Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
پری دانلود Atomic Heart روی کنسول ها اومده , حدودا 80 گیگ!!
دوستان کسی تجربه داره برای پری دانلود ؟ نگیریم 80 گیگ رو بعد Dayone بخواد دوباره 80 گیگ دانلود کنیم :؟
برای اوناییکه 78 گیگ بازیو pre دانلود کرده بودند، الان 43 گیگ آپدیت داد.

• Like
Reactions: ALI PUNKER

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
Screenshot_20230215_192149_Chrome.jpg
مایک رز: از این به بعد، تمام بازی هایمان روی گیمپس منتشر میکنیم، زیرا گیمپس موفقیت را تضمین می‌کند و تنش و استرس را از سازندگان می‌زداید
بسیاری از گیمر ها اصلا نمی‌دانند که صنعت بازی چگونه کار می‌کند.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
8-| 8-| 10تا از اون قبلی مونده بود ... پس نتیجه اینه دانلود نکنیم تو همچین بازه های زمانی ی , الان بیشتر از 110-20 گیگ شد ... :-s
دقیقا باید صبر کرد بازی که اومد تازه بذاریم دانلود، (اون پیام هم تجربه خودمو گفته بودم :D)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
فارکرای ۶ و nba2k2023 فری تو پلی شدن سه چهار روز وقت دانلود دارید

مرسی دادا ک اطلاع رسانی کردی

میگم این روشی ک میشه دانلود کرد و آفلاین کرد کنسول رو و بازی رو میشه با خیال راحت بازی کنی چطوریه ؟
راهنمایی میکنی...

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
مرسی دادا ک اطلاع رسانی کردی

میگم این روشی ک میشه دانلود کرد و آفلاین کرد کنسول رو و بازی رو میشه با خیال راحت بازی کنی چطوریه ؟
راهنمایی میکنی...
خواهش میکنم:x
ببین کاملا قانونی هست و راحته شما از امروز مثلا 3-4 روز وقت داری بازی رو دانلود بکنی وقتی که دانلودت تمام شد برو ستینگ کنسول و دستگاه رو آفلاین کن ((البته میتونی هم آنلاین باشی مشکلی نیست فقط بعد 3 روز که بازی خارج شد از فری دیز پلی دیگه نمیشه بازی رو اجرا کنی و میگه باید بخریش!)) بعد بازی رو اجرا بکن وتمام یعنی روزای دیگه هم که دستگاه رو روشن کردی و آفلاین باشی میتونی استفاده کنی.. البته یه نکته باید کاربر گیم پس التیمت باشی... اچیومنت ها هم با این که در حالت آفلاین نشون نمیده ولی وقتی که آنلاین شدی مثلا بعد از تمام کردن بازی به گیم اسکور شما اضافه میشه... من الان چند ماه دارم استفاده میکنم خیلی ها هم متاسفانه از این روش خبر ندارن

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خواشن میکنم:x
ببین کاملا قانونی هست و راحته شما از امروز مثلا 3-4 روز وقت داری بازی رو دانلود بکنی وقتی که دانلودت تمام شد برو ستینگ کنسول و دستگاه رو آفلاین کن ((البته میتونی هم آنلاین باشی مشکلی نیست فقط بعد 3 روز که بازی خارج شد از فری دیز پلی دیگه نمیشه بازی رو اجرا کنی و میگه باید بخریش!)) بعد بازی رو اجرا بکن وتمام یعنی روزای دیگه هم که دستگاه رو روشن کردی و آفلاین باشی میتونی استفاده کنی.. البته یه نکته باید کاربر گیم پس التیمت باشی... اچیومنت ها هم با این که در حالت آفلاین نشون نمیده ولی وقتی که آنلاین شدی مثلا بعد از تمام کردن بازی به گیم اسکور شما اضافه میشه... من الان چند ماه دارم استفاده میکنم خیلی ها هم متاسفانه از این روش خبر ندارن

ممنون داداش گلم از توضیحات کاملت و وقتی ک گذاشتی‌...
بزنم ک دانلود بشه 😍
بهترینی عزیز...

فقط لطفا بازی هایی ک اینطوری فری میشن رو خبر رسانی کن و یا بگو از کجا میتونم چک کنم (هم کنسول و هم خارج از کنسول)

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
ممنون داداش گلم از توضیحات کاملت و وقتی ک گذاشتی‌...
بزنم ک دانلود بشه 😍
بهترینی عزیز...

فقط لطفا بازی هایی ک اینطوری فری میشن رو خبر رسانی کن و یا بگو از کجا میتونم چک کنم (هم کنسول و هم خارج از کنسول)
سعی میکنم اطلاع رسانی کنم ولی شما هم میتونی خودت اگر کسی اطلاع رسانی نکرد هر هفته چک کنی معمولا هر هفته بازی میاد :D داخل فول لایبری میری بخش گلد رو بزن اونجا میبینی که کنار بازی های گلد اضافه میشن و وقتی که 3-4 روز وقتشون تمام شد از اون قسمت میرن.... هفته ی بعد هم همینطور:Guitar:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
فارکرای ۶ و nba2k2023 فری تو پلی شدن سه چهار روز وقت دانلود دارید
Farcry6 قبلا هم دو بار free شده بود و من بازیو تموم کردم :D
خواهش میکنم:x
مرسی، فقط اینکه کنسولو که خاموش میکنیم فرقی نداره stand by باشه یا energy saver?
و اینکه اکانت باید حتماhome شده باشه؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
Farcry6 قبلا هم دو بار free شده بود و من بازیو تموم کردم :D

مرسی، فقط اینکه کنسولو که خاموش میکنیم فرقی نداره stand by باشه یا energy saver?
و اینکه اکانت باید حتماhome شده باشه؟
من energy saver خودم میزارم اوکی بوده اره اکانتم هوم هست

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
به طور جدی میگم Inkulinati خاص‌ترین بازی 2023 ـه قطعا! (اگر از ارلی اکسس خارج بشه)
باورش سخته که یه بازی از Hi Fi Rush یونیک‌تر باشه ولی این یکی عجیب و غریبه
با یه استایل گرافیکی قرون وسطایی که اخیرا با Pentiment ترند شده و یه گیم‌پلی که ترکیب ترن‌بیسد، روگ‌لایک و حتی بازی‌های کارتی ـه
نوع سیستم گیم‌پلیش و دک بیلینگش خیلی منو یاد Gwent میندازه
امیدوارم به زودی مولتی رقابتی بدن و یه نسخه مخصوصا اندروید با کراس پلی
دیگه نمیشه منو از توی سرورهای بازی جمع کرد :D

پ.ن: واقعا یه پست درباره این بازی دین‌ام رو بهش ادا نمیکرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر