Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام.

چند تا سوال داشتم :

ممنون میشم لطف کنید و جواب بدید.

1. برای گرفتن اکانت Microsoft Xbox Live من سرچیدم. باید با V.@.N وصل کنم. یه اکانت بسازم با کشور جنایتکار و خون خوار آمریکا ؟

2. برای اینکه بازی ها رو دانلود کنم حتما باید V.@.N فعال باشه ؟ یا میشه فقط برای وارد شدن به اکانت وصل کنم و بعدش قطع کنم ؟

3. الان که دقت کردم واقعا فقط بازی AoEIV یا Forza خیلی ممکنه روی Game Pass جذاب باشه برای من و بقیه بازی ها من رو ترغیب نمی کنه ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

4. میشه یه جای مناسب به من معرفی کنید ؟ الان رنج قیمت ها روی 1.5 هستش برای یک ساله آلتیمیت.

5. چه نکته ای برای این Game Pass ضروری است که بدونم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

• Like
Reactions: AmirPh78

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام.

چند تا سوال داشتم :

1. برای گرفتن اکانت Microsoft Xbox Live من سرچیدم. باید با V.@.N وصل کنم. یه اکانت بسازم با کشور جنایتکار و خون خوار آمریکا ؟

2. برای اینکه بازی ها رو دانلود کنم حتما باید V.@.N فعال باشه ؟ یا میشه فقط برای وارد شدن به اکانت وصل کنم و بعدش قطع کنم ؟

3. الان که دقت کردم واقعا فقط بازی AoEIV یا Forza خیلی ممکنه روی Game Pass جذاب باشه برای من و بقیه بازی ها من رو ترغیب نمی کنه ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

4. میشه یه جای مناسب به من معرفی کنید ؟ الان رنج قیمت ها روی 1.5 هستش برای یک ساله آلتیمیت.

درود
1-نیاز به چیز شکن نیست هر کشوری بخوای میتونی بزاری
2- من بدونه چیز شکن دانلود میکنم ولی برای ورود با اکانت چیز شکن میزنم
3- بازی که هی اضافه میشه میره ولی ارزش خرید بالایی داره مثلا total war Warhamemr 3 روز اول میاد رو گیم پس با خیلیای دیگه
4- سه ساله میدن همین حدودا
5- چیز خاصی نداره میخری دانلود میکنی بازی میکنی

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
درود
1-نیاز به چیز شکن نیست هر کشوری بخوای میتونی بزاری
2- من بدونه چیز شکن دانلود میکنم ولی برای ورود با اکانت چیز شکن میزنم
3- بازی که هی اضافه میشه میره ولی ارزش خرید بالایی داره مثلا total war Warhamemr 3 روز اول میاد رو گیم پس با خیلیای دیگه
4- سه ساله میدن همین حدودا
5- چیز خاصی نداره میخری دانلود میکنی بازی میکنی

سلام.

این جایی که من می خوام بخرم می گه که باید اکانت روی کشور آمریکا باشه. یعنی شما برای ورود چیزشکن می زنید و بعد که وارد شدید برای دانلود کردن، چیزشکن رو قطع می کنید ؟ درست متوجه شدم ؟

میشه بفرمایید در خصوصی که از کجا این قیمتی که می فرمایید رو می گیرید ؟ من کلا اشتراکی نمی خوام چیزی رو بخرم. خیلی تروتمیز.

ممنون از راهنمایی شما.

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام.

این جایی که من می خوام بخرم می گه که باید اکانت روی کشور آمریکا باشه. یعنی شما برای ورود چیزشکن می زنید و بعد که وارد شدید برای دانلود کردن، چیزشکن رو قطع می کنید ؟ درست متوجه شدم ؟

میشه بفرمایید در خصوصی که از کجا این قیمتی که می فرمایید رو می گیرید ؟ من کلا اشتراکی نمی خوام چیزی رو بخرم. خیلی تروتمیز.

ممنون از راهنمایی شما.
ببین اگه میخود بهت کد بده که بازم فرقی نمیکنه ریجنت چه کشوریه دقیقا مثل استیم قدیم که هر گیفتی میزدی خودش تبدیل میکنه فقط برای این که اون کد تایید بشه باید وی پی N همون کشور استفاده کنی
میپرسم برات میفرستم

• Like
Reactions: Hellgate:london

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
سلام.

چند تا سوال داشتم :

برای اکانت های xbox خب قاعدتا مثل هر اکانت دیگه ای (psn / apple) بهتره به ادرس آمریکا زده باشید. اکثرا هم اوکیه و بدون vpn وصل میشه ولی یک مواقعی مثل خرید ها ip رو چک میکنه. یا rewards

توی کنسول که اصلا vpn نیاز نیست. با dns اوکیه تماما. چه دانلود و چه ورود به اکانت.

بازیای فرست پارتی xbox همگی روز اول رو گیمپس هستن. بازیای ea هم بعد 6-7 ماه میان. بازیای ترد پارتی هم زیاد هستن. در کل کاتالوگ مناسبی داره. توی سایتش برید میتونید چک کنین.

برای خرید هم دو حالته. یسری اکانت هوم و سوییچ هست (برای کنسول) و یا یک سری اکانت رو ازتون میگیرن و براتون خرید میکنن که اینا با کردیت کارت خرید میکنن. این موارد قیمتشون خیلی کمتره. در این حد که با این قیمتی که گفتین 3 ساله میتونید تهیه کنید.
ولی حالتی که خیلی سیف تره code گرفتن و ردیم کردن خودتونه رو اکانت شخصیتون. این یکم هزینش بالاتره... یکی از دوستام همین تازگی اینجوری خرید کرد که همین قیمتی که گفتید تقریبا براش در اومده بود. ولی خب این حالت خیلی امن تره.

Black Cipher

کاربر سایت
Jul 17, 2020
102
نام
Navid
سلام.

چند تا سوال داشتم :

من خیلی وقت پیش یه بازی خریدم و چون شماره تلفن داده بودم کد من رو قبول نمیکرد، حتی با اینکه شماره تلفنم رو پاک کرده بودم، آدرس کشور خارجی دادم و قندون شکن روشن بود. مجبور شدم یه اکانت جدید بدون شماره تلفن بسازم. (اینی که میگم مال چندین سال پیشه الان خبر ندارم چجوریه و فقط از رو تجربیات خودمه)
با این حال سعی کن اکانت ماکروسافتی که برای خرید گیم پس استفاده میکنی بهش شماره تلفن نداده باشی و از ابتدای ساخت اکانت کشورت روی کشور خارجی بوده باشه.
در غیر این صورت اگه یه وقت بخوای چیزی رو redeem کنی اذیت می کنه و ارور میده.
برای دانلود قندون شکن لازم نیست.
برای باز کردن نرم افزارش (Xbox app) معمولا چند وقت یک بار میگه اتصال برقرار نیست یا دوباره لاگین کن و مجبور میشی قندون شکن بزنی.
همین اتفاق بعد از باز کردن هر بازی درست قبل از اینکه به title screen بازی برسی برای اینکه save های بازیت رو با سرور sync بکنه میفته. بستگی به بازی داره بعضی بازی ها یک بار بیشتر این رو ازت نمیخوان و برای بعضی هاشون هردفعه موقع ورود باید از قندون شکن استفاده کنی.
سرعت دانلودش بدک نیست ولی سیستم دانلودش خیلی گیر داره.
مثلا بهش میگی فلان بازی رو دانلود کن یهو 5 دقیقه میره تو کما و هیچکاری نمیکنه. لیست دانلود هاشو یادش میره و هر بار باید یادش بندازی که داشته چی دانلود میکرده. اما بالاخره میشه یه کارایی کرد. دانلود کردن باهاش غیر ممکن نیست ولی یکم اذیت می کنه.
بازی های EA Games که داخل گیم پس هستن باید با EA app دانلود بشن که لاگین کردن و دانلود کردن داخل ea app طبق تجربه ای که داشتم قندون شکن درست و درمون لازم داره. ( خیلی وقتا EA برام باز نشده چون قندشکن خوبی نزدم)
درآخر باید بگم که گیم پس یه دریا بازی داره. یعنی بعضی اوقات سردرگم میشی و نمیدونی کدومشون رو بازی کنی XD.
بازی های ماکروسافت معمولا همیشه در دسترسن ولی مابقی معمولا 6 ماه میان و بعدش میرن. شانس این که یه بازی بره و دوباره بعد چند وقت برگرده هم وجود داره.
اکثر بازی هایی که داخل این رایگان سرویس بدون dlc هستن. مثلا وقتی بازی dead cells رو بازی میکنی متوجه میشی که هیچ کدوم از dlc هاش داخل گیم پس رایگان نیست و فقط یه تخفیف ناچیز دارن. اگه برات dlc بازی ها مهمه اینجور بازی هارو بهتره کرک شده بازی کنی تا تجربه dlc هاشو از دست ندی.
بازی هایی مثل AOEIV که ممکنه داخلشون زیاد سیو بکنی سعی کن تعداد سیو هاتو کم بکنی. اگر به هر دلیلی سیو های بازیت از دستگاهت پاک بشه و بخواد دوباره دانلود بشه خیلی طول میکشه. (با توجه به اینکه cloud save داره و هربارم sync میشه).
اگر ویندوزت رو عوض کنی هیچ کدوم از بازی هایی که دانلود کرده بودی رو نمیتونی برگردونی. ویندوز جدیدت همشون رو پاک میکنه و میگه از اول دانلود کن.

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
چقد خوبه این Streets of Rage 4
با همسرم کوآپ بازی میکنیم باید بگم علاوه به گرافیکش که در نوع خودش خیلی عالیه، گیم پلی هم حس همون قدیما رو احیاء میکنه و فقط میشه لذت برد.
حتما کوآپ رو امتحان کنید.
کاش منم موقع زن گرفتن به گیمر بودن همسرم فکر میکردم :(

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
281
سلام دوستان. چندتا سوال داشتم.

1- تو پست اول نوشته شده نسخه معمولی (استاندارد) گیم‌پس شامل PC نمیشه. ولی من تو یه سایت نسبتا معروف با همچین چیزی رو به رو شدم. داستانش چیه؟

Screenshot (44).png

2- بازی های گیم‌پس روی XBOX با PC تفاوت داره؟ مثلا توتال وار وارهمر3 فقط روی PC عرضه میشه. ممکنه بازی ای فقط روی نسخه XBOX گیم‌پس عرضه بشه؟ چون من فقط PC دارم.

3- برای استفاده از گیم‌پس نیاز به نرم‌افزار خاصی روی ویندوز هست؟

4- آلتیمیت 1 ساله ظرفیت کامل با قیمت 770.000 تومن مناسبه؟

5- الان یه اکانت مایکروسافت دارم روی ویندوزه. برای گیم پس باید اکانت جدا بسازم یا همین اوکیه؟ چون اکانتی روی کنسول XBOX ندارم.

6- ( یه سوال نامربوط) اگه یه بازی رو از استور مایکروسافت بخرم توی استیم هم بازی فعال میشه؟

7- میشه دیتای بازی هارو جدا دانلود کنم. بعد گیم‌پس دیتای بازی رو شناسایی میکنه؟

8- اکانت "هوم" یا "غیر هوم" برای PC هم هست؟ قانونیه؟

9- الان اشتراک رو از سایت های داخلی بخرم چطور برام فعال میکنن؟ باید حتما اطلاعات اکانت رو بهشون بدم یا فقط کد میدن که باید به صورت دستی تو سایت مایکروسافت وارد کنم؟

10- برای بازی کردن حتما باید آنلاین باشم؟ میشه بعد از تموم شدن اشتراک بدون وصل کردن اینترنت بازم از گیم‌پس استفاده کرد؟

پیشاپیش ممنون بابت پاسختون.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام دوستان. چندتا سوال داشتم.

1- تو پست اول نوشته شده نسخه معمولی (استاندارد) گیم‌پس شامل PC نمیشه. ولی من تو یه سایت نسبتا معروف با همچین چیزی رو به رو شدم. داستانش چیه؟

View attachment 230987

2- بازی های گیم‌پس روی XBOX با PC تفاوت داره؟ مثلا توتال وار وارهمر3 فقط روی PC عرضه میشه. ممکنه بازی ای فقط روی نسخه XBOX گیم‌پس عرضه بشه؟ چون من فقط PC دارم.

3- برای استفاده از گیم‌پس نیاز به نرم‌افزار خاصی روی ویندوز هست؟

4- آلتیمیت 1 ساله ظرفیت کامل با قیمت 770.000 تومن مناسبه؟

5- الان یه اکانت مایکروسافت دارم روی ویندوزه. برای گیم پس باید اکانت جدا بسازم یا همین اوکیه؟ چون اکانتی روی کنسول XBOX ندارم.

6- ( یه سوال نامربوط) اگه یه بازی رو از استور مایکروسافت بخرم توی استیم هم بازی فعال میشه؟

7- میشه دیتای بازی هارو جدا دانلود کنم. بعد گیم‌پس دیتای بازی رو شناسایی میکنه؟

8- اکانت "هوم" یا "غیر هوم" برای PC هم هست؟ قانونیه؟

9- الان اشتراک رو از سایت های داخلی بخرم چطور برام فعال میکنن؟ باید حتما اطلاعات اکانت رو بهشون بدم یا فقط کد میدن که باید به صورت دستی تو سایت مایکروسافت وارد کنم؟

10- برای بازی کردن حتما باید آنلاین باشم؟ میشه بعد از تموم شدن اشتراک بدون وصل کردن اینترنت بازم از گیم‌پس استفاده کرد؟

پیشاپیش ممنون بابت پاسختون.
1-چون pc گلد نداره فقط گیم پس ه
2-بله تفاوت دارند بعضی از بازی ها (تعداد کمی )
3- نرم افزار xbox
4- نمیدونم
5-همون اکانت خودت اوکه اگه بهت کد میده تو اکانت خودن بزن
6- نه ربطی ندارند
7-قبلا میشد
8- فکر نکنم
9-اکانتتو میگیرن فعال میکنند یا بهت کد میدن
10-باید انلاین باشی

• Like
Reactions: mjmk

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان The Gardens Between رو بنظرم تجربش کنید. 2 ساعته. پازل با کنترل بسیار ساده. پازلاش یکم چالش دارن و جذابن...
پایان زیباییم داره...
فقط یکم نیمه اولش منو اونقدر نگرفت. ولی نیمه دومش خیلی بهتر میشه...

احتمالا 15 نوامبر از گیمپس برداشته میشه و تجربش ضرری نداره.
رو همه دیوایسها هست حتی گوشی موبایل

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
امن ترین روش خرید گیم‌پس
اخیرا بحث راجع به بن شدن کنسول ها زیاد شده تصمیم گرفتم امن ترین روش خرید گیم‌پس رو براتون توضیح بدم و به پست اول اضافه کنم که دیگه کسی نیاد بپرسه این موضوع رو.

دوستان عزیز این روشی که توضیح داده میشه هیچ مشکل قانونی نداره و یجورایی اصلا پیشنهادی بوده که از طرف ساپورت خود مایکروسافت داده شده و خودم و چنتا از دوستای نزدیکم از این روش استفاده میکنن.

لطفا مراحل رو دقیقا به ترتیب شماره انجام بدید تا مشکلی به وجود نیاد.

مراحل:

1. یک اکانت که هیچ گونه اشتراک فعالی روش نباشه رو بسازید ( یا اینکه اکانتی که الان دارید هیچ اشتراکی روش نباشه چه گلد چه گیم پس)
2. یک عدد کد اشتراک گلد بر روی همین اکانت تهیه و اکتیو کنید. ( 12ماه، 24 ماه، 36 ماه به دلخواه)
3. یک عدد کد گیم پس التیمیت یک ماهه رو پس از اینکه گلد رو بر روی اکانتتون فعال کردید بر روی اکانتتون ردیم کنید.
4. تبریک میگم شما الان صاحب اشتراک گیم پس التیمیت شدید.

حالا به چه شکل:

اگر 12 ماه گلد + 1 ماه گیم‌پس التیمیت تهیه کنید: 13 ماه گیم پس التیمیت بهتون تعلق میگیره.
اگر 24 ماه گلد + 1 ماه گیم پس التیمیت تهیه کنید: 25 ماه گیم پس التیمیت بهتون تعلق میگیره.
اگر 36 ماه گلد + 1 ماه گیم پس التیمیت تهیه کنید: 37 ماه گیم پس التیمیت بهتون تعلق میگیره.

قیمت گلد و گیم پس التیمیت در حال حاضر در یک فروشگاه رندوم معتبر :

یکساله : 1 میلیون و 250 هزار تومان
دوساله: 2 میلیون 450 هزار تومان
قیمت گیم پس التیمیت یکماهه: 290 هزار تومان

یعنی شما با حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان میتونید صاحب یکسال اشتراک گیم پس التیمیت بشید و اون رو حتی به اشتراک بزارید با رفیقتون و قیمت رو نصف کنید!

نکته 1: شما میتونید به جای خرید اشتراک یکماهه التیمیت از اون افر 1 دلاری مایکرو استفاده کنید که البته برای خریدش نیاز به کردیت کارت دارید.
نکته 2: اکر هر یک از مراحل انجام کار رو اشتباهی یا عوضی انجام بدید مثلا اول التیمیت اکتیو کنید بعد گلد اشتراکتون نصف میشه پس حواستون رو جمع کنید.
نکته 3: میشه از گلد کشور ترکیه هم استفاده کنید که ارزون تر هست ولی برای انجام دادنش حتما باید از vpn معتبر ترکی استفاده کنید که من تا حالا تست نکردم.

موفق باشید.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
امن ترین روش خرید گیم‌پس
اخیرا بحث راجع به بن شدن کنسول ها زیاد شده تصمیم گرفتم امن ترین روش خرید گیم‌پس رو براتون توضیح بدم و به پست اول اضافه کنم که دیگه کسی نیاد بپرسه این موضوع رو.

دوستان عزیز این روشی که توضیح داده میشه هیچ مشکل قانونی نداره و یجورایی اصلا پیشنهادی بوده که از طرف ساپورت خود مایکروسافت داده شده و خودم و چنتا از دوستای نزدیکم از این روش استفاده میکنن.

مراحل:

1. یک اکانت که هیچ گونه اشتراک فعالی روش نباشه رو بسازید ( یا اینکه اکانتی که الان دارید هیچ اشتراکی روش نباشه چه گلد چه گیم پس)
2. یک عدد کد اشتراک گلد بر روی همین اکانت تهیه و اکتیو کنید. ( 12ماه، 24 ماه، 36 ماه به دلخواه)
3. یک عدد کد گیم پس التیمیت یک ماهه رو پس از اینکه گلد رو بر روی اکانتتون فعال کردید بر روی اکانتتون ردیم کنید.

حالا به چه شکل:

اگر 12 ماه گلد + 1 ماه گیم‌پس التیمیت تهیه کنید: 13 ماه گیم پس التیمیت بهتون تعلق میگیره.
اگر 24 ماه گلد + 1 ماه گیم پس التیمیت تهیه کنید: 25 ماه گیم پس التیمیت بهتون تعلق میگیره.
اگر 36 ماه گلد + 1 ماه گیم پس التیمیت تهیه کنید: 37 ماه گیم پس التیمیت بهتون تعلق میگیره.

یعنی شما با حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان میتونید صاحب یکسال اشتراک گیم پس التیمیت بشید و اون رو حتی به اشتراک بزارید با رفیقتون و قیمت رو نصف کنید!

نکته 1: شما میتونید به جای خرید اشتراک یکماهه التیمیت از اون افر 1 دلاری مایکرو استفاده کنید که البته برای خریدش نیاز به کردیت کارت دارید.
نکته 2: اکر هر یک از مراحل انجام کار رو اشتباهی یا عوضی انجام بدید مثلا اول التیمیت اکتیو کنید بعد گلد اشتراکتون نصف میشه پس حواستون رو جمع کنید.
نکته 3: میشه از گلد کشور ترکیه هم استفاده کنید که ارزون تر هست ولی برای انجام دادنش حتما باید از vpn معتبر ترکی استفاده کنید که من تا حالا تست نکردم.

موفق باشید.
عالی! فقط میخواستم بگم که نیازی به کردیت کارتم نیست برای افر یه دلاری. میتونین اکانتو شارژ کنید و به ساپورت پیام بدید که نمیتونین کردیت رو وصل کنید و ارور میده و این حرفا و خودشون براتون اکتیو میکنن با کم کردن از شارژ اکانتتون.

• Like
Reactions: MaTrix PouYa

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
امن ترین روش خرید گیم‌پس

مراحل:

حالا به چه شکل:

موفق باشید.
ممنون. لطفا این نکته را هم اضافه کن ریجن گلد و گیم پس التیمیت باید یکی باشه وگرنه فعال نمیشه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين
عالی! فقط میخواستم بگم که نیازی به کردیت کارتم نیست برای افر یه دلاری. میتونین اکانتو شارژ کنید و به ساپورت پیام بدید که نمیتونین کردیت رو وصل کنید و ارور میده و این حرفا و خودشون براتون اکتیو میکنن با کم کردن از شارژ اکانتتون.

مثل اینکه ارتباط مستقیم با ساپورت چند وقتیه که قطع شده برای همین گفتم که با کردیت کارت باید اکتیو کرد.
اگر لینک جدید ارتباط مستقیم با ساپورت مایکروسافت داری لطفا بگو

ممنون. لطفا این نکته را هم اضافه کن ریجن گلد و گیم پس التیمیت باید یکی باشه وگرنه فعال نمیشه
مطمئن هستید این مورد رو؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: smoker

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مثل اینکه ارتباط مستقیم با ساپورت چند وقتیه که قطع شده برای همین گفتم که با کردیت کارت باید اکتیو کرد.
اگر لینک جدید ارتباط مستقیم با ساپورت مایکروسافت داری لطفا بگو

مطمئن هستید این مورد رو؟
دو تا سایت به این مورد اشاره کرده بود مثلا اگه گلد ریجن ارژانتین یا ترکیه فعال شده باشه کد گیم پس التیمت هم باید ازون ریجن باشه . خودم این مورد را انجام ندادم(ممکنه اگه ریجن التیمیت us باشه مسئله ای نباشه) ولی گفتم که در نظر داشته باشید که بعدا مشکلی پیش نیاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: marco dest

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر