Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
^^^^

تریلر جدید:

تاریخ رلیز: 20 آگوست (20 روز دیگه :| )

پ.ن. شمارو نمیدونم ولی بشدت خفن و جذاب بنظر میاد :| خیلی هایپ دور و برش کمه متاسفانه
عالی بود!!!
قشنگ وایب چندتا بازی مختلفو میگرفتم ازش.
یه تیکه هاییش خیلی شبیه ریمن میشد.

ارت استایل واقعا عالی بود!
:-bd:-bd

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
^^^^

تریلر جدید:

پ.ن. شمارو نمیدونم ولی بشدت خفن و جذاب بنظر میاد :| خیلی هایپ دور و برش کمه متاسفانه
خیلی فوق العاده به نظر میرسه .. غافل گیر شدم و اینکه چرا نمایش درست حسابی نداشته تا حالا؟

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
^^^^

تریلر جدید:

فک کنم این گرینبرگ یه مشکلی چیزی داره! :| استاد و تیم مارکتینگ فرا فضایی مایکروسافت اینو نذاشتن تو شوکیس بعد اومدن تتریس با بج optimized for xbox sx رو نشون دادن!:| واقعا خاک بر سر مارکتینگی که دیزاینرش این باشه!:|

آخرین ویرایش:

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
فک کنم این گرینبرگ یه مشکلی چیزی داره! :| استاد و تیم مارکتینگ فرا فضایی مایکروسافت اینو نذاشتن تو شوکیس بعد اومدن تتریس با بج optimized for xbox sx رو نشون دادن!:| واقعا خاک بر سر مارکتینگی که دیزاینرش این باشه!:|
یکی این یکی flight simulator اگه تو شوکیس عین همین تریلرایی که جدا اومده ازشون نمایش میدادن دیگه اینقدر به کمبود گیم پلی اونت گیر نمیدادن ملت.
اون گرافیک فک برانداز MFS قشنگ میتونست ضعف بصری هیلو رو بشوره ببره ولی حیف که اینکارو نکردن
واقعا گرینبرگ داره ثابت میکنه که لیاقت جایگاهی که الان درش حضور داره رو نداره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
View attachment 157634
View attachment 157635

بهش نمیخوره پرفکت دارک باشه?
معنی shamal
a hot, dry northwesterly wind blowing across the Persian Gulf in summer, typically causing sandstorms
باد شدید و خشک شمال غربی که در تابستان در طول خلیج فارس میوزد و باعث طوفان شن میشه.
که تو عکس مشخص هست و از ظاهر بناها هم همینطور
SID.ir | اثر جريان باد شمال در پراکنش آلاينده هاي هوا در سواحل شمالي خليج فارس
به این باده میگن شمال واقعا که تو خلیج فارس میوزه.حتی ایران هم میگه،شمال
به نظرم واقعا یه پرنسی تو نبود پرنس یوبی در اانتظاره.و گر نه برا آرتنمیرن تا ته فارسی رو در بیارن.من حدسم اینه.

آخرین ویرایش:

GZ454

کاربر سایت
Apr 2, 2020
217
یکی این یکی flight simulator اگه تو شوکیس عین همین تریلرایی که جدا اومده ازشون نمایش میدادن دیگه اینقدر به کمبود گیم پلی اونت گیر نمیدادن ملت.
اون گرافیک فک برانداز MFS قشنگ میتونست ضعف بصری هیلو رو بشوره ببره ولی حیف که اینکارو نکردن
واقعا گرینبرگ داره ثابت میکنه که لیاقت جایگاهی که الان درش حضور داره رو نداره.
توئیت هاش خیلی رو مخه گرینبرگ اکثرا این بشر هایپ فضایی ایجاد میکنه

• Like
Reactions: Bax

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
تریلر Battletoads خیلی خوب بود، من فکر می‌کردم بازی کلا کنسل شده هیچی ازش نشون ندادن :D فارغ از اینکه نسخه نهایی چه کیفیتی داره، این تریلر از خیلی از بازی‌های نمایش داده شده تو کنفرانس بهتر بود، واقعا نابغه هستن عوامل مارکتینگ Xbox :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
تریلر Battletoads خیلی خوب بود، من فکر می‌کردم بازی کلا کنسل شده هیچی ازش نشون ندادن :D فارغ از اینکه نسخه نهایی چه کیفیتی داره، این تریلر از خیلی از بازی‌های نمایش داده شده تو کنفرانس بهتر بود، واقعا نابغه هستن عوامل مارکتینگ Xbox :D
اقا جدا نظرتون چیه همگی یه تایم مشخص بریم پیج اسپنسر همه گند کاریاشونو با خروج گیرینبرگ هشتگ کنیم شاید جدی شد از شر این ابلح راحت شدیم:|[-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر