Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
View attachment 133929

در ادامه ...

View attachment 133930

البته اینها پروژه هایی هستن که بصورت عمومی معرفی شدند. حیف که e3 لغو شد وگرنه یک کنفرانس رویایی از اب درمیومد.
نمایش و رونمایی ماکرو در قالب یک برنامه با تایم طولانی با رونمایی های خفن پش سر هم سرجای خودشه
تنها فرق امسال اون جیغ و هورا و هیجان تماشاچیا نیست قبل و زمان نمایش تریلرا :D
امسال بیشتر از هر سالی منتظر نمایش و تکرار xbox game studios باشید:DB-)
همین Rare بعید میدونم تنها یه نمایش داشته باشن!!:D
یا moon استدیو=P~

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نمایش و رونمایی ماکرو در قالب یک برنامه با تایم طولانی با رونمایی های خفن پش سر هم سرجای خودشه
تنها فرق امسال اون جیغ و هورا و هیجان تماشاچیا نیست قبل و زمان نمایش تریلرا :D
امسال بیشتر از هر سالی منتظر نمایش و تکرار xbox game studios باشید:DB-)
همین Rare بعید میدونم تنها یه نمایش داشته باشن!!:D
یا moon استدیو=P~
گفتن قراره بصورت استریم پخش کنن؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
شرمنده یکم آف تاپیکه ولی جمعتون اینجا جمعه، همینجا می گم:D
این H:MCC که روی PC اومد من واسه اولین بار تو عمرم Halo بازی کردم. طبیعتا همون اول Reach رو گرفتم و کمی امتحان کردم. حالا سوال اینجاست که گیم پلی و شوتینگ بقیه سری هم مثل همینه؟ چون *اصلا* حال نکردم با شوتینگ ریچ. ریکویل خیلی رندم و زیاده (برعکس مثلا کانتر که دقیق و زیاده) از اون طرف TTK دشمن ها هم خیلی بالاست. شاید چون بازی واسه گیم پد دیزاین شده با موس اونقدر فان نیست برام. یه چیزایی هم در مورد Bloom و اینا شنیدم که مثل اینکه تو ریچ خیلی داغون بوده. خلاصه یه توضیحی اگه می شه بدید ببینم واسه Infinite هایپ بشم یا نه:))

• Smile
Reactions: g4mer

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این H:MCC که روی PC اومد من واسه اولین بار تو عمرم Halo بازی کردم. طبیعتا همون اول Reach رو گرفتم و کمی امتحان کردم. حالا سوال اینجاست که گیم پلی و شوتینگ بقیه سری هم مثل همینه؟ چون *اصلا* حال نکردم با شوتینگ ریچ. ریکویل خیلی رندم و زیاده (برعکس مثلا کانتر که دقیق و زیاده) از اون طرف TTK دشمن ها هم خیلی بالاست. شاید چون بازی واسه گیم پد دیزاین شده با موس اونقدر فان نیست برام. یه چیزایی هم در مورد Bloom و اینا شنیدم که مثل اینکه تو ریچ خیلی داغون بوده. خلاصه یه توضیحی اگه می شه بدید ببینم واسه Infinite هایپ بشم یا نه:))

هیلو TTK بالایی داره همیشه همین بوده :D شوتینگ هیلو ریچ هم به نسبت مثلا سه گانه اصلی خیلی دقیقتر و ارضا کننده تر هست ولی از طرف دیگه هیلو تمرکزش روی سندباکس و بخصوص مراحلی هست که به وسایل نقلیه ختم میشن و اونجاهاست که خیلی لذت بخش میشه بازی :D

هیلوهای 343 هم بر عکس هیلوهای بانجی شوتینگ ارضا کننده‌تر شده ولی خب مراحل سواره ضعیف کار شده ولی همچنان TTK بالایی داره هیلو نسبت به مثالی که زدی :D منم اول هیلو 3 رو بازی کردم با مراحل اولیش که بسته بود خیلی ارتباط برقرار نکردم ولی وقتی برای اولین بار محیط بازش رو دیدم تازه فهمیدم هیلو یعنی چی :D البته Halo CE هم الان اومده روی پی سی و با اون شاید یه درک بهتری از هیلو پیدا کنی چون هم هیلو تر از هیلو ریچ هست و هم هنوز که هنوزه گیم پلی فان و قابل احترامی داره :D

ولی در کل اگر خوشت نیومده فکر نمیکنم دیگه خوشت بیاد :D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بله اگه از ریچ خوشت نیومده احتمالا از بقیه هم خوشت نمیاد.
ولی خب انصافا چرا خوشت نیومد؟ :D
جزو ۳ تا گان‌پلی برتر FPS من بوده واقعا.
ولی خب به سلیقه ات نمیخوره دیگه. باقیشونم همینه احتمالا.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
داری شوخی میکنی یا دوربین مخفیه عشقم؟ :D
گان پلی halo از نسخه اول دلیل اصلی شهرت و محبوبیت بازی بوده
سبک بازی ریلستیک نیست که انتظار گان پلی ریل هم داشته باشی
فک کنم HALO رو با DOOM اشتباه گرفتی:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بله اگه از ریچ خوشت نیومده احتمالا از بقیه هم خوشت نمیاد.
ولی خب انصافا چرا خوشت نیومد؟ :D
جزو ۳ تا گان‌پلی برتر FPS من بوده واقعا.
ولی خب به سلیقه ات نمیخوره دیگه. باقیشونم همینه احتمالا.
آره جدی نمی دونم چه قضیه ایه:)) چون خوب، هم خیلی پر طرفداره هم سری قدیمی و درست حسابی ایه، حتما یه چیزی داره که به اینجا رسیده.
در مورد TTK و حدودا gun play تو halo بر اساس تجربه شخصیم پیشنهادم اینه برعکس خیلی از شوترها اصلا به طرف Assault Rifle و SMG ها نرید(به جز کلوز کامبت های خاص) و بازی رو تا حد ممکن با Magnum و Battle Rifle و البته headShot پیش ببرید
شایدم این باشه. این Assault Rifleـه انگار داشتم لوبیا پرت می کردم سمت دشمنا، هیچیشون نمی شد:D

• Like
  • Smile
Reactions: Forgotten and g4mer

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid

کلا Halo چیزی بین عشق و نفرت میمونن گیمر ها ندیدم حد وسط داشته باشه ولی طبق گفته خودشون احتمالا لول دیزاین Infinite بیشتر شبیه Combat Evolved خواهد بود و سند باکس تر از ریچه . از Combat Evolved هم اگر خوشت نیومد احتمالا دیگه نباید هایپ باشی برا بعدیش .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
با هم به نظاره می‌نشینیم تریلر جدید Microsoft Flight Simulator را :D

Feature Discovery Series Episode 7: Multiplayer

خلاصه ویدیو 7 و خرده ای دقیقه ای باید بگم مولتی پلیر بازی بیشتر چیزی شبیه به مولتی پلیر هرایزن 4 هست

از همون ایده One Shared World استفاده شده. یعنی تمام پلیرها در یک سرور هستند ولی همه رو برای شما به نمایش در نمیاره که ترافیک زیادی به شما وارد نشه

میتونید مسابقات و مدل چلنچ های خودتون رو با قوانین خودتون بسازید. اگر پلیری وسط ماجرا قطع بشه AI کنترل هواپیما شو بدست میگیره (دقیقا مثل فورزا) و ...

photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۷_۱۶-۳۷-۰۳.jpg photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۷_۱۶-۳۷-۴۴.jpg photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۷_۱۶-۳۸-۳۴.jpg photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۷_۱۶-۴۰-۲۹.jpg photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۷_۱۶-۴۳-۳۲.jpg Untitled.png

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خلاصه ویدیو 7 و خرده ای دقیقه ای باید بگم مولتی پلیر بازی بیشتر چیزی شبیه به مولتی پلیر هرایزن 4 هست

از همون ایده One Shared World استفاده شده. یعنی تمام پلیرها در یک سرور هستند ولی همه رو برای شما به نمایش در نمیاره که ترافیک زیادی به شما وارد نشه

میتونید مسابقات و مدل چلنچ های خودتون رو با قوانین خودتون بسازید. اگر پلیری وسط ماجرا قطع بشه AI کنترل هواپیما شو بدست میگیره (دقیقا مثل فورزا) و ...

View attachment 134024View attachment 134025View attachment 134026View attachment 134027View attachment 134028View attachment 134029

ترافیک هوایی واقعی هم میتونه نمایش داده بشه تو بازی و حتی مثل اینکه یکسری چلنج داره مثل فرود آوردن هواپیما در شرایط بد جوی در یه فرودگاه خاص یا بلند کردن هواپیما با یه شرایط خاص و احتمالا بتونن ایده‌های زیادی رو برای بازی به کار بگیرن :D

این سیستم هورایزون 4 هم فکر میکنم بخاطر استاندارد سازیی و سرویس محوری هست که مایکرو برای بخش آنلاین و کلا یکسری از Middleware هاش بکار گرفته، مثلا همین بیلدینگ اج یه بخش زیادی از کارش رو با PlayFab مثل اینکه انجام داده و همینطور خیلی دیگه از بازیهای مایکرو :D

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
من چندتا از Preview های Gears Tactic رو دیدم. پشمام :D
اصلا فکر نمیکردم بازی اینقدر خوب کار شده باشه روش.
حتی شخصیت پردازی و داستان بازی به مراتب جذاب تر از گیرز 4 و 5 میزد باشه. یک قسمت که بابای کیت داشت با اون پیری حرف میزد خیلی جدی بود. لوس و بی نمک نبود مثل این گیرزهای اخر.
بعلاوه اون کاستومایزشن خفنی که میشه انجام داد رو کاراکترها و اصلحه ها. چرا اینا گیرز 5 نساختن.:D
گرافیکشم تاریک و دارک بود مثل گیرز 1 و 2. قشنگ اون حس و میداد که داستان بازی تو بازه زمانی گیرز 1 و 2.
حالا باید بازی بیاد شاید تمام اینا رو اشتباه برداشت کرده باشم ولی اون ویدیو PC Gamer رو دیدم خیلی حال کردم.
پس اگه اینطوریه حیف استودیو به اون خوبی که بخواد انحصاری برا استادیا بسازه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم ویدیو ign رو دیدم و به نظرم بازی خیلی خوبه ولی یک ترسی هست اینکه بره زیره سایه شباهت ها با Xcom و اینکه بازی year zero dawn ویژگی به بازیهای استراتژیک نوبتی اضافه کرد اینکه قبل از اینکه بازی وارد "نبرد" بشه قبلش به صورت ریل تایم میتونی کارکترها رو حرکت بدی و با اضافه شدن این ویژگی حس و حال ادونچر شدید بالا رفته بود.
و دوم اینکه اسپلش دمیج! استدیو خیلی گنده ای هست و حدود 350 تا کارمند داره. به نظرم شرایط جوری هست که در صورت موفقیت بازی به سری ادامه بدن

پیش نمایش ign:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر