نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
نگران نباش چون:
گیرز ۶ قراره معرفی بشه. چندین لیکر هم تا حالا تایید کردن. یعنی قطعیه:D

اگه واقعا معرفی شد و واقعی بود جایزه یه لیک خیلی خفن هم من برات میکنم، از یکی از پروژه های آینده مایکروسافت:دی فرست هند از ویس اکتورش شنیدم:دی

نگران نباش چون:
گیرز ۶ قراره معرفی بشه. چندین لیکر هم تا حالا تایید کردن. یعنی قطعیه:D
میدونی بدبختی کجاست
بازی چرت و ایندی یه طرف
بازی خوب باسلیقه ما سازگار نیست یه طرف
با بازی که خوب هست ولی لول دیزاین نداره چه کنیم
فردا میترسم گیرز 6 یه چیز رنگین کمونی باشه
الان اکثر بازی ها رو نگاه میکنی فرضا یه اسکواد میبینی با اسکین های احمقانه
مثلا ازی fps نظامی هست ، طرف اسکین هاچ زنبور عسل پوشیده ، اون یکی نیکی-میناژه ، یکی لباس خرس گریزلی پوشیده
اصلا زمین بازیو با این پلیرها میبینی حس احمق بودن بهت دست میده
حالا زمان ما لباس کاراکترها همه ست نظامی بود
همین gears قشنگ نوآوری خالص بود هر گوشه از بازی ، از لباس کاراکتر بگیر تا اسلحه بازی
ترسم اینه که فردا مارکوس لباس رزم صورتی به تن کنه ( کاراکتر جدید گیرزو نمیشانسم ، هنوز فکر میکنم مارکوس فنیکسه )

آخرین ویرایش:
میدونی بدبختی کجاست
بازی چرت و ایندی یه طرف
بازی خوب باسلیقه ما سازگار نیست یه طرف
با بازی که خوب هست ولی لول دیزاین نداره چه کنیم
فردا میترسم گیرز 6 یه چیز رنگین کمونی باشه
الان اکثر بازی ها رو نگاه میکنی فرضا یه اسکواد میبینی با اسکین های احمقانه
مثلا ازی fps نظامی هست ، طرف اسکین هاچ زنبور عسل پوشیده ، اون یکی نیکی-میناژه ، یکی لباس خرس گریزلی پوشیده
اصلا زمین بازیو با این پلیرها میبینی حس احمق بودن بهت دست میده
حالا زمان ما لباس کاراکترها همه ست نظامی بود
همین gears قشنگ نوآوری خالص بود هر گوشه از بازی ، از لباس کاراکتر بگیر تا اسلحه بازی
ترسم اینه که فردا مارکوس لباس رزم صورتی به تن کنه ( کاراکتر جدید گیرزو نمیشانسم ، هنوز فکر میکنم مارکوس فنیکسه )
همینم میشه نکران نباش

• Like
Reactions: .::PUИK::.
یه چندتا گیم انحصاری هم هست کسی زیاد توجهی بهشون نکرده فکر کنم :D
ara: history untold
aom retold
towerborne
south of midnight
پلن جدید گیم پس احتمالا با ubisoft + ادغام میشه
امیدورم نیان نیم ساعت اختصاص بدن به Sea of thieves و minecraft یا درمورد pride month :-&

یکی از اینسایدرهای شناخته شده گفته ۸ تا معرفی جدید تو کنفرانس داریم، یعنی به جز بازی های فرست پارتی، چند تا بازی دیگه هم اولین معرفی رو توی کنفرانس دارن. هر جور به قضیه نگاه کنیم نمایش پر و پیمانی به نظر میاد و خیلی سخت میشه بهش گند زد :دی فقط امیدوارم چیز خاصی لیک نشه، هر چند کنفرانس فردا هست و منطقی این هست از فردا صبح اخبار رو دنبال نکنیم، تا امشب هم چیزی لیک نشه اوکی هست :D

یکی از اینسایدرهای شناخته شده گفته ۸ تا معرفی جدید تو کنفرانس داریم، یعنی به جز بازی های فرست پارتی، چند تا بازی دیگه هم اولین معرفی رو توی کنفرانس دارن. هر جور به قضیه نگاه کنیم نمایش پر و پیمانی به نظر میاد و خیلی سخت میشه بهش گند زد :D فقط امیدوارم چیز خاصی لیک نشه، هر چند کنفرانس فردا هست و منطقی این هست از فردا صبح اخبار رو دنبال نکنیم، تا امشب هم چیزی لیک نشه اوکی هست :D
تنها حالتی که میشه بهش گند زد اینه که نمایشا اکثرا CG باشن مثل یکی از سالای نمایشش وگرنه دیگه بعید میدونم خراب کنن.

بین بازیایی که قراره نمایش داشته باشن Avowed که از نمایشای قبلیش خیلی خوشم اومد الان که گفتن بهترم شده دیگه تا انتشارش کاری باهاش ندارم :D بیشتر از همه منتظر این بازیام:

Fable: واقعا امیدوارم دیگه اون کاراکتر عتیقه هرو نذارن سری پیش جدی گند زد به حالم قیافش :D با یه اشتیاق وحشتناکی داشتم نگاش میکردم یهو موجوده رو دیدم فشارم افتاد چند لحظه. یه گیم پلی کوتاهم اگه نشون بدن خیلی خوبه.
Clockwork Revolution: بعد از فیبل، این مورد انتظارترین بازی مایکرو واسه منه دقیقا همه چیش باب سلیقمه و خیلی خوشحالم تازگیا بیشتر داره به سبک استیم پانک توجه میشه.
Everwild: اینم اگه یه نمایشی داشته باشه خوبه. سر Sea of Thieves ثابت کردن هنوزم دست کمی از اون Rare سابق ندارن که تونستن رسما یه بازی مرده رو دوباره احیاش کنن و پلیر جمع کنن براش.

گیرزم اگه یه تغییر اساسی توش نداده باشن به نظرم یه آی پی مرده به حساب میاد دیگه :D صرفا رو حساب نوستالژی نمیشه بازی فروخت.
ایندایانا جونزم با اینکه من به طرز وحشتناکی باهاش حال میکنم ولی اصلا درک نمیکنم چرا بتسدا رفته سراغ اقتباس از رو یه فرنچایزی که حتی فیلماشم دیگه نمیفروشه و رسما فراموش شدس. یه اکشن ماجراجویی اورجینال خلق میکرد فکر میکنم بهتر بود.

فکر میکنم مایکی اگر استراژی هاشو درست پیاده سازی کنه شانس خوبی برای یک نمایش پر هیاهو داشته باشه.

کالاف جدید، گیرز جدید، احتمال داره حتی یک یا دو سوپرایز خیلی خوبم این وسط داشته باشیم. چی میشه یهو پلی گراند هم راست کنه فورتزا هورایزن 6 رو معرفی کنه، اونم تو جاپان :Guitar: با توجه به فاصله زمانی انتشار نسخه های اخیر اگر در نظر بگیریم کم کم دیگه وقتشه!

دیشب که کلا نمیدونم اصلا چرا داشتم اون رویداد زباله رو نگاه میکردم...

تنها حالتی که میشه بهش گند زد اینه که نمایشا اکثرا CG باشن مثل یکی از سالای نمایشش وگرنه دیگه بعید میدونم خراب کنن.

بین بازیایی که قراره نمایش داشته باشن Avowed که از نمایشای قبلیش خیلی خوشم اومد الان که گفتن بهترم شده دیگه تا انتشارش کاری باهاش ندارم :D بیشتر از همه منتظر این بازیام:

Fable: واقعا امیدوارم دیگه اون کاراکتر عتیقه هرو نذارن سری پیش جدی گند زد به حالم قیافش :D با یه اشتیاق وحشتناکی داشتم نگاش میکردم یهو موجوده رو دیدم فشارم افتاد چند لحظه. یه گیم پلی کوتاهم اگه نشون بدن خیلی خوبه.
Clockwork Revolution: بعد از فیبل، این مورد انتظارترین بازی مایکرو واسه منه دقیقا همه چیش باب سلیقمه و خیلی خوشحالم تازگیا بیشتر داره به سبک استیم پانک توجه میشه.
Everwild: اینم اگه یه نمایشی داشته باشه خوبه. سر Sea of Thieves ثابت کردن هنوزم دست کمی از اون Rare سابق ندارن که تونستن رسما یه بازی مرده رو دوباره احیاش کنن و پلیر جمع کنن براش.

گیرزم اگه یه تغییر اساسی توش نداده باشن به نظرم یه آی پی مرده به حساب میاد دیگه :D صرفا رو حساب نوستالژی نمیشه بازی فروخت.
ایندایانا جونزم با اینکه من به طرز وحشتناکی باهاش حال میکنم ولی اصلا درک نمیکنم چرا بتسدا رفته سراغ اقتباس از رو یه فرنچایزی که حتی فیلماشم دیگه نمیفروشه و رسما فراموش شدس. یه اکشن ماجراجویی اورجینال خلق میکرد فکر میکنم بهتر بود.
perfect dark رو از قلم نندازید امیدوارم یه نمایش خوبی ازش ببینیم :D

یعنی دوست دارم پشت پشت بازی AAA و AA خوب نشون بدنا😃
تنها ایندی قابل قبول هم بازی ها در سطح سیلک سانگ هستن!
وسط نمایش هم بازی ساز نیاد حرف بزنه اون مال دولوپرز دایرکته
فقط پشت به پشت بازی نشون بده فرصت نکنیم قبلی رو هضم کنیم!

• Like
Reactions: E3 fan

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or