نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
از بین بازی های نمایش Clair Obscur: Expedition 33 برام خیلی جالب بود.مخصوصا بعد از تجربه چند تا نسخه پرسونا و بعضی از فاینال فانتزهای قدیمی بنظر میرسه این بازی بتونه rpg غربی با گیم پلی نوبتی در حد اون بازی ها باشه. موزیک هم عالی بود.

چیزی که Fable رو جدای از گرافیک فوق‌العاده‌ش برای من جذاب می‌کنه، نویسندگی و کارگردانی دو تا تریلرشه. به نظر من پتانسیل بالایی داره از این نظر. فقط کاش بیشتر از گیم‌پلی نشون می‌دادن. اما به صورت کلی به شدت با تریلرش حال کردم و احساس می‌کنم اینا حرف‌هایی زیادی خارج از سبک ریسینگ برای زدن دارن.

Doom هم فوق‌العاده بود. بهترین نمایش شوکیس از نظر من. احساس می‌کردم ترکیب ‌Eternal و این گاوهای اخیر بود و خب این ترکیب، ترکیب به شدت خفنی می‌تونه باشه.

این دو تا بازی تقریبا هایلات شوکیس بودن برای من اما باید یه سر به بعضی تریلرها بزنم دوباره. کلی بازی نشون دادن و آدم یادش می‌ره چی شد چی نشد! شوکیس خیلی خوبی بود. خصوصا وقتی به وضعیت نمایش‌های مابقی ناشرها (سونی به ویژه) نگاه می‌کنی، ارزش بیشتری هم پیدا می‌کنه.

اینا بازیهایی هستن که برای PS5 هم منتشر میشن:

-Call Of Duty Black Ops 6
-Doom Dark Ages
-Dragon Age The Veilguard
-Fallout 76 Skyline Valley
-Expedition 33
-Metal Gear Solid Delta Snake Eater
-Sea Of Thieves Season 13
-Flintlock The Siege Of Dawn
-Diablo IV Vessel Of Hatred
-The Elder Scrolls Online Gold Road
-Life Is Strange Double Exposure
-Mecha Break
-WUCHANG Fallen Feathers
-Atomfall
-Assassin's Creed Shadows

من باشگاه بودم و با رفیق ایکس باکس فنم هی بین ست میومدیم چک میکردیم چی معرفی شده، پشمامون می‌ریخت میرفتیم وزنه می‌زدیم دوباره میومدیم چک میکردیم :D
یک تشکر جانانه از مایکروسافت کنیم، امیدوارم همین روتین رو ادامه بدن و سر عقل بمونن چون بنظرم یک کامبک ریز به اوج زدن فعلا رو کاغذ و کمی ماحصل خرید ها و اقدامات اخیر نمایان شده.
من هنوز وقت نکردم تریلر هارو ببینم و احتمالا فردا میبینیم و نظرم میگم ولی بعنوان یک گیمر از هایپ دوستان گیمرم بشدت لذت بردم و ۳۰ صفحه تاپیک تو یک ربع سریع خوندم تا صفحه آخر، امیدوارم سونی هم یک شوکیس درست حسابی بذاره، صنعت گیم واقعا به اوج بودن جفت سونی و مایکروسافت نیاز داره، وگرنه نینتندو با چیپ بازیهاش یا استودیو های که مثل مور و ملخ ایندی های تکراری یا مولتی پلیر های به وسعت اقیانوس اما به عمق برکه درست میکنند صنعت گیم رو به عقب نگه میدارن

یوبیسافت عزیز فردا Splinter Cell رو معرفی کنه دیگه تمام!

با اینکه اینقدر سرم شلوغ بود که نتونستم مراسم رو بصورت کامل ببینم ولی واقعاً ترکوند. دیگه حرف و حدیثی نمی‌مونه و ایکس باکس تازه داره نشون میده که چه دست پری داره و ورق آس نه یکی که چند تا پرورش داده!
با اینکه مثل همیشه حسرت دیدن جمال Silksong به دلم موند ولی باقی تریلرها چقدر خوب بودن. جدای از آی پی های خفنی که معرفی شد سبک نمایش تریلر ها هم من رو برد به ایام E3. همه چی حماسی و با کیفیت.
از همه بیشتر گیرز من رو به وجد آورد. هرچند هنوز وقت نکردم تریلرها رو با دقت ببینم ولی تا همینجا هم همه چی خیلی خفن تر از اونی بود که میشد انتظار داشت.
امیدوارم این بازی ها مثل تریلرشون بیان و بترکونن تا شاهد رقابت سنگین دو مدعی باشیم. برای من لالیگا زمانی تموم شد که مسی و رونالدو دیگه نبودن و اون هیجان و تنش و استرس ها هم کمتر شد. با قدرت گرفتن مایکرو مطمئن باشین سونی هم مجبور به واکنش میشه و باید بشه. درسته الان دست بالا رو داره ولی باید برای نگه داشتن جایگاهش رقابت کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or