Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253

از هالیدی امسال مشترکین گیم پس التیمیت به همه‌ی بازی های موجود در سرویس EA PLAY دسترسی خواهند داشت.
دوتا مسئله پیش میاد، اگه کد EA Access (مثلا یکساله) داشته باشیم و هم مشترک Game Pass Ultimate، طبق همون فرمول Gold و گیم پس معمولی به اشتراکمون اضافه خواهد شد (۴ ماه اضافه شدن به اشتراک Game Pass Ultimate) یا نه؟ و دوما کسایی که از قبل اشتراک EA Access دارن چی؟
--------------------------------------------
ویرایش: حداقل یک سوم اشتراک باقی مونده، به زمان Game Pass Ultimate اضافه میشه.

Upgrade Your Xbox Live Gold Membership to Ultimate | Xbox
What will happen to my subscriptions if I already have both Xbox Game Pass Ultimate & EA Play on Xbox?

When the EA Play member benefit unlocks for Xbox Game Pass Ultimate members, users who have both Xbox Game Pass Ultimate and EA Play purchased through the Microsoft Store will have their EA Play membership canceled and any remaining time over 50 days will be rounded up and converted to the nearest month of Xbox Game Pass Ultimate at a ratio of 3:1.

For example, if you have between 50 days and 3 months of EA Play already on your account when EA Play comes to Ultimate, you will have 1 month of Xbox Game Pass Ultimate added to your account. If you have between 4 months and 6 months of EA Play already on your account when EA Play comes to Ultimate, you will have 2 months of Xbox Game Pass Ultimate added to your account.

آخرین ویرایش:

70701aa

عضو جدید
Sep 4, 2020
2
ببخشید یه سوال من یه کنسول دست دوم خریدم روی دستگاه یه تعداد بازی هست حالا از کجا بدونم گیم پس روی دستگاه بوده؟؟ میترسم به اینترنت وصل کنم دستگاه بن بشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
ببخشید یه سوال من یه کنسول دست دوم خریدم روی دستگاه یه تعداد بازی هست حالا از کجا بدونم گیم پس روی دستگاه بوده؟؟ میترسم به اینترنت وصل کنم دستگاه بن بشه
کنسول که بن نمیشه ولی وقتی به اینترنت وصل شی طبیعتا چون اکانتی که روی کنسول هوم شده بود دیگه روش هوم نیست باعث میشه که بازیا برات قفل شن :D

6ahram

کاربر سایت
Jun 26, 2015
19
سلام دوستان ببخشید یه سوال میخوام برای اولین بار اکانت گیم پس بخرم سوالی که دارم اینه که برای وصل شدن به اکانت گیم پس و دانلود بازیا باید از ای پی غیر ایرانی و چیز پ ان توی دستگاه استفاده کنم؟؟ دی ان اس چی هست و از کجا تهیه کنم؟ ممنون

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان ببخشید یه سوال میخوام برای اولین بار اکانت گیم پس بخرم سوالی که دارم اینه که برای وصل شدن به اکانت گیم پس و دانلود بازیا باید از ای پی غیر ایرانی و چیز پ ان توی دستگاه استفاده کنم؟؟ دی ان اس چی هست و از کجا تهیه کنم؟ ممنون
نه وی چی ان نمیخاد برای دانلود دی ان اس هم بستگی به نتی که استفاده میکنی داره این 2 تا رو میتونی استفاده کنی
185.55.225.25
يا
178.22.122.100

• Like
Reactions: 6ahram

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
TW_ComingSoon_MixedPlatform_9.14_JPG.jpg

22 و 24 اینا اضافه میشن.

اینا هم حذف میشه

Leaving September 30
  • Bad North (Console & PC
  • DiRT Rally 2.0 (Console & PC
  • Dishonored 2 (Console & PC
  • Panzer Dragoon Orta (Console
  • Westerado: Double Barreled (Console
  • Yooka-Laylee (Console

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
TW_ComingSoon_MixedPlatform_9.14_JPG.jpg

22 و 24 اینا اضافه میشن.

اینا هم حذف میشه

Leaving September 30
  • Bad North (Console & PC
  • DiRT Rally 2.0 (Console & PC
  • Dishonored 2 (Console & PC
  • Panzer Dragoon Orta (Console
  • Westerado: Double Barreled (Console
  • Yooka-Laylee (Console

این android منظورش همون Xcloudه دیگه ولی فعلا برای گوشیهای اندروید.

این خبر رو از کدوم قسمت سایت xbox میذاری ؟ لینکشو لطفا بفرست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHAYAN1999

6ahram

کاربر سایت
Jun 26, 2015
19
دوستان اگر امکانش هست یه dns برای دانلود بازی با ایرانسل و همراه اول بگید من میتونم ساین بشم ولی سرعت دانلود بازی بشدت پایینه در حد چند کیلوبایت
شماها با چه سرعتی دانلود میزنین؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
این android منظورش همون Xcloudه دیگه ولی فعلا برای گوشیهای اندروید.

این خبر رو از کدوم قسمت سایت xbox میذاری ؟ لینکشو لطفا بفرست
سایت رسمی اخبار ایکس باکس و توییتر
Homepage - Xbox Wire

دوستان اگر امکانش هست یه dns برای دانلود بازی با ایرانسل و همراه اول بگید من میتونم ساین بشم ولی سرعت دانلود بازی بشدت پایینه در حد چند کیلوبایت
شماها با چه سرعتی دانلود میزنین؟
چند وقتی هست اینجوری شده تنها روشی که جوابه الان :شما اول وارد اکانت شو بازی ها رو بزار تو لیست دانلود بعدش برو از پروفایلت بیرون؛ قسمت تنظیمات هر نتی داری دی ان اس رو بزار روی اتوماتیک بعدش برو ادامه دانلود رو بزن

• Like
Reactions: 6ahram and aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر