نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
من همین چند روز پیش ریمیک geow 1 رو تموم کردم. همون سال های اول عرضه نسخه اصلی بازی رو pc تمومش کرده بودم ولی از تجربه نسخه ریمیک واقعا لذت بردم. کلا بازی بی نهایت خوش ساخت و ریمیک فوق العاده خفنی بود. یه علتی که باعث لذت بیشتر شد این بود که واقعا دیگه از بازی های اپن ورلد خسته شدم. بر عکس ۱۰ سال پیش که دوست داشتم بازی ها اپن اورلد بشن، الان واقعا وحشت میکنم اسم این سبک میاد شاید بخاطر بالا رفتن سن و مشغله و این مسائل هم باشه که دیگه نه مثل سابق وقتش هست نه حوصله اش. از اون طرف مثلا میرم فلان بازی اپن ورلد رو ۴۰ دقیقه بازی میکردم نتیجه میشد ۲۰ دقیقه راه رفتن و ۲۰ دقیقه کارهای تکراری که ۱۰۰ بار انجام دادی، ۱۰۰۰ بار دیگه هم باید انجام بدی اما geow رو ۴۰ دقیقه بازی میکردم تماما هیجان...
به همین خاطر امیدوارم یه چیزی از geow معرفی بشه حالا چه ریمستر قسمت دو، سه و جاجمنت یا نسخه جدید. فقط همون فرمول خطی رو حفظ کنه امیدوارم...

🔳 شایعه: بازی‌های Fallout 3 Remastered و The Elder Scrolls Oblivion Remake در شوکیس Xbox معرفی خواهند شد.
ایج اف میتولوجی هم که امسال میاد، برای من واقعا همینا یعنی بمب... مطمئنا کلی بازی دیگه هم حضور دارند و تا اخر سالم کلی بازی جدید میاد... واقعا وضعیت خوبه...

این دیگه لیک نمیخواست همه اینسایدرها گفته بودن sod 3 نمایشش قطعیه :D
اینا رو میشه گفت قطعی هست
Fable
State of Decay 3
Gears 6
Indiana Jones
Call of Duty
Doom
Oblivion Remake
Avowed
Flight Simulator
یه آپدیت هم میدن از یه سری بازی Gaas
احتمال داره Perfect Dark هم باشه
دو تا بازی جدید هم احتمالا معرفی میشه

در کل با توجه به لیست بالا امسال می‌تونه نمایش خیلی خوبی بشه به شرط اینکه تریلرها رو درست و حسابی نشون بدن، چیزی که خیلی وقت‌ها مشکل کنفرانس‌های مایکروسافت بوده.

اینا رو میشه گفت قطعی هست
Fable
State of Decay 3
Gears 6
Indiana Jones
Call of Duty
Doom
Oblivion Remake
Avowed
Flight Simulator
یه آپدیت هم میدن از یه سری بازی Gaas
احتمال داره Perfect Dark هم باشه
دو تا بازی جدید هم احتمالا معرفی میشه

در کل با توجه به لیست بالا امسال می‌تونه نمایش خیلی خوبی بشه به شرط اینکه تریلرها رو درست و حسابی نشون بدن، چیزی که خیلی وقت‌ها مشکل کنفرانس‌های مایکروسافت بوده.
Fable متاسفانه قطعی نیست:( هیچکدوم از اینسایدر ها و ژورنالیست های معتبر اطلاعی از حضور یا عدم حضورش ندارن/نگفتن. البته با سابقه ای که از Playground داریم به سختی چیزی از اینا لیک میشه و سال گذشته هم فقط توییتر xbox تیز کرد. بنظرم میشه امیدوار بود به نمایشش ولی فعلا که هیچ نشانه ای از Fable نبوده تو خبرها و شایعات.

من حس عجیبی به نمایش کالاف بلک اوپس 6 دارم ! احساس میکنم قراره به طرز عجیبی گند بزنه و کسی حتی پیش خریدم نکنه این بازی رو !!!
فعلا که لیک های خوبی داره ازش میاد

سیستم پرستیژ کلاسیک، مود زامبی کلاسیک، منو های COD HQ قراره شبیه COD های قدیمی بشن، سیستم حرکت جدید با مکانیک دایو مکس پین مانند ( =)) )
تنها چیز بدی که لیک شده عدم cross progression اسکین های MW3 هست

Fable متاسفانه قطعی نیست:( هیچکدوم از اینسایدر ها و ژورنالیست های معتبر اطلاعی از حضور یا عدم حضورش ندارن/نگفتن. البته با سابقه ای که از Playground داریم به سختی چیزی از اینا لیک میشه و سال گذشته هم فقط توییتر xbox تیز کرد. بنظرم میشه امیدوار بود به نمایشش ولی فعلا که هیچ نشانه ای از Fable نبوده تو خبرها و شایعات.
Fable نباشه پس قطعا Forza Horizon هست :دی ولی به نظرم Fable حتما هست، خصوصا وقتی چندین نفر گفتن ۲۰۲۵ میاد.

State of Decay ما آنلاین میزدیم خیلی حال میداد درسته که خیلی مشکل و ایراد داشت ولی بازم سرگرم کننده بود امیدوار نسخه سوم زودتری بیاد
Fable هم امیدوارم کنسل بشه یا با سر بخوره زمین و در استودیوش تخته بشه با این حرکت woke که انجام داد

Fable نباشه پس قطعا Forza Horizon هست :D ولی به نظرم Fable حتما هست، خصوصا وقتی چندین نفر گفتن ۲۰۲۵ میاد.
فیبل 2025 باشه تو ایونت ژانویه هست، بودن و نبودنش مهم نیست عین کلاک ورک و حتی فورزا
________
تمام حق و حقوق اثر متعلق به لاوکنسول هست.
اکانتشو دیرساخته و برا همین بخواد بزاره،ساعتها طول میکشه تا تایید بشه، باید یه تغییری تو این سیستم ثبت نام بدن.
من صرفا، آپلود میکنم، بدون تغییر.
طبق گفته لاو کنسول، سیستم تیربار ناو رو داده به بهرام خان، اونم از دست سامر گیم فست عصبانی بوده و زده هم جنگنده اعزامی رو ترکونده و هم ناو رو غرق کرده، برا همین یبه تانک جور کرده که با اون برسونه.
بعدم گفته،ناظم انجمن از تو سفینه ات بچه ها آشغال میریزن رو سر ما، دعواشون کن. بنده فقط نقل میکنم و دخل و تصرفی انجام نمیدم.

View attachment document_5992377309552710350.mp4photo_5992377310008951117_y.jpg

آخرین ویرایش:
State of Decay ما آنلاین میزدیم خیلی حال میداد درسته که خیلی مشکل و ایراد داشت ولی بازم سرگرم کننده بود امیدوار نسخه سوم زودتری بیاد
Fable هم امیدوارم کنسل بشه یا با سر بخوره زمین و در استودیوش تخته بشه با این حرکت woke که انجام داد
کدوم حرکت woke؟ بابا دیگه از اون طرف بوم نیفتید :D یه استودیو حق نداره شخصیت اصلی بازیش رو هر جور دوست داره بسازه؟ اونایی که میگن حتما باید تو بازی ها رنگین پوست و LGBT و اینا باشن اشتباه میکنن، ولی اونایی که تا یه شخصیت سیاه پوست یا زشت میبینن هم سریع با شعار مرگ بر ووک میان تو صحنه هم دست کمی از گروه اول ندارن. حالا اعتراض موقعی که شخصیت اقتباسی یا یه شخصیت که قبلاً چهره مشخصی داشته رو عوض کنن منطقی هست، ولی اینکه بگی به خاطر اینکه شخصیت اصلی خوشگل نیست پس بازی کنسل بشه از اون حرف ها هست :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or