Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
آیا با خرید گیم پس ۱۷ ماهه ظرفیت هوم با قیمت ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای ایکس باکس سریز ایکس، خطر بن شدن کنسول را تهدید می کند (حتی خیلی کم)؟
اگر صاحب اکانت سوییچ ایمیل و رمز را عوض کند یا چیت بزند و کار های غیرقانونی انجام دهد، برای صاحب اکانت هوم خطری نیست؟ اگر فروشنده شیطنت کند و رمز و ایمیل را عوض کند، برای صاحب اکانت هوم هیچ مشکلی نیست؟ آیا با توجه به قیمت بالای ایکس باکس سریز ایکس، بهتر است با بودجه محدود، اکانت کامل بخرم یا اینکه خیالم از بابت امنیت و بی خطر بودن اکانت هوم راحت باشد؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
سلام،
آیا با خرید گیم پس ۱۷ ماهه ظرفیت هوم با قیمت ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای ایکس باکس سریز ایکس، خطر بن شدن کنسول را تهدید می کند (حتی خیلی کم)؟
اگر صاحب اکانت سوییچ ایمیل و رمز را عوض کند یا چیت بزند و کار های غیرقانونی انجام دهد، برای صاحب اکانت هوم خطری نیست؟ اگر فروشنده شیطنت کند و رمز و ایمیل را عوض کند، برای صاحب اکانت هوم هیچ مشکلی نیست؟ آیا با توجه به قیمت بالای ایکس باکس سریز ایکس، بهتر است با بودجه محدود، اکانت کامل بخرم یا اینکه خیالم از بابت امنیت و بی خطر بودن اکانت هوم راحت باشد؟
داداش مگه میخوای بویینگ 787 بخری :D
دیگه انقدر هم حساس نباش .اکانت بعید می‌دونم بخواد مشکلی براش پیش بیاد
والا الان ملت دارن اکانت هکی آنلاین هم بازی میکنن

• Like
Reactions: a.messi10

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
داداش مگه میخوای بویینگ 787 بخری :D
دیگه انقدر هم حساس نباش .اکانت بعید می‌دونم بخواد مشکلی براش پیش بیاد
والا الان ملت دارن اکانت هکی آنلاین هم بازی میکنن
واقعا قیمتش برای من بالاست و ممکنه اگر واسش مشکلی پیش اومد، نتونم دیگه تا اواخر نسل نه کنسول بخر
واقعا ظرفیت هوم گیم پس آلتیمیت مطمئنه؟

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
واقعا قیمتش برای من بالاست و ممکنه اگر واسش مشکلی پیش اومد، نتونم دیگه تا اواخر نسل نه کنسول بخر
واقعا ظرفیت هوم گیم پس آلتیمیت مطمئنه؟
ببین اکثرا تو کانال ها که میگن با پول قانونی خریداری شده
اگه خوب بخوای خیلی دیگه مطمن باشی باید بری اکانت خودت رو شارژ کنی که 1 سالش خیلی بیشتر از این حرفا میشه
بعدش مطمن باش 90 درصد بچه ها اینجا از همه چیشون میگذرن تا بخوان یه کنسول بخرن. تو سوییس نیستیم که هممون تو یه جا داریم زندگی میکنیم .پس همونو بگیر یه نذری هم پخش کن ایشالا چیزی نمیشه :D

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
477
سلام،
ببین برادر من اگه میخوای با خیال راحت گیمپس یا هر بازیه دیگه ای رو بخری راه حلش خرید از فروشنده معتبر هستش،
یکی از دوستان قبل تر چندتا از کانال های معتبر رو اسم برد که راحت می تونی ازشون خرید کنی، من خودم چند ساله از فروشگاه giiftshop خرید میکنم، با خیال راحت ازشون خرید کن تازه قیمتشونم از اینی که گفتی کمترم هست برای 17 ماه گیم پس،
خلاصه برو حالشو ببر به جای نگرانی...

• Like
Reactions: reza51

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
ببین برادر من اگه میخوای با خیال راحت گیمپس یا هر بازیه دیگه ای رو بخری راه حلش خرید از فروشنده معتبر هستش،
یکی از دوستان قبل تر چندتا از کانال های معتبر رو اسم برد که راحت می تونی ازشون خرید کنی، من خودم چند ساله از فروشگاه giiftshop خرید میکنم، با خیال راحت ازشون خرید کن تازه قیمتشونم از اینی که گفتی کمترم هست برای 17 ماه گیم پس،
خلاصه برو حالشو ببر به جای نگرانی...
این کانالی که ذکر کردید، وبسایت هم داره؟ لطفا اگر داره بگید

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
دوستان به نظر من بی خود اکانت ظرفیتی نخرید
گلد ۱۲ ماهه بخرین و با ۱ دلار میشه گیم پس التیمیت ۱۵ ماهه
ارز‌ون ترم میافته
گلد ۱۲ ماهه:
۱میلیون و ۱۸۲هزارتومان
گیم پس آلتیمیت هوم ۶ ماهه:
۴۰۰ هزار تومان
پس ۱۲ ماهه:
۸۰۰ هزار تومان

مگه ظرفیتی چه مشکلی داره؟ خطر بن شدن یا قفل شدن داره؟ اگر مشکلی وجود داره لطفا توضیح بدهید؛ من هنوز ایکس باکس سریز نخریدم و اگر قرار باشه بخرم دلیل اصلیش گیم پس آلتیمیت هوم هست. لطفا اگر ظرفیت هوم، مشکل یا خطری برای سریز ایکس داره توضیح بدهید
ممنون

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
نه خب این که من گفتم ارزون تر میافته براتون
و همچنین برای یکی مثل من که همه بازی های رو با اکانت خودم دیجیتالی میخرم بهتره و از تخفیف ها هم استفاده میکنم
وقتی میتونین رو اکانت خودتون فعال کنید چرا ظرفیتی!!!!
چجوری با یک دلار 12 ماهه بخریم؟؟؟؟ راهنمایی میکنید لطفا

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
نه خب این که من گفتم ارزون تر میافته براتون
و همچنین برای یکی مثل من که همه بازی های رو با اکانت خودم دیجیتالی میخرم بهتره و از تخفیف ها هم استفاده میکنم
وقتی میتونین رو اکانت خودتون فعال کنید چرا ظرفیتی!!!!
کامنت قبلی رو ادیت کردم
لطفا بخونیدش

من از دوستان توی همینجا شنیدم که انگار ظرفیت هوم روی اکانت خودمون فعال میشه و سوییچ هست که باید روی اکانت فروشنده بازی کنیم و بعد از تموم شدن و خرید دوباره گیم پس آلتیمیت ظرفیت هوم تمام سیو ها و اتچیومنت ها توی اکانت اصلی خودمون می مونه! اگر اینطور نیست، لطفا دوباره واسم توضیح بدهید.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
کامنت قبلی رو ادیت کردم
لطفا بخونیدش

من از دوستان توی همینجا شنیدم که انگار ظرفیت هوم روی اکانت خودمون فعال میشه و سوییچ هست که باید روی اکانت فروشنده بازی کنیم و بعد از تموم شدن و خرید دوباره گیم پس آلتیمیت ظرفیت هوم تمام سیو ها و اتچیومنت ها توی اکانت اصلی خودمون می مونه! اگر اینطور نیست، لطفا دوباره واسم توضیح بدهید.
گفتم که شما میتونین گلد ۱ یا ۲ ساله بخرین و بعد با یک دلار تبدیل میشه به گیم پس + ۳ ماه اضافه
یعنی فقط پول گلد رو میدین
به نظر من ۲۰۰ بالا پایین ارزش ظرفیتی نداره
البته این نظر شخصی خودم هست
رو اکانت خودتون باشه میتونین از تخفیف ها هم استفاده کنید اگر همیشه اکانتتون را شارژ میکنید
من حتی یک بارم برای پلی استیشن بازی و پلاس از این ظرفیتی و ... نگرفتم
خطر بن نداره منتهی تفاوت مبلغش اینقدر کمه که فکر میکنم رو اکانت خودتون فعال باشه بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر