Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
البته بعل ۱۸ سال شاهکار ندادن بیرون ها...
فورزا موتوراسپورت ۳ قبل از تاسیس پلی گراند هم حتی عرضه شد و کاملا شاهکار بود
اخه موتور اسپرتها كه سبكشون به nfs نمي خوره
Horizon تقريبا شبيه nfs
يادمه يه زمان nfs shift اومد من خيلي دوسش داشتم نسخه دومش رو هم دادن بيرون ولي كلا تعطيلش كردن .شيفت مثله تقريبا موتور اسپورت بود.

حالا منظور اين بود كه ترن ١٠ با اون كيفيت بايد با پلي گراند همكاري كنن بشه هورايزن ٤

بعد از تيم سوم پلي گراند توقع رسيدن به فيفا؟

• Like
Reactions: g4mer

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اخه موتور اسپرتها كه سبكشون به nfs نمي خوره
Horizon تقريبا شبيه nfs
يادمه يه زمان nfs shift اومد من خيلي دوسش داشتم نسخه دومش رو هم دادن بيرون ولي كلا تعطيلش كردن .شيفت مثله تقريبا موتور اسپورت بود.

حالا منظور اين بود كه ترن ١٠ با اون كيفيت بايد با پلي گراند همكاري كنن بشه هورايزن ٤

بعد از تيم سوم پلي گراند توقع رسيدن به فيفا؟
من خودم نه علاقه ای دارم مایکرو بره سراغ فوتبال، نه فک میکنم این اتفاق بیفته.
راجب فورزا فقط حرف زدم.
گرچه همون فورزا هورایزن ۱ رو هم که دو سه سال بعد تاسیس استودیو زده شد هم من از تمام nfs های ده پونزده سال اخیر بهتر میدونم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
بعیده مایکروسافت بخواد جداگانه رو ساخت یه بازی فوتبال سرمایه گذاری کنه چون خیلی کار سختی هست. از اون طرف خیلی بعیده پلی گراند بخواد تبدیل به ۳ تا تیم AAA ساز بشه، همین الان هم تیم دوم تکمیل نشده و مدیریت ۳ تا تیم همزمان، احتمالا باعث میشه استودیو بعد از یه مدت متلاشی بشه :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
الان دیگه یجورایی در مورد پلی گراند فانتزی گرا داریم همگی فک میکنیم
:D:D=P~
مگه تشکیل تیم درخت کاشتنه که به همین سادگی یه حرکتی استارت بشه و اتوماتیک همچی خوب پیش بره و ی خروجی موفق هم بگیرن
همین تیم دوم بعد دو سال هنوز کامل نشده
Colation
Inintative
Ninja theory
Duble fine
343
Rare
Obsidian
IniXile
چ خروجی میخان بدن>:)>:)>:)@-)@-)@-)@-)
فکر کردن بهشم هیجان انگیز برام

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ترن ١٠ از سال ٢٠٠٠ اينا كارشو شروع كرده و بعد از ١٨ سال با همكاري پلي گراند يه بازي فوق العاده رو بيرون دادن
محو nfs اونقدر به هورايزن بر نميگرده وقتي هيت و payback از شاهكارهاي مثله كربن و hp كلي فاصله دارن.
مساله اينه كه شما نقطه استارت رو بايد ببيني كي بوده و چقدر زمان برده كه برسن به كيفيت لازم

مساله شدني بودنش نيست بحث زمانه كه مثلا ٦ سال بايد كار كنن هر سال هم بازي بدن بيرون شايد ٢٠٢٦ بازيشون بشه مثله فيفا
و همين pes تو نسل ٦ از فيفا قوي تر بود و از وسطهاي نسل هفت فاصله افتاد بينشون.

در كل ماكروسافت فعلا همين هيلو اينفينيت رو درست حسابي بده بيرون ما فوتبال نخواستيم :D

ببینید قبول ندارم، ترن 10 تو بازی اولش متای 90 گرفت و راحت با گرن توریزمو رقابت کرد
هرایزن یک همون زمان عرضه راحت با MW2012 رقابت کرد و در ادامه میدونیم چی رخ داد
حالا به قول دوستمون کمی فانتزی شده ولی کلا شور و علاقه به یک امر باشه خیلی نتیجه فرق میکنه تا از سر اجبار وظیفه شغلی باشه

=====

مایکروسافت در جریان استریم زنده Game Stack اعلام کرد شانزده استدیو بازیسازی داره (E3 پانزده تا بود)

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
مثل اینکه تو یکی از ویدئوهایی که مایکروسافت امشب منتشر کرده، اعلام میکنن ۱۶ استودیو فرست پارتی دارن.‌ ویدئو از پیش ضبط شده هم هست و احتمال بروز اشتباه کمه :D
لینک بده ببینیم
امیدوارم استدیو جدید یا Techland باشه یا یک استدیو خوب ژاپنی!
ولی به احتمال زیاد Asobo هستش.
پ.ن:Moon هم اضافه بشه خیلی خوبه:D
یکی یا دوتا اضافه شده
شما 4 تا ارزو کردی :D

• Smile
Reactions: g4mer

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
مثل اینکه asobo رو خریدن ک خعلیم عالی :D
اما نیم نگاهیم به
Moon
Dontnod
People can fly
Techland=P~
asobo شرکت فوق العاده ای هست و توان بالایی دارن به تغییرات سطحشون نگاه کنی و پیشرفتشون و اینکه رسیدن به plague tale
نشون میده ،چقدر جاه طلب هستن و چقدر توانایی دارن

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
این اخبارو با منبع بگو دوست عزیز :D
خب همین الان رفتم صفحه اینستاگرامشون که نوشته ان 100% independant
کجاش جنبه خبری داشت دوست گرامی؟
از شایعات و عکس سالنامه ای که دیده شده حدس زدم نه اطلاع رسانی
اوگی؟ :D
ماکرو با platinum که شکر آب سایه همو با تیر میزنن پیگیر شدید خریدش بود حالا با asobo که فلایت سیمولاتورو به زیبایی هرچه تمام تر برگردونده به اوج و پتانسیل همکاری و کیفی خوبی داره چرا که نه؟؟!
Moon و dontnod هم همینطور
اوگی؟:D

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
کجاش جنبه خبری داشت دوست گرامی؟
از شایعات و عکس سالنامه ای که دیده شده حدس زدم نه اطلاع رسانی
اوگی؟ :D
ماکرو با platinum که شکر آب سایه همو با تیر میزنن پیگیر شدید خریدش بود حالا با asobo که فلایت سیمولاتورو به زیبایی هرچه تمام تر برگردونده به اوج و پتانسیل همکاری و کیفی خوبی داره چرا که نه؟؟!
Moon و dontnod هم همینطور
اوگی؟:D
من واقعا عاشق کارای این استودیو هستم
اگر خریده باشه که عالیه. ولی یه جور کامنت دادی اول صبحی از جامون پریدیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر