xbox live 14 day gold trial

Nima2300

کاربر سایت
Dec 24, 2012
29
من نمیتونم بازی رو پیدا کنم که دانلود کنم . راهنمایی میکنید از کدوم قسمت دانلود کنم؟؟؟جدید ترین داشبورد رو دارم ولی پیدا نمیکنم.کمک کنید لدفن

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام دوستان خسته نباشید من تا اونجاش رفتم که وارد بازی میشیمو اون کدایه جاپنی میاد از اون جا به بعدشو یه توضیح کامل کامل زیر دیپلم میدید ممنون:d

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
خب طبق اون دیکشنریه که تو صفحه ی اول هست ترجمه ش میکنی دیگه.بعد تو مربعه خالی که اون پایین هست وارد میکنی

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
خب طبق اون دیکشنریه که تو صفحه ی اول هست ترجمه ش میکنی دیگه.بعد تو مربعه خالی که اون پایین هست وارد میکنی

وارد میکنم درستم میزنم ولی ارور قرمزه دو خطیه جاپنیه میاد

---------- نوشته در 04:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

وارد میکنم درستم میزنم ولی ارور قرمزه دو خطیه جاپنیه میاد

آها درست شد ولی دفعه دوم خاستم بگیرم دوباره همون کد قبلیو داد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من امروز بعده یه هفته اومدم یه کد بگیرم.وقتی کپچا رو وارد می کنم وارده یه صفحه دیگه میشه که توش کلا هیچ کدی نیست فقط نوشته هایی به زاپنی.در ضمن اون ارروری نیست که باسه کپچا یه غلط میزنه:-s

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
من که هرکدی میزنم چه درست چه غلط ی ی صفحه کادرسفیدرنگ میاد.فکرنکنم دیگه گلدبده.جالب اینجاکه هیچ سایتی هم برای فروش نداره که بخرم.اگ ه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.ممنون

mamad 92

کاربر سایت
Jul 22, 2012
15
دوستان تامل کنید چاه نفت هم بود تموم میشد انقدر ما استفاده کردیم انشاا...گلد دوباره تزریق میکنه و ما دوباره استفاده میکنیم

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
نامرداااااااااا من تازه یاد گرفته بودم 1دونه فقط گرفتم:(اگه دوباره داد اعلام کنید:d

بچه ها فهمیدم چی شده دیگه اون کدایی که برای لایو به صورت اینگیلیسی میداد اونام جاپنی میده نامرد یه متخصص جاپنی باید استخدام کنید:d

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر