xbox live 14 day gold trial

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
یعنی هر ایمیل دوتا 48میده
چجوری من الان یه دونه گرفتم برای بار دوم هم باید از مرحله اول ثبت نام شروع کنم تا کد بده ادرس اینا مثله سری قبل باشه
منظورم تکرار کنم کد میده بینه گرفتن هر کد چقدر باید صبر کن مدت که نداره

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستانی که کد انبار کردن موقع وارد کردن کد با پیغام این کد قبلا استفاده شده مواجه نشدید؟؟؟ من تا حالا دو تا کدم این پیغام داده البته این کد هارو خودم گرفتم نمیدونم چططوری قبلا استفاده شده ؟؟ کسی با این مشکل روبرو نشده؟؟؟؟

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
آموزش کامل گرفتن کد 2 روزه از سایت Ruffles
1) وارد لینک https://www.ruffleswsop.com/app/AgeGate.aspx بشید.
2) سن رو وارد کرده و دقت کنید صد در صد بالای 18 سال (سال 1995 به قبل) باشه.
3) نام واقعی یا الکی (فرقی نداره) وارد کنید و یک ایمیل معتبر رو بزنید.
4) در قسمت های Code:549125618 و Time Stamp: 10:50 اعداد مشخص شده رو وارد کنید.
5) برای شماره تلفن وارد یکی از سایت های زیر شده و یک شماره را انتخاب و وارد کنید:
Receive SMS Online for FREE and with NO Registration
Random Phone Number Generator
Fake UK-Wide Phone Numbers (03069) - United Kingdom
6) در قسمت Zip Code عدد 98682 رو وارد کنید.
7) به هیچ وجه تیک Check here if you are a currentXbox Live Gold Member رو نزنید
8) تیک I have read and agree to the Official Rules رو صد در صد بزنید
9) وارد ایمیل بشید و روی ایمیلی که براتون فرستاده شده (بیشتر اوقات به قسمت Spam می‌ره) کلیک کنید و روی عکس کلیک کنید تا دوباره وارد سایت بشه.
10) نام و ایمیل و کد پستی که قبلا دادید رو دوباره وارد کنید.
11) دوباره به ایمیل برید و ایمیل جدید دریافت شده رو باز کرده و کد رو یادداشت کنید.

دقت کنید که بهترین سایت برای شماره تلفن http://fakenumber.org/ هست و به هر ایمیل 2 بار بیشتر کد نمی‌ده این روش!
روش جالبیه فقط من 1000 تا شماره تلفن وارد کردم اما بازم این ارور رو میداد ***INVALID PHONE NUMBER***

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
سوال رو تو این تاپیک نباید میپرسیدی ولی بگو ارور چی هست؟
سلام دوست عزیز ممنون از اینکه بالاخره جوابم رو دادید من چند وقتی بود به live متصل نشده بودم به علت نداشتن live gold ولی حالا بعد اینکه کد پیدا کردم خواستم از دوباره به live متصل بشم ولی متاسفانه تو قسمت connect to internet ارور failed میده البته باید بگم مودم اینترنتم رو عوض کردم نمیدونم ربطی به مودم داره یا اینترنت ولی تو قسمت connect to network مشکلی نیست متصل میشه ولی بعدش تو قسمت connect to internet ارور میده و باید بگم من کاملا اینرنتم وصله و با کامپیوتر به اینترنت وصلم ولی با ایکس باکس نمیشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
روش جالبیه فقط من 1000 تا شماره تلفن وارد کردم اما بازم این ارور رو میداد ***INVALID PHONE NUMBER***
شما وقتی وارد سایت شدی از بالا سمت راست گزینه United States رو انتخاب کن و تلفن هاش رو ور دار.
دقت کنید شماره تلفن های آمریکا بینشون خط فاصله داره و بالاشون هم تو اون سایتی که گفتم نوشته Fake US Telephone Numbers, United States
نمونه: 202-555-0126
همین الان خودم یه کد گرفتم.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
اره بعضی اوقات خیلی کند میشه سایتش اما چند بار امتحان کن باز میشه معمولا شبها خیلی کند میشه روز امتحان کن این روش راحته من تا حالا 20 بیشتر گرفتم که چنتا کد هم خیرات کردم به دوستان ثواب داره :))

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
بروبچه های عزیز من الان یه کد گرفتم لطفا یکی توضیح بده آیا این روش در طول روز محدودیت داره ؟ میشه از طریق ایمیل های مختلف چندبار کد بگیریم؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
بروبچه های عزیز من الان یه کد گرفتم لطفا یکی توضیح بده آیا این روش در طول روز محدودیت داره ؟ میشه از طریق ایمیل های مختلف چندبار کد بگیریم؟

هر ایمیل 2تا میده و بین هر بار 24ساعت باید صبر کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر