Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
View attachment 280777
سریع بزنید دانلود فری دیز پلی های جدید فقط هواستون باشه بعد دانلود کنسول رو افلاین کنید
Saint row ارزش بازی کردن رو داره از دست ندین به هیچ وچ دوستان من تموم کردم بازیش رو
تنها ایرادی که میشه گرفت از گرافیک پایین محیط بازی هست و اجرا شدن 30 fps مراحل بازی بسیار زیباو اکشن در حد gta ولی محیطش ضعیفه
در کل ارزش وقت گذاشتن رو داره

• Like
Reactions: g - unit

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
۱۰ دقیقه گیم‌پلی جدید بازی Wo Long

Day One Xbox Game Pass

این بنده خدا یه دور باید Turorial بازی رو بدن بره. کلا دیفنس بلد نیست. انگار بچه ۴ ساله داره مورتال کامبت بازی می‌کنه😁😁

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
View attachment 280777
سریع بزنید دانلود فری دیز پلی های جدید فقط هواستون باشه بعد دانلود کنسول رو افلاین کنید
مرسی، :)
دقیقا چه موقع کنسولو باید آفلاین کرد تا بشه ادامه بازیو رفت؟
یعنی یهو مودمو خاموش کنیم؟ کنسولو آفلاین کنیم؟از پروفایل sign out کنیم بعد مودمو خاموش و بعد لاگین کنیم ؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
مرسی، :)
دقیقا چه موقع کنسولو باید آفلاین کرد تا بشه ادامه بازیو رفت؟
یعنی یهو مودمو خاموش کنیم؟ کنسولو آفلاین کنیم؟از پروفایل sign out کنیم بعد مودمو خاموش و بعد لاگین کنیم ؟
نیاز نیست هیچ کار خاصی بکنید بعد تمام کردن دانلود بازی کنسول رو افلاین کنید... ساین اوت نکنید فقط آفلاین کنید چون اگر به نت وصل بشید بازی میپره...

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها
بالاخره سری X رو خریدم بعد از ۱ سال داشتن سری S و استفاده نکردن بنا ب دلایلی...

ممنون میشم راهنمایی کنید
امن ترین و مطمعن ترین و ارزون ترین راه خرید گیم پس چیه ؟ و از کجا میشه تهیه کرد ؟
ممنون میشم سورس هاتون رو پ.خ کنید

و آیا ریسک بن شدن کنسول هست ؟

پ.ن: من دوست دارم همیشه کنسول آنلاین باشه ک بتونم از دیسکورد استفاده کنم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام بچه ها
بالاخره سری X رو خریدم بعد از ۱ سال داشتن سری S و استفاده نکردن بنا ب دلایلی...

ممنون میشم راهنمایی کنید
امن ترین و مطمعن ترین و ارزون ترین راه خرید گیم پس چیه ؟ و از کجا میشه تهیه کرد ؟
ممنون میشم سورس هاتون رو پ.خ کنید

و آیا ریسک بن شدن کنسول هست ؟

پ.ن: من دوست دارم همیشه کنسول آنلاین باشه ک بتونم از دیسکورد استفاده کنم
امن تربن و مطمئن ترین نمیشه اسمشو گذاشت یه سری دوستان نظر متفاوتی دارن ولی اررونترین راه کانال ها یا سایتایی که رو اکانت خودتون از ریجن ارژانتین خرید میزنن هست دوکی دوکی فکر کنم از همه ارزونتر میداد ظرفیت هوم ۵۰۰ یکساله رو خود اکانتتون بخواید سالی ۸۸۰ فکر کنم کرده جدیدا قبلا ارزونتر بود
من از قبل خرید کنسول هم ازش خرید داشتم تا الان رو هیچ کدوم از خریدایی که از ارژانتین زده به مشکل نخوردم هرچند خیلی دیر جواب میده و دیر انجام میده ولی معتبره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
امن تربن و مطمئن ترین نمیشه اسمشو گذاشت یه سری دوستان نظر متفاوتی دارن ولی اررونترین راه کانال ها یا سایتایی که رو اکانت خودتون از ریجن ارژانتین خرید میزنن هست دوکی دوکی فکر کنم از همه ارزونتر میداد ظرفیت هوم ۵۰۰ یکساله رو خود اکانتتون بخواید سالی ۸۸۰ فکر کنم کرده جدیدا قبلا ارزونتر بود
من از قبل خرید کنسول هم ازش خرید داشتم تا الان رو هیچ کدوم از خریدایی که از ارژانتین زده به مشکل نخوردم هرچند خیلی دیر جواب میده و دیر انجام میده ولی معتبره

مرسی از جواب کاملت عزیزم 💜🥰✊

• Like
Reactions: reach usa

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
دوستان میخوام گیم پس یکساله بگیرم و چندتا سوال داشتم
اول اینکه فقط روی PC قراره استفاده کنم و کنسول ندارم

گیم پس فقط روی استور خود مایکروسافت هست؟
توی سایت این چهار گزینه هست. چه فرقی دارن و کدوم برای من مناسبه؟ البته فکر کنم همون پیسی باشه ولی باز میخوام فرقشو با عادی و هوم و کامل بدونم
گیم پس پیسی
عادی یا غیر هوم
هوم
کامل

با خرید گیم پس پیسی دسترسی به نسخه آنلاین بازی ها مثل بتل هم دارم یا نه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان میخوام گیم پس یکساله بگیرم و چندتا سوال داشتم
اول اینکه فقط روی PC قراره استفاده کنم و کنسول ندارم

گیم پس فقط روی استور خود مایکروسافت هست؟
توی سایت این چهار گزینه هست. چه فرقی دارن و کدوم برای من مناسبه؟ البته فکر کنم همون پیسی باشه ولی باز میخوام فرقشو با عادی و هوم و کامل بدونم
گیم پس پیسی
عادی یا غیر هوم
هوم
کامل

با خرید گیم پس پیسی دسترسی به نسخه آنلاین بازی ها مثل بتل هم دارم یا نه؟
بله رو خود استور مایکرو هست البته بازی های یوبیسافت از طریق خود لانچر یوبی اجرا میشن ea رو تست نکردم ولی اونم احتمالا به خود لانچرش لینک میشه ولی بقیه از طریق اپ گیم پس هستن
گیم پس ظرفیت کامل رو خود اکانتتون فعال میشه رو همه چی میتونید استفادش کنید
بقیه اکانت هستن. هوم و غیرهوم برای کنسوله هوم رو کل کنسول شیر میشه رو اکانت خودتون بازی میکنید غیرهوم رو اکانتی که گیم پس روشه بازی میکنید پی سی هم تست نزدم چون رو اکانت خودم فعاله ولی تا جایی که میدونم اون اکانتو میتونید شیر کنید رو اکانت خودتون رو پی سی (۱۰۰درصد مطمئن نیستم چک کنید)
تفاوت اصلیش اختلاف قیمتشه ظرفیت پی سی چون معمولا فروش ندارن رو دستشون میمونه اخرین بار ظرفیت پی سی یکساله ۲۵۰ دیدم برای فروش ظرفیت کامل الان ۸۸۰ شده غیر این مورد فقط تفاوتش تو استفاده از سرویس استریم بازی xcloud هست که رو ظرفیت پی سی نمیتونید استفاده کنید که اونم فکر نکنم به کارتون بیاد
بله به نسخه انلاین هم دسترسی دارید

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
بله رو خود استور مایکرو هست البته بازی های یوبیسافت از طریق خود لانچر یوبی اجرا میشن ea رو تست نکردم ولی اونم احتمالا به خود لانچرش لینک میشه ولی بقیه از طریق اپ گیم پس هستن
گیم پس ظرفیت کامل رو خود اکانتتون فعال میشه رو همه چی میتونید استفادش کنید
بقیه اکانت هستن. هوم و غیرهوم برای کنسوله هوم رو کل کنسول شیر میشه رو اکانت خودتون بازی میکنید غیرهوم رو اکانتی که گیم پس روشه بازی میکنید پی سی هم تست نزدم چون رو اکانت خودم فعاله ولی تا جایی که میدونم اون اکانتو میتونید شیر کنید رو اکانت خودتون رو پی سی (۱۰۰درصد مطمئن نیستم چک کنید)
تفاوت اصلیش اختلاف قیمتشه ظرفیت پی سی چون معمولا فروش ندارن رو دستشون میمونه اخرین بار ظرفیت پی سی یکساله ۲۵۰ دیدم برای فروش ظرفیت کامل الان ۸۸۰ شده غیر این مورد فقط تفاوتش تو استفاده از سرویس استریم بازی xcloud هست که رو ظرفیت پی سی نمیتونید استفاده کنید که اونم فکر نکنم به کارتون بیاد
بله به نسخه انلاین هم دسترسی دارید
خیلی ممنون از توضیحاتت. پس همون پی سی میگیرم. کلاد ک بدردم نمیخوره
الان دوستمون یه سایتی داده یک ساله 150 میده میخوام همونو بخرم

• Like
Reactions: zilyzal

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
586
با اینکه یه سری از بازی های این ماه برای گیم پس مشخص هستند ولی برای نیمه دوم دسامبر و ژانویه به نظرم مایکروسافت ضعیف عمل کرد. برای تعطیلات مثلا نیمه اول ژانویه یا حتی نیمه دوم دسامبر نیاز به بازی بزرگ بود ولی خبری نشد و هنوز هم لیست کامل رو برای این ماه نداند.
راضی نیستم تا دیابلو 4 رو روی گیم پس ببینم. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر