Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

Attachments

• 5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    5ef26bcd-dc9f-4bab-b174-f221ef2d441e.jpg
    512.2 KB · مشاهده: 55,073
آخرین ویرایش:
ظاهرا ایکس باکس ویرجین هستی.مثل 2 سال پیش خودم. :D
ایکس باکس فری ریجن هست و مشکلات و محدودیت های ریجن در پلی استیشن رو نداره.مشکلی بابت مچ بودن دی ال سی و بازی نداری.میتونی ریجن اکانت رو عوض کنی وقتی نیازه.دو تا کانال تلگرامی معتبر هست برای خرید کد و اکانت هست: Doki Doki و CrazyOffers.سایت Plati هم خوبه اگر حساب وب مانی باز کنی(من خودم حساس هستم مثل خودت و اکانت نمیخرم.فقط کد).گیم پس هم رو اکانت خودم میدم شارژ کنن.
اگر بخوای با گیفت کارت دلاری بازی و گیم پس تهیه کنی خیلی گرون میشه.ریجن هایی مثل آرژانتین و ترکیه ارزون تره.
البته همونطور که امین گفت خرید اکانت ارزونتره.ولی من هم مثل خودت زیادی + هستم.دوست دارم همه چیز رو اکانت خودم باشه.رو پی اس هم ظرفیتی نمیخرم.
من ریجن حسابم آمریکاست چطور میتونم ترکیه آرزانتینش کنم برام ارزون تر دربیاد؟

من ریجن حسابم آمریکاست چطور میتونم ترکیه آرزانتینش کنم برام ارزون تر دربیاد؟
رو ویندوز داخل حساب مایکروسافت خودت لاگین میشی و ریجن رو تغییر میدی.فقط زیاد این کار رو انجام نده بی دلیل.موقع ریدیم کردن کد یا تمدید گیم پس این کار رو بکن.(ریجن اکانت و کد باید یکسان باشه)

رو ویندوز داخل حساب مایکروسافت خودت لاگین میشی و ریجن رو تغییر میدی.فقط زیاد این کار رو انجام نده بی دلیل.موقع ریدیم کردن کد یا تمدید گیم پس این کار رو بکن.(ریجن اکانت و کد باید یکسان باشه)
موقع ریدیم کردن کد های آرژانتین و ترکیه هم لازم نیست تغییر ریجن بدیم.
شما با اکانت خودت میری تو صفحه وارد کردن کد تو pc، قبل از وارد کردن اخرین حرف از کد فيلترشکن اون کشور رو فعال میکنی و کد رو وارد میکنی.
من این مدلی همه کد هارو وارد میکنم.

موقع ریدیم کردن کد های آرژانتین و ترکیه هم لازم نیست تغییر ریجن بدیم.
شما با اکانت خودت میری تو صفحه وارد کردن کد تو pc، قبل از وارد کردن اخرین حرف از کد فيلترشکن اون کشور رو فعال میکنی و کد رو وارد میکنی.
من این مدلی همه کد هارو وارد میکنم.
اینکه با آی پی اون کشور باید بریم درست.
ولی ریجن کدی که خریداری شده با ریجن اکانت باید یکی باشه.تا حدود یکسال پیش نیاز نبود.یعنی مهم آی پی بود فقط.ولی تو این دو سه ماه چند تا کد خریدم فهمیدم اگر مچ نباشه ریدیم نمیشه.نیجریه و آرژانتین بودن.

درود مجدد من اشتراکی نمیگیرم این که اکانت شخصی خودمم هوم کردم بخاطر این بود که گفتم اونجوری شاید آفلاین اجرا بکنه.یعنی هیچ راهی برای آفلاین نداره؟!!
تا اون جایی که میدونم مدت زمانش خیلی کمه و اجازه دائم نداری.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
از الان همه جا بنر های کال اف دیوتی بلک اپس 6 و تبلیغات دی وان گیم پس دیده میشه حتی خود کنسول، اتفاقی که برای هلبلید خیلی خیلی دیرتر شروع شد، تفاوت اینجا معلوم میشه... هم در بازی هم در رویکرد مایکرو..

*من سال هاست کاد نمیزنم، هیچ جوره... از 2015 شاید... اما میفهمم چه قدر این بازی حرفه ای و هاردکور و خفن میتونه باشه، چه سینگل چه مولتی، دقیقا مثل فوتبال که سال هاست نمیزنم اما میفهمم چقدر میتونه حرفه ای و خفن باشه، اصن بمب و یه وضعی...

قدیما ولی کاد رو پاره میکردم تو گیم نت و حتی با همسایه ها و لن تو خونه، یعنی فول مولتی پلیر، پاره به معنای واقعی، ولی سینگل نه، هیچ کدوم از بازی های 15 سال اخیر رو درست حسابی کمپینشون رو نرفتم حتی مدرن ها، یه جورایی وقت نشد حقیقتش وگرنه همیشه برام ابهت و اعتبار داشتند،، جا نشد بین بقیه، ولی خب دوست دارم رو گیم پس بیان و بشینم سلسله وار از قدیمی ترین بیام تا جدیدترین... *اگه به من بود، بدون استثنا، اون موقع ها تو خونه با همسایه ها یا گیم نت، هف لایف و امثالهم بازی میکردیم به جای کاد، یا حتی بیشتر استراتژی، اما چون بچه ها عاشق کاد بودن، دیگه منم مجبوری باهاشون میزدم خوشمم میومد بلاخره هم شوتره هم نظامیه، ولی خب انتخاب خودم شوتر های دیگه بود بیشتر یا استراتژی مخصوصا یا حتی امثال Worms.. چه حالی میداد ورمز مولتی با لن و همسایه ها... یادش بخیر... کلا دوست داشتم همیشه تنوع بدیم و بین بازی ها بچرخیم به جای قفلی رو مثلا کاد... حالا امثال وارکرفت اینقدر ماد و کاستوم مپ داشت که اتوماتیک تنوع حفظ میشد، اما همینم دوست داشتم اگه 10 هزار ساعت وارکرفت میزنیم در مجموع مثلا 10 سال (:D) یه چند هزار ساعتم استراتژی ها یا شوتر های دیگه رو هم میزدیم، اما خب همه بیشتر قفلی باز بودن حقیقتا... دیگه اینقدر اصرار میکردم که سراغ بازی های دیکه هم میرفتیم... یادش بخیر..

خلاصه این تیپی سلسله وار بازی کردن سری ها خیلی حال میده، همین الان دارم گیرز هارو از اول میام تا اخر، 2015 تموم شد رو اینسین فقط رام مونده (پدرسگ پاره میکنه رو اینسین :D)، الانم گیرز 2 رو شروع کردم، همینطوری میام تا 5 که ببینیم 6 میاد یا نه، البته 5 رو همزمان شروع کردم چون 1 تا 4 رو قدیما هم زدم و 5 عملا برام جدیده فقط، خلاصه کلی گیرز هم دارم میزنم بعد مدت ها و واقعا عشق و حال میکنم... (کالکشن پی اس فایو هم اگه واقعی باشه و جدی بیاد صد درصد پاره اش میکنم دوباره :D عشق و حال...)

**هیلو رو یه خریتی کردم (با معذرت از عالیجناب خر) اوایل پارسال رو یک اکانت دیگه بازی کردم مسترچیف کالکشن رو تا وسطای کالکشن هم رسیدم، دیگه الان ولی چون رو این یکی اکانت کلا میخوام بازی کردن رو ادامه بدم، دیگه مجبور شدم از اول این جا هم شروع کنم، البته دروغ چرا بدمم نمیاد حقیقتا اینجوری میشه چون بهانه میشه دوباره از اول بهم مزه بده و بازی کنم :D

خلاصه گیرز و هیلو که تو رونده، کال اف دیوتی هم اضافه شه، میشه 3 سری شوتر خفن که دارم سلسله وار از نسخه اول تا اخر (در دسترس رو گیم پس) بازی میکنم و واقعا باید بگم داره بهم خوش میگذره خوشبختانه :D خیلی حال میده اینجوری یک حالتیه که انگیزه زیادی برای بازی کردن و تموم کردن سری ها داری.. پشت هم بر اساس داستان...

*کال اف دیوتی های کلاسیک 1 2 3 تنها کاد هایی هستند که کمپینشون رو درست حسابی بازی و تموم کردم، قدیما همون موقع که اومده بودن، تو خونه و گیم نت... اوایل بود میرفتم گیم نت یادش بخیر...

از الان همه جا بنر های کال اف دیوتی بلک اپس 6 و تبلیغات دی وان گیم پس دیده میشه حتی خود کنسول، اتفاقی که برای هلبلید خیلی خیلی دیرتر شروع شد، تفاوت اینجا معلوم میشه... هم در بازی هم در رویکرد مایکرو..

*من سال هاست کاد نمیزنم، هیچ جوره... از 2015 شاید... اما میفهمم چه قدر این بازی حرفه ای و هاردکور و خفن میتونه باشه، چه سینگل چه مولتی، دقیقا مثل فوتبال که سال هاست نمیزنم اما میفهمم چقدر میتونه حرفه ای و خفن باشه، اصن بمب و یه وضعی...

قدیما ولی کاد رو پاره میکردم تو گیم نت و حتی با همسایه ها و لن تو خونه، یعنی فول مولتی پلیر، پاره به معنای واقعی، ولی سینگل نه، هیچ کدوم از بازی های 15 سال اخیر رو درست حسابی کمپینشون رو نرفتم حتی مدرن ها، یه جورایی وقت نشد حقیقتش وگرنه همیشه برام ابهت و اعتبار داشتند،، جا نشد بین بقیه، ولی خب دوست دارم رو گیم پس بیان و بشینم سلسله وار از قدیمی ترین بیام تا جدیدترین... *اگه به من بود، بدون استثنا، اون موقع ها تو خونه با همسایه ها یا گیم نت، هف لایف و امثالهم بازی میکردیم به جای کاد، یا حتی بیشتر استراتژی، اما چون بچه ها عاشق کاد بودن، دیگه منم مجبوری باهاشون میزدم خوشمم میومد بلاخره هم شوتره هم نظامیه، ولی خب انتخاب خودم شوتر های دیگه بود بیشتر یا استراتژی مخصوصا یا حتی امثال Worms.. چه حالی میداد ورمز مولتی با لن و همسایه ها... یادش بخیر... کلا دوست داشتم همیشه تنوع بدیم و بین بازی ها بچرخیم به جای قفلی رو مثلا کاد... حالا امثال وارکرفت اینقدر ماد و کاستوم مپ داشت که اتوماتیک تنوع حفظ میشد، اما همینم دوست داشتم اگه 10 هزار ساعت وارکرفت میزنیم در مجموع مثلا 10 سال (:D) یه چند هزار ساعتم استراتژی ها یا شوتر های دیگه رو هم میزدیم، اما خب همه بیشتر قفلی باز بودن حقیقتا... دیگه اینقدر اصرار میکردم که سراغ بازی های دیکه هم میرفتیم... یادش بخیر..

خلاصه این تیپی سلسله وار بازی کردن سری ها خیلی حال میده، همین الان دارم گیرز هارو از اول میام تا اخر، 2015 تموم شد رو اینسین فقط رام مونده (پدرسگ پاره میکنه رو اینسین :D)، الانم گیرز 2 رو شروع کردم، همینطوری میام تا 5 که ببینیم 6 میاد یا نه، البته 5 رو همزمان شروع کردم چون 1 تا 4 رو قدیما هم زدم و 5 عملا برام جدیده فقط، خلاصه کلی گیرز هم دارم میزنم بعد مدت ها و واقعا عشق و حال میکنم... (کالکشن پی اس فایو هم اگه واقعی باشه و جدی بیاد صد درصد پاره اش میکنم دوباره :D عشق و حال...)

**هیلو رو یه خریتی کردم (با معذرت از عالیجناب خر) اوایل پارسال رو یک اکانت دیگه بازی کردم مسترچیف کالکشن رو تا وسطای کالکشن هم رسیدم، دیگه الان ولی چون رو این یکی اکانت کلا میخوام بازی کردن رو ادامه بدم، دیگه مجبور شدم از اول این جا هم شروع کنم، البته دروغ چرا بدمم نمیاد حقیقتا اینجوری میشه چون بهانه میشه دوباره از اول بهم مزه بده و بازی کنم :D

خلاصه گیرز و هیلو که تو رونده، کال اف دیوتی هم اضافه شه، میشه 3 سری شوتر خفن که دارم سلسله وار از نسخه اول تا اخر (در دسترس رو گیم پس) بازی میکنم و واقعا باید بگم داره بهم خوش میگذره خوشبختانه :D خیلی حال میده اینجوری یک حالتیه که انگیزه زیادی برای بازی کردن و تموم کردن سری ها داری.. پشت هم بر اساس داستان...

*کال اف دیوتی های کلاسیک 1 2 3 تنها کاد هایی هستند که کمپینشون رو درست حسابی بازی و تموم کردم، قدیما همون موقع که اومده بودن، تو خونه و گیم نت... اوایل بود میرفتم گیم نت یادش بخیر...
به نظرم اگه میخوای بری سراغ COD اول با سری بلک آپس شروع نکن چون بقیه رو یه جوری برات خراب میکنه :D از نظر داستان و گیم پلی کلا یه چیز دیگه ایه مخصوصا BO2

• Like
Reactions: MrElectricWizard
از کجا بخرم یا از کجا بدم برام اینکارا رو کنند؟

از کجا بخرم یا از کجا بدم برام اینکارا رو کنند؟
تغییر ریجن که منوی مشخصی داره تو اکانت مایکروسافت خودت.چیز خاصی نیست.گوگل کنی لینکش هم میاد.
ولی خرید گیم پس اگر منظورته که من زحمتش رو دادم به یکی از بچه های اینجا برام 3 ساله شارژ کرد رو اکانت خودم.ریجن ترکیه. @Troy200489
کانال کریزی هم که گفتم انجام میده.

تغییر ریجن که منوی مشخصی داره تو اکانت مایکروسافت خودت.چیز خاصی نیست.گوگل کنی لینکش هم میاد.
ولی خرید گیم پس اگر منظورته که من زحمتش رو دادم به یکی از بچه های اینجا برام 3 ساله شارژ کرد رو اکانت خودم.ریجن ترکیه. @Troy200489
کانال کریزی هم که گفتم انجام میده.
با سپاس از لطف محبت شما دوست بزرگوار ❤️🙏🏽

• Like
Reactions: Tatsumaru
Bramble رو فقط بازی کردم که پیشنهاد میشه قطعا. high on life رو نرسیدم برم سراغش تو لیستم بوده الان دیگه اخر کاری عجله ایی شده ولی خب مشکل اینه که Bookwalker بد جوری چشممو گرفته :D book رفت برای نصب تا ببینم فرصت دارم یا نه.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or