Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,534
نام
عرفان
باورش سخته، ولی Atomic heart ماه بعد منتشر میشه :D انتظارش سخت تر:(( و درود خود را میفرستم بر گیمپس که بازی کردن رو برام خیلی سهل کرده ^:)^ منتظره پریلودشم8->

-----------
با روش دوستمون دارم Saints row بازی می‌کنم اگر با استاندارد های بازی های نسل 6-7(!!!! )اوکی هستید، بازی فان و سرگرم کننده ای هستش. پتانسیل های بازی زیاده حیف که درست استفاده نشده

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
باورش سخته، ولی Atomic heart ماه بعد منتشر میشه :D انتظارش سخت تر:(( و درود خود را میفرستم بر گیمپس که بازی کردن رو برام خیلی سهل کرده ^:)^ منتظره پریلودشم8->
همین اخیرا خبرایی بود که بازی مشکلات زیادی در پروسه ساخت داشته و احتمالا هنوز خیلی باگ و گلیچ داره. سازندش هم شرق اروپاییه که باز احتمال درستی این خبرها رو تقویت میکنه.

خلاصه یکم انتظارات اولیه رو پایین بیاریم تا ببینیم چی میشه:D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
View attachment 280777
سریع بزنید دانلود فری دیز پلی های جدید فقط هواستون باشه بعد دانلود کنسول رو افلاین کنید
خب بازیو تموم کردم(speed run طور :D) و نیاز به آفلاین کردن کنسول نشد.
بازی جالب بود، گیم پلی بازی همون هسته saint row های قبلیه فقط کمی تغییر دادند(این تغییرها بعضی جاها خوب بود(دراز کشیدن رو سقف ماشین و..) بعضی جاها نسبت به نسخه های قبلی حذف کرده بودند(دویدن سمت طرف و شیرجه زدن تو دلشون و...) ، طنز بازی تو finisher زدنها خیلی زیاد و خنده دار شده، گرافیک بازی خیلی جالب و چشم نواز بود، مدهای گرافیکی زیادی داره( 1080،2k، 4k و performance و quality mode), بازی روون اجرا میشه ولی بعضی جاها لگ احساس کردم، (تو صحنه های شلوغ و drift زدن با ماشین).
در کل بازی خیلی فان بود و فان تر از همه باگهای بیشماری بود که تو بازی میبینید :D یعنی من بیشتر از شوخی های بازی از باگهاش خندم می‌گرفت :D
با این حال بازی ارزش یکبار تموم کردن رو داره.

@g - unit دستت درد نکنه خبر این بازیو دادی :)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
خب بازیو تموم کردم(speed run طور :D) و نیاز به آفلاین کردن کنسول نشد.
بازی جالب بود، گیم پلی بازی همون هسته saint row های قبلیه فقط کمی تغییر دادند(این تغییرها بعضی جاها خوب بود(دراز کشیدن رو سقف ماشین و..) بعضی جاها نسبت به نسخه های قبلی حذف کرده بودند(دویدن سمت طرف و شیرجه زدن تو دلشون و...) ، طنز بازی تو finisher زدنها خیلی زیاد و خنده دار شده، گرافیک بازی خیلی جالب و چشم نواز بود، مدهای گرافیکی زیادی داره( 1080،2k، 4k و performance و quality mode), بازی روون اجرا میشه ولی بعضی جاها لگ احساس کردم، (تو صحنه های شلوغ و drift زدن با ماشین).
در کل بازی خیلی فان بود و فان تر از همه باگهای بیشماری بود که تو بازی میبینید :D یعنی من بیشتر از شوخی های بازی از باگهاش خندم می‌گرفت :D
با این حال بازی ارزش یکبار تموم کردن رو داره.

@g - unit دستت درد نکنه خبر این بازیو دادی :)
به عنوان کسی که نسخه ۳ و ۴ رو خیلی دوست داشتم بنظرم thq nordic هر استودیویی خرید گند زد به ای پی هاش از دایرکسایدرز گرفته تا دد ایلند و این ای پی و…
کلا حس و حال اون saints row های قدیم رو نداشت اصلا و ازینکه چهارتا تینیجر رو میذارن به عنوان شخصیت های اصلی خیلی چیز چرتیه کاری که یوبی با سری واچ داگز هم انجام داد و اصلا خوشم نیومد درکل صد در صد ارزش یکبار رفتن رو داره ولی اصلا مثل saints row های قدیم نبود اون تم بنفشی که تو saints row iv همه جا به چشم میخورد و فضای نسبتا تیره تری داشت خیلی قشنگتر بود مپ بازی هم به شدت افتضاح بود اون مرحله دزدی از قطار هم جزو lame ترین مراحلی بود که تو بازی دیدم
منم قصد تموم کردنشو داشتم ولی این مورتال شل رو نصب کردم خوشم اومد دیگه بیخیال تموم کردن saints row شدم انتظار خاصی ازش نداشتم ولی حتی در حد نسخه های ۳و۴ هم درنیاورده بودنش
پ.ن: این مورتال شل بیشتر از چیزی که انتظار داشتم خوب بود فضاش بیشتر به بلاد میخوره تا دارک سولز که خب به عنوان کسی که عاشق بلاد بودم شدیدا ازش خوشم اومد چند ساعت بیشتر وقت نکردم بازی کنم اگر تا اخر خوب باشه احتمالا ۱۰۰۰ میکنمش فقط بنظرم بازی زیادی ارفاق میکنه به بازیکن شاید بخاطر اینکه شناخته شده نبودن تو این سبک ترسیدن پلیر ها نرن سمتش زیادی آسون میگیره از همون اول بازی یک جون اضافه هست وقتی دوباره به شل برگردی hp کامل پر میشه من اول بازی راهو اشتباه رفتم بدون هیچ اپگرید و parry سه تا باس (البته فکر کنم مینی باس بودن) رو همون بار اول زدم بعد یادم اومد شنیده بودم بازی parry داره کل راهو برگشتم گرفتمش تازه فهمیدم اپگرید هم میشه کرد سلاح رو :)) امیدوارم جلوتر سخت تر بشه شایدم من زیادی سولز لایک بازی کردم برام اینجوریه :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
لیست 50 بازی که فعلا برای گیم‌پس تو سال 2023 تایید شدن.

DATEGAME TITLEPLATFORMS
January 3rdStranded DeepConsole, Cloud
January 4thMortal Shell: Enhanced EditionXbox One, Xbox Series, PC
January 19thPersona 3 PortableConsole, PC
January 19thPersona 4 GoldenConsole, PC
January 20thMonster Hunter RiseConsole, PC
January 31stAge of Empires 2: Definitive EditionConsole, Cloud (already on PC)
January 31stInkulinati (Game Preview)Console, PC
February 21stAtomic HeartConsole, PC
March 3rdWo Long: Fallen DynastyConsole, PC
March 2023Amnesia: The BunkerConsole
March 2023Way To The WoodsConsole
Spring 2023BlazBlue: Cross Tag Battle Special EditionConsole, PC
Spring 2023Guilty Gear: StriveConsole, PC
Spring 2023Flintlock: The Siege of DawnConsole, PC
Spring 2023Forza MotorsportConsole, PC, Cloud
First Half 2023Lightyear FrontierConsole, PC
First Half 2023Planet of LanaConsole
First Half 2023Minecraft LegendsConsole, PC, Cloud
First Half 2023Valheim: Game PreviewConsole (already on PC)
First Half 2023The Last Case of Benedict FoxConsole, PC
First Half 2023CocoonConsole
First Half 2023Ereban: Shadow LegacyConsole, PC
First Half 2023RedfallConsole, PC, Cloud
First Half 2023Hollow Knight: SilksongConsole, PC
First Half 2023RavenlokConsole, PC
First Half 2023Party AnimalsConsole
First Half 2023ReplacedConsole, PC
First Half 2023S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of ChernobylConsole, PC, Cloud
First Half 2023StarfieldConsole, PC, Cloud
TBD 2023Activision BC & Current Games (post-acquisition)Console, PC, Cloud
TBD 2023Age of Empires 4Console, Cloud (already on PC)
TBD 2023Age of Mythology: RetoldPC
TBD 2023Ara: History UntoldPC
TBD 2023Ark 2Console
TBD 2023Bounty StarConsole
TBD 2023BushidenConsole
TBD 2023Cassette BeastsConsole
TBD 2023Dungeons 4Console, PC
TBD 2023Eiyuden Chronicle: Hundred HeroesConsole, PC, Cloud
TBD 2023Fuga: Melodies of Steel 2Console, PC
TBD 2023FlockConsole
TBD 2023Goldeneye 007Console, Cloud
TBD 2023Homestead ArcanaConsole
TBD 2023HumankindConsole (already on PC)
TBD 2023Infinite GuitarsConsole
TBD 2023Lies of PConsole, PC
TBD 2023MaquetteConsole
TBD 2023MaraudersPC
TBD 2023Ni no Kuni 2: Revenant KingdomConsole, PC
TBD 2023Pigeon SimulatorConsole
TBD 2023Railway Empire 2Console, PC
TBD 2023RoutineConsole, PC
TBD 2023She Dreams ElsewhereConsole
TBD 2023Solar AshConsole
TBD 2023SpiritteaConsole
TBD 2023The Texas Chain Saw MassacreConsole
TBD 2023Turnip Boy Robs A BankConsole
TBD 2023Warhammer 40,000: DarktideConsole, Cloud (already on PC)

Xbox Game Pass | Everything Confirmed Coming In 2023

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
We happy few داره از گیم پس حذف میشه جالبه تو لیست نبود تازه اضافه شده
احتمالا بخاطر پابلیشر که گیرباکسه داره حذف میشه وگرنه مایکرو استودیو سازندشو چند سال پیش خریده بود
کسی این اواخر بازی کرده بگه چطوره؟ من زمانی که اولین بار early access اومد رفتم چون به شدت به ایده و داستانش علاقه داشتم ولی عملا بیشتر شبیه ببلد آلفا بود تا ارلی اکسس همه چیز تو دیوار بود یبار هم بعد خرید مایکرو تستش کردم خیلی چیزای جدید اضافه شده بود ولی همچنان پر باگ و مشکل بود

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
red dead redemption 2 fishing GIF by Rockstar Games

• Like
Reactions: capitanrayan

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دوستان کمک
اومدم برم تو اکانت ماکروسافتم your account has been locked
میاد، بعد ازم شماره تلفن میخواد چیکار میتونم بکنمممم
به اون کسی که اکانتو ازش خریدی بگو درستش میکنه
یکی پسوردشو چند بار اشتباه زده

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
دوستان کمک
اومدم برم تو اکانت ماکروسافتم your account has been locked
میاد، بعد ازم شماره تلفن میخواد چیکار میتونم بکنمممم
احتمال زیاد ربطی به پسورد اشتباه زدن نداره.برا من هم چند بار وقتی که با آیپی های مختلف از سایت ،ساین این شده بودم بعدش اینطوری شد.
از یکی شنیده بودم که شماره موبایل ایران هم اگه وارد کنی کد برای آنلاک شدن اکانت رو می فرسته.(تو خود سایت هم نوشته که نیاز نیست این شماره حتما متصل به اکانت باشه از قبل،فقط می خواد مطمئن که که ربات و یا هکر به اکانت دسترسی پیدا نکرده)

• Like
Reactions: ALI PUNKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر