XBOX360 ORIGINAL GAMES FANS

چه تبلیغی...تبلیغ برای فروشنده سایت؟ خیر من قرار نیست تبلیغ کنم فقط اینجا با هم درباره بازی های ارجینال مشاوره می کنیم و...;)
همین که بگی از آقا X یا Y میگیرم میشه تبلیغ :biggrin1:.
فروشنده سایت هم اسمش روشه. حق اشتراکش رو داده. هرچی هم بگی تبلیغ مفت نیست چون عضو همین خانواده ست.

اصلا این امیر همیشه عجله میکنه که تو لایو بهش میگن اف**** دیگه:biggrin1:(شوخی بود ) ولی از توپخونه بگیری بهتره ;)
مازیار از وقتی که رفتی دیگه لایو کسی را نمی تونم بکوشم چون همیشه تو قربانی من بودی:(:biggrin1:
همین که بگی از آقا X یا Y میگیرم میشه تبلیغ :biggrin1:.
فروشنده سایت هم اسمش روشه. حق اشتراکش رو داده. هرچی هم بگی تبلیغ مفت نیست چون عضو همین خانواده ست.
ویرایشش کردم:biggrin1:
راضی شدی؟:biggrin1:

من اقا مجید رو پیشنهاد میکنم فوق العاده ادم منصف و با معرفتی هستش (تا جایی که من یه بازیو میخواستم ولی پول نداشتم!ایشون اومد بازیو داد بهم و گفت هر وقت پول داری بهم زنگ بزن بیام ازت بگیرم پولشو!)من که دیگه هر بازیه اوریجینالی بخوام به ایشون میگم چه 360 چه پلی3.
شماره ایشون:09124430127
از روی شماره هم حتما فهمیدید که تهران هستن دیگه!:biggrin1:
قصد من هم به هیچ وجه تبلیغ نیست.;)
شما اگه توان اینکه وقتی وارد یک مغازه میشی و فروشنده حتی محل سگ هم بهت نمیده و طلبکار هم هستش که چرا اومدی مغازش برین توپخونه!(مثل فتحی)در ضمن یه چیزی هم میکنن توی پاچه تون که...!
------------------
در ضمن دوستان اینجا مثل لایو نیستش که قانون نداشته باشه لطفا این حرفا رو همونجا بزنین تا از اینجا هم بن نشدید!:biggrin1:

من اقا مجید رو پیشنهاد میکنم فوق العاده ادم منصف و با معرفتی هستش (تا جایی که من یه بازیو میخواستم ولی پول نداشتم!ایشون اومد بازیو داد بهم و گفت هر وقت پول داری بهم زنگ بزن بیام ازت بگیرم پولشو!)من که دیگه هر بازیه اوریجینالی بخوام به ایشون میگم چه 360 چه پلی3.
شماره ایشون:09124430127
از روی شماره هم حتما فهمیدید که تهران هستن دیگه!:biggrin1:
قصد من هم به هیچ وجه تبلیغ نیست.;)
شما اگه توان اینکه وقتی وارد یک مغازه میشی و فروشنده حتی محل سگ هم بهت نمیده و طلبکار هم هستش که چرا اومدی مغازش برین توپخونه!(مثل فتحی)در ضمن یه چیزی هم میکنن توی پاچه تون که...!
------------------
در ضمن دوستان اینجا مثل لایو نیستش که قانون نداشته باشه لطفا این حرفا رو همونجا بزنین تا از اینجا هم بن نشدید!:biggrin1:
مجید گفت یک هفته طول می کشه...

امیر جان می تونم بپرسم بازی ارجینال الان حدوداً چنده منظورم بازی جدید مثل Fifa و GEOW2 و.... هست. چون منم میخوام یک دستگاه ارجینال بخرم. ممنون میشم بگی;)

من اینجا پست میدم.چون حتما Gears 2 رو اوریجینال میخرم.البته نه الان اما این بازی به نظر من با توجه به ریلیز بدفرمش روی اینترنت باید اوریجینالش رو استفاده کرد.

من اینجا پست میدم.چون حتما Gears 2 رو اوریجینال میخرم.البته نه الان اما این بازی به نظر من با توجه به ریلیز بدفرمش روی اینترنت باید اوریجینالش رو استفاده کرد.
یه سوال؟
بعنی اگه دستگاه رو کپی خور کنیم ولی بازیهایی که تو لایو میخوایم بازی کنیم دیسک اورجینالش رو بخیرم اونوقت دیگه بن نمیشیم؟:(

یه سوال؟
بعنی اگه دستگاه رو کپی خور کنیم ولی بازیهایی که تو لایو میخوایم بازی کنیم دیسک اورجینالش رو بخیرم اونوقت دیگه بن نمیشیم؟:(

خیر بن نمیشی.
مگر این که تخلفی انجام بدی که بر خلاف قوانین مایکروسافت باشه.

ولی چند وقت پیش ت. اخبار سایت زده بود که مایکرو گفته هر گونه تغییر در نرم افزار یا سخت افزار منجر به بن خواهد شد خی کپیخور کردن هم تغییر در نرم افزار محسوب میشه دیگه...
عنوان خبر هم این بود:(مواظب باشید شما بن خواهید شد)
مگه بازیهای که استیلث هستن دقیقا" مثل بازیهای اورجینال نیستن؟؟ پس چرا برای لایو باید دیسک اورجینال خرید؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or