Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,280
نام
علیرضا

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,948
نام
محمد حسین
اون JP games شایعش رو تا حالا نشنیده بودم کسی می‌دونه چی‌ میسازه؟
شایعه اون رو من دقیق نشنیدم ولی مطلب اینه.
Japan's Xbox Game Studios Publishing is working on 'breakthrough games' with 'world-class' developers
دنبال گسترش بازارشون تو ژاپن هستن و فکر میکنم منظور اینم استودیوهای ژاپنی هست اما پارسال تاباتا گفت دو تا پروژه رو داریم برا یه کمپانی بزرگ میزنیم شاید حدس زده این باشه.
و گر نه ندیدم دقیقا اسم jpgames با ایکس باککس اومده باشه ولی بقیشون رو چک کردم درست بوده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,948
نام
محمد حسین

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,948
نام
محمد حسین
30 تا عنوان شغلی برای استخدام id software
ZeniMax Jobs
8-> 8->

View attachment 255314
---
ظاهرا هیل بلید 2 از 2017 در دست توسعه بوده

View attachment 255316
داره دوم میسازه
ZeniMax Jobs - Combat Designer - id Software
  • In depth knowledge of recent id games, including DOOM (2016) and DOOM Eternal.
_________
اگه از 2017 رو مارا هستن، الان وقت معرفیه. حالا هل بلید یه مقدار pre production اش طول کشید و نیاز به سفر و جمع آوری تیم بزرگ داشت
مارا که همش تو یه خونه هست و یه پزوژه کوچیکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر