نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
اونجا که ac نشون داد
خف کردم گفتم آخ جون تنچو
چقدر سریع ماکروسافت رفت سراغ تنچو ، چقدر سریع ساخته شد بعد رکب خوردم ac بود
امیدوارم تنچو هم زنده کنه ، همین طور True Crime
امشب یه لحظه رفتم تو گذشته و E3
لایسنس true crime سالهاست تمدید نشده و الان چون ده سال گذشته، فکر کنم حتی بقیه هم میتونن استفاده کنن

شانسی توی yt دیدم کنفرانسو و نمیدونستم امشب کنفرانس بوده. بعد ماه‌ها دور بودن از گیم اومدم بگم Doom و Fable بی‌نظیر بودن. کل نمایش عالی بود ولی این دوتا برای من خیلی ویژه بودن.

یاد کنفرانس های قدیمی E3 افتادم. پر بازی. پر گیم پلی. اکثرا هم امسال و سال دیگه میان.

نمایش، گرز، فیبل، پرفکت دارک، دوم، ریمیک متال گیر، کالاف ، بسته های الحاقی استارفیلد و فالاوت 76 و دیابلو :| ایندیانا، باز سازی Age of Mythology، نسخه های جدید تر فلایت سیمولاتور حقیقتا هر کدوم از این بازی ها خودشون یک ابر نمایش میخواستن که ما با هم تو یک نمایش دیدیم، کلی بازی هم یادم رفته باید فردا ببینم
دوستان خوش باشید و از لحظه فوق العاده لذت ببرید، فعلا شب بخیر.👍

اونجا که ac نشون داد
خف کردم گفتم آخ جون تنچو
چقدر سریع ماکروسافت رفت سراغ تنچو ، چقدر سریع ساخته شد بعد رکب خوردم ac بود
امیدوارم تنچو هم زنده کنه ، همین طور True Crime
امشب یه لحظه رفتم تو گذشته و E3
کادوکاوا استدیویی که تنچو رو می ساخت خریده! ip هم دست فرام هست
احتمالا در آینده اون استدیو با نظارت فرام که تاثیر زیادی از سکیرو داره، بیاد بازیو احیا کنن!!

• Like
Reactions: .::PUИK::.
فقط یه همچین کنفرانسی می تونست راضیم کنه یکبار دیگه توی بازی سنتر لاگین کنم.
به نظرم ماکروسافت یه کنفرانس خیلی خوب داشت. South of midnight و فیبل و گیرز بی نظیر بودن.
امیدوارم سونی هم خیلی زود آس های خودش رو، رو کنه. کم کم داشتم از ویدئو گیم زده می شدم.

واقعا یادم نمیاد این همه بازی بلاک باستر و خوب یک جا دیده باشم منو برد به دوران e3 ها 2005تا 2008 به دوران پیتر مور افسانه ای بالاخره داریم نتیجه تلاش ده سال اسپنسر و تیم ایکس باکس میبینیم.
مگاتن پشت مگاتن چی بودن اینا واقعا.
-------
Gears eday
بهترین نمایش کنفرانس بود همیشه تو ذهنم گیرز بعدی رو اینطوری تصور میکردم
واقعا تو این دوره که همه سبک ها از گس و ایندی و سولز بورن اشباع شده گیرز حکم الماس رو داره چقدر دلم برای این سبک با این اتمسفر تاریک تنگ شده بود.
Fable
حس و حال فانتزی و سحرآمیزی که تو فیبل هست تو هیچ بازی نقش آفرینی دیگه پیدا نمیشه چقدر دنیا آلبیون زیبا و مسحور کننده طراحی کرده بودن چه گرافیکی چه عظمتی.
Doom
چه کمباتی داشت اون سپرش منو یاد گاد انداخت و مطمئنم سلاح ها جدید گیم پلی و کمبات بازی رو زیر رو میکنه فوقالعاده بود.
Perfect dark
اصلا فکر نمیکردم بعد اون اتفاقات که واسه initiative افتاد بتونن با همکاری کریستال داینامیک همچین بازی stealth immersive خفنی بسازن مخصوصا تو غیاب agent 47 و dishonored ما dark agent داریم.
Avowed هم تو زمینه کمبات و گیم پلی نسبت به نمایش ها اخیر خیلی بهتر شده بود ایندیا جونز هم حس ادونچر و طنز آنچارتد رو داشت برام عجب مراسمی بود.
----
واقعا هنر میخواست از نمایش پارسالشون بهتر باشن که بازم ماکروسافت اینکار انجام داد هر بازی که انتظارش داشتم نمایش داشتن و به نظرم بهترین شوکیس ماکرو تو تاریخ بود پرفکت 10/10.

من دو نسله پلی استیشن دارم و جدیدا بازی های اکس باکس رو رو کلاود گیمینگ رو استیم دک بازی میکردم هر از گاهی. این نمایش به قدری محشر بود که وسوسه شدم تو تخفیف‌های آخر سال یه سری اکس بگیرم بازی ها رو فورکی بازی کنم. معرکه بود واقعا!

Avowed چقد داره نادیده گرفته میشه بدبخت :D
اوایل در مورد آرت استایل و گرافیکش زیاد مطمئن نبود اما الان رنگ بندی و نورپردازی شارپ و جذابشو خیلی دوس دارم:
1717965757931.png 1717966165592.png Screenshot 2023-10-20 202229.jpg

این وسط ولی بدبخت ترین عنوان Kingdom Come 2 بود، افتاده بود بین اون گند و لجن Summer Game Fest، از بس مردم اعصابشون خورد بود اصلا نفهمیدن وجود داره :D
بهترین کاری که جف کیلی میتونست انجام بده Kingdom Come رو میداد ایکس باکس در عوضش Dragon Age ـو تحویل میگرفت، اونجوری هم شوکیس امشب بی نقص میشد هم Summer Game Fest عن خالص :-"

نمایش gears با رونمایی از مارکوس ‌کبیر و اون حجمی از نوستالژی که واسه ما گیمرهای قدیمی داشت باعث شد شاهکار playground فراموش بشه

الان که دوباره مراسم رو دیدم به نظرم fable بین اون همه شاهکار به شدت چشم‌نوازی میکرد و به نظرم بهترین نمایش امشب بود

این وسط ولی بدبخت ترین عنوان Kingdom Come 2 بود، افتاده بود بین اون گند و لجن Summer Game Fest، از بس مردم اعصابشون خورد بود اصلا نفهمیدن وجود داره :D
اتفاقا حضور این و حضور بازی جدید سازنده Stanley Parable باعث شد بعد از سالها به جف فحش ندم. :دی این بازی کلا قرار نیست اونجوری که لایقش هست دیده بشه. ولی به نظر من یکی از بهترین تریلرهای این کنفرانس‌های اخیر رو داشت و اگر اتفاق خاصی رخ نده و اگر دی‌ال‌سیِ الدن رینگ رو بازی‌ جدید و کامل حساب نکنیم، احتمالا برای من کنار Indika تبدیل به بهترین بازی سال می‌شه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or