده نشده​
و هيچ وقت سوني اين ادعا رو نكرده كلا همش دورغه​
احسان خان بي زحمت ديگه بحث اين رو تموم كنيد و ديگه اينقدر نگيد سوني توي استوري رو به عنوان قدرت كنسولش نمايش داده يا ادعا كرده مي تونه چون تا به امروز هيچ كدوم از مسولين سوني اين ادعا رو نكردن و از دموي توي استوري توي نمايششون استفاده نكردن​
اونها توي نمايش ps2 از دموي اردك و وان حمام استفاده كردند​

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
این خبر اولی که گزاشتم ماله سایت خبریه Cnn هستش مثل Bbc
از طرف دیگه Gamespot هم از طرف خودش گزارش کرده
هیچ ربطی هم به Cnn نداره خبر GAME SPOT را خودش گزارش کرده
کلا خود Sony اعلام کرده بود که ما انیمیشنی در حد Toy Story داریم
بعدش هم شما لینک معتبر خواستید منم 2 تا از معتبر ترین ها را دادم دیگه چه کاری باید بکنم ؟
با اینکه این خبر مال 6 سال پیش بود
من فکر میکنم مسول Sony هم بیارم اینجا شما بگید دروغه!!!
چطور شما بدونه منبع میاد میگی که Game Spot گفته که Ps3 Multi-core هستش مگه من منبع خواستم ؟
من این 2 تا لینک معتبر را گزاشتم هر تفصیر دیگه ای دوست دارید بکنید

در ضمن توی قستم Rumor یا شایعات هم نبود اصل خبر را گزاشتم
من نمیخواستم ادامه بدم قبلش هم گفتم که مایل نیستم
ولی دوستان شروع کردند به ادامه دادن
خودتون هم گفتید که حرفم را اثبات کنم
حالا شما میگید که مجله فولا ، بیسار یا میخواسته PS2 را خراب کنه این شد منبع؟ یا نظر شخصی ؟
شما منبع بیارید که گفته باشه این مجله خواسته PS2 را خراب کنه
درست من درست وقت نکردم بخونمش ولی با الان که خوندم نظرم تغییر نکرده

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط ehsan_62:
من نمیدونم از کدوم مجله حرف میزنید
این خبر اولی که گزاشتم ماله سایت خبریه Cnn هستش مثل Bbc
یعنی این گزارش مال خودشون بوده
از طرف دیگه Gamespot هم از طرف خودش گزارش کرده و خبر ماله خودش
هیچ ربطی هم به Cnn نداره
بابا تورو به پير به پيغمبر برو جفت لينكهايي كه گذاشتي بخون توي جفتشون نوشته به نقل از گزارش روزنامه ژاپنيNihon Keizai Simbun اينم ازدا خل گزارش جفتشون
cnn money
according to the Japanese newspaper Nihon Keizai Simbun.

گزارش گيم اسپات
The Nihon Keizai Shimbun reported
جفتشون نوشتن از روزنامه Nihon Keizai Shimbun نقل كردن بعد تو قبول نمي كني برو بخونشون
نوشته شده توسط ehsan_62:
کلا خود Sony اعلام کرده بود که ما انیمیشنی در حد Toy Story داریم
بعدش هم شما لینک معتبر خواستید منم 2 تا از معتبر ترین ها را دادم که گزارش مال خودشون بود ، دیگه چه کاری باید بکنم ؟

تا ديروز مي گفتي سوني يه دمو نمايش داده از توي استوري همه تعجب كردن حالا مي گي سوني ادعا كرده مي تونه انيميشن در حد توي استوري نشون بده
جفت منبعاتم يكي بودن خدتم بور بخون چقدر معتبرند نقل از يك روزنامه
با عرض معذرت همه اين شايعات چاخانه و تقصيرشم گردن من وشما نيست مي خواي قبول كن مي خواي قبول نكن اما حق نداري چيزي كه حقيقت نداره به سوني نسبت بدي
نوشته شده توسط ehsan_62:
من فکر میکنم مسول Sony هم بیارم اینجا شما بگید دروغه!!!
شما يك بار داخل لينكي كه مي زاري بخون متوجه ميشي
نوشته شده توسط ehsan_62:
چطور شما بدونه منبع میاد میگی که Game Spot گفته که Ps3 Multi-core هستش مگه من منبع خواستم ؟
من این 2 تا لینک معتبر را گزاشتم هر تفصیر دیگه ای دوست دارید بکنید
بحث رو عوض نكنيد من تابحال 100 منبع در اين باره گذاشتم ولي قبول نمي كنيد تو رو بخدا شاما يك منبع معتبر بجر فن بوي 360 بزار كه سل مولتي كوره نيست
پس چي شد ديگه توي استوري منتفي چون كلا خالي بندي هست
راستي جواب سوالم رو ندادي
نوشته شده توسط ehsan_62:
مردم از دیدن این دمو متحیر شده بودند !!!!
ميشه بگي كجاي اين گزارش اومده مردم از ديدن اين دمو متحير شدند(اصلا توي هيچ جاي اين گزارش نيومده سوني دمو نمايش داده يا توي استوري رو نمايش داده)

آخرین ویرایش:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
دوست عزيز اين خبر كه ps2 ميتونه ريل تايم توي استوريرو اجرا كنه توسط Nihon Keizai Shimbun, Inc. Information گفته شد كه يكي از بزرگترين كمپاني هاي خبري جاپن هست اينم ادرسش

http://www.nni.nikkei.co.jp/FR/SERV/help/hlpninfo.html

در ضمن عزيز من هيچ جاي دنيا مثل ايران نيست كه مثلا سگا بره با يه روزنامه معروف دست به يكي كنن كه سوي رو بكوبن بدش هم سوني مادر مرده ساكت بگيره بشينه.و تمام دنيا اين خبرو مخابره كنن و اب هم از اب تكون نخوره .در ضمن به اطلاع شما برسونم كه ms هم تا حالا صد بار در جاهاي مختلف به اين موضوع اشاره كرده ولي يادشون رفته به شما هم اطلاع بدن(شوخي كردم ناراحت نشو)اينم مشخصات روزنامه:

Nihon Keizai Shimbun, Inc. Information

Founded in 1876, Nihon Keizai Shimbun, Inc, or Nikkei as it is more widely known, is the primary source of business information for top executives and decision-makers in Japan. Its flagship newspaper, The Nihon Keizai Shimbun, is the world's largest-selling business daily, combining both incisive articles on economics, business, finance and politics with first-rate reporting on social affairs, cultural events and sports.

All Nikkei's four other newspapers lead in their fields. The Nikkei Weekly is Japan's only English-language business newspaper; The Nikkei Business Daily (renamed from The Nikkei Industrial Daily on May 14, 2001) covers the latest developments in such fields as biotechnology, marketing and electronics; The Nikkei Financial Daily provides in-depth analysis on international and domestic capital and money markets; and The Nikkei Marketing Journal covers Japan's commercial marketing and distribution sectors.

Nikkei is involved in a wide range of broadcasting initiatives and industrial & cultural events, and also published 34 magazines and over 300 books last year, covering a wide range of interests from business and management issues through to social trends and the fine arts.

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط mt3691:
دوست عزيز اين خبر كه ps2 ميتونه ريل تايم توي استوريرو اجرا كنه توسط Nihon Keizai Shimbun, Inc. Information گفته شد كه يكي از بزرگترين كمپاني هاي خبري جاپن هست اينم ادرسش

http://www.nni.nikkei.co.jp/FR/SERV/help/hlpninfo.html

در ضمن عزيز من هيچ جاي دنيا مثل ايران نيست كه مثلا سگا بره با يه روزنامه معروف دست به يكي كنن كه سوي رو بكوبن بدش هم سوني مادر مرده ساكت بگيره بشينه.و تمام دنيا اين خبرو مخابره كنن و اب هم از اب تكون نخوره .در ضمن به اطلاع شما برسونم كه ms هم تا حالا صد بار در جاهاي مختلف به اين موضوع اشاره كرده ولي يادشون رفته به شما هم اطلاع بدن(شوخي كردم ناراحت نشو)اينم مشخصات روزنامه:

Nihon Keizai Shimbun, Inc. Information

Founded in 1876, Nihon Keizai Shimbun, Inc, or Nikkei as it is more widely known, is the primary source of business information for top executives and decision-makers in Japan. Its flagship newspaper, The Nihon Keizai Shimbun, is the world's largest-selling business daily, combining both incisive articles on economics, business, finance and politics with first-rate reporting on social affairs, cultural events and sports.

All Nikkei's four other newspapers lead in their fields. The Nikkei Weekly is Japan's only English-language business newspaper; The Nikkei Business Daily (renamed from The Nikkei Industrial Daily on May 14, 2001) covers the latest developments in such fields as biotechnology, marketing and electronics; The Nikkei Financial Daily provides in-depth analysis on international and domestic capital and money markets; and The Nikkei Marketing Journal covers Japan's commercial marketing and distribution sectors.

Nikkei is involved in a wide range of broadcasting initiatives and industrial & cultural events, and also published 34 magazines and over 300 books last year, covering a wide range of interests from business and management issues through to social trends and the fine arts.
ببين دوست من تاريخ اين خبر چند روز قبل از نمايش سوني هست مگه Nihon نمايندگي سوني هست سوني هيچ وقت توي كنفرانسش حرفي از توي استوري نزد
اگر اين روزنامه معتبر بود اين دروغها رو نبايد ميگفت حد اقل بايد مينوشت شايعه هست مي بينيد كه امروز معلوم شده كل اين خبر خلي بندي هست حتي اگر اين روزنامه دستش با دريم كست تو يه كاسه نيست حتما منبع خبري دريم كست اين شايعه رو به گوش روزنامه رسونده
چطور يك روزنامه بدون اشاره به شخص خاصي ميتونه با قاطعيت اين دورغها رو بگه؟

ميشه بگيد اين ر وزنامه چطور بخودش حق ميده بدونه مصاحبه با مسيولين سوني اين چرنديات رو از كجا اورده؟

چطوري Nihon قبل زا كنفرانس سوني به اين نتايج رسيده_

دروغ شماره 1 _قيمت 840 دلاري ps2 در حالي كه لانچ ps2 تو ژاپن زير 300 دلار بوده(اگه اين روزنامه با دريم كست نبود اين دروغ رو نمي گفت)

دروغ شماره 2_ ps2 پنجاه برابر دريم كست قدرت داره( اين رو هم گفته تا روز نمايش طرفداران سوني نا اميد بشند)

دروغ شماره 3_كه نتيجه گيري كرده ps2 با توجه به قدرت 50 برابري نسبت به دريم كست مي تونه كاكترهايي در حد فيلم والت ديزني توي استوري بجود بياوره(اين رو هم از روي دروغ 2 استنباط كرده)

همونور كه مي بينيد سوني هيچ وقت ادعا نكرده كه دسنگاهش توانايي نمايش توي استوري رو داره
مگه هر كس بجز شركت اصلي هرچي گفت بايد باور كرد نمونه حرفم عكسهاي دروغيني بود كه توي گيم اسپات از قيافه ps3 نمايش داده ميشد ولي وقتي ps3 كنفرانس داد معلوم شده كل اين عكسها خالي بندي هست
شما بفرماييد سوني بي چاره كي وكجا گفته ps2 مي تونه توي استوري رو نشون بده

سوال من رو جواب بديد اقاي mt ايا پخش اين سه تا خبر چند روز قبل از كنفرانس سوني به نفع سوني هست يا به ضررش؟اين روزنامه اين اطلاعات رو از كجا اورده؟

خبري كه توش از قيمت 840 دلاري ps2 شده (اين در حاله كه چون ps2 سيصد دلار قيمت داره و 100 دلار از دريم كست گرونتره در روز كنفرانس حرفي از قيمت نميزنه)
واينكه ps2 50 برابر دريم كست قدرت داره در روز كنفرانس باعث نا اميدي هواداران ميشه
سوني در زور كنفرانس

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام به دوستان عزیز

آقا این دمو از بازی زیبای Warhawk واسه PS3 هست که در نمایشگاه TGS 2005 به نمایش در اومده... بالاخره بعد از مدتها در این دمو " صحنه هایی کوتاه از گیم پلی " (البته اینطور به نظر میرسه) دیده میشه... دوستان ببینند و نظر بدن :

http://69.26.178.132/~lemon/Warhawk.wmv

موفق و پیروز باشید.
Cheers
Happy Xmas

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
ببين دوست عزيز الان بعد از چندين سال معلوم شده كه اون حرفها خالي بندي بوده ولي اون موقع كسي نمي دونست پس همه خوشحال شدن و هيجان زده و اين باعث شد كه اكثريت تصميم گرفتن كه يك همچين دستگاه جادويي رو بخرن (خود منم جزو اون افراد بودم)ولي مشكل قيمت 840 دلاري ps2 بود كه اونم قبل از اينكه مردم پشيمون بشن سوني اعلام كرد كه 299 دلاره (همانطور كه خودتون گفتين چند روز بعد)قبول كنيد كه اين قيمت براي اون موقع زياد بود ولي به قول خودمون سوني به مرگ گرفت كه مردم به تب رازي بشن تازه همه ميگفتن كه ميرزه دستگاهي كه بتونه toystory ريل تايم بازي كني و كسي هم از داخل ps2 دقيق اطلاع نداشت پس همه باور كردن و همانطور كه اگه بگردين ميبينين كه اون خبر در تمام دنيا پيچيد و كمتر كسي بود كه به بازي علاقه داشته باشه و اين خبرو نشنيده باشه .

الانم ماجرا همونه كسي دقيق نميدونه اين ps3 چيه ؟ چه قدرتي داره؟ گيمي ازش نيست پس شايعه زياد ميشه و اين چيزيه كه سوني ميخواد.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ببين دوست عزيز الان بعد از چندين سال معلوم شده كه اون حرفها خالي بندي بوده ولي اون موقع كسي نمي دونست پس همه خوشحال شدن و هيجان زده و اين باعث شد كه اكثريت تصميم گرفتن كه يك همچين دستگاه جادويي رو بخرن (خود منم جزو اون افراد بودم)ولي مشكل قيمت 840 دلاري ps2 بود كه اونم قبل از اينكه مردم پشيمون بشن سوني اعلام كرد كه 299 دلاره (همانطور كه خودتون گفتين چند روز بعد)قبول كنيد كه اين قيمت براي اون موقع زياد بود ولي به قول خودمون سوني به مرگ گرفت كه مردم به تب رازي بشن تازه همه ميگفتن كه ميرزه دستگاهي كه بتونه toystory ريل تايم بازي كني و كسي هم از داخل ps2 دقيق اطلاع نداشت پس همه باور كردن و همانطور كه اگه بگردين ميبينين كه اون خبر در تمام دنيا پيچيد و كمتر كسي بود كه به بازي علاقه داشته باشه و اين خبرو نشنيده باشه .

الانم ماجرا همونه كسي دقيق نميدونه اين ps3 چيه ؟ چه قدرتي داره؟ گيمي ازش نيست پس شايعه زياد ميشه و اين چيزيه كه سوني ميخواد.

دقیقا شما به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردید
اگر به گفته ی XBOY این مجله قصد خراب کردن PS2 را داشته
و اومده از خودش در آورده که TOY STORY را اجرا می کنه که مردم بعد از نمایش تصاویری با کیفیت پایینتر پشیمون کنه اگر به فرض این گونه بوده
خب پس چرا نیمده قیمت پایین بگه که مردم پس از دیدن قیمت بالا پشیمون بشند ؟
این جواب سوال شما بود
در ضمن درست من خبر را کامل وقت نکردم بخونم ولی باز هم خبر کاملا درست میباشد
مرحله بعدی احتمالا باید مسول SONY را بیاریم تا شاید باور کنید

نکته ی مهمتر از همه اینه که خیلی جا ها این خبر تایید شده ولی در هیچ سایتی این خبر تکذیب نشده

آخرین ویرایش:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
آقا چه گیری دادین به این 840 دلار !
من در اون متن تنها جمله مرتبط با 840 دلار که دیدم این بود :
even though it will be several times more powerful than Intel's Pentium III, it will cost less than a PC (which runs about 100,000 yen in Japan - about US$840)
( اگه قسمت دیگه ای هم وجود داره بگین )
برداشت من از این قسمت اینه :
با وجود اینکه چندین برابر قدرتمند تر از اینتل پنتیوم 3 هست اما قیمتش کمتر از یک کامپیوتر خانگی ( که در ژاپن حدود 840 $ تمام میشود ) خواهد بود.

میگه کامپیتر 840 تاست نه ps2

من راست و دروغ این حرف ها برام اهمیتی نداره ... که آیا ps2 تونسته داستان اسباب بازی رو real time رندر کنه ؟ یا اینکه حتی پلنگ صورتی رو هم pre render نشون میده :)
چیزی که میدونم اینه که ps2 چند سال به من حال داد الانم دارم میفروشمش عمرشو کرده حالشو بردم دم سازندگانش هم گرم !

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اين جريان840 دلار رو كه ممد توضيح داد ...

ولي در مورد Real Time رندر کردن Toy Story 2 منم خیلی جاها خوندم این خبرو ... در زمان عرضه PS2 سونی یه دموی پری رندر از GT3 نشون داد و گفت عین همین دمو با همین گرافیک رو توی گیم پلی GT3 خواهید دید ... ولی همه میدونن که حتی GT4 هم نتونست همچین کیفیتی رو به نمایش بزاره .... الانم بازیهای زیادی هستن که سونی ازشون یه دمو نشون داده و گفته کیفیت بازی اصلی هم همینه !

کلا سونی دروغ زیاد میگه ... اگه 5 سال پیش 4 تا دروغ سر هم کرد و کنسولش هم موفق شد دلیلش این بود که هیچ رقیبی وجود نداشت و کسی که میخواست يه دستگاه درست و حسابي براي بازي بگيره یا باید PS2 میگرفت یا کلی پول PC میداد ... ولی الان انقدر گزینه وجود داره که کسی مجبور نباشه PS3 رو انتخاب کنه ... به نظر من این دروغهای سونی این سری کار دستش میده

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
فراموش نکنید که یک کنسول یا یک کمپانی نباید شما را در اختیاره خودش قرار بده
شمایید که باید اون کنسول ها را در اختیار خودتون قرار بدید
ما برای Sony و Ms در قسمت تبلیغات کار نمی کنیم که حقوق بگیریم
اگر به فرض یک محصول در 1 یا 2 دوره موفق بوده نباید ما حتما آرزوی بعدیه اون شرکت را براورده کنیم
این ما هستیم که برای اونها شرط میزاریم نه اینکه اونها برای ما شرط بزارند
مگه Xbox از Ps2 چی کم داشت ؟ این نبود که تونست بازیهای نسل جدیده Pc را اجرا کنه ؟ پس مطمین باشید سیاست بزرگی از تبلیغات دروغ در پس ماجرا بوده !!!

من در حال حاضر نمیخوام پیش بینی کنم که Xbox 360 پیروز از میدون بیرون میاد
نه من فکر میکنم که این نبرد 50 -50 میباشد
مگه ما از وقتی Ps 1 گرفتیم قولنامه یا قرار داد با Sony بستیم ؟
به نظر من Sony در ایران راه طولانی را تا زمان Lunch و راه طولانی تری را تا زمان Mod-chip داره پس چه بهتر اینکه آقایونی که با Sony قرار داد بستند تا اطلاع بعدی
دستگاه 300$(260 هزار تومنی) را امتحان کنند
من نمیدونم چی از این بهتر
بعضی وقتها خوشی میزنه زیره دلمون به طوری که اگر کنسول را مفتی هم بدهند بهمون
بازم قبولش نمیکنیم !!!
تموم سعی من و امثال من این نیست که شما را از Ps3 دور کنیم
ما داریم سعی میکنیم که نشون بدیم که Ps یک بت نیست ،
یک فرشته ی نجات نیست
زندگی رنگارنگه ، پس چه بهتر که همیشه به یک رنگ گیر ندیم

آخرین ویرایش:

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط mt3691:

دوست عزيز توي كنفرانس چند روز بعد سوني قيمت رو اعلام نكرد چون دريم كست اماده بود با اعلام قيمت ps2 قيمت دريم كست رو به 150 دلار برسونه كه موفق نشد كلا سوني هيچ جا اعلامي درباره توي استوري نكرده اين روزنامه طبق متن خودش نتيجه گيري كرده كه ps2 اين قدرت رو داره و كلا اين خبر درست نيست مگه سوني مرض داره كه بگه كنسولش 840 دلاره !!!
مگر اينكه ديوانه شده باشه
اين روزنامه هيچ منبعي رو براي خبرش درج نكرده مگه اين خبر رو از هوا اورده وفقط گفته (اينطور مي گن , ادعا شده و....) كه از كس خاصي هم اسم نبرده پس همش شايعست

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط Behzad:
اين جريان840 دلار رو كه ممد توضيح داد ...

ولي در مورد Real Time رندر کردن Toy Story 2 منم خیلی جاها خوندم این خبرو ... در زمان عرضه PS2 سونی یه دموی پری رندر از GT3 نشون داد و گفت عین همین دمو با همین گرافیک رو توی گیم پلی GT3 خواهید دید ... ولی همه میدونن که حتی GT4 هم نتونست همچین کیفیتی رو به نمایش بزاره .... الانم بازیهای زیادی هستن که سونی ازشون یه دمو نشون داده و گفته کیفیت بازی اصلی هم همینه !

کلا سونی دروغ زیاد میگه ... اگه 5 سال پیش 4 تا دروغ سر هم کرد و کنسولش هم موفق شد دلیلش این بود که هیچ رقیبی وجود نداشت و کسی که میخواست يه دستگاه درست و حسابي براي بازي بگيره یا باید PS2 میگرفت یا کلی پول PC میداد ... ولی الان انقدر گزینه وجود داره که کسی مجبور نباشه PS3 رو انتخاب کنه ... به نظر من این دروغهای سونی این سری کار دستش میده
دوست عزيز منم قبول دارم اين حرف ها رو ولي قبول كنيد توي استوري يك مقدار بدور از عقله همين كيل زون 2 هم كه نشون دادن تا به امروز نگفتن ريل تايم هست
شما اگه پستها قبلي من رو كامل بخونيد متوجه مي شيد كه اصلا سوني اعلام نكرده كه مي تونه توي استوري روي ps2 ريل تام اجرا كنه

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط Metal Gear:
آقا چه گیری دادین به این 840 دلار !
من در اون متن تنها جمله مرتبط با 840 دلار که دیدم این بود :
even though it will be several times more powerful than Intel's Pentium III, it will cost less than a PC (which runs about 100,000 yen in Japan - about US$840)
( اگه قسمت دیگه ای هم وجود داره بگین )
برداشت من از این قسمت اینه :
با وجود اینکه چندین برابر قدرتمند تر از اینتل پنتیوم 3 هست اما قیمتش کمتر از یک کامپیوتر خانگی ( که در ژاپن حدود 840 $ تمام میشود ) خواهد بود.

میگه کامپیتر 840 تاست نه ps2

من راست و دروغ این حرف ها برام اهمیتی نداره ... که آیا ps2 تونسته داستان اسباب بازی رو real time رندر کنه ؟ یا اینکه حتی پلنگ صورتی رو هم pre render نشون میده :)
چیزی که میدونم اینه که ps2 چند سال به من حال داد الانم دارم میفروشمش عمرشو کرده حالشو بردم دم سازندگانش هم گرم !

من نميدونم منظور شما چيه ولي خودتون بخونيد من چون سريع تايپ مي كنم 839 دلار رو 840نوشتم ولي اين زير رو بخون مي بيني كه خودش نوشته ps2 840 دلار هست
Nihon said the PlayStation 2's price will be kept below 100,000 yen, which still works out to as high as a hefty $839 in the United States

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر