xbox live 14 day gold trial

walfon

کاربر سایت
Nov 17, 2010
26
نام
Sina
من یک مشکلی دارم خواهشا جواب بدید من نمیتونم لوکیشن کنسول رو تغییر بدم وقتی میرم تغییر بدم united state رو با رنگ خاکستری نوشته و نمیشه تغییر داد
از پروفایل هم خارج شدم بازم نشد حتی هارد دستگاه رو جدا کردم بازم نمیشد تغییر داد خوهشا راهنمایی کنین بد جوری گیرم

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
شما با اون اکانتی که زدی us و باهاش گیمرتگ داری نمیتونی تغییر بدی یه اکانت جدید بساز کد و بگیر بزن توو اکانت اصلیت

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اسم بازیو میزنم ولی بازیو نمیاره

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:29 PM ارسال شده بود ----------

هرکاری میکنم نمیشه
تو سرچ کافیه mhf بزنی . البته تو همون صفحه اول یکی از مربع های پایین فک کنم زده بود mhf . من از طریق همون رفتم .

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
دو تا نکته رو متوجه شدم که من یکی نتونستم گست بیارم با این گلد های دو روزه و اینکه اینترنت اکسپلورر رو که میخواستم تست کنم دانلود مرد ولی اجرا میکنم مینویسه گلد میخواد داستان چیه؟!؟!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دو تا نکته رو متوجه شدم که من یکی نتونستم گست بیارم با این گلد های دو روزه و اینکه اینترنت اکسپلورر رو که میخواستم تست کنم دانلود مرد ولی اجرا میکنم مینویسه گلد میخواد داستان چیه؟!؟!
گلد که نیست! اگه تو قسمت اکانت ستینگ بری یه چی دیگه زده!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من نمی فهمم بعد این اپدیت میزنم یه پروفایل میسازم بعد میزنم جوین xbl بعد میگه downloading updates pleas wait قبلا اینو سریع رد میکرد اما الان تو این می مونه مشکلش چیه؟؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من نمی فهمم بعد این اپدیت میزنم یه پروفایل میسازم بعد میزنم جوین xbl بعد میگه downloading updates pleas wait قبلا اینو سریع رد میکرد اما الان تو این می مونه مشکلش چیه؟؟
واسه من هم بار اول توش یه ۵ دقیقه ای موند بعد دیگه حل شد و دفعه ی بعد سریع رد کرد . واسه شما هم فک کنم اینطوری شه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر