اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دیگه از شما بعید بود .

این کار نیازی نیست سونی انجام بده خزانه داری امریکا به سونی فشار میاره برای این کار نیازی نسیت انقدر ساده باشین وقتی شرکت ها به هر گونه فعالیت اقتصادی و سرویس دهی با ایران منع کردن وقتی یک شرکتی خلافش عمل کنه باهاش برخورد میکنن .

احتمالا شما ها این 40 سال گذشته تو کشور دیگه ای جز ایران زندگی میکردین .

الان فکر میکنن اپیک خیلی حال میکنه IP ایران بن کنه از پول بدش میاد نه عزیر من برای اینکه برای خودش دردسر نخره کلا IP بلاک کرده .

فیل اسپنسر بعد از خوندن تویت ها:
- الو؟ خزانه داری آمریکا؟
+ بله بفرمایید
- من اسپنسر ام مدیر بخش Xbox مایکروسافت
+ به فیل چطوری چه خبر. چی شده یاد ما کردی؟
- ایرانی ها می گن PSN تحریم نیست ولی ما رو زور کردی Xbox Live رو ببیندیم رو ایرانی اه.
+ اهههه. الان می رم پدر جیم رایان رو در میارم می گم درجا بزنه PSN رو روی ایران تحریم کنه

البته شایدم شخص خزانه دار خودش توی تیوتر دنبال این بگرده که ایرانی ها چه سرویسی رو تویت می کنن بزنه تحریم کنه :))

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خوب اگه با شاتل کانت میشه پس مشکل فکر نمیکنین از سرویس دنده های داخلی ؟

جواب جلو روتون خودتون زدین به کوچه علی چپ .

خدمت ساکنین کوچه علی راست عرض کنم که شاتل چند ماهیه خودش سرویس DNS راه انداخته خود به خود سرویس های تحریمی رو دور می زنه :))

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
حداقل مرد باشین نقل قول کنین تا جواب بشنوین .

کسی گفت حرف نزنین ؟ خدا شفا بده انقدر بچگانه رفتار میکنین که آدم خندش میگیره جواب حرف هاتون بده .

شما الان مطمئنی فلیتر داخلی صورت نگرفته ؟ ملت قبل از هر عملی اول فکر میکنن دلیل جویا میشن بعد با فکر عمل میکنن .

خودخواهی رفتار افرادی مثل شماست که Steam و PSN هم شاید با رفتارتون فیلتر کنین .

واقعا یک مشت بچه جمع شدین رفتار های بچگانه انجام میدین انتظار دارین باهاتون مثل ادم های عاقل و بالق رفتار بشه .
من pc گیمرم و کارم با همون استیمه. اگه قراره کسی هدف قرار بگیره خود منم.
من تا حالا ایکس باکسم لمس نکردم چه برسه xbox live ولی دوست دارم به حقشون برسن. شما بزرگ و عاقل. امر دیگه ای نیست . آها یادم رفت شما مرد که نقل و قول میکنی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب اگه با شاتل کانت میشه پس مشکل فکر نمیکنین از سرویس دنده های داخلی ؟

جواب جلو روتون خودتون زدین به کوچه علی چپ .
علیرضا این تحریم خیلی وقته هست جوری هم من امار گرفتم از بچه های لایو خیلی از پرو های ایرانی رو هم فراری داده و از لایو رفتن حالا اینکه چرا آلان صداش بلند شده بخاطر سریز ایکس و اس owner ها توی ایران زیاد شدن مخصوصا بخاطر قیمت دوبرابری Ps5 خب خیلیا رفتن سراغ کنسول‌های مایکرو

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
حالا کی گفته spencer سمت سیاسی داره که با تویت ما زنگ بزنه به رایان؟نگران نباشید اونا مثل ما ایرانیا حسود و ادم فروش نیستن:D چه فکرایی میکنید.

• Smile
Reactions: IMANOKA

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
علیرضا این تحریم خیلی وقته هست جوری هم من امار گرفتم از بچه های لایو خیلی از پرو های ایرانی رو هم فراری داده و از لایو رفتن حالا اینکه چرا آلان صداش بلند شده بخاطر سریز ایکس و اس owner ها توی ایران زیاد شدن مخصوصا بخاطر قیمت دوبرابری Ps5 خب خیلیا رفتن سراغ کنسول‌های مایکرو

مصطفی بحث این نیست که چرا میخوان از فیلتر در بیاد اینکه چطور دارن این کار انجام میدن .

اینکه شما بخوای یک چیزی از فیلتر در بیاری با اینکه بیای بگی چرا اینها فلیتر نیستن فرق میکنه .

من بهشون حق میدم بخوان از فلیتر در بیاد اما این کارشون فقط حماقت چون احتمال فلیتر شدن بقیه هم بوجود میارن این دیگه دنبال فلیتر در اوردن نیست این میشه حماقت .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی بحث این نیست که چرا میخوان از فیلتر در بیاد اینکه چطور دارن این کار انجام میدن .

اینکه شما بخوای یک چیزی از فیلتر در بیاری با اینکه بیای بگی چرا اینها فلیتر نیستن فرق میکنه .

من بهشون حق میدم بخوان از فلیتر در بیاد اما این کارشون فقط حماقت چون احتمال فلیتر شدن بقیه هم بوجود میارن این دیگه دنبال فلیتر در اوردن نیست این میشه حماقت .
درسته حرفت ولی صرفا مثال زدن، نگفتن آقا بیا psn رو هم فیلتر کن،

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
درسته حرفت ولی صرفا مثال زدن، نگفتن آقا بیا psn رو هم فیلتر کن،

منم حرفت قبول دارم اما کسایی که دنبال تحریم بیشتر و فشار بیشتر روی مردم هستن هم نشستن یک گوشه در هر حالت سوژه دستشون میدین بحث هم فقط PSN نیست Steam هم هستش بقیه هم هستش.

صحبت من اینکه ادم قبل از هر کاری فکر میکنه بعد عمل میکنه آدم سوژه نمیده که بگه خوب اینجا فلیتر کردین چرا اینجا بازه لطفا بفرمایید اینم فیلتر کنید .

یا دوستان باور دارن این کاری که میکنن از فلیتر در میاره XBOX live یا نداره که در این حالت برای بقیه هم خطرناک میشه این موضوع اگه اعتقاد داری که با اعتراض یا امضا جمع کردن باز میشه من خودم امضا میکنم و طرفداری میکنم که از فلیتر در بیاد اما اینکه بقیه هم کنار خودت به خط کنی این درست نیست چون اعتقاد داری صحبتت کاری از پیش نمیبره اما امکان داره نه تنها از فیلتر در نیاری بلکه انها هم فلیتر کنی.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
منم امشب داشتم با xbox ور میرفتم.. اینکه تونستم با یه dns همه مشکلات Xbox حل کنم و به راحتی هیلو مولتی پلیر زدم! یعنی قضیه تحریم نیست و فقط یه باگ تو شبکه Xbox هستش .. هیچ ایده ای نداره شما رو به کدوم سرور وصل کنه! ما وقتی ازشون درخواست رفع محدودیت ها میکنیم اونا فکر میکنن داریم درخواست خرید مستقیم و سرویس دهی مستقیم تو ایران می کنیم!
باید شفاف تر به پشتیبانیشون بگیم همچین مشکلی داریم! باید حتما dns ست کنیم! چون کشورهای دیگه هیچ مشکل تحریم اینا ندارن همچین مشکلی براشون به وجود اومده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها بنظرم همزمان که دارید برای رفع تحریم تلاش میکنید به isp های داخلی هم فشار بیارید اونا هم عین شاتل دور بزنن تحریم ها رو لااقل اون راه نشد این یکی راه بشه

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
ببخشید من یک مقدار گرفتار بودم و نتونستم ترجمه اون متن رو به موقع اینجا بزارم. هرچند که دوستان به بهترین شکل متن رو نوشتن و خیلی هم خوب شد که بعضی هاش باهم متفاوت بود.
به هرحال ترجمه من آمادس ولی دوتا مشکل داره. یک اینکه خیلی طولانی شد و فقط میشه عکسش رو در توییتر گذاشت. دو اینکه بیش از اونچیزی که فکر میکردم رسمی شد:D با اینحال خودم از همون متن استفاده میکنم که تنوع بیشتر هم بشه و شبهه ای برای ربات بودن به وجود نیاد. مهم هشتگ هست که باید یکی باشه...
اگر بتونید متن تون رو با مختصر توضیح، به صورت رندم برای چند تا از وبسایت ها هم ایمیل کنید ممنون میشم. نه وقتی میگیره و نه هزینه ای داره. شاید این موضوع توجه یکیشون رو جلب کرد و یک خبر یا پست در موردش زدن. در هرصورت چیزی از ما کم نمیشه.
ما اینجا از مدیریت و سردبیر محترم بازیسنتر @619 تقاضا داریم تو این کمپین حامی ما باشه و در اینستاگرام و وبسایت مطلبی در این باره منتشر کنه.
به شخصه فردا قصد دارم در چند فروم گیم ایرانی ثبت نام کنم و اونجا هم اطلاع رسانی انجام بدم. ولی از اونجایی که در هیچکدوم اکانت ندارم، از عزیزانی که اینجا حضور دارن و در اون فرومها هم فعال هستند درخاست میشه زحمت اطلاع رسانی رو بکشن. به هرحال کاربری مثل من که یک روز از ثبت نامش گذشته باشه، قاعدتن مورد توجه قرار نخاهد گرفت.
ممنون از همگی

بزرگوار هم من هم بقیه دوستان چندین بار در این باره توضیح دادیم. نام بردن از سرویس های دیگه هیچ مشکلی برای اونها ایجاد نمیکنه. اینکار فقط یک محرک سادس که شاید بتونه مثمر ثمر واقع بشه.
شرکت های بزرگی مثل سونی و استیم هر کدوم چندین وکیل و مشاور حقوقی/قضایی دارند که قبل از هر تصمیمی که به نوعی مرتبط با مسایل قانونی باشه، با اونها مشورت میکنن. تو مورد حساسی مثل قوانین سخت گیرانه تحریم هم که قطعن دابل چک هم میشه.

تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا صرفن در باره مسایل مالیه. که اینجا هم قرار نیست تراکنش مالی به عنوان یک ایرانی رخ بده که این شرکت ها در معرض خطر جریمه قرار بگیرند یا سرویسشون رو به ایرانیها قطع کنن.

علت بستن ip های ایران توسط مایکروسافت میتونه دلایل زیادی داشته باشه که تو همین فروم هم به بعضی هاش اشاره شد ولی با توجه به شواهد، بسیار بعیده که علتش مستقیمن به تحریم ها مربوط بشه.

تو هیچکدوم از تحریم ها هیچ اشاره به سرویس های گیمینگ نشده و قطعن نخاهد هم شد. نه وزارت خزانه داری و نه ریاست جمهوری آمریکا انقدر بیکار نیستن که به مسایل پیش پا افتاده ای مثل تحریم گیمرهای ایرانی حتی فکر کنن چه برسه بخان اقدامی در این باره صورت بدن.

اورگانی در آمریکا وجود داره که صرفن وظیفش نظارت بر اجرای دقیق تحریم ها در دنیاست. مطمعن باشید اگر استیم، گوگل، ps و... کوچکترین خبطی در این باره میکردن تا به حال ده ها بار جلوشون گرفته شده بود.

نمیخام بیشتر از این دلیل بیارم چون واقعن نیازی نیست. فقط میخام اینو بگم که اگر قرار نیست به هموطنت کمک کنی، چوب لای چرخش نزار. یکی از ابتدایی ترین مراحل پیشرفت یک جامعه، اتحاد شهروندهاست. که متاسفانه ما تو این مورد ضعیف عمل کردیم ولی امید است که در آینده با اتحاد به هرآنچه که لایقش هستیم برسیم.

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حیف که در حال حاضر اخطار دارم .وگرنه میگفتم که حماقت رو چه کسی کرد :D... بگذریم

بزرگوار هم من هم بقیه دوستان چندین بار در این باره توضیح دادیم. نام بردن از سرویس های دیگه هیچ مشکلی برای اونها ایجاد نمیکنه. اینکار فقط یک محرک سادس که شاید بتونه مثمر ثمر واقع بشه.
شرکت های بزرگی مثل سونی و استیم هر کدوم چندین وکیل و مشاور حقوقی/قضایی دارند که قبل از هر تصمیمی که به نوعی مرتبط با مسایل قانونی باشه، با اونها مشورت میکنن. تو مورد حساسی مثل قوانین سخت گیرانه تحریم هم که قطعن دابل چک هم میشه.

تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا صرفن در باره مسایل مالیه. که اینجا هم قرار نیست تراکنش مالی به عنوان یک ایرانی رخ بده که این شرکت ها در معرض خطر جریمه قرار بگیرند یا سرویسشون رو به ایرانیها قطع کنن.

علت بستن ip های ایران توسط مایکروسافت میتونه دلایل زیادی داشته باشه که تو همین فروم هم به بعضی هاش اشاره شد ولی با توجه به شواهد، بسیار بعیده که علتش مستقیمن به تحریم ها مربوط بشه.

تو هیچکدوم از تحریم ها هیچ اشاره به سرویس های گیمینگ نشده و قطعن نخاهد هم شد. نه وزارت خزانه داری و نه ریاست جمهوری آمریکا انقدر بیکار نیستن که به مسایل پیش پا افتاده ای مثل تحریم گیمرهای ایرانی حتی فکر کنن چه برسه بخان اقدامی در این باره صورت بدن.

اورگانی در آمریکا وجود داره که صرفن وظیفش نظارت بر اجرای دقیق تحریم ها در دنیاست. مطمعن باشید اگر استیم، گوگل، ps و... کوچکترین خبطی در این باره میکردن تا به حال ده ها بار جلوشون گرفته شده بود.

نمیخام بیشتر از این دلیل بیارم چون واقعن نیازی نیست. فقط میخام اینو بگم که اگر قرار نیست به هموطنت کمک کنی، چوب لای چرخش نزار. یکی از ابتدایی ترین مراحل پیشرفت یک جامعه، اتحاد شهروندهاست. که متاسفانه ما تو این مورد ضعیف عمل کردیم ولی امید است که در آینده با اتحاد به هرآنچه که لایقش هستیم برسیم.

ببخشید اما شما هیچ جوره نمیتونی حتی تضمین بدین که XBOX live از فلیتر در میاد چه برسه به اینکه بتونین بگین هیچ مشکلی برای انها ایجاد نمیکنه با توضیح دادن شما نه سروری فلیتر میشه نه از فیلتر در میاد اون کسی که فیلتر میکنه و از فلیتر در میاره کس دیگه ای هستش .

تحریم های وزارت خزانه داری امریکا مربوط به تمام روابط مالی و ارائه خدمات به کشور ایران میشه. درسته تراکنش مالی رخ نمیده اما خدمات دهی داره صورت میگیره نظر شما به عکس پایین جلب میکنم.

193329

به بعضی ها خودشون اجازه فعالیت میدن بعضی ها هم میبندن اینکه به کی اجازه داده میشه به کی اجازه داده نمیشه مشخص نیست چون نمیخوان ایران کره شمالی کنن برای همینه حتی برای شما وی پی ان هم مجانی ارائه میدن تا بتونی به خارج از کشور دسترسی داشته باشی.

برعکس چیزی که همچی خودی و غیر خودی در نظر میگیرن این یک بحث شخصی فقط برای کسایی که مشکل دارن نیست این بحث که امکان داره برای همه اتفاق بیفته اگه درست این کار انجام بدین هیچ کسی مشکلی نداره به شخصه کمکت هم میکردم اما وقتی اشتباه میکنین و طریقه اشتباهی انجام میدین و بهتون گفته میشه که چه احتمال های وجود داره بازم فکر میکنن قراره چوب لای چرختون گذاشته بشه ادامه بدین انشالله که موفق بشین .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
گویا یه کاربر Sarcasm همه پست ها مربوط به رفع تحریم ایموجی خنده گذاشته! خیلی تلاشش ستودنیه! :D یه سری حتی کنسول نسل بعدی پلی استیشن ندارن میان اینجا به سمپاشی! و...

حالا آف تایپیک نشه .. حتما حتما بازی Ori آپتیماز شده برای Series X|S رو تجربه کنید بخصوص روی تی وی 4k/hdr شاهکاره شاهکار! من تا ۱۰ دقیقه اول مبهوت گرافیک و این همه زیبایی بازی شدم!
فقط میتونم بگم مایکروسافت خیلی خره که Moon Studio رو نمیخره!

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
478
دیگه از شما بعید بود .

این کار نیازی نیست سونی انجام بده خزانه داری امریکا به سونی فشار میاره برای این کار نیازی نسیت انقدر ساده باشین وقتی شرکت ها به هر گونه فعالیت اقتصادی و سرویس دهی با ایران منع کردن وقتی یک شرکتی خلافش عمل کنه باهاش برخورد میکنن .

احتمالا شما ها این 40 سال گذشته تو کشور دیگه ای جز ایران زندگی میکردین .

الان فکر میکنن اپیک خیلی حال میکنه IP ایران بن کنه از پول بدش میاد نه عزیر من برای اینکه برای خودش دردسر نخره کلا IP بلاک کرده .
یه جور حرف میزنین خداوکیلی آدم ندونه فک میکنه بچه ی ۱۱ ساله داره این حرف هارو میزنه،الان مثلا با دیدن تویت های ما اسپنسر بدو بدو میره دره خزانه داری آمریکا راپورت میده سرویس فلان شرکت برای ایران مسدود نیست لدفا پیگیری کنید،
مرد حسابی امریکا کارش به جایی رسیده اشخاص حقیقی ایرانی رو که با فلان مسئول سلام لیک کرده تحریم کرده اون وقت نمیدونه مثلاpsn برای ایران مسدود نیست،
نگید این حرف هارو تورو خدا آدم خندش میگره

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
گویا یه کاربر Sarcasm همه پست ها مربوط به رفع تحریم ایموجی خنده گذاشته! خیلی تلاشش ستودنیه! :D یه سری حتی کنسول نسل بعدی پلی استیشن ندارن میان اینجا به سمپاشی! و...

حالا آف تایپیک نشه .. حتما حتما بازی Ori آپتیماز شده برای Series X|S رو تجربه کنید بخصوص روی تی وی 4k/hdr شاهکاره شاهکار! من تا ۱۰ دقیقه اول مبهوت گرافیک و این همه زیبایی بازی شدم!
فقط میتونم بگم مایکروسافت خیلی خره که Moon Studio رو نمیخره!
اوری شاهکاره...
سلست نمیدونم روی گیم پس هست یا نه، ولی اینارو هم‌ تست کن:
Dead cells
Celeste
Hollow knight
Hades
....
داستانی مشتی دوست داری حتما یاکورز از 0 بزن‌به‌بعد فوقالعاده ارزندست این کالکشن.به جز لایک درگون که جی ار‌پی‌جی‌طوره و‌سلیقه‌ای هست.
Jedi fallen order هم اگر‌نزدی اوپتیمایز شده واسه ی s/x حتما تستی بکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر