نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,230
نام
محمد حسین
دقیقا از طرفی هم فکر کنم کلی معرفی و سورپرایز نگه داشته باشن واسه معرفی کنسول جدید که فکر کنم سال بعد یا بعد ترش باشه
بشخصه ریمیک گیرز کاکشن و فالوت 3 واسه من کافیه از طرفی بازی های ترسناکی که هنوز خبری ازشون نیست و ............
مایکروسافت خوب به رقابت برگشته و بخشصه من به عنوان کسی گه پلتفرم اول و اصلیم pc هست انتخاب دیگم قطعا xbox ه
ریمیک که نیست، ریمستر و کالکشنه. گیرز 1 ریمیک شد و بقیشون هم یه دستی بکشن رو 2 و 3 آماده هستن و 4 و 5 که کاملا اوکی هستن.
_______
ماکرو استودیوهایی که خرید تو 2018
یکسری که بزرگ بودن ولی کامپلیشن یا انددلبز استودیوهای کوچیکی بودن، اینگزایل تو ژانر خودش معروف بود ولی نه برای کلاک ورک
پلی گراند، فورزا میساخت ولی کلا یه استودیو جدید زد برا فیبل با یه تیم جدید
فقط نینجا تئوری تو همون دنیای خودش موند و گر نه حتی ابسیدین هم چند تیمه شد، با اینکه همچنان تو ریشه خودش موند.
اینیشیتیو هم تازه ساخته شده بود و بین علماش اختلاف افتاد و یه عنوانی که قابل بازی بود، کنسل شد و پرفکت دارک با همکاری کریستالو ساختن و کلی از تیم رفتن.
دابل فاین، هنوز معلوم نیست چه تغییری توش رخ داده
________
تقریبا همشون تغییرات بزرگی داشتن و استخدامهای زیاد، این استخدامها+ کرونا باعث شد برنامه هاشون بهم بخوره. به نظرم خود ماکرو میخواست با این خریدها تو 2022 یا حداکثر 2023، یه همچین ایونتی بده نه 2024
اسما فیبل رو پلی گراند میسازه ولی کاملا یه استودیو دیگه هست
اسما داره اینگزایل کلاک ورک میسازه ولی کلا یه تیم دیگه هست و ...
________
حتی همین الانم بتسدا، میگه ما شدیم 5 تیم. یه مقدار این بزرگ شدن مشکلات داشته و کرونا هم شد قوزبالاقوز که نتونن درست جمع کنن کارو.
همین الان برا 2025
دوم و south of midnight و فیبل قطعی شدن.
میگن گیرزم 2025 هست، کلاک ورکو صدا پیشه اش گفته 2025.
اگه این 5 تا باشن، فورزا به نظرم بره 2026، اگه یکی از اینا نباشه فکر کنم فورزا باشه
برنامه 25 سالگی دابل فاین هست و dlc دوم استارفیلد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر