Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,350
سلام
من قصد خرید ایکس باکس داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید که برای استفاده از گیمپس,حتما باید اتصال دائم به نت داشت ؟چون گویا اگه برای بازی اپدیتی بیاد باید حتما دانلودش کنی تا بازی اجرا بشه که اینجوری باید کلی هر دفعه اپدیت دانلود کنی که اونم میگن اتصال از ایران خراب شده و وصل نمیشه.راه حل این چیه؟ممنون
I got some bad news for you :D نه شوخی بود این به خاطر آواتارت بود اتفاقا خبر خوبی برات دارم
ببین داداش شما بخر اگر میتونی سرویس گیم پس رقیب نداره... آپدیت بازی ها هم شرکت ها که هر روز آپدیت نمیدن مگر بازی هایی مثل کال اف دیوتی یا پابجی از این قبیل بازی ها بخای همش بازی بکنید وگرنه من بازی داخل کنسول دارم چند ماهه آپدیت نداده... تازه همشون هم آپدیت های سنگین نمیگیرن فقط کال آف آپدیت هاش سنگین هست... ولی این رو بدون اکس باکس به نت بیشتر از پلیستیشن وابستگی داره... که با dns حله... این 3 سال اکثر ما اینطور استفاده کردیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
از leaving soon این ماه چیزی پیشنهاد میکننین؟! بنظر دندون گیر نمیان :D
از Chicory به شدت تعریف می‌کنن. :D خودم هنوز به اون صورت بازیش نکردم (فقط چند دقیقه!) و چون روی پی‌سی دارم، عجله‌ای براش ندارم و فعلاً روی ایکس باکس سرگرم بازی‌های دیگه هستم، ولی گویا از بهترین بازی‌های مستقل این سال‌هاست. یه بازی ماجرایی/پازل با دنیای سیاه و سفیدی که می‌شه رنگش کرد و کلاً از اون تجربه‌های متفاوته.
Edge و GameSpot و IGN بهش امتیاز ۹ دادن و میانگینش هم ۹ هست، با ۹۷٪‌ رضایت توی استیم که نشون می‌ده اگه کسی اهل این جور چیزها باشه، احتمالاً لذت زیادی ازش می‌بره. :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,623
نام
Alireza
از Chicory به شدت تعریف می‌کنن. :D خودم هنوز به اون صورت بازیش نکردم (فقط چند دقیقه!) و چون روی پی‌سی دارم، عجله‌ای براش ندارم و فعلاً روی ایکس باکس سرگرم بازی‌های دیگه هستم، ولی گویا از بهترین بازی‌های مستقل این سال‌هاست. یه بازی ماجرایی/پازل با دنیای سیاه و سفیدی که می‌شه رنگش کرد و کلاً از اون تجربه‌های متفاوته.
Edge و GameSpot و IGN بهش امتیاز ۹ دادن و میانگینش هم ۹ هست، با ۹۷٪‌ رضایت توی استیم که نشون می‌ده اگه کسی اهل این جور چیزها باشه، احتمالاً لذت زیادی ازش می‌بره. :D
Chicory یکی از به‌یادموندنی و حال‌خوب‌کن‌ترین بازیهای ایندی چند سال اخیر بوده واسم!
از همه نظر عالیه...ایده، طراحی مراحل، داستان و دیالوگ‌ها و غیره.
موسیقی‌اش هم فوق‌العادست...مخصوصا این ترکش رو شخصا بینهایت دوست دارم و هیچوقت تکراری نمیشه واسم:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
Chicory یکی از به‌یادموندنی و حال‌خوب‌کن‌ترین بازیهای ایندی چند سال اخیر بوده واسم!
از همه نظر عالیه...ایده، طراحی مراحل، داستان و دیالوگ‌ها و غیره.
موسیقی‌اش هم فوق‌العادست...مخصوصا این ترکش رو شخصا بینهایت دوست دارم و هیچوقت تکراری نمیشه واسم:

من از این مدل بازی‌ها خوشم میاد و نمی‌دونم این چرا جا مونده و این همه وقت سراغش نرفتم! :D دیگه واجب شد زودتر ترتیبش رو بدم!

• Like
Reactions: Hmbazi and FUTURE

Hmbazi

کاربر سایت
Mar 27, 2023
69
پس Chicoryخوبه اوکی میرم تو کارش👍بازی حال خوب کن دوس دارم خصوصا این روزا که حال ماها بسیار گرفته س بازی خوب نیازه. کلوپ ول کرد رفت و احوالات ما خاکستری شده :D

فعلا با state of decay 2 مشغولم ر قشنگه خیلی نمیدونم اون همه نقد منفی 2018ش برا چی بوده🤔فقط انگاری باگی چیزی داره یدفه یه نوشته میاد رو صفحه که فلان کار رو بکن و هیچ رقمه اصلا نمیره! 🫤 حسابی باش سرگرمم

• Like
Reactions: Dinosaur

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
662

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,430
نام
Majid
چندتا پیش نمایش از The Alters اومده که نظرات مثبتی رو به خودش جلب کرده.
Why this mind-warping sci-fi game has instantly become my most anticipated Xbox / PC title — and it's coming to Game Pass too.
The Alters Preview - Aiming To Replicate Success - Game Informer

View attachment 338659
View attachment 338660
View attachment 338661
View attachment 338662
بازی تو سبک بقا و مدیریت منابع هست که امسال دی وان برای گیم پس میاد.
شمارو نمیدونم اما این تقریبا همون چیزیه که من از محیط سیاره ای استارفیلد انتظار داشتم اما نشد.
تنوع آب و هوایی، رنگ بندی و اتمسفر کاملا متفاوت با هم.

Major Tom

کاربر سایت
May 24, 2021
14
FreePlayDays_05-30-2024_1920x1080_4shot-1-a6c5e632ab86b5b82f0e.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر