XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN TiER1

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
ادعا در چه حد اخه ؟ من میرم کلاس اومدم بیا بازی اوکی؟
آخه برای من افت داره که با هر کسی 1vs1 بدم. همونطور که گفتم باید لیدر یه کلن باشی بعد هر وقت لیدر شدی بیا مسابقه میدیم با شروط بالا.

---------- نوشته در 10:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

این آیدی من هست..invinble 7
ممنون میشم منم عضو باشم.برام بفرستید.تنکس
باشه اددتون میکنم اما باید با هم یه بازی بکنیم بعد. کی میای Xbl؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
آخه برای من افت داره که با هر کسی 1vs1 بدم. همونطور که گفتم باید لیدر یه کلن باشی بعد هر وقت لیدر شدی بیا مسابقه میدیم با شروط بالا.

---------- نوشته در 10:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

باشه اددتون میکنم اما باید با هم یه بازی بکنیم بعد. کی میای Xbl؟
من توی این چندروز تعطیلی سرم خلوت تره.الان سرکار هستم دارم میرم خونه.ساعتای 11 یا 12 به بعد بهتره.امیدوارم بتونم برسم.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
دوستان حاضر در کلن باید عرض کنم که امیر برای بار 60 ام بن شد و کنسولش رو هم برد فروخت.من خودمم بخاطر پروژه م یه مدتی نبودم ولی از الان هستم و میتونیم باهم کلن رو بالا ببریم. دوستانی هم که میخوان در کلن عضو بشن میتونن PM بدن تا کلن از حالت یک نفره خارج بشه.:d عنوان تاپیک رو هم باید به XBOX LIVE MODERN WARFARE 3 EXPERTS CLAN IREX تغییر بدیم.;)
در ضمن کلوب قبلی فسخ شده و این کلوب جدید کلنمون خواهد بود: IREX
http://forum.bazicenter.com/groups/503/

آخرین ویرایش:

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
با سلام اگر قصد دارید به کلن ما جوین شید بهم یه PM بدید بعد من شخصا باهاتون تو یه مچ یک به یک بازی میکنم اگر بازی تون خوب بود به کلن دعوتتون میکنم
این هم یه تصویر از برو بکس کلن ما!
460-picture35279.jpg

460-picture35217.jpg

نمیخوام عضو کلنتون بشم.ولی بیا یه 1vs1 بزنیم ببینم اصن بازیکن هستی:D

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN

دوست عزیز اون بنده خدا بن شد رفت پی کارش حالا گیمر بود یا نه. حالا به لیدر جدید این کلن کمک کنید که لول آپ شه.
R~K و TiER1 همزمان با هم شروع به فعالیت کردند اما RoyaL-Knight رسید به لول 15 ولی TiER1 نمی دونم هنوز رسیده به 5 یا نه.
دیگه اوون بنده خدا رو ول کنید!!!

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
امیر که ایکس باکسشو برد فروخت.اما شما فکر 1 vs زدن با ایشونو فراموش کن. توی لایو باید قید 1vs زدن با دو نفر رو از سرت بیرون کنی. یکی امیر و یکی هم agent killer .o:-)

دوست عزیز اون بنده خدا بن شد رفت پی کارش حالا گیمر بود یا نه. حالا به لیدر جدید این کلن کمک کنید که لول آپ شه.
R~K و TiER1 همزمان با هم شروع به فعالیت کردند اما RoyaL-Knight رسید به لول 15 ولی TiER1 نمی دونم هنوز رسیده به 5 یا نه.
دیگه اوون بنده خدا رو ول کنید!!!
علت اصلی اینکه کلنمون عقب موند همین امیر بود...خودشون توی psn یه کلن لول 25 داشتن که اکثرا توی psn بازی میکرد و کم میمود لایو... همین که امیر بن شد و دستگاهشو فروخت بچه های کلن هم بدون اطلاع از کلن رفتن بیرون و عضو کلن های دیگه شدن. من که اصلا اهل کلن و اینجور چیزا نبودم فقط بخاطر اعضای کلن که میگفتن پریمیوم کنید ، رفتم الایت گرفتم که خیر سرمون لول آپ کنیم:d ولی بچه های کلن از جمله خود امیر کم لطفی کردن و الان یدونه من موندم و یه کلن تک نفری...:sniper:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام
من هستم اگه مایل بودی من حاضرم بیام. فقط هدف کلن قراره چی باشه؟
Jondollah

خوشحال میشم عضو کلنمون بشی و ما رو از تنهایی در بیاری:d اگه شما هم عضو کلن بشین میشیم 2 نفر... اگه بتونیم مثل خودت چند تا بازیکن توپ و حرفه ای پیدا کنیم کلن رو لول آپ میکنیم و دور همی match میزنیم. چند تا دوست خارجی کال آف باز هم دارم و میتونم به کلن دعوتشون کنم ولی میترسم آبمون با این خارجیها تو یه جوب نره.:d البته یکی از دوستام که بازیشم خیلی خوبه قول داده تا مهرماه بهمون ملحق بشه.
اگه خواستی عضو کلن بشی لطفا توی کلوب زیر هم عضو بشین:
http://forum.bazicenter.com/groups/503/
ممنون.:x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
لطف داری
فقط دیگه با شروع شدن مهر و این سیستما دیگه نمی تونم بیشتر از روزی ۱ ساعت (حداکثر) بیام کال آف . عیب نداره؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
لطف داری
فقط دیگه با شروع شدن مهر و این سیستما دیگه نمی تونم بیشتر از روزی ۱ ساعت (حداکثر) بیام کال آف . عیب نداره؟
من خودم این ترم باید بشیم کنکور ارشد نگا کنم:d ولی همچنان در صف اول کال آف حضور پیدا می کنیم:d مشکلی نداره. نمیخوایم تیم بفرستیم تو لیگ که صبح تا شب بیای تو کلن... هر موقع وقتت آزاد بود بیا.>:d<

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من خودم این ترم باید بشیم کنکور ارشد نگا کنم:d ولی همچنان در صف اول کال آف حضور پیدا می کنیم:d مشکلی نداره. نمیخوایم تیم بفرستیم تو لیگ که صبح تا شب بیای تو کلن... هر موقع وقتت آزاد بود بیا.>:d
ایول! به این میگن کلن که به بازی اهمیت نمی دن! فقط شرایط ورود به کلن چیست؟ یکی از دوستان میخواد بیاد تو کلن.

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من خودم این ترم باید بشیم کنکور ارشد نگا کنم:d ولی همچنان در صف اول کال آف حضور پیدا می کنیم:d مشکلی نداره. نمیخوایم تیم بفرستیم تو لیگ که صبح تا شب بیای تو کلن... هر موقع وقتت آزاد بود بیا.>:d
ایول! به این میگن کلن که به بازی اهمیت نمی دن! فقط شرایط ورود به کلن چیست؟ یکی از دوستان میخواد بیاد تو کلن.
پی ام دادم>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر