اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
والا من به کسی توهین نکردم :D
عصبانیت و پرخاش نشانه ی ضعف است.
بگذریم از حاشیه ...
------------------------------------------------
قسمت شد یه مقایسه خودم براتون درست کنم از قضیه ی این 4k و 1080p.
Device:PS4 pro
TV:Samsung MU7000 4k 50
Camera:Canon 450D
فاصله ی از دستگاه حدود 1.5 متر (فاصله ای که تازه جلو نشستم من 180 سانتی این تیوی میشینم)
حالا کلا نمیشه خیلی دقیق اینجوری مقایسه کرد و جای چشم انسان رو نمیگیره ولی در کل حالا...
عکس اولی Hitman 3 در مود فریم ریت:
عکس دوم Hitman 3 در مود های رزولوشن.
بازی بعدی هم بردر لندز 3 به همین منوال فقط تفاوت اینه مود رزولوشن تا 1800p رفته بالا و به 4 کی نیتیو هم نزدیکتره.
یه عکسم از فاصله ی نیم متری گرفتم که اونجا میتونین تفاوت رو ببینین واسه ی دوستانی که میگفتن سایز تیوی مهم نیست و فاصله ی نشستن ازش اهمیتی نداره.
انجین اپ اسکیل تی وی من اوکیه و خوبه و همینطور که میبینین توی فاصله ی 1.5 متری تفاوت هستااا ولی به چه قیمتی؟ 7 میلیون بیشتر؟! تازه تی وی 4 کی اگه 1080 بود تفاوت از اینم کمتره..
عکس هارو هم RAW نگرفتم مود اتو بدون فلاش JPEG خود دوربین...ولی از کیفیتشون کم نمیکنم بیشتر مشخص بشه.فکر میکنم اینجوری خیلی از دوستان به پاسخشون برسن,حالا تی وی و مانیتور 1080 پی هم دارم اگر کسی واقعا احساس نیاز کرد روی اونا هم براتون عکس میگیرم که وقتی میگم اگر تیوی درست درمون ندارید بیخودی پولتون رو دور نریزید ملتفت بشید.واسه ی دوستان پیتوک گیر خودم واقف هستم تصاویر 4 کی نیتیو نیست و اگر لازم ببینم مقایسه ی اونم میذارم ولی هدف اصلی بنده اینه که بگم اگر دیسپلی مناسب ندارید سریز اس کفایت میکنه....منظورم تصویر سوپر سمپل شده است که یه ذره انتی الایز بهتر اونم روی تی وی که به فاصله نشستیم ازش به تفاوت قیمتش نمیصرفه.کسی که دیگه عشق و پولش رو داره هر چی دوست داره میخره نمیاد اینجا نه سوال کنه و نه چون کاری که کرده و فکر میکنه درست بوده رو به باقیم از روی احساسات و ذهنش پیشنهاد بده.
پ ن:
(نه اینکه تی وی بنده های اند و خیلی درست درمون باشه ها! اتفاقا نه یه تی وی معمولی خوش قیمت سال 2016 بود... ولی الان همینم توی ایران به راحتی در دسترس همگان نیست و میدونم خیلی ها (اکثریت) روی تی وی های 1080 پی قدیمی دارن بازی میکنن و چه بسا خیلی هم گیمر هستن.
فکر نمیکنم بیشتر از این بحث رو کش بدم تمام توضیحات جامع و کامل بوده تا اینجا ولی یه سری دوستان خیلی فن بوی اکس باکسن و تعصب باعث کوری و مقاومت میشه.
Borderlands 3 1080 zoom.JPG Borderlands 3 1800 zoom.JPG Borderlands 3 1080p.JPG Borderlands 3 1800p.JPG Borderlands 3 1080 zoom.JPG Borderlands 3 1800 zoom.JPG Borderlands 3 1080p.JPG Borderlands 3 1800p.JPG

Attachments

• Hitman 3 1080.JPG
    Hitman 3 1080.JPG
    842 KB · مشاهده: 42
  • Hitman 3 1440.JPG
    Hitman 3 1440.JPG
    799.2 KB · مشاهده: 42
  • Hitman 3 1080P.JPG
    Hitman 3 1080P.JPG
    726.2 KB · مشاهده: 48
  • Hitman 3 1440P.JPG
    Hitman 3 1440P.JPG
    691.4 KB · مشاهده: 45
آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
تی وی یا مانیتور مناسب چه مدلی مد نظرت هست؟ چند تا معرفی کن.مانیتور hdmi 2.1 که فعلا نیست منم بیشتر انلاین شوتر میزنم
الان با بازار فعلی واقعا نظری ندارم اونم بدون در نظر گرفتن بودجه ی کسی.ولی کسی داره بره سری جدید LG OLED ها رو بگیره.
شما برو روی PC :D برای انلاین شوتر (شوخی)
واسه ی اکس باکس اگر میخوای یه تی وی یا مانیتور 120 هرتز با قابلیت VRR و اینپوت لگ هر چی کمتر بهتر.(مانیتور 1440 هم اوکیه)
الان واقعا نمیدونم توی مملکت ما چی گیر میاد و چند

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
دوستان الان تو سرویس گیم پس التیمت بخشی که مربوط به بازی های ea play هست. چرا بعضی از بازیها رو نداره?? مثلا مدال افتخار 2010 یا مدال 2012 war fighter یا army of two 40 days و .... .
توی خود ea play نسیتن:-??فک می کنم
Medal of Honor: Airborne رو فقط پیدا کردم من

• Like
Reactions: reza11

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان الان تو سرویس گیم پس التیمت بخشی که مربوط به بازی های ea play هست. چرا بعضی از بازیها رو نداره?? مثلا مدال افتخار 2010 یا مدال 2012 war fighter یا army of two 40 days و .... .

مگه باید حتما داشته باشه؟
شرکت ea تصمیم میگیره چه بازی هایی روی اون سرویس باشن

ممکنه اگه بخواد در آینده سری medal of honor ادامه پیدا اون بازی هم به سرویس اضافه بشه

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
این حرکت عمدی نبوده، ولی برای عواقبش برنامه ریزی کرده بودن 100%. اینطوری نیست که یه شبه تصمیم بگیرن، مشخصه انتظار بکلش رو داشتن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
در مورد 1080p و Series S اتفاقا سایت معتبر tomsguide قبلا بررسی کرده:

Xbox Series X vs. Xbox Series S: Which Xbox should you buy?

دو بار در این مورد نظرش رو گفته:

If you have a 1080p TV or 1440p monitor — and plan to keep using it for a few more years — the Series S is an easy sell. But if you have a high-end TV, save your pennies for the Series X. It's worth the upgrade price.
There's no denying that the Xbox Series X is the more powerful of the two systems, and the better investment, if you can afford it. However, there are a few circumstances under which an Xbox Series S might still be a smart buy. The "secondary console" case described above carries some weight. If you have a 1080p TV and no plans to upgrade anytime soon, the Series S is the way to go — and when you do get a 4K TV, it'll still be a good stopgap system thanks to upscaling
البته که این یه موضوع کاملا شخصیه. بعضی ها روی 1080p هم ممکنه دوست داشته باشن Series X بگیرن و مثلا اون یکی دو تا تفاوت تو جزئیات گرافیکی هم از دست ندن.
ولی در کل اوضاع Series S روی تلویزیون 1080p خوبه و مشکل خاصی نداره.

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
هن

البته که این یه موضوع کاملا شخصیه. بعضی ها روی 1080p هم ممکنه دوست داشته باشن Series X بگیرن و مثلا اون یکی دو تا تفاوت تو جزئیات گرافیکی هم از دست ندن.

همه‌ی اینا به کنار تا 3 سال دیگه یک بازی نیاد مشخص نمیشه
ولی یک چیزی برام جالبه قابلیت نصب بازی رو هارد اکسترنال رو داره
خب اینطوری باشه حفره‌ی امنیتی برای هکش به حساب نمیاد؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
هن

هارد اکسترنال هیچ‌ربطی‌به جیلیریک نداره.کلا اون یه معقوله ی‌دیگست.حفره‌امنیتی هم یه چیزی شنیدی دوست‌من تو هارد نیست.
فقط بازی های بک وارد رو‌میتونی رو هارد نصب‌کنی،بازی های xss xsx باید روی ssd نصب بشن،میتونی روی‌هارد فقط نگهشون داری.

Bhador_a

کاربر سایت
Nov 26, 2018
124
نام
ابوالفضل
هن

این قابلیت فقط برای بازی های نسل ۸ هست
فکر کنم

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
هن

احتمال هک شدن کنسول های مایکرو خیلی کم هست
نه اینکه نمیشه ، مسئله این هست هیچ توجیهی نداره چون تمام بازی هاش برای pc هست ، البته سیستم امنیتیش هم خیلی قوی هست
خود مایکروسافت قسمت دولوپر را برای نصب فایل از pc باز گذاشته البته بعد از پرداخت 20 دلار یا بعضی مواقع رایگان ، مثل همین امولاتورهایی که نصب میکنن
و میشه فایل از طریق شبکه نصب کرد ولی افراد زیادی دنبال هک نرفتن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHAYAN1999

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773

بررسی هایی که در حال حاضر انجام میشه بر اساس همین چند عدد بازیه که فعلن موجوده. نمیشه با اطمینان گفت تا آخر نسل همه چیز به همین منوال باقی میمونه.
تنها تفاوتی که از الان میشه ازش مطمعن بود اینه که کسانی tv/monitor فول اچ دی بالای 60 هرتز دارن، میتونن با sx فریم ریت بالاتری رو بگیرن. که قاعدتن اونم بستگی به بازیش داره.
من نمیخام زیاد قضیه رو هم بزنم ولی تمام سایتها برای گرفتن ویو مقاله مینویسن. خیلی هاشون در اثر زمان خلافش ثابت میشه. خیلی هاش همون موقع هم که نوشته شده احمقانس و خب بعضی هاشون هم فکته و همیشه میشه بهش رجوع کرد.
بحث اینجاست که مخاطب این مقالات چه کسانی هستند؟
به قول شما کسی که تلویزیون 4k داشته باشه و براش مقدور باشه یک راست میره sx میخره و تمام. حالا کسی که به هر علتی نتونه یا نخاد sx بخره، میره تحقیق میکنه که با خرید ss چه چیزهایی رو از دست میده و اختلاف این دو در چیه. اینجاست که این مقالات میان بالا.
دقیقن مثل زمانی که تی وی های 4k گرون بودن و لوکس محسوب میشدن.
یه مثال میزنم. یک نگاهی به این مقاله بندازید:
Why 4K TVs are stupid
خیلی از مواردی که نوشته همون موقع هم قابل اعتنا نبودن. الان که با خوندنش آدم خندش میگیره. انقدر که احمقانس:D
دو سه سال بعد اومده اینو نوشته:
Why Ultra HD 4K TVs are still stupid
اینجا هم اومده با جون و دل از نظریات قبلیش دفاع کرده و در جواب کسایی که گفتن دایی اختلاف تصویر در 4k نسبت به fhd کاملن محسوسه، گفته که شما بینایی تون قویه همه که اینجور نیستن.دیگه تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل.:D برای اثباتش هم از همون چارتی که تو این تاپیک گذاشته شد استفاده کرده. که در حال حاضر همون چارت هم کلی جای بحث داره. فکر کن شما یه تی وی 50 اینچ داری. طبق اون چارت تا 2.5 فوت از تمام مزایای اولترا اچ دی بهره میبری. یه 0.1 فوت سرتو بیاری عقب یهویی کیفیت تصویر میاد پایین مثلن:)) حالا من اینجا فقط در مورد عدم تاثیر فاصله در نیتیو و آپسکیل بحث داشتم. که خب قاعدتن هم یه فاصله نرمال مد نظرم بوده نه مثلن 10 متر اختلاف با تلویزیون. بگذریم.
این سایت وزین که اعتبارش هم دست کمی از سایتی که شما گذاشتید نداره، بعد از مدتی یهویی تغییر رویه میده و میگه: تی وی های 4k دیگه احقانه نیستن.:D برید بخرید. چرا؟ چون ما همکاری در فروششون رو راه انداختیم!
Finally, 4K TVs are worth buying -- no seriously
اگر دوست داشتی کامنتهارو هم بخون. بعضی هاشون خیلی جالبه

اینو مثال زدم که بگم بررسی های این سایتهای معتبر، لزومن فکت نیست. لزومن صادقانه نیست. اینها هم بیزینس پلن خودشون رو دارن و نمیشه همیشه بهشون اعتماد کرد. تو این مورد به خصوص هم یه کم بهش زمان بدیم، همه چیز خیلی شفاف تر مشخص خاهد شد.

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
بررسی هایی که در حال حاضر انجام میشه بر اساس همین چند عدد بازیه که فعلن موجوده. نمیشه با اطمینان گفت تا آخر نسل همه چیز به همین منوال باقی میمونه.
تنها تفاوتی که از الان میشه ازش مطمعن بود اینه که کسانی tv/monitor فول اچ دی بالای 60 هرتز دارن، میتونن با sx فریم ریت بالاتری رو بگیرن. که قاعدتن اونم بستگی به بازیش داره.
من نمیخام زیاد قضیه رو هم بزنم ولی تمام سایتها برای گرفتن ویو مقاله مینویسن. خیلی هاشون در اثر زمان خلافش ثابت میشه. خیلی هاش همون موقع هم که نوشته شده احمقانس و خب بعضی هاشون هم فکته و همیشه میشه بهش رجوع کرد.
بحث اینجاست که مخاطب این مقالات چه کسانی هستند؟
به قول شما کسی که تلویزیون 4k داشته باشه و براش مقدور باشه یک راست میره sx میخره و تمام. حالا کسی که به هر علتی نتونه یا نخاد sx بخره، میره تحقیق میکنه که با خرید ss چه چیزهایی رو از دست میده و اختلاف این دو در چیه. اینجاست که این مقالات میان بالا.
دقیقن مثل زمانی که تی وی های 4k گرون بودن و لوکس محسوب میشدن.
یه مثال میزنم. یک نگاهی به این مقاله بندازید:
Why 4K TVs are stupid
خیلی از مواردی که نوشته همون موقع هم قابل اعتنا نبودن. الان که با خوندنش آدم خندش میگیره. انقدر که احمقانس:D
دو سه سال بعد اومده اینو نوشته:
Why Ultra HD 4K TVs are still stupid
اینجا هم اومده با جون و دل از نظریات قبلیش دفاع کرده و در جواب کسایی که گفتن دایی اختلاف تصویر در 4k نسبت به fhd کاملن محسوسه، گفته که شما بینایی تون قویه همه که اینجور نیستن.دیگه تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل.:D برای اثباتش هم از همون چارتی که تو این تاپیک گذاشته شد استفاده کرده. که در حال حاضر همون چارت هم کلی جای بحث داره. فکر کن شما یه تی وی 50 اینچ داری. طبق اون چارت تا 2.5 فوت از تمام مزایای اولترا اچ دی بهره میبری. یه 0.1 فوت سرتو بیاری عقب یهویی کیفیت تصویر میاد پایین مثلن:)) حالا من اینجا فقط در مورد عدم تاثیر فاصله در نیتیو و آپسکیل بحث داشتم. که خب قاعدتن هم یه فاصله نرمال مد نظرم بوده نه مثلن 10 متر اختلاف با تلویزیون. بگذریم.
این سایت وزین که اعتبارش هم دست کمی از سایتی که شما گذاشتید نداره، بعد از مدتی یهویی تغییر رویه میده و میگه: تی وی های 4k دیگه احقانه نیستن.:D برید بخرید. چرا؟ چون ما همکاری در فروششون رو راه انداختیم!
Finally, 4K TVs are worth buying -- no seriously
اگر دوست داشتی کامنتهارو هم بخون. بعضی هاشون خیلی جالبه

اینو مثال زدم که بگم بررسی های این سایتهای معتبر، لزومن فکت نیست. لزومن صادقانه نیست. اینها هم بیزینس پلن خودشون رو دارن و نمیشه همیشه بهشون اعتماد کرد. تو این مورد به خصوص هم یه کم بهش زمان بدیم، همه چیز خیلی شفاف تر مشخص خاهد شد.
والا من از تجربیات خودم میگم من وان فت رو رد کردم ، وان ایکس خریدم روی تی وی FHD کاملا تفاوت ها واضح بود ... نمیدونم چه اسراری دارن که بگن تفاوتی وجود نداره

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
والا من از تجربیات خودم میگم من وان فت رو رد کردم ، وان ایکس خریدم روی تی وی FHD کاملا تفاوت ها واضح بود ... نمیدونم چه اسراری دارن که بگن تفاوتی وجود نداره

البته مدل one fat بدترین مدل ایکسباکس بود همین باعث شد نسل قبل ماکروسافت نابود بشه
بله تفاوت فت با ایکس خیلی محسوس تر از وان اس و وان ایکس هستش

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دقیقا روی اون دو تاتفاوت محسوسه چون وان خیلی بازی هارو در ۷۲۰-۹۰۰ پی با جزییات گرافیکی کمتر اجرا میکنه،ولی وان اکس نه.
رزولوشن بیاد زیر ۱۰۸۰ بله چون اپ اسکیل میشه تفاوت محسوس میشه.
هیچ کس نمیگه تفاوت نیست ولی بحث قیمت و ارزشمند بودنه.
پ ن: والا هیچ کسی با شما اسرار و سر رو رازی نداره? اگرم منظوراصرار هست بازم اصراری نیست دیگه عکس هایی که گذاشتم واضح و کافی بوده.

خیلی جالبه انقدر عاشق اکس‌باکسید ولی direct ML رو دست کم‌گرفتید که هنوز توی‌ هیچ‌بازی ازش استفاده نشده...اون موقع توی بلند مدتم‌جوابتونو‌میگیرید که چرا سریز اس کم نمیاره و چرا خود سریز اکس‌بهترم‌ظاهر‌میشه.
صد در صداخر نسل تفاوت بین این دو مشهود تره در کل و شکی‌نیست‌ مثل الان که کنسول های میان نسلی خیلی بازی ها رو رسیدن به فول اچ‌دی با فریم استیبل تر و کنسول بیس رفته به سمت 720 و 900.ولی نکته الانه نه 7 سال دیگه! چون اون موقع جفتشون وقت خدافظیشونه.اگر بودجه هست سریز اکس ارزشمند تره همه جوره.اگر نیست سریز اس هم مناسبه در کل نسبت به قیمتش.
دیدن این یوتیوب خالی از لطف نیست و جوابتون رو خواهید گرفت.
دیسپلی بهتر مهم تره تا کنسول قویتری که نشه از امکاناتش استفاده کرد.یعنی بازم میگم برید اول دیسپلی درست حسابی بگیرید شده با سریز اس تا اینکه غول12 ترافلاپسیو بزنین به دیسپلی نفتی.اصلا الان دیگه ضایع هست ادم اصرار کنه روی تلویزیون 1080 بمونه.مثل اینکه نسل قبل رو روی تلویزیون 720 پی مونده باشه کسی...دم مایکروسافت گرم سریز اس رو داد افرادی که به هر دلیلی قصد کوچ کردن به 4 کی رو ندارن بتونن روی تی وی های قدیمیشون هم با پرداخت هزینه ی کمتر از تجربه ی نکست جن بهره ببرن.

f1.jpeg f2.jpeg

آخرین ویرایش:

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
یک چیزه دیگه‌ هم هست اکثرا یوتیوبر ها گفتن 4k ندارید بیخودی x نخرید
ولی من فکر می کنم دیستک نداشتن برای منی که بازی دست دوم میخرم بهتر باشه
یک چیزی کنسول قبلی backward compatibility طوری بود که شما باید آنلاین میشدی یک آپدیت دانلود میکردی
باسه همین من هیچ وقت نتوستم از این قابلیت استفاده کنم چون بازیم با اینکه اورجینال بود در صورت آنلاین شدن بازی‌هام میپرید
این قابلیت آنلاین شدن برای بازی‌های نسل گذشته در سری ایکس هستش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر