xbox360 vs ps3

xbox360 vs ps3

• مجموع رای دهنده‌ها
    173
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
اصلا از ps3 و ژاپن خوشم نمیاد
من از ژاپن خوشم میاد ولی از PS3 بدم میاد! اصلا از سونی بدم میاد! خیلی خیلی زیاد!
برای همین به XBOX360 رای دادم . ولی انتخاب اولم Revolution خواهد بود (البته اگر SEGA باز یه کنسول میساخت اول کنسول SEGA رو میگرفتم)
منتظر هم هستم كي بياد كه اول برم اين متال رو بازي كنم ببينم اين بازي چي چي هست كه اينقدر ازش تعريف ميشه
متال گیر بازی خوبیه همه هم اینو قبول دارن ولی باور کنید خیلی بازیهای دیگه هم هستن . من نمیدونم چرا تو ایران تا صحبت از بازیهای کنسولی میشه همه یاد متال می افتن!
بازی های مثلی Ninja Gaiden , Final Fantasy , Metroid Prime و ابر بازی نینتندو The Legend of Zelda !!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط farzadlion:
من کلا از بحث کردن و مقایسه کردن کنسول ها خوشم نمیاد اما حالا که نظرم را گفتم بزارید دو تا مقاله هم از Xbox 360 بزارم با دقت بخونید و خودتون قضاوت کنید.....

http://today.reuters.com/business/newsArticle.aspx?type=technology&storyID=nNBN112236

http://www.tgdaily.com/2005/11/24/can_xbox_360_succeed_as_ce/index.html
ایول . حرف دل منو از خودت در وکردی.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
آقا پلي استيشن كولاك كرده :)

من خيلي علاقه داشتم كه 360 هم داشته باشم هنوز هم احتمالش هست كه بگيرم اما اين لانچش اصلاً بهم حال نداد ... درسته اول كاره و هنوز مونده تا قدرت كنسول مشخص بشه ولي خلاصه من از بازيهايي مثل Condemned , PGR3 بيشتر از اين انتظار داشتم.

فعلاً كه دارم سيستم رو ارتقا ميدم ...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

بچه ها ps3 رو ميشه مث 360 پيش خريد كرد///؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
برای شروع هم شده میتونی بری روی Pc متال گیر 2 را بازی کنی..البته اصلا در حد نسخه ی Ps2 اون نیست اما ضرر نمیکنی حداقل با جو و داستان بازی آشنا

من اونو بازي كردم...هموني كه بايد الماس ها رو شكار كني!!!وقتي هم كه ميبيننت علامت! بالا سرشون سبز ميشه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من هم بلاخره رای دادم به 360(حالا مثلا چی شد ؟؟ انار ساخت ps3 رو به این خاطر تعطیل میکنن!!!)

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من با اين بحث ها كار ندارم كه كدوم از نظر سخت افزاري قويتره يا كدوم ضعيفتره ؟! اينو ديگه همه ميدونند.
من حاضرم با چشمان كاملاَ بسته و بدون هيچ تحقيقي Ps3 رو بخرم !
شايد بنظرتون كمي غيرعاقلانه بنظر برسه ولي خوب من به كار Ibm و Sony و Nvidia شديداَ اعتقاد دارم.
البته اصلاَ قصد اينرو ندارم كه خداي نكرده بگم Xbox360 خوب نيست ! يه وقت سوتفاهم نشه.
هر كس دلايل و نظرات خودش رو داره و نظر هركس در جاي خود قابل احترامه.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من اونو بازي كردم...هموني كه بايد الماس ها رو شكار كني!!!وقتي هم كه ميبيننت علامت! بالا سرشون سبز ميشه
راستش در این بازی که اصلا شکار الماس و اینجور چیز ها نبود .ولی وقتی می بینندت درسته بالای سرشون علامت سوال سبز میشه..اسم کامل بازی هست............Metal Gear Solid 2 :Substance

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
چرا نميگي 10 دليل براي خريدن 360 هم نوشه.چرا نميگي 10 دليل براي خريدن رولووشن نوشته ؟ آخه اين شد اطلاع رساني ؟ هر قسمتش رو دوست داري ميگي ؟

حالا سامان جان چرا داغ کردی....شما اون مقاله رو بخون کلا از XBOX 360ناامید میشی... خداییش سونی دیگه سنگ تموم گذاشته... اون دوتا برتری که گفتم از بارزترین هاش هست که XBOX 360 رو ناک اوت میکنه...
دیگر خوبی های سونی : پشتیبانی تا 7 دسته برای بازی همزمان 7 نفر...
وجود انواع و اقسام پرت های ارتباطی : 6 تا پرت USB 2.0
وجود اسلات کارتهای حافظه SD,MmeoryStick, ....

و در ضمن هارد دیسک پلی استیشن با ورژنی دستکاری شده و مخصوص از لینوکس همراه خواهد بود که دستگاه باز ی شما رو به معنای واقعی کلمه تبدیل به یک ابر PC میکنه...

و بعد از ریلیز پلی استیشن DevKit های اون برای فروش در دسترس عموم قرار میگیره و اگه شما هم دانشش رو داشته باشی .. بسم الله... بشین برنامه نویسی و بازی طراحی کن..

اصلا اولین دموهای RealTime ارائه شده از هر دو کنسول که روی DevKit آلفا هر کدومشون طراحی و اجرا شده بود شما قدرت بیشتر سونی رو به وضوح میتونستی ببینی.....همین الان هم یه دونه دیگه از همین دموها رو که مربوط به بازی Armored Core 4 میشه رو روی هردو اجرا کردن و شما میتونی هردوش رو از همون سایت IGN دانلود کنی و بعد یه قضاوت به دور از تعصب داشته باشید....
باقیش رو خودتون در مقاله بخونید...

من با اين بحث ها كار ندارم كه كدوم از نظر سخت افزاري قويتره يا كدوم ضعيفتره ؟! اينو ديگه همه ميدونند.
من حاضرم با چشمان كاملاَ بسته و بدون هيچ تحقيقي Ps3 رو بخرم !
شايد بنظرتون كمي غيرعاقلانه بنظر برسه ولي خوب من به كار Ibm و Sony و Nvidia شديداَ اعتقاد دارم.
البته اصلاَ قصد اينرو ندارم كه خداي نكرده بگم Xbox360 خوب نيست ! يه وقت سوتفاهم نشه.
هر كس دلايل و نظرات خودش رو داره و نظر هركس در جاي خود قابل احترامه.

ای ول ... همینه....
در ضمن اجازه بدید توضیحات رو تکمیل کنم..
طراحی و ساخت پردازنده CELL : توسط Sony, IBM, Toshiba
طراحی پردازنده گرافیکی ( با نام Reality Synthesizer ) : توسط nVIDIA

در ضمن برای سنجش قدرت پردازش CPU ها ( که حتما همتون میدونید ) سرعت کلاک اونها مقیاس مناسبی نیست.... مثلا نگید حالا چون پردازنده PS3 رو نوشته 3.2 پس این CPU های PC که مثلا 3.6 هستن از اون قویترن... مقیاس صحیح MIPS هست و به معنای میزان میلیون پردازش در ثانیه هست...
که پردازنده PS3 از این لحاظ روی همه رو کم کرده....

فعلا.
Cheers

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خب اگه بخواهیم بیطرفانه به قضیه نگاه کنیم Xbox 360 هم یکسری مزیت هایی داره از جمله در بخش بازی های آنلاین که امکانات به نسبت بهتری نسبت به PS3 داره اما خب این بخش متاسفانه برای ماهایی که در ایران زندگی می کنیم مزیتی محسوب نمیشه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط farzadlion:
خب اگه بخواهیم بیطرفانه به قضیه نگاه کنیم Xbox 360 هم یکسری مزیت هایی داره از جمله در بخش بازی های آنلاین که امکانات به نسبت بهتری نسبت به PS3 داره اما خب این بخش متاسفانه برای ماهایی که در ایران زندگی می کنیم مزیتی محسوب نمیشه
بابا ناراحت نشو فرزاد . این adsl تا 10 سال دیگه گسترش پیدا میکنه و به همه جای ایران میره . ما همون 360 و بیا بگیریم تا بعد .

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزيز يك تكه فيلم كه لينكش رو ميذارم اينجا , اگر ميتونيد حتما دانلود كنيد و ببينيد , حجمش 20 مگابايت هست : http://69.26.178.132/~lemon/gt5.wmv
اين رو مخفيانه گرفتن و از Gran Turismo 5 براي PS3 هست و واقعا با خود كنسول PS3 اجرا شده و به نمايش در اومده. خيلي عاليه !!!!!!
اصلا باور كردني نيست.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
بابا ناراحت نشو فرزاد . این adsl تا 10 سال دیگه گسترش پیدا میکنه و به همه جای ایران میره . ما همون 360 و بیا بگیریم تا بعد
خدا کنه که ADSL تا همون 10 ساله دیگه ویاد ما بهمونش راضی هستیم

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
خدا کنه که ADSL تا همون 10 ساله دیگه ویاد ما بهمونش راضی هستیم

نه دوست عزیز زیاد دلتون رو برای بازی های آنلاین اونهم با کنسول خوش نکنید... چون حداقل کنسولهای فعلی همشون به خطوط اینترنتی Broad band احتیاج دارند... با این حساب اگه کنسول های بعدی هم به همین شکل باشند تا 10 سال دیگه که هیچی تا 1000 سال دیگه هم فکر نکنم ماها بتونیم انلاین بازی کنیم....

فعلا.
Cheers

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر