xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
گرافيك پي3 و360 رو در تاژيك هاي عكس هايي از 360 و عكسهاي گرافيكي از پي3 دنبال و مقايسه كنيم بهتره يه مرجعي هم براي عك هاي عالي اين دو كنسول ميشه

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
منظور اقاي كارمنك از اينكه تفاوتي چندا ني ندارند اينكه از لحاظ بازي سازي هست من اون مصاحبه كامل خوندم ايشون توي همون مصاحبه گفتن كه ps3 توي هر دو سطح گرافيك وپراسس از ايكس باكس 360 قويتره وايكس باكس 360 ابزار بهتري داره اتفاقا ايشون توي همون مصاحبه از 360 كلي تعريف ميكنه ;) اگه خاستين لينكشم بزارم

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط Sony:
گرافيك پي3 و360 رو در تاژيك هاي عكس هايي از 360 و عكسهاي گرافيكي از پي3 دنبال و مقايسه كنيم بهتره يه مرجعي هم براي عك هاي عالي اين دو كنسول ميشه
سلام كاملا موافقم
فرم ريتها رو هم ميشه از روي فيلمها مقايسه كرد

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
http://www-128.ibm.com/developerworks/power/library/pa-fpfxbox/?ca=dgr-lnxw06XBoxDesi

من مگه خدایی نکرده گفتم Ps3 ضعیفه ؟
من گفتم Farcry 2 و Half Life 3 اختصاصیه Xbox 360 هست ؟ شایدم باشه معلوم نیست
منم میگم تا اومدن Ps3 صبر کنیم بعد با قاطعیت اعلام کنیم که کدوم قویتر است کدوم ضعیف تره

مطمءنید Fight Night اول برای Ps3 میاد یا اینکه احتمال میدید؟
منم نگفتم اول برای کدوم دستگاه میاد فکر نکنم جایی عنوان کرده باشه اول برای کدوم دستگاه میاد

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
--------------------------------------------------------------------------------

منظور اقاي كارمنك از اينكه تفاوتي چندا ني ندارند اينكه از لحاظ بازي سازي هست من اون مصاحبه كامل خوندم ايشون توي همون مصاحبه گفتن كه ps3 توي هر دو سطح گرافيك وپراسس از ايكس باكس 360 قويتره وايكس باكس 360 ابزار بهتري داره اتفاقا ايشون توي همون مصاحبه از 360 كلي تعريف ميكنه اگه خاستين لينكشم بزارم
آخه دیگه در این زمینه که از نظر سخت افزاری PS3 از Xbox 360 قوی تره که جای هیچ بحثی نیست من

نمیدونم چرا بعضی دوستان هنوز میخواند با گرافیک و عکس و ... ثابت کنند که مثلا سخت افزار Xbox 360

قوی تره...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اگر هیچ بحثی نیست پس چرا توی این همه سایت و این همه مقاله ، سخنرانی ها ،
انجمن ها ، مجلات ، روز نامه ها ، شبکه های Tv و ... هنوز نظر نهایی داده نشده ؟
مثل اینکه هنوز جا نیفتاده از روی تعصب نباید حرف زد ،
من نخاستم از روی تعصب (چون اصلا Xbox 1 نداشتم ، بلکه Ps2 داشتم) اثبات کنم
اصلا زبونم لال نخاستم اثبات کنم
خوبه که من کلمه تفاوت نه چندان را به کار بردم و نگفتم زبونم لال Xbox 360 قوی تره
وگرنه همین جا اعدام میشدم یا حکم شلاغم صادر میشد

اینجا نقل از زبان متخصص باید بگیم نه متعصب ، تخصصی نه تعصبی

من چون خودم را قادر به مقایسه قطعی نمیدونم مجبورم در مرحله اول صبر کنم
و بعدش صحبت های بزرگان این صنعت را بشنوم و به دیگران برسونم
نه این که بیام قطعی در موردش اتخاذ کنم
این 2 محصول مثل مقایسه Amd 3.0 و Amd 3.2 با مشخصات کاملا مشابه نیست
2 محصولند که تنها چیز مشترک اونها اجرای بازی های نسل بعدی میباشد
اولی ممکنه روی 4 پا راه بره ، در حالی که دومی روی 2 پا
آیا همیشه 4 پا برندست ؟ یا 2 پا ؟
باید هر 2 با هم وجود داشته باشند تا بشه تصمیم نهایی را گرفت
ولی ظاهرا بعضی ها علمی دارند که من ندارم اون هم علم پیشگویی !!!

با دلیل برید جلو نه این گونه

در ضمن طبق گفته های بازی سازان ، بازی ساختن بر روی XBOX 360 آسون تر از PS3 هست ،
البته این هم نقل قول .

و باز هم میبینیم که استقبال کم نظیری از XBOX 360 از طرف بهترین کمپانی های بازی شده

آخرین ویرایش:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
Microsoft: Xbox 360 Slightly More Powerful Then PS3

But they're still both Ferraris when it comes down to it...

Posted: 22:23 on 08 Dec 2005
By: Chris Leyton

Speaking at yesterdays' 33rd Annual UBS Global Media Conference Microsoft's Bryan Lee, Corporate Vice President & CFO Home & Entertainment, demonstrated the 360 to an audience of key participants in the global media sector and proclaimed it to be "slightly more powerful" then the Playstation3.

"With Sony if they do hit the specs which they've said they'll have there's a debate, there's a couple of categories where they outdo us, there's several categories where we outdo them. On balance I think most people who study the space will tell you our system is slightly more powerful then theirs from a hardware standpoint. But for the purposes of this discussion I think it's fair to say they're both Ferraris"
البته هر كدوم ميگن مال ما قويتره ولي بايد صبر كرد فعلا كه ms از سوني جلوتره و همه اينو قبول دارن از نظر گيم هاي بيشتر و زودتر اماده كردن دستگاه .

اگه شما هم از ps3 خبري دارين بگين ...

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط mt3691:
البته هر كدوم ميگن مال ما قويتره ولي بايد صبر كرد فعلا كه ms از سوني جلوتره و همه اينو قبول دارن از نظر گيم هاي بيشتر و زودتر اماده كردن دستگاه .

اگه شما هم از ps3 خبري دارين بگين ...

Sony: The HD Era Starts With PS3

1235_2083.jpg
Sony’s Phil Harrison claims that the Xbox 360 "doesn't have true HD functionality," and that consumers seeking a HD experience will have to wait for the PS3 to arrive.

In an interview that will be published tomorrow over at GamesIndustry.biz, Harrison described the Xbox 360 as "a lot better than their [Microsoft's] first introduction to the console business," but questioned the console's claim to being a High Definition device.

"The true definition of HD is the three elements of the HD value chain - the display, the content and the hardware to play back that content," he explained, "and PlayStation and Sony is the only organisation that has all three bits of the value chain together."

"As you well know," he continued, "the Xbox 360 doesn't play high definition movies and doesn't have true HD functionality - PlayStation 3 is the only format that has 1080-progressive, which is the true definition of HD, so it's really premature to be talking about the HD era."

"High definition as far as the consumer is concerned means high definition movies, which means Blu-Ray disc, and that is the reason that people will buy high definition displays coupled with a player that is capable of playing movies and games - which is obviously PlayStation 3," he claimed.

"The HD era really only starts when we are on the market," he concluded.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
لابد مشكل خراب بودن DVD-ROM هاي PS2 زماني كه توي North America منتشر شده بود يادتون رفته..PS2 كه قرار بود يه سوپر كامپيوتر باشه..و كيفيت بازي هاي PS2 كه ازنظر گرافيكي هيچوقت به دموي هاي نشان داده شده توسط سوني تو Press Conference ها براي PS2 نرسيد ..(جهت شكست دادن DreamCast)
دمتون گرم

من این را کاملا تایید می کنم چون قبلا هم خودم به این موضوع اشاره کردم و خاطرم هست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نوشته شده توسط farid20011990:
لابد مشكل خراب بودن DVD-ROM هاي PS2 زماني كه توي North America منتشر شده بود يادتون رفته..PS2 كه قرار بود يه سوپر كامپيوتر باشه..و كيفيت بازي هاي PS2 كه ازنظر گرافيكي هيچوقت به دموي هاي نشان داده شده توسط سوني تو Press Conference ها براي PS2 نرسيد ..(جهت شكست دادن DreamCast)
دمتون گرم
ميشه يه نفر لينك اين دموهاي تبليغاتي سوني رو بذاره؟

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط dinosaur:
ميشه يه نفر لينك اين دموهاي تبليغاتي سوني رو بذاره؟
منم يه همچين چيزي تا به حال نه تو فرومهاي خارجي نه تو ايراني نشنيده بودم يعني اگه واقعا باشه يه ابزار تبليغاتي توپ مي شد واسه ماكرو...؟

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
دوستان بايد توجه داشته باشند كه براي استفاده از 1080p بايد تلوزيون hd قوي داشته باشند كه قيمت ان سرسام اور است تازه ps3 دو تا رو پشتيباني مي كند كه به در نه تنها ما بلكه خارجي ها هم نمي خورد ولي ms پشتيباني معقولي دارد كه 720p هست كه نسبتا قابل دسترس تر است با توجه به قيمت اينم ليست قيمتها.
The Prices

What you can get

Less than $300

CRT Monitors: up to 19 inches
LCD HDTVs: up to 15 inches
LCD Monitors: up to 19 inches

$300 to $500

CRT Monitors: up to 21 inches
HDTV Tubes: up to 27 inches
LCD Monitors: up to 20 inches
LCD HDTVs: up to 17 inches

$500 to $750

تا اينجا 720
HDTV Tubes: up to 32 inches
LCD Monitors: up to 20 inches
LCD HDTVs: up to 27 inches

$750 to $1000

CRT Rear-Projections: up to 51 inches
HDTV Tubes: up to 34 inches
LCDs: up to 32 inches

$1000 to $1500

CRT Rear-Projections: up to 61 inches
HDTV Tubes: up to 34 inches
LCDs: up to 37 inches

$1500 to $3000

HDTV Tubes: up to 40 inches
CRT Rear-Projections: up to 65 inches
LCDs: up to 40 inches
DLP, LCD, LCoS Rear-Projections: up to 62 inches
Plasmas: up to 50 inches

More than $3000

Plasma: 42 inches or larger
LCD HDTVs: up to 15 inches
DLP, LCD, LCoS Rear-Projections: 45 inches or larger
LCDs: 40 inches or larger

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
دوستان بايد توجه داشته باشند كه براي استفاده از 1080p بايد تلوزيون hd قوي داشته باشند كه قيمت ان سرسام اور است تازه ps3 دو تا رو پشتيباني مي كند كه به در نه تنها ما بلكه خارجي ها هم نمي خورد ولي ms پشتيباني معقولي دارد كه 720p هست كه نسبتا قابل دسترس تر است با توجه به قيمت اينم ليست قيمتها.

دوست عزیز اینکه نشد دلیل شما با ps3 هم میتونی تو مد 720p بازی کنی ولی یکی دو سال دیگه که hd با 1080p ارزون شد دیگه 360 بدرد اون تلوزیون نمیخوره و تنها ps3 از مد 1080p پشتیبانی میکنه تازه اگر هم ارزون نشد و 1080p قابل دسترس نبود تازه امکاناتشون برابر میشه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بچه ها ميخواستم بدونم پي اس 3 روي تلويزيونهاي معمولي كار نميكنه

اگر بكنه كيفيت تصوير و گرافيك چه جوريه

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
سلام!

ببخشيد مثلا پي اس 3 با تلويزيون هاي صفحه تختم كار نمي كنه!!!!!!
اون وقت مردم دنيا بايد چي كار كنن!
خدايي كسي نمي دونه با اين تلويزيون ها كار مي كنه يا نه! :exclaim:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر