xbox live 14 day gold trial

Lord Byron

کاربر سایت
Nov 13, 2013
220
نام
نصرالله
روش rufflesگلد میده ولی فقط باید از یک ایمیل یا جیمیل استفاده کنی من خودم گرفتم کار کرد ولی با همون ایمیلی که گلد گرفتم دوباره زدم همون ایمیل رو داد وقتی وارد کردم لایو جواب داد که قبلا استفاده شده

دوستان گلد مجانی رسید 2 روزه هست
4.gif
4.gif
4.gif
4.gif

وارد این page بشید

https://www.ruffleswsop.com/app/AgeGate.aspx

این صفحه رو پرکنید

بعد این صفحه رو پر کنید درست و به انگلیسی

وارد ایمیلتون بشید

بعد اینکه کارا رو انجام دادید وارد ایمیلتون بشید پیغام رو باز کنید روی عکس کلیک کنید یه دونه صفحه ای دیگه باز میشه ازتون نام وایمیل و زیپ کد رو میخواد مانند قبل چیزهایی رو که قبلا نوشته بودید رو بنویسید اوکی میکنید صفحه ای ایمیلتون رو رفرش میکنید یه دونه پیام دیگه دارید که کد انلاین هست
نکته : با ایمیل و جیمیل میشه این کار رو کرد فقط با هر ایمیل یا جیمیل فقط یکبار میشه

موفق باشید

لازمه ذکر کنم اگه جیمیل دارید شما میتونید از یک جیمیل بصورت نامحدود استفاده کنید ! سیستم جیمبل جوریه که اگه بین آدرستون نقطه یا خط فاصله بزارید باز هم ایمیل رو تشخیص میده ... بطور مثال :
اگه ایمیلتون اینه : dante@gmail.com و یکبار ازش استفاده کردید ... اینبار در قسمت ایمیل وارد کنید d.ante@gmail.com و به همین منوال ! da.nte@gmail .com و ...

اینجوری با یک آدرس ایمیل هم میتونید چندید بار استفاده کنید و کد فعال سازی هم برای ایمیلتون ارسال میشه
1.gif

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
من بازم نیمتونم گلد بگیرم :(

تو سایت ثبت نام میکنم ایمیل هم برام میاد Verify هم میزنم همه چیز هم درست پر میکنم بعد میگه Press Back Button Of Your Browser بعد Back میکنم دوباره پر میکنم میگه This Link Is Already Redeemed بگید چیکار کنمممم خواهش . با ۱۰۰ تا ایمیل مختلف هم نشد :(

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
خب این روش قبلنا کار میکرد اما الان به این شکله که ..همه چی با موفقیت پیش میره منتها ایمیل دوم که حاوی کد گلد هستش رو نمیفرسته به ایمیل!

Last edited by a moderator:

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
بعد ثبت نام می نویسه که اگه ثبت نامتون تایید بشه کد رایگان world series of p.o.k.er رو براتون می فرستیم.و حرفی از لایو دو روزه نمی زنه.پس این روش هم مثل mhf شد که فقط کد بازی رو میده.

Lord Byron

کاربر سایت
Nov 13, 2013
220
نام
نصرالله
- - -ویرایش - - -

برای بار اول یه لینک ای میل کرد باز کردم مشخصات رو دوباره وارد کردم ولی این اررو رو میده An error has occurred, please press your browsers back button and try again

شما submit یا کد امنیتی رو درست نمیزنی داداش

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
کد براتون نمیاد اخه به این دلیل که شناسایی میشید
Thanks for signing up!
We are currently verifying your registration. Upon verification,
an e-mail will be sent with your codes for your free 2-day Xbox Live Gold Membership Trial** and your World Series of Poker: Full House Pro virtual chips. Please note verification may take up to 72 hours due to a recent increase in
fraudulent activity.

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
کد براتون نمیاد اخه به این دلیل که شناسایی میشید
Thanks for signing up!
We are currently verifying your registration. Upon verification,
an e-mail will be sent with your codes for your free 2-day Xbox Live Gold Membership Trial** and your World Series of Poker: Full House Pro virtual chips. Please note verification may take up to 72 hours due to a recent increase in
fraudulent activity.

خب برای اینکه شناسایی نشیم چیکار کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر