نمایشگاه/رویداد Xbox Games Showcase 2024

به نمایش Xbox چه امتیازی می دید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    236
ای خدای بزرگ خودت یه خبری از سم فیشر بزرگ برسون 🤲

اقا مراسم کی هستش؟ ساعت چند؟
یوبی سافت خودش فردای شوکیس اکس باکس یه فوروارد داره و از اونجایی که لیکر های مایکرو فعلا درباره اسپلینتر سل حرفی نزدن احتمالا همونجا نشون میدن

ایکاش مایکروسافت یه گیرز نشون بده. یه ریمستر ساده هم خوبه. کلا از ویدئو گیم زده شدم. دو سه تا بازی با ایده های خوب و جدید و جذاب نشون بدن. آدم به وجد بیاد. کیف کنه از اینکه گیمره.
گیرز هم نشون بده ماله 2026 هست
نقدو بچسب، یه الدر ابلیویون یا فال اوتی ریمستر و ریمیک یا کالکشن گیرز ریمستر شده

امسال سونى كه دادنى هاشو داد و حالا بد نبودن ولى راضى كننده هم نبودن.
هل بليد هم مايكروسافت داد كه اوكى بود.
بازياى بعديشونم غير اينديانا جونز بقيشون به درد من نميخوره و اميدوارم يه گيرز كالكشن واسه امسال معرفى كنن حداقل.
تا آخر تابستونم كه يه dlc الدن رينگ كلا داريم كه من يجورايي به مرحله اشباع سولزلايك رسيدم ديگه :D
دووم و الدراسكرلز و اينام كه ميرن واسه ٢٠٢٦ به بعد.
بلك آپس هم به دو دليل اول سابقه قهوه ايي اخير اكتيويژن در زمينه كمپين و بعد هم حجم تخيلى احتماليش نات فور مى :D

ایکاش مایکروسافت یه گیرز نشون بده. یه ریمستر ساده هم خوبه. کلا از ویدئو گیم زده شدم. دو سه تا بازی با ایده های خوب و جدید و جذاب نشون بدن. آدم به وجد بیاد. کیف کنه از اینکه گیمره.

تو دعا كن اين كونكورد مثل هل دايورز نگيره!
بدبخت ميشيم.
متاسفانه به قيافشم ميخورد مورد پسند نسل جديد باشه :D

یوبی سافت خودش فردای شوکیس اکس باکس یه فوروارد داره و از اونجایی که لیکر های مایکرو فعلا درباره اسپلینتر سل حرفی نزدن احتمالا همونجا نشون میدن

كونامى كه عفت mgs رو قراره لكه دار كنه
ببينيم جناب يوبى قراره چه بر سر سم ماهيگير بياره

بدبخت ميشيم.
متاسفانه به قيافشم ميخورد مورد پسند نسل جديد باشه
نمایش اولیه این بازی از نظر بنده چیزی نبود که انتظار می‌رفت. بیشتر انگاری شلخته بود و متاسفانه نمیشه به آینده کلون های اورواچ امیدوار بود.

گیرز هم نشون بده ماله 2026 هست
نقدو بچسب، یه الدر ابلیویون یا فال اوتی ریمستر و ریمیک یا کالکشن گیرز ریمستر شده

تو بگو 2027، حداقل نمایش یه بازی خوب رو با سلیقه خودم ببینم.

بدبخت ميشيم.
متاسفانه به قيافشم ميخورد مورد پسند نسل جديد باشه :D

صدرا الان مشکل من صرفا گس ها نیستن، کلا کلیشه ای شدن بیش از حد همه بازی هاست. یعنی هرچی نشون میدن، تو سه چهارتا کتگوری خاص و تکراریه. یا کلون های بی پایان سلوز لایک هاست، یا کلون گنشین و گاچاهای این مدلی، یا یه سامورایی افتاده به جون این و اون، یا کامیک بوکی، و یا کلا گس. یعنی از این چند مدل خاص فراتر نمیره دیگه. همینطور هارور که یادم رفت.

کلا یه بازی معرفی نمیشه بیاد یه ایده متفاوت داشته باشه، یه حرف جدید بزنه، یه پیاده سازی پشم ریزون داشته باشه، یه ویژال هنری واقعا خاص. مثلا یه چیزی عین بازی های فامیتو اوئدا. از این مدل بازی ها میخوام. یکی بیاد یه بازی با شخصیت های حیوون بسازه، عین رچت، عین بانجو، عین کانکر، عین اسلای. از اینا نیست. یکی بیاد یه دنیای خفن بسازه، عین بایوشاک. عین مس ایفکت. عین آنچارتد، لست، گیرز، یه شوتر خفن، عین هیلو، عین ولف، از این بازی ها دیگه نمیبنیم! همش شده تکرار و تکرار و تکرار!

امیدوارم مایکروسافت یه شو خوب داشته باشه، با Indiana Jones و Doom و Clockwork و شاید Gears و Fable یه گیم واقعی نشون بده.

تو بگو 2027، حداقل نمایش یه بازی خوب رو با سلیقه خودم ببینم.

صدرا الان مشکل من صرفا گس ها نیستن، کلا کلیشه ای شدن بیش از حد همه بازی هاست. یعنی هرچی نشون میدن، تو سه چهارتا کتگوری خاص و تکراریه. یا کلون های بی پایان سلوز لایک هاست، یا کلون گنشین و گاچاهای این مدلی، یا یه سامورایی افتاده به جون این و اون، یا کامیک بوکی، و یا کلا گس. یعنی از این چند مدل خاص فراتر نمیره دیگه. همینطور هارور که یادم رفت.

کلا یه بازی معرفی نمیشه بیاد یه ایده متفاوت داشته باشه، یه حرف جدید بزنه، یه پیاده سازی پشم ریزون داشته باشه، یه ویژال هنری واقعا خاص. مثلا یه چیزی عین بازی های فامیتو اوئدا. از این مدل بازی ها میخوام. یکی بیاد یه بازی با شخصیت های حیوون بسازه، عین رچت، عین بانجو، عین کانکر، عین اسلای. از اینا نیست. یکی بیاد یه دنیای خفن بسازه، عین بایوشاک. عین مس ایفکت. عین آنچارتد، لست، گیرز، یه شوتر خفن، عین هیلو، عین ولف، از این بازی ها دیگه نمیبنیم! همش شده تکرار و تکرار و تکرار!

امیدوارم مایکروسافت یه شو خوب داشته باشه، با Indiana Jones و Doom و Clockwork و شاید Gears و Fable یه گیم واقعی نشون بده.
اگه rpg دوست داشته باشی، ابلیویون از اسکایریم حتی بهتره و اگه 2026-7 باشه،احتمال دیدن گیمپلی از گیرز به حدی که بتونه راضیت کنه،یکم کمه.
ایدیانا هم هت و اوود هم انتقال انجین دادن با کمک همین کواللیشن، کلا کوالیشن یه مدرک انریل داره و بهترین استودیو تو زمینه استفاده از این انجینه، حتی به هلبلیدم همینا کمک کردن و میشه انتظار تغییرات خوبی داشت و خودشونم گفتن،مشکل گیمپلی رو میدونن.
تنوع هست و سال بعدم احتمالا فورزا و فیبل و کلاک ورک هست، به اندازه ای بازی هت که نخوای تا 2026 صبر کنی.

آخرین ویرایش:
این ریمیک و ریمستر آبلیوین یه چیزی مثل ریمیک بلادبورنه یا واقعا قراره بسازن؟ :D

با اینکه اسکایریم رو اون موقع که اومد بیشتر از آبلیوین دوست داشتم ولی به مرور زمان متوجه شدم از آبلیوین خیلی بیشتر لذت برده بودم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or