نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    238
دیشب واقعا خسته بودم و اگه ایونتش خسته کننده بود قطعا میخوابیدم ولی واقعا عالی بود.
بنظرم کار کامپلیشن فوق العاده بوده از کنتراست رسیده به south of
یه جهش بالا، بازی ضعف داره ولی جهشش بالاست
@Natural Killer
راضی کننده بود
یکی از بهترینها بود بدون شک
doom دقیقا کارهای که دوست داشتم eternal انجام بدم اینجا اضافه کردن
Prefect Dark پرفکت بود البته گرافیکش جای کار داره ولی گیم پلی جذابی نمایش داد
در دنیایی که سازندهای ایمرسیو سیم یا پروژشون کنسل میشه یا بسته میشن و محدود به سازندهای ایندی ، نهایت aa شده ، پرفکت دارک برای من خیلی ارزشمنده اونم گیم پلیی که تماما اول شخص هست
>:D<

KlobrilleonX--PerfectDarkblendsfluidtraversalgadgetsclose-quarterscombatgunplaystealthandmoret...gif

black ops به نظر میرسه حسابی روی بخش کمپین کار کردن

خوشحالم که gears of war برگشت به ریشه ها و دیگه لازم نیست اون بچه ها رو تحمل کنم ولی دوست داشتم با توجه به فاصله با کار قبلیشون گیمپلی ببینم

آخرین ویرایش:
همه درگیر گیرز، Doom و Fable ـن کسی نمیگه Flight Sim چقد عجیب غریب خوبه.
حتما کیفیت بالاش رو ببینید، این چیزی که من میبینم دیگه حتی نسل 9 هم محسوب نمیشه میره نزدیک 10 :D

یه سری تیکه هاش رسما نمیشد گفت بازیه یا فیلم واقعی، مخصوصا تیکه پاریسش:
View attachment 340650
View attachment 340651

فک کن 10 سال پیش اینو به یکی نشون میدادی میگفتی بکگراندش تصویر واقعی نیست و میشه رفت تک تک اون مناطق رو دید عمرا باورش میشد:
View attachment 340655
بماند که آسمون هم مثل بقیه بازیا فیک نیست و میشه رفت بالای ابرا :| اصلا عجیبه برام!

کلا این Asobo تو یه لیگ دیگه داره واسه خودش بازی میکنه با کسی رقابت نداره :D
البته انجین بازی فورتزا تک هست که کار ترن ۱۰ هست.
درسته خود ترن ۱۰ سر فورتزا موتورسپورت و ساپورتش تقریبا گند زد، ولی انجین و سطح رندرینگش در بالاترین سطح صنعت بازی قرار داره.
فقط کافیه یه نگاه به بازیهایی که از این انجین استفاده کردن بندازیم.
فورتزا هورایزون ۵
فیبل
فلایت سیم
همه بهترین تکنولوژی های ممکن رو ارائه میدن (اوپن ورلد و گرافیک هیولا).

south of midnight محیطش چشم‌نواز ـه ولی مبارزاتش معمولی هست

از ایندی که چند ماهه دیگه داره میاد انتظار تاریخ انتشار دقیق با گیم پلی داشتم هر چند کاتسین خوبی بود و اینکه این هفته تو پادکست xbox برنامه داره که احتمالا گیم پلی گسترده ازش ببینیم مثل کاری که دیروز با Avowed کردن.

تاریخ انتشار Avowed نمیدونم چرا نمیدن ، تو پادکست xbox به وضوح میشد پیشرفتش تو مبارزات رو دید و به نظر آماده میاد

فکر کنم کاری که far harbour برای fo4 کرد رو قرار هست Shattered Space برای استارفیلد انجام بده ، محیطش هم من رو یاد مرحوم prey می اندازه

همیشه از مبارزات نوبتی فراری بودم ولی مجذوب Clair Obscur: Expedition 33 شدم

ClairObscur-Expedition33iscoming2025-X-ezgif.com-video-to-gif-converter (3).gif

آخرین ویرایش:
برنامه پادکست ایکس باکسو نزاشتین
امروز متاله
فردا ara و age of
پس wow
پسون فردا ایندیانای کبیر ( امیدوارم و حسم میگه، چیز باحالی میشه)

2024-06-11_14-47-44.jpg

south of midnight محیطش چشم‌نواز ـه ولی مبارزاتش معمولی هست

از ایندی که چند ماهه دیگه داره میاد انتظار تاریخ انتشار دقیق با گیم پلی داشتم هر چند کاتسین خوبی بود و اینکه این هفته تو پادکست xbox برنامه داره که احتمالا گیم پلی گسترده ازش ببینیم مثل کاری که دیروز با Avowed کردن.

تاریخ انتشار Avowed نمیدونم چرا نمیدن ، تو پادکست xbox به وضوح میشد پیشرفتش تو مبارزات رو دید و به نظر آماده میاد

فکر کنم کاری که far harbour برای fo4 کرد رو قرار هست Shattered Space برای استارفیلد انجام بده ، محیطش هم من رو یاد مرحوم prey می اندازه

همیشه از مبارزات نوبتی فراری بودم ولی مجذوب Clair Obscur: Expedition 33 شدم

View attachment 340717
کامبت اوود هنوز تاخیر داره، با عرض پوزش و دشمنا تو پادکست یکم گاگول بودن.
وایساده یه گوشه و حمله نمیکنه تا بری سراغش

خب فرصت شد من یک دور دیگه یک سری از نمایش ها را دیدم و میخام نظر کلی را بگم در مورد شوکیس امسال:D.

• Black Ops 6: من تقریبا از Advanced Warfare به بعد هیچ کال آف دیگه ای نزدم به جز وارزون ولی خب با نمایش این بازی خیلی حال کردم. بزرگ ترین ویژگی بازی عرضه دی وان روی گیم پس هست که باعث میشه بتونم دوباره تجربه اش کنم و برا همین هایپم برای بازی.
  • Doom: The Dark Age : یک کلام بی نقص بود. من به شدت از دو نسخه قبلی به خصوص Eternal خوشم اومد و لذت بردم و اینم قطعا عالی خواهد بود. کلی هم سیستم جدید به بازی اضافه کردن و سیتینگ کلی بازی هم تغییر کرده نسبتا و محیط ها هم بزرگ تر شده . خلاصه عالی بود نمایش بازی.
  • Microsoft Flight Simulator 2024 : خودم بازیش نمیکنم، ولی از دوستام هستن کسایی که نسخه قبلی را حتی چندصد ساعت بازی کردن. این ایده ماموریت های مختلف این نسخه را خیلی دوست داشتم. قطعا میترکونه ولی خب من اهلش نیستم
  • State of Decay 3: اینم باز من خیلی اهلش نیستم ولی به وضوح نسبت به نسخه قبلی پیشرفت را نشون میداد.
  • Dragon Age: The Veilguard : دراگون ایج را من فقط نسخه آخر را بازی کردم و یکی از بازی های مورد علاقه من نسل قبل بود. خیلی ها از نمایش خوششون نیومده بود ولی من خوشم اومد و فکر میکنم بتونن کار را دربیارن
  • Fable: یکی از مورد انتظارترین بازی های این نسل ایکس باکس برا منه. از هر لحاظ پرفکت به نظر میاد بازی. حتی طراحی شخصیت بازی هم کاملا در راستای اون جنس هیومر بازی هست که متاسفانه خیلی ها درکش نکردن. گرافیک بازی قطعا جز بهترین بازیهای نمایش داده شده تا الان هست.
  • South of Midnight : این بازی هم جز اون دسته ای بود که من خیلی خوشم اومد. کامپلشن گیمز به نظر جز استدیوهایی هست که در سایه فرست پارتی شدن و افزایش بودجه خیلی خوب رشد پیدا کرده. نسبت به We Happy Fews اون جامب تو اسکیل و کیفیت بازیشون مشهوده. استایل گرافیکی بازی جز یونیک ترین چیزهایی هست که دیدم. گیم پلی بازی به نظر میاد یک اکشن ادونچر استاندارد باشه ولی حسم میگه محصول نهایی اثر خوبی باشه.
  • STALKER 2:این بازی هم جز بازی هایی بود که کاملا بهبود کیفیت نسبت به نمایش قبلی داشت. فن سری نیستم ولی روی گیم پس حتما بازیش میکنم.
  • Avowed: بازی نمایشش نسبت به نمایش قبلی پیشرفت مشهودی داشته ولی اینم جز دسته از بازی هایی هست که ازاول من خیلی نتونستم باهاش ارتباط بگیرم.
  • Perfect Dark: بازم یکی از نمایش های خوب شوکیس برای من پرفکت دارک بود. همین که نشون دادن بازی نمرده و در حال ساخت هست و کل اون شایعات را باطل کردن خیلی ارزشمند بود. خود بازی هم به نظر اثر باکیفیتی بشه. استدیو پشتش هم دو دهه هست که بازی بد نداشته به اون صورت (به جز اونجرز تحمیلی) و فکر کنم یکی از بازی های خیلی خوب سال های آتی ایکس باکس باشه پرفکت دارک.
  • Age of Mythology : با نسخه اصلی این باز زندگی کردم و لحظه شماری میکنم ریمستر بازی عرضه بشه.
  • Gears of War: E-Day: اوج مراسم، نمایش بازی هرچند گیم پلی نداشت و به نظر میاد تا عرضه بازی فاصله داشته باشیم ولی انتخاب هایی که برای ادامه سری داشتن کاملا مشخص میکنه که میدونن این سری دارن چیکار میکنن. خیلی امید دارم به بازی. دیدن چهره مارکوس و دام و اون فضاسازی دوران E-Day با اون آهنگ فکر کنم همه را برد به حس و حال کنفرانس های نسل هفت.
  • Metal Gear Solid Snake Eater: در مورد ثردپارتی دیگه مراسم نمیخام خیلی نظر بدم ولی نمایش متال گیر ریمیک هم من در مجموع خیلی خوشم اومد. متاسفانه هیچ وقت فرصت نشد تو زمان خودش این بازی را تجربه کنم و جز حسرت های زندگیم بود و اینکه بازی به صورت یک به یک ریمیک شده برا من خیلی خبر خوبیه. از کیفیت ریمیکش هم در مجموع راضی هستم. تاپ لول نیست ولی قابل قبوله
  • Diablo 4: Vessel of Hatred: فوق العاده بود CG بازی. با این سن و بعد 26-27 سال بازی کردن خیلی سخت CG به هیجان میاره منو ولی بعد دیدن نمایش بازی رفتم Diablo 4 را گذاشتم برا دانلود.
  • INDIANA JONES AND THE GREAT CIRCLE: نمایش اولیه بازی چند ماه قبل من را خیلی تحت تاثیر قرار نداد. بیشتر دوست داشتم که بازی سوم شخص می بود. ولی این نمایش را خیلی دوست داشتم. یک حس آنچارتدطوری را برا من القا میکرد و من عاشق اون سری هستم. ماشین گیمز بازی بد نمیسازه و فکر میکنم اثر نهایی بازی خوبی از آب در بیاد.

یک سری بازی دیگه هم نمایش داده شد که نمیخام دیگه بهشون بپردازم. به نظرم از لحاظ حجم محتوا و بازی AAA و فرست پارتی قطعا یکی از بهترین شوکیس تاریخ هست تا جایی که من یادمه. هیچ شوکیسی من حداقل یادم نمیاد این تعداد بازی AAA فرست پارتی داشته باشه. اگر فرمت اجراییش مثل کنفرانس های قدیمی بود بی نظیر می شد ولی حیف دیگه اون فرمت ها اجرا نمیشه.

ولی بازم میخام تاکید کنم که بزرگترین ویژگی مراسم GamePass بود. شوکیس هم جواب محکم به اون عده ای بود که میگفتن گیم پس باعث میشه نمیدونم بازی ها کوچیک بشن یا افت کیفیت داشته باشن. این حجم از محتوای با کیفیت قراره تو یکی دو سال آِنده روی سرویس GamePass عرضه بشه و طرفداری ایکس باکس و یوزرهای گیم پس با یک مبلغ نسبتا ناچیز تجربه شون کنن. یعنی با وجود گیم پس واقعا مولتی شدن عناوینی مثل Call Of Duty یا Doom اصلا اهمیتی نداره. وقتی یوزر ایکس باکس میتونه با یک مبلغ خیلی کمتری نسبت به پلتفرم رقیب این بازی ها را تجربه کنه.

امتیازم به شوکیس راحت 10/10 هست. خیلی محکم و با اطمینان و بدون تردید GamePass Ulitimate را سه ماه دیگه که اشتراک فعلیم تموم میشه تمدید خواهم کرد :D . در نهایت هم امیدوارم سونی هم یک نمایش خوب امسال بذاره چون من مخاطب اون پلتفرم هم هستم و البته حتما یک تکونی به پلاس بده چون اونم جدیدا تمدید کردم.

آخرین ویرایش:
من هم یه دور کامل از اول نگاه کردم :D نظرم رو در مورد تمام بازی‌ها می‌نویسم! :D

Call of Duty: Black Ops 6
حقیقتش فکر نکنم خیلی بهتر از نسخه های قبلی بشه ولی خب همین که به نظر میاد تمرکز بیشتری روی کمپین داشتن خبر خوبیه. همین که روز اول روی گیم پس میاد ارزش بازی کردن بهش میده.

DOOM: The Dark Ages
دووم که نیازی به تعریف نداره، حالا این نسخه باز کلی خلاقیت به شوتر اول شخص اضافه کرده که قابل تحسینه. اون سپر که عالی بود. مورد انتظار ترین شوتر سال بعد هست.

State of Decay 3
من نسخه اول رو بازی کردم که خیلی خوب بود، نسخه دوم موقع لانچ اینقدر داغون بود که خیلی سریع گذاشتم کنار و دیگه بعدش هم سراغش نرفتم. ولی این چیزی که نشون دادن از همه نظر خوب بود خصوصا بخش تکنیکی که انگار سه نسل از نسخه قبلی بهتره از بس اون داغون بود :D ولی بازم منتظر می مونه عرضه بشه تا مشخص بشه چیکار کردن.

Dragon Age: Veilguard
اینقدری که بقیه میگن به نظرم بد نبود :D من فن سری به اون صورت نیستم ولی با نسخه اول و Inquisition خیلی حال کردم، اینم حس میکنم حداقل از اون نسخه دوم خیلی بهتر باشه.

Starfield: Shattered Space
به عنوان یه DLC به نظر خیلی پر و پیمون میاد، یه ۸۰-۷۰ ساعت دیگه باید براش وقت کنار گذاشت :D

Fallout 76 Skyline Valley
خوشم نیومد!

Clair Obscur: Expedition 33
من زیاد اهل این سبک نیستم ولی بازی جالبی به نظر میاد.

South of Midnight
عاشق طراحی هنری بازی شدم. به نظر میاد تمرکز زیادی روی مانسترها داشته باشه که همین دو تایی که نشون دادن خیلی گولاخ بودن :D گیم پلی بازی هم خیلی استاندارد و خوب بود و تنوع بهش بدن یه عنوان به یاد ماندنی میشه.

World of Warcraft: The War Within
بلیزارد همیشه CG های تمیزی درست می‌کنه :D

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater
به نظرم در مجموع ریمیک خوبی هست، یه سری ایرادات داره ولی هم نمایش خوبی داشت و هم اطلاعات خوبی ازش منتشر شده.

Sea of Thieves Season 13
باهاش قهرم >:P

Flintlock: The Siege of Dawn
جالب نبود و خیلی جنریک میزد.

Age of Mythology: Retold
هیچ وقت فن این بازی نبودم :D ولی برای اونایی که طرفدارش هستن قطعا تجربه خوبی میشه.

Perfect Dark
تو تاپیکش توضیح دادم، همه چیز بازی سورپرایز بود. اگر فیبل نبود که بهترین نمایش میشد برام. واقعا فکر نمی‌کردم بعد از اون همه مشکلات و شایعات یهو همچین چیز خفنی نشون بدن، اونم Immersive Sim که هم سبک سختی هست و هم مخاطب خاص و محدود داره. واقعا ریسک بزرگی کردن که تحسین برانگیز هست و امیدوارم نتیجه خوبی هم داشته باشه.

Diablo IV: Vessel of Hatred
خیلی سرطان بود :D

Fable
این بازی اصلا نیازی به توضیح نداره، شاهکاره، بهترین بازی تاریخ واسه من :D اصلا همین که یکی مثل PG داره این رو میسازه برای من رویایی هست، بقیه موارد اهمیتی نداره. فقط باید بگم اول اینکه کارگردانی تریلرها محشره و قشنگ مشخصه درک درستی از دنیای فیبل دارن، دوما گرافیکش تو یه لیگ دیگه هست، اصلا قابل قیاس با هیچی نیست.

Fragpunk
جالب نبود، کلا هیرو شوتر فقط اورواچ :D البته خب این متفاوت بود و کارت و استراتژی و اینا بهش اضافه شده ولی باز تهش هیرو شوتر جنریک هست :D

Winter Burrow
خیلی گوگولی و بامزه میزد ولی فکر نکنم سراغش برم :D

Mixtape
بازی خیلی جالب به نظر میاد و طراحی هنری هم عالیه. فقط تو چیزی که من دانلود کردم موزیک به خاطر کپی رایت قطع بود و باز یه دور دیگه باید ببینمش چون اصل بازی همون موزیکش هست.

Microsoft Flight Simulator
نکته مثبت این نسخه اضافه شدن Career Mode هست که برای خیلی ها من جمله خودم می تونه اصلی ترین دلیل تجربه بازی باشه. از نظر فنی هم چیز عجیب و باورنکردنی هست، ولی فکر کنم نسخه آفلاینش ۳۰۰-۲۰۰ گیگ فضا بخواد :D

The Elder Scrolls Online: Gold Road
من این رو که بازی نکردم ولی همیشه تریلرهای باحالی داشته و خیلی حماسی و خفن هست.

Life Is Strange: Double Exposure
یکی از سورپرایزهای مراسم بود، اصلا فکر نمی کردم دوباره مکس رو ببینیم. قابلیت جدید و اتمسفر بازی هم نشون میده صرفا همون تجربه نسخه اول نیست.

Indiana Jones and the Great Circle
هر چی از این بازی نشون بدن عالی هست، فکر کنم یکی از بازی های خوب امسال باشه. با وجود سبک متفاوت با ولفنشتاین، امضای Machine Games تو تمام بخش‌های بازی مشهود هست. خوبی بازی اینه که با وجود شباهت به آنچارتد، به نظر میاد گیم‌پلی کاملا متفاوتی باهاش داشته باشه.

Mecha BREAK
نه ممنون :D

Wuchang: Fallen Feathers
تریلرش که خیلی خوب بود و فضاسازی جالبی داشت ولی خب از اون بازی هایی هست که باید منتظر عرضه اش موند تا متوجه بشیم چیکاره هست!

Avowed
این بازی پدیده امسال هست :D من اولش که گفتن اسکیل بازی مثل TOW هست ازش ناامید شدم ولی هر چیزی تا حالا ازش نشون دادن خوب رو به عالی بود :D تازه چیزهایی که Obsidian توی اون استاد هست که تو نمایش مشخص نمیشه و با تجربه کردنش میشه فهمید چه استودیو بزرگی تو سبک نقش آفرینی هستن.

Atomfall
معمولی ترین بازی که میشد ساخت! استودیو سازنده هم که کارهاش چندان تعریفی نداره.

Assassin’s Creed Shadows
اولش فکر کردم یه کپی از GoT از یکی از این سازنده‌های کره‌ای یا چینی هست :D نمایش بازی تو کنفرانس یوبی رو ندیدم ولی این که نمایش دادن خیلی معمولی میزد، مثل اکثر بازی های یوبی سافت. البته AC با وجود اینکه دیگه اون بازی خفن سابق نیست ولی بازم برای من جذابیت داره، اینم منتظر می مونم ببینم چیکار کردن.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
خیلی نمایش خوبی بود، فکر نمی کردم با اون همه مشکل بتوانند بازی رو جمع کنند. امیدوارم مشکلات تکنیکی زیادی نداشته باشه ولی تو این تریلر همه چیز عالی بود، خصوصا شوتینگ بازی که خیلی حس سنگینی داشت و از این شوترهای دوزاری پفکی (!) نبود :D اتمسفر بازی هم که اصلا نباید در موردش حرف زد، عالی بود.

Gears of War: E-Day
خیلی وقت بود اینقدر هیجان زده نشده بودم، یعنی تا آخرش هی فکر می کردم ریمیک هست و اصلا باور نمی کردم کوالیشن همچین حرکتی بزنه و بازی رو ببره به E-Day. نوع معرفی بازی و دیدن شخصیت هایی که دوست داریم من رو برد به اون حس و حال سابق E3. واقعا دمشون گرم.

در نهایت همون طور که بعد از مراسم هم گفتم بدون شک بهترین کنفرانس تاریخ مایکروسافت و شاید بشه گفت یکی از ۳ کنفرانس برتر تو صنعت گیم بود. کلی بازی بزرگ با نمایش خفن و پشت سر هم بدون حرف اضافه. نمایش درپیت که خیلی کم داشت، حتی بازی کوچک و جمع و جور هم تعدادشون کم بود و اکثرا بازی های AAA داستان محور یا تک نفره نمایش دادن. اصلا همین که بازی مولتی پلیر خاصی نداشت خودش یعنی بهترین کنفرانس :D نکته مهم دیگه اینکه اکثر نمایش ها خصوصا بازی های مایکروسافت درست و حسابی بودن و عجیب بود این سری مثل آدم تریلر و گیم‌پلی آماده کرده بودن اون هم برای این همه بازی. گیم پس هم که وضعیتش مشخص هست و برخلاف یک سری نظرات و تصورات نه به کیفیت بازی ها لطمه میزنه نه به کمیت و نه باعث میشه همه بازی ها برن سمت گس و آنلاین. ده تا بازی تک نفره نشون دادن که خیلی هاش اصلا بخش مولتی پلیر نداره. خلاصه نمایش خفنی بود و تا مدت ها میشه بازی هایی که نشون دادن رو دوباره دید و لذت برد. خیلی مطلب طولانی شد، خسته شدم :D

این عکس را بعنوان یک سونی فن میزارم هرچند 90 درصد ماها داری منطق هستیم و هرگز کور کورانه نه دفاع میکنیم نه طرفداری بیخود:

View attachment 340554

دیشب بهشت بود برای فن های اکس باکس.چقدر بازی های با کیفیت معرفی شد هرچند بیشترشون مولتی پلتفرم بود اما اکثرشون همان روز ریلیز برای گیم پس میان.اونوقت من الان ۴۲۰۰ گیفت کارت ۷۰ دلاری خریدم تا black ops 6 را پیش خرید کنم. تازه بماند باید روی سرویس اکسترام برای هربازی ای ۲ سال صبر کنم تا ببینم اصلا میاد روش یا نه.
خیلی خوشحالم که بعد از شاید بیش از 11 سال مایکروسافت راه درستش را پیدا کرده و ایشالا که با همین دست فرمان جلو بره چون بازار باید رقابت داشته باشه چه در زمینه انحصاری چه در زمینه سرویس پرقدرت در عناوین مولتی پلتفرم.
امیدارم توی شوکیس اخر سال سونی هم با نمایش های انحصاری پشت سر هم امید تزریق شه
از سازمان اطلاعات و امنیت کامیونیتی پی اس فن کامنت میذارم.شما به دلیل مصاحبه با رسانه های معاند و ستایش از آنها احضار میشید.تازه از "نقطه " هم استفاده کردید.واویلا..........

پ.ن:
اولا تبریک.شوکیس خیلی خوبی بود.یعنی تریلر متالگیر دلتا رو اینجا باید ببینیم اول.ای روزگار
غیر از فیبل که سالهاست دارم انتظارش رو میکشم، دو تا نمایش برای خیلی جذاب بود:
Wuchang: Fallen Feathers و متالگیر.البته اگر ایندیانا جونز سوم شخص بود اون هم احتمالا خیلی بیشتر جذبم میکرد.
در ضمن سری ایکس دیجیتال هم خوب و مناسب بود.به نظرم بهتر بود از اول نسل به جای سری اس، سری ایکس دیجیتال رو ریلیز میکردن.با قیمتش هم مشکلی ندارم و واقعا گزینه مناسبی میبینمش برای گیمینگ با حداقل هزینه.صرفا به دلیل کنسول فن بودن نمیگم اینو.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or