Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
با توجه به مدل کاری TI اصلا مشخص نیست چند تا پروژه درحال ساخت دارن.
لزوما mature بودن گیم رو خوب-بد-فان نمیکنه.
یه مقدار اعتماد داشته باشید بهشون (:D)
بحث خوب یا بد بودن بازی نیست سبک کاریه TI هست که من انتظار یه بازی با فضای جدی داشتم. از یکی از طراح های تیم هم چند نمونه ارت منتشر شده بود توی سبک کارگاه طور توی یک فضای فانتزی که اتمسفر سنگینی داشت و خیلی خفن بود. میگم بستگی به انتظار داره، اینا league of legends اند و ادم دوست داره یه بازی سیستم سلر خفن با یه اتمسفر گیرا بسازن (یا حداقل این انتظاریه که من دارم) و این چیزی که از این عکس میشه به قولی دریافت کرد یه چیزی فان ، رنگارنگ ، فانتزی پلتفرمر باشه، فکر کن طرف بچه شو نصف شبی وقتی خوابش نمیبرده برده اینو بازی کنه ذهنش اروم بشه :D بعنوان حدس فکر کنم بانجو باشه.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
View attachment 169303

دیزاین دارکتر انیشتیو این پست رو گذاشته. گفته دخترم خواب نمیرفته منم کولش کردم بردمش طبقه ی بالا که بازی انشتیو رو یک ساعتی بازی کنه. بعد میگه چند ماهی میگذره از اخرین باری که بازی رو بازی کرده و گفته خیلی بهتر شده!
خب نکته اول میشه گفت بازی mature نیست! که برای من ناامید کننده است! البته دوتا پروژه داشتن که امیدوارم یدونه اش حداقل اتمسفر سنگین و جدی ای داشته باشه. نکته دوم اینکه بازی قابل بازیه! و احتمالا اماده ی نمایش باشه و دیگه کم کم باید منتظر رونماییش باشیم.

مگه چند نفرن که دوتا پروژه دارن ؟این همون بازیه که چند مدت پیش اسپنسر رفته بود اونجا بازی کرده بود نیش طرفم باز بود :D
اتفاقا من دوست دارم یه چیز متفاوت باشه حالا فکر کنید این ها هم RPG می ساختن :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
View attachment 169303

دیزاین دارکتر انیشتیو این پست رو گذاشته. گفته دخترم خواب نمیرفته منم کولش کردم بردمش طبقه ی بالا که بازی انشتیو رو یک ساعتی بازی کنه. بعد میگه چند ماهی میگذره از اخرین باری که بازی رو بازی کرده و گفته خیلی بهتر شده!
خب نکته اول میشه گفت بازی mature نیست! که برای من ناامید کننده است! البته دوتا پروژه داشتن که امیدوارم یدونه اش حداقل اتمسفر سنگین و جدی ای داشته باشه. نکته دوم اینکه بازی قابل بازیه! و احتمالا اماده ی نمایش باشه و دیگه کم کم باید منتظر رونماییش باشیم.
بحث خوب یا بد بودن بازی نیست سبک کاریه TI هست که من انتظار یه بازی با فضای جدی داشتم. از یکی از طراح های تیم هم چند نمونه ارت منتشر شده بود توی سبک کارگاه طور توی یک فضای فانتزی که اتمسفر سنگینی داشت و خیلی خفن بود. میگم بستگی به انتظار داره، اینا league of legends اند و ادم دوست داره یه بازی سیستم سلر خفن با یه اتمسفر گیرا بسازن (یا حداقل این انتظاریه که من دارم) و این چیزی که از این عکس میشه به قولی دریافت کرد یه چیزی فان ، رنگارنگ ، فانتزی پلتفرمر باشه، فکر کن طرف بچه شو نصف شبی وقتی خوابش نمیبرده برده اینو بازی کنه ذهنش اروم بشه :D بعنوان حدس فکر کنم بانجو باشه.

expression صورت بچه ش خیلی هم نشونه ی یه بازی شاد و شنگول نیست. ضمن اینکه با یه درجه بندی T نمیشه پرونده بازی رو بست.
فراموش نکنیم یکی از بهترین بازی های دنیا روی پلتفرم رقیب هر 4 نسخه ش درجه بندی T دارن و پر از محیط های رنگارنگ و فان هستن و چیزی از فوق العاده بودنشون کم نشده.
و در نهایت هم همونطور که خودت گفتی اینا به احتمال زیاد 2تا پروژه دارن و ممکنه یکیش درجه M باشه.
--------
یه خبری هم که گویا 3 روز پیش اومده که ممکنه بی ارتباط به بازی Initiative نباشه:

Perfect Dark Zero Movie Reportedly In Development, Scarlett Johansson Eyed For Lead

Sources close to WGTC – the same ones who told us Ben Affleck is returning for The Flash and a Witcher prequel is in development – say that a video game adaptation of the series is now in the works, the plot for which is said to be based specifically on Perfect Dark Zero.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مگه چند نفرن که دوتا پروژه دارن ؟این همون بازیه که چند مدت پیش اسپنسر رفته بود اونجا بازی کرده بود نیش طرفم باز بود :D
اتفاقا من دوست دارم یه چیز متفاوت باشه حالا فکر کنید این ها هم RPG می ساختن :D
فکر کنم بیشتر کارها رو برون سپاری میکنن و اگه اشتباه نکنم گفته بودن یه پروژه(ip) جدید دارن و یه پروژه هم به نوعی تجربه ی جدید از یک عنوان قدیمی یا یه همچون چیزی
rpg که نه ولی یه بازی خطی سینمایی یا نیمچه اپن ورلد که الان هم باب شده و سونی یک نسل رو باهاش جولان داد و الحق سبک جذابیه.درواقع یه اکشن ادونچر third person غنی xbox کم داره درصورتی که توی بقیه بخش ها چه ریسینگ ، چه پلتفرمر ، چه فانتزی که rare باشه چه سیمولاتور چه دوربین ایزومتریکی استراتیژیکی و حالا با خرید بتسدا حتی با قاطعیت هم میشه گفت توی rpg و شوتر غنی ترین عناوین رو داره که میبینیم به اندازه ی کافی هم از لحاظ تنوع و هم کیفیت به یک ایده الی رسیده از طرفی برای اکشن ادونچر خطی یه کوالیشن هست و یه نینجا تعوری ، سبکی هم هست که طرفدار زیاد داره. کوالیشن که فعلا امیدی بهش نیست درنتیجه یه نینجا تعوری میمونه و من دوست دارم TI هم به همین سمت بره نه یک بازی شنگول منگول بسازه:D
expression صورت بچه ش خیلی هم نشونه ی یه بازی شاد و شنگول نیست. ضمن اینکه با یه درجه بندی T نمیشه پرونده بازی رو بست.
فراموش نکنیم یکی از بهترین بازی های دنیا روی پلتفرم رقیب هر 4 نسخه ش درجه بندی T دارن و پر از محیط های رنگارنگ و فان هستن و چیزی از فوق العاده بودنشون کم نشده.
و در نهایت هم همونطور که خودت گفتی اینا به احتمال زیاد 2تا پروژه دارن و ممکنه یکیش درجه M باشه.
--------
یه خبری هم که گویا 3 روز پیش اومده که ممکنه بی ارتباط به بازی Initiative نباشه:

Perfect Dark Zero Movie Reportedly In Development, Scarlett Johansson Eyed For Lead
انچارتد رو میگی؟ اره! امیدوارم واقعا. و اینکه فعلا باید منتظر باشیم ولی درکل انتظارم یه بازی جدی تر بود.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
فکر کنم بیشتر کارها رو برون سپاری میکنن و اگه اشتباه نکنم گفته بودن یه پروژه(ip) جدید دارن و یه پروژه هم به نوعی تجربه ی جدید از یک عنوان قدیمی یا یه همچون چیزی
rpg که نه ولی یه بازی خطی سینمایی یا نیمچه اپن ورلد که الان هم باب شده و سونی یک نسل رو باهاش جولان داد و الحق سبک جذابیه.درواقع یه اکشن ادونچر third person غنی xbox کم داره درصورتی که توی بقیه بخش ها چه ریسینگ ، چه پلتفرمر ، چه فانتزی که rare باشه چه سیمولاتور چه دوربین ایزومتریکی استراتیژیکی و حالا با خرید بتسدا حتی با قاطعیت هم میشه گفت توی rpg و شوتر غنی ترین عناوین رو داره که میبینیم به اندازه ی کافی هم از لحاظ تنوع و هم کیفیت به یک ایده الی رسیده از طرفی برای اکشن ادونچر خطی یه کوالیشن هست و یه نینجا تعوری ، سبکی هم هست که طرفدار زیاد داره. کوالیشن که فعلا امیدی بهش نیست درنتیجه یه نینجا تعوری میمونه و من دوست دارم TI هم به همین سمت بره نه یک بازی شنگول منگول بسازه:D

اگه دوتا پروژه داشته باشن که جای نگرانی نیست و این احتمالا همون پروژه کوچیکه هست
البته به اعضای استودیو نمیخوره بازی شاد و شنگول درست کنن یا حتی تو مایه هایی زلدا و اینا هم باشه بد نیست ولی بهشون نمیخوره :D

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
اگه دوتا پروژه داشته باشن که جای نگرانی نیست و این احتمالا همون پروژه کوچیکه هست
البته به اعضای استودیو نمیخوره بازی شاد و شنگول درست کنن یا حتی تو مایه هایی زلدا و اینا هم باشه بد نیست ولی بهشون نمیخوره :D
چرا نمی خوره؟ این بنده خدا خودش دیزاینر سانست هست دیگه ... اتفاقا خوراکشون هست

ویرایش: یه موضوع دیگه این که امیدوارم ابسدین ادامه ای برای tow کار کنه و بیاد تو سبک سوم شخص بسازه بازی رو و عملا جای خالی بازی mass effect رو پر کنه.
این وسط به همکاری نزدیک هم داشته باشن با فال اوت ولی امیدوارم توی avowed و ادامه tow حداقل یه حالت سوم شخص درست و حسابی بزارن توی بازی.
از inxile هم فکر کنم یه سوم شخص شایعه شده بود. کلا یکم تو این سبک نیاز داره xbox تقویت بشه.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
کسی درمورد BattleCry Studios چیزی میدونه؟ زیر مجموعه بتزدا ست

169340

داستان چی که این رو جزو امار استودیوهای مجموعه زنیمکس رد نکردن !!.

----

@stanley یکی از بهترین بازیهای تاریخ درجه T داره:

اصلا خودتو درگیر این چیزا نکن :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

View attachment 169340

BattleCry Studios زیر مجموعه BGS شده (شعبه Austin) کارنامش هم یـ بازی F2P کنسل شده (BattleCry) و F76 ـه خلاصه زیاد براش ذوق نکن :D

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,477

View attachment 169340

----

@stanley یکی از بهترین بازیهای تاریخ درجه T داره:

اصلا خودتو درگیر این چیزا نکن :D
کلا BGS چهارتا استودیو هست که این یکیشه.بازی هارو استودیو اصلی به کمک اینها میسازه

• Like
Reactions: dark souls

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حالا اینکه بازی معرفی نشده TI (با این حساب که ماکرو بازیای 2022 و شاید 2023 شو معرفی کرده و این معرفی نشده :D ) رو الان (اقلا 3-2 سال تا رلیز) بچه سازنده بازی کرده دلیلی بر بچه بازی بودنش نیست :D و یا حتی MATURE نبودنش :D
الان احتمالا یک محیط خالی دستشونه با یک کاراکتر و یسری obstacle و چندتا دشمن که صرفا مکانیزم هارو بسنجن :D . قطعا نه کاتسینی پخش شده، نه افکت هایی (مثل افکت خون) امادست و نه ...

هرچند دارک و mature نبودن ابدا دلیل بر بد بودن نیست. مثال نقضشم سری آنچارتد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر