xbox live 14 day gold trial

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
سلام

274B550B6.jpg

لینک تاپیک

+ لینک یه تاپیک دیگه که به صورت جدی پیگیرن
بچه ها منم مثه همه میگم گلداشون تموم شده و دوباره یه گونی اضافه میکنن

آخرین ویرایش:

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
متن صفحه:
顢ド公式メンメ《一サイトマイページ保守点検 のお知らせ
平素よりIモンスターハンターフロンチィアオンラインでの】をご利用いただ奮 鱸にありがとうございます垂
現在、I丨花48時釅鑼轉トライアルゴールドメンパージップご利用コード」
および「― 360饭1^1交ウンロ一ド用コード」につ#ましては、
コードの在廉切れのため,一]時的に発行を止めております,
近日中にコードの两行を再鼸いたしますので、今しばらくお待ちくださいますようおIIいいた します^
お客様にはご迷惑をおかけいたしますことを、深くお詫びいたします丨

ترجمه از گوگل ترنسلیتور:
My one page site maintenance announcements Menme "official de 顢
Thank you to perch vertically Isamu] Itata use our on-line access from I Monster Freon Tsilivi patronage
Codes are currently available trial gold Men Per Zip 轉 釅鑼 48 hours 丨花 I "
- And above all # For "code once Unro exchange for rice 360 1 ^ 1" is
Out for Ren current code, we have to stop one issue] in time,
So we re 鼸 两行 of code in a few days, I was there as you please wait for a while ^ II
We apologize to customers 丨 deeply, and that any inconvenience
چیزی که من فهمیدم اینه که تا چند روز آینده کد ها رو اضافه می کنن ! :|

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
Codes are currently available trial gold Men
Per Zip 轉 釅鑼
48 hours 丨花 I "
ولی من فکر کنم منظورش اینه که کدها فقط واسه یه منطقه خاصه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
بالاخره پوینت میده یانه؟؟؟؟؟ ( دقت کردید ایرانیا با هرچی اشنا میشن 1 ماه بعدش اونا رو می بندن:d؟؟؟ ( حماسه سازیم ما به خدا...اون از از بینگ اینم از این:d)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوست عزیز

بالاخره پوینت میده یانه؟؟؟؟؟ ( دقت کردید ایرانیا با هرچی اشنا میشن 1 ماه بعدش اونا رو می بندن:d؟؟؟ ( حماسه سازیم ما به خدا...اون از از بینگ اینم از این:d)

سلام دوست عزیز من 8 ماه هست که کنسولمو گرفتم خیلی دنبال پوینت رایگان گشتم پیدا هم کردم ولی متاسفانه چون باید با چیز پی ان بریم تو سریع تشخیص میده .یه سایت است به نام website.com اونو امتحان کن اگه چیز داری سرورش با لوکیشن کنسولت یکی باشه مثلا هردو برا us or uk برای چیز هم یه سایت میدم بهت که همه نوع کشور هارو داره با ip server ---persian*pn.co جای ستاره هم که میدونی ..یه سایته خارجی با gmail 7 روزه مجانی میده اونم www.*pnreator.com-----برای پوینت بازم سایت xblking.com بون چیز برو از پوینت پایین شروع کن .خدا کنه بتونم کمکی کرده باشم .میدونی دلیلش چیه چون سریع با گرفتن ای پی ردمونو میزنن وقتی می بینن متغییره کنسلش میکنن محدوودش میکنن دقیقا من 965 بینگم یه دفه پرید . بازم اگه پیدا کردم برات میذارم .;)

---------- نوشته در 10:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 11:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

Per Zip 轉 釅鑼
48 hours 丨花 I "

نه دوست عزیز من خودم گلد 3 ماه میخرم ولی برای پسر خالم تهیه می کردم که هالو بازی کنیم رو نت فقط زمان درست کردن پروفایل جدید برای گرفتن کد از بازی رو ژاپن باشی.شما البته استاده ما هستید ما تازه کاریم ولی من 1 ماه شبانه روز رو free live &point کارکردم جنریتورشم پیدا کردم ولی با چیز پی ان نمیشه .

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوست عزیز

Per Zip 轉 釅鑼
48 hours 丨花 I "

نه دوست عزیز من خودم گلد 3 ماه میخرم ولی برای پسر خالم تهیه می کردم که هالو بازی کنیم رو نت فقط زمان درست کردن پروفایل جدید برای گرفتن کد از بازی رو ژاپن باشی.شما البته استاده ما هستید ما تازه کاریم ولی من 1 ماه شبانه روز رو free live &point کارکردم جنریتورشم پیدا کردم ولی با چیز پی ان نمیشه .

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید سایتی میشناسید که گلد واقعی رایگان بده.بعدش گلد رو باید از کدوم قسمت لیکس باکس وارد کرد.بعدش پروفایلی که به ایکس باکس لایو وصله چطوری باید از این حالت ورش داریم.بعدش دوتا پروفایل میشه هم زمان به لایو وصل باشه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
اینقدر وضعیت دلار وخیم شده که قیمتها هر لحظه داره میره بالا....

1 ماهه گلد که میخریدم 20 تومان الان شده 36 هزار تومان....

سه ماهه 45 هزار تومان شده 63 هزار تومان....

آدم بره به کی بگه؟ من که قید لایو رو با این وضعیت زدم و بوسیدم گذاشتم کنار....

همه جای دنیا با یک چهارم قیمت وقتی میتونند گلد خریداری کنند برای چی آدم باید توی اخر دنیا و جهان سوم با چند برابر قیمت بره لایو برای انلاین؟

میخوام صد سال سیاه با این وضعیت آنلاین بازی نکنم....

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
xbox live 14 day gold trial لایو رایگان

دوستان عزیز شاید بدونید ولی بازی که ازش لایو می گرفتین فعلا تعطیل شده یا دستمونو خوندن ولی من از دوستم تو دبی هم پرسیدم تست کرد همین امروز از لایو با هاش دوست شدم اونم گفت بستست .وای باز میشه .اگر بتونید نرم افزار بدون کرک پوینت و لایو جنریتور رو پیدا و دانلود کنید روی ویندوز 7 اورژینال میتونید تا چند وقت خورد خورد تا 2000 پوینت بگیرید و 12 تا 48 ساعته 6 تا 14 روزه ولی پشت هم نباید جنریت کنید .بدون چیز پی ان microsoft_points_generator_v3.6.exe_downloader_424 اینو تو گوگل سرچکنید ایشالاه نتیجه بگیرید وقتی سرچ می کنید خودش لایو رایگان هم پیدا می کنه . اینم هم عالیه Xbox Live and MS Points Duplicator بون چیز استفاده کنید.;)

Last edited by a moderator:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دوستان عزیز شاید بدونید ولی بازی که ازش لایو می گرفتین فعلا تعطیل شده یا دستمونو خوندن ولی من از دوستم تو دبی هم پرسیدم تست کرد همین امروز از لایو با هاش دوست شدم اونم گفت بستست .وای باز میشه .اگر بتونید نرم افزار بدون کرک پوینت و لایو جنریتور رو پیدا و دانلود کنید روی ویندوز 7 اورژینال میتونید تا چند وقت خورد خورد تا 2000 پوینت بگیرید و 12 تا 48 ساعته 6 تا 14 روزه ولی پشت هم نباید جنریت کنید .بدون چیز پی ان microsoft_points_generator_v3.6.exe_downloader_424 اینو تو گوگل سرچکنید ایشالاه نتیجه بگیرید وقتی سرچ می کنید خودش لایو رایگان هم پیدا می کنه . اینم هم عالیه Xbox Live and MS Points Duplicator بون چیز استفاده کنید.;)

از من میشنوید اینکارا رو نکنید....

بیشتر این نرم افزارها ویروس KEY LOGGER روش نصبه که به محض اینکه توسط فایل اجرایی باز کنید کلیه اطلاعات شخصی اعم از یوزر پسوورد عکس فیلم و هر چیز شخصی بر روی سیستم ذخیره دارید به صورت غیر مستقیم و ناشناس به فرستنده فایل ارسال میشه....

این بلا سر یکی از رفیقای خودم اومد و کل زندگیش به باد فنا رفت و چون شخص فرستنده خارج از کشور بود نتونستن ردشو بگیرن.

خلاصه از من گفتن بود خود دانید.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
نوشته شده توسط milad_maxpayne;2459489[COLOR=Silver:
[/COLOR]

درسته واقعا بد شده من از این دو تا سایت خرید میکنم game-ir.com و persibox.com پرسی خیلی ارزونتر میده من بیشتر از اون خرید کردم .یه امتحان بکن .ای سایت هم هست 3game.ir

کله گندشون MATRIX SHOP دیگه اکانت اضافه نمکینه وای به حال بقیشون....

پرسی باکس هم مثل بقیه مدت زیادی هست که دیگه اکانت اضافه نمیکنه...شرایط گرونی ارز اینقدر بد شده که اگه برید الان چک کنید همه اکانتها را زده اتمام موجودی...

بقیه سایتها هم که معرفی کردی به همین ترتیبه و کفگیرشون خورده به ته دیگ...

کلا وضعیت بحرانیه و احتمال داره دیگه انلاین بازی کردن تا چند مدت دیگه برای همگی بشه یک آرزو.

این سایت ژاپنی هم ای پی ایرانیها را شناسایی کرده و شما دیگه با ای پی ایرانی نمیتونید گلد رایگان بگیرید وگرنه از IP کشور دیگه ای برای ورود استفاده کنید مثل SHARE کردن v p n

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
پاسخ شما

ببخشید سایتی میشناسید که گلد واقعی رایگان بده.بعدش گلد رو باید از کدوم قسمت لیکس باکس وارد کرد.بعدش پروفایلی که به ایکس باکس لایو وصله چطوری باید از این حالت ورش داریم.بعدش دوتا پروفایل میشه هم زمان به لایو وصل باشه

بله میشه همزمان وصل باشه ولی فقط زمانی که بازی co op میکنید دونفره با یه کنسول مثلا gears of war 2و 3 یا armi of two یا epic micky ..fifa خودشون درخاست وصل پرو فایل دیگری میکنند ولی در اصل لایو اصلی نفر اول که دارای لایو هست میزبان هست .زیاد مهم نیست مگر اینکه دو تا پرو داشته باشید که هردو لایو باشن .
من الان چک میکنم براتون موجودی دارن یا نه

Last edited by a moderator:

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید من یک سوال داشتم.من پروفایلم مال هند است اخه گلد رایگان داره هند بعدش میخواستم بدونم باید پوینت اروپا بگیرم یا امریکا؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر