XBOX360 ORIGINAL GAMES FANS

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
ولی چند وقت پیش ت. اخبار سایت زده بود که مایکرو گفته هر گونه تغییر در نرم افزار یا سخت افزار منجر به بن خواهد شد خی کپیخور کردن هم تغییر در نرم افزار محسوب میشه دیگه...
عنوان خبر هم این بود:(مواظب باشید شما بن خواهید شد)
مگه بازیهای که استیلث هستن دقیقا" مثل بازیهای اورجینال نیستن؟؟ پس چرا برای لایو باید دیسک اورجینال خرید؟
درسته ولي كپي خور بودن دستگاه رو از بازيها ميفهمه.
وقتي بفهمه شما با يه بازيه كپي داريد بازي ميكنيد خوب كاملا مشخصه كه دستگاه شما كپي خور شده ولي با اوريجينال بعيده متوجه بشه.
نه. تقريبا مثل بازيهاي اوريجينال هستند نه 100%.

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
عزیزم مگه مغزخر خوردی :D (شوخی بود ها) فردا پسفردا داره MW2 میاد خوب اونو بگیر. :D
نه شوخی نیست و مغز خرم نخوردم اخه من بازی MW1 داشتم شکست می خواهم بازم بخرم اگه بازی MW2 اونم اومد اورجینال اونم میخرم می خواهم تمام سری بازیهای کالاف و داشته باشم

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام من یی سئوال داشتم اگه تو لایو با بازی اوریجینال بازی کنم بازم امکان بن شدن هست؟

سلام برادر !

نه اما اگه قبلا با بازی های کپی غیر Full Stealth بازی کرده باشی تو لایو امکان بن شدنت هست ..... .

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,560
نام
امیر
درود. بعد از این سری بن ویو و ادامه داشتن این سری بن ها ، خیلی رو به بازی ارجینال برای مدت محدود یا دائم آوردند. در اینجا به معرفی فروشگاه های فعال و کمیاب در این زمینه می پردازیم. من خود از یکی از دوستام Mw2 رو به قیمت 90 خریدم.

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
درود. بعد از این سری بن ویو و ادامه داشتن این سری بن ها ، خیلی رو به بازی ارجینال برای مدت محدود یا دائم آوردند. در اینجا به معرفی فروشگاه های فعال و کمیاب در این زمینه می پردازیم. من خود از یکی از دوستام Mw2 رو به قیمت 90 خریدم.

ببخشید دوستتون مغازه دارن ؟ بعد قیمت همه بازی ها 90 هست جدید و قدیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر