Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
با پوینت microsoft rewards 1 ماهه pc game pass رو redeem میکنم
There’s an issue with your account or order ارور میده
میشه گرفت اصن باهاش؟
بله میشه. من گرفتم.(البته کردیت ردیم کردم)
ولی کلا برای ردیم کردن بار اول باید یه شماره بدی تو کشوری که لوکیشنت رو زدی و یه کد تاییدیه بگیری ازش.
دفعات بعد دیگه نیازی نیست و راحت ردیم میکنی ولی بار اول نیازه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: drdoremi

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
دوستان اگر امکانش هست یه dns برای دانلود بازی با ایرانسل و همراه اول بگید من میتونم ساین بشم ولی سرعت دانلود بازی بشدت پایینه در حد چند کیلوبایت
شماها با چه سرعتی دانلود میزنین؟
این ۳ تا ست دی ان اس رو میتونی استفاده کنی:
۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰
۱۸۵.۵۱.۲۰۰.۲

۱۸۵.۵۵.۲۲۵.۲۵
۱۸۵.۵۵.۲۲۶.۲۶

۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰
۱۸۵.۵۵.۲۲۵.۲۵

دومی برا بازی و ساین این کردن بهتره ولی معمولا نمیشه دانلود کرد باهاش.
از طرفی برای دانلود الزاما نیازی به dns نیست. میتونی dns رو اتوماتیک بزاری و دانلود کنی راحت. در این هنگام از پروفایل میندازتت بیرون و نمیتونی بازی کنی ولی همزمان دانلودرو انجام میده.

سرعت هم معمولا نت شبانه همراه اول میگیرم که سرعتش متغیره ولی متوسط ۱۰ مگ دانلود رو میده.(عددی که خود دانلود منیجر کنسول میزنه)

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
بله میشه. من گرفتم.(البته کردیت ردیم کردم)
ولی کلا برای ردیم کردن بار اول باید یه شماره بدی تو جایی که لوکیشنت رو زدی و یه کد تاییدیه بگیری ازش.
دفعات بعد دیگه نیازی نیست و راحت ردیم میکنی ولی بار اول نیازه
game pass رو که خودشو باید ردیم کرد با گیفت خوندم نمیشه
پوینت با vpn جمع بشه هم انگار احتمال بن هست
حالا برا من که به شماره دادن نمیرسه میگه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
game pass رو که خودشو باید ردیم کرد با گیفت خوندم نمیشه
پوینت با vpn جمع بشه هم انگار احتمال بن هست
حالا برا من که به شماره دادن نمیرسه میگه
با گیفت میشه. با ساپورت صحبت میکنی و استفاده میکنی.
پوینت پس چطور جمع میکنی؟ غیر وی پی ان میشه مگه اصلا؟ با ای پی ایران کلا بخش ریواردز قفله.

مشکلی پیش نمیاد اگه هر بار با ای پی یه کشور ثابت پوینت هات رو جمع کنی. مثلا هربار امریکا.

و اینکه حتی اگه بن هم بشه اکانت، فقط از بخش ریواردز بن میشه.
ولی من که چند ماهه دارم اینکارو میکنم و یه ۴۰ دلاری هم ردیم کردم و مشکلی نداشتم.

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
با گیفت میشه. با ساپورت صحبت میکنی و استفاده میکنی.
پوینت پس چطور جمع میکنی؟ غیر وی پی ان میشه مگه اصلا؟ با ای پی ایران کلا بخش ریواردز قفله.

مشکلی پیش نمیاد اگه هر بار با ای پی یه کشور ثابت پوینت هات رو جمع کنی. مثلا هربار امریکا.

و اینکه حتی اگه بن هم بشه اکانت، فقط از بخش ریواردز بن میشه.
ولی من که چند ماهه دارم اینکارو میکنم و یه ۴۰ دلاری هم ردیم کردم و مشکلی نداشتم.
اره منظورم همین ای پی چن کشور بود.
پس خوبه اگر بشه با گیفت 1.25 دلاریش 1 دلاری تریال game pass رو بگیری

• Like
Reactions: mobin.hb96

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان.
کسی هست اینجا گیم پس PC داشته باشه؟ اگه هست یه توضیح راجع بهش بده بیزحمت. با هزینه های اضافی که فروشگاه ها میگیرن چند میفته و دانلود از استور اذیت میکنه؟ چجوریه؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام دوستان.
کسی هست اینجا گیم پس PC داشته باشه؟ اگه هست یه توضیح راجع بهش بده بیزحمت. با هزینه های اضافی که فروشگاه ها میگیرن چند میفته و دانلود از استور اذیت میکنه؟ چجوریه؟
من خودم استفاده نکردم تو pc و راجب اذیت کردن دانلود و... چیزی نمیدونم.
ولی از کانال های فروش میتونی اکانت ظرفیت "عادی" گیم‌پس التیمیت بگیری با مدت زمان دلخواه خودت. ۱ یا ۳ یا ۶. البته خودت با۱ دلار تریال ۱ ماهه میتونی فعال کنی اگه خواستی رو اکانت خودت.
قیمت ها هم فک کنم برا ۳ ماهه یه اکانت عادی حدود ۱۵۰ و ۱۶۰ دربیاد برات.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سلام دوستان.
من دارم و مشکلی نداره. دانلود ازش به بدی استور خود مایکروسافت نیست و دردسری ایجاد نمی‌کنه. در مورد فروشگاه‌های داخلی هم درست نمی‌دونم. خودم با گیفت کارت فعال کردمش.

توضیح خاصی هم که نیست. یه اپ Game Pass رو دانلود می‌کنید و با اکانت خودتون لاگین می‌کنید و می‌تونید بازی‌ها رو دانلود کنید. محل دانلود بازی هم قابل تعیینه. در حد این که درایو رو بتونید انتخاب کنید.
تا وقتی هم که اکانت شما اعتبار داشته باشه می‌تونید بازی کنید.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
اگه سرور vpn ات هماهنگ باشه با ریجنی که برا اکانتت زدی، مشکلی نباید بوجود بیاد.
فکر میکنم مشکل از اکانت بود ، عوض کردم درست شد. برای یک ماه اول حتما باید 10 دلار شارژ کنم اکانتو؟ چون 1 دلار قبول نمیکنه میگه باید یک ماه آتی هم پرداخت بشه گویا!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
فکر میکنم مشکل از اکانت بود ، عوض کردم درست شد. برای یک ماه اول حتما باید 10 دلار شارژ کنم اکانتو؟ چون 1 دلار قبول نمیکنه میگه باید یک ماه آتی هم پرداخت بشه گویا!
نه
۱ دلار بریز رو اکانت.
برو با ساپورت صحبت کن بگو ۱ ماه گیم‌پس میخوای. خودش فعال میکنه.

برا ماه های بعدم توصیه میکنم از کانال های فروش اکانت هوم ۳ ماهه بگیری حدود ۱۶۰ اینا درمیاد.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
درود
باید پول ماه بعدم تو اکانتت باشه اگه خودت میخوای فعال کنی ولی اگه با پشتیبانی صحبت کنی نیاز به ده دلار اضافه نیست!

• Like
Reactions: N!ma

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
نه
۱ دلار بریز رو اکانت.
برو با ساپورت صحبت کن بگو ۱ ماه گیم‌پس میخوای. خودش فعال میکنه.

برا ماه های بعدم توصیه میکنم از کانال های فروش اکانت هوم ۳ ماهه بگیری حدود ۱۶۰ اینا درمیاد.
من رو پی سی بازی میکنم، اکانت هوم که میگید اوکیه واسه پی سی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر