Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
594
EXCLUSIF : Voici les titres qui vont rejoindre le Game Pass durant le première quinzaine de novembre 2023 dont 2 surprises
لیست بازیهای این ماه گیم پس از بیل بیلک
Thirsty Suitors (Cloud, Console et PC) – 2 novembre

Football Manager 2024 (Cloud, Console et PC) – 6 novembre

Like a Dragon Gaiden : The Man Who Erased His Name (Cloud, Console et PC) – 9 novembre

Dungeons 4 (Cloud, Console et PC) – 9 novembre

Spirittea (Cloud, Console et PC) – 13 novembre

Coral Island (Cloud et Xbox Series X|S) – 14 novembre
Wild hearts و Wartales هم این ماه میان ولی تاریخ نخوردن هنوز. Wartales تو استیم 91% رای مثبت داشته

دوستان Jusant رو حتما دریابید.

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال

F9xQDlRaoAAc3R4.png

Available Today

Headbangers: Rhythm Royale (Cloud, Console, and PC)
Jusant (Cloud, Console, and PC)
Wartales (Cloud, Console, and PC)

Coming Soon

Thirsty Suitors (Cloud, Console, and PC) – November 2
Football Manager 2024 (PC) – November 6
Football Manager 2024 Console (Cloud, Console, and PC) – November 6
Dungeons 4 (Cloud, Console, and PC) – November 9
Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (Cloud, Console, and PC) – November 9
Wild Hearts (Cloud, Console, and PC) EA Play – November 9
Spirittea (Cloud, Console, and PC) – November 13
Coral Island (Cloud and Xbox Series X|S) – November 14

Leaving Soon

• Coffee Talk (Cloud, Console, and PC)
  • Exapunks (PC)
  • Ghost Song (Cloud, Console, and PC)
  • Gungrave G.O.R.E (Cloud, Console, and PC)
  • Football Manager 2023 (PC)
  • Football Manager 2023 Console (Cloud, Console, and PC)
  • Lapin (Cloud, Console, and PC)
  • Townscaper (Cloud, Console, and PC)

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
قیمت اشتراک های گیم پس تو ریجن ترکیه ( التمیت ،پی سی، کور، کنسول) افزایش 75 درصدی خورد از امروز.... حدودا چند ماه پیش افزایش 80 درصدی خورده بود و مجددا افزایش خورد کسانی که اشتراک سه ساله خریده بودن ازم الان با همون پول یک ساله میشه...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
قیمت اشتراک های گیم پس تو ریجن ترکیه ( التمیت ،پی سی، کور، کنسول) افزایش 75 درصدی خورد از امروز.... حدودا چند ماه پیش افزایش 80 درصدی خورده بود و مجددا افزایش خورد کسانی که اشتراک سه ساله خریده بودن ازم الان با همون پول یک ساله میشه...
فک کنموقتشه ایکس باکسو بفروشم تنها دلیلی که داشتمش گیم پس بود که اونم چند ماهه تموم شده نگرفته بودم

• Like
Reactions: Sega_genesis

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
فک کنموقتشه ایکس باکسو بفروشم تنها دلیلی که داشتمش گیم پس بود که اونم چند ماهه تموم شده نگرفته بودم
بی ارزش شدن روز به روز لیر باعث شده این تصمیم رو بگیرن که روی استیم هم این کارو کردن چند روز پیش و جدیدا خیلی از کارتهای خرید برای خرید های داخلی ترکیه شده نمیشه خرید زد از سایت های خارجی..
گیم پس هر چقدر بلند مدت گرفته بشه به نفع خریداره ولی بعضی ها از نظر اقتصادی یا توانایی ندارن یا تو این فکرن تو خارج منظورم ترکیه و ارژانتین چیزی گرون نمیشه چندماه پیش تو این سایت تو این تاپیک من و چندتا از دوستان قبل گرونی گفتیم بلند مدت بگیرین بعضی گوش دادن سود کردن بعضی ها نه...و امیدوارم بعد اومدن بازی های اکتی بازم گرون نکنن

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
حتما بفروش حتما فایو هم اگر داری بفروش چون همون گیم پس هم نداره کلا همه رو بفروش;)

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,447
نام
aliakbar
بی ارزش شدن روز به روز لیر باعث شده این تصمیم رو بگیرن که روی استیم هم این کارو کردن چند روز پیش و جدیدا خیلی از کارتهای خرید برای خرید های داخلی ترکیه شده نمیشه خرید زد از سایت های خارجی..
گیم پس هر چقدر بلند مدت گرفته بشه به نفع خریداره ولی بعضی ها از نظر اقتصادی یا توانایی ندارن یا تو این فکرن تو خارج منظورم ترکیه و ارژانتین چیزی گرون نمیشه چندماه پیش تو این سایت تو این تاپیک من و چندتا از دوستان قبل گرونی گفتیم بلند مدت بگیرین بعضی گوش دادن سود کردن بعضی ها نه...و امیدوارم بعد اومدن بازی های اکتی بازم گرون نکنن
نمیشه فروشنده ها آرژانتین رو جایگزین ترکیه کنن؟

بعد از نگرانی واسه شت شدن ارزش پول ملی،واسه لیر و چنتا پول داغون دیگه هم باید استرس بکشیم.

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
نمیشه فروشنده ها آرژانتین رو جایگزین ترکیه کنن؟

بعد از نگرانی واسه شت شدن ارزش پول ملی،واسه لیر و چنتا پول داغون دیگه هم باید استرس بکشیم.
قبل گرونی جدید ارزان ترین قیمت گیم پس ماله ترکیه بود و همه فروشنده ها از ترکیه خرید میزدند.. قیمت های ارژانتینم دو برابر شده....و الان ارژانتین از نظر اززانی رده ششم هست و با این گرونی بازم ترکیه ارزونه
بااین وضعیت اقتصادی ترکیه لیر تا 32 احتمالش هست بره بالا یعنی 1$=32لیر
ترسم از اینه که قیمت بازی ها از این بعد به دلار خیلی نزدیکتر بشه...
الانم باز میگم هرکی قصد خرید داره تا ea play گرون نکردن بخره به این زودی ها ea play هم گرون میشه یا مدت زمان تبدیلش به التمیت رو میارن پایین

آخرین ویرایش:

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
حالت طبیعی گیم پس اشتراکش گرون‌تر شد
اونم دقیقاً بعد از حرف مایکی که اومد گفت قیمت گیم پس افزایش پیدا نمی‌کنه یهو افزایش پیدا کرد

از اونورم تو این تو این ریجن‌های مختلف ، افزایش قیمت خورده تو چند تا ریجن زیادی
قیمت گیم پس تو امریکا تو المان انگلیس افزایش نخورده.. چرا چون ارزش پولشون پایین نیومده
ولی تو ارژانتین ترکیه خورده چرا
چون ارزش پولشون هر روز میاد پایین تر اینا هم میدونن که خیلی ها از مارکت ترکیه ارژانتین میگرن این کارو کردن.. به نظر من روی حرفش مونده این که ارزش پول یه کشور این قدر داغونه تقصیر ایشون نیست

• Like
Reactions: richard92

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
808
برنامه این هست که فروش رو کلا دلاری کنه، تا خودش رو درگیر بی‌ارزش بودن پول کشور‌های جهان سومی نکنه. همین الان هم اونقدری گرون نشده. پول یه بازی جدید به قیمت جهانی همچنان بیشتر از یکسال گیمپس هست.

به نظر من یکساله به قیمت جهانی‌ش هم ارزش خرید بسیار زیادی داره. پول نخوایم پای گیمپس بدیم، همین هم روزی تعطیل میشه و باید بازی دیجیتالی بخریم ۷۰-۸۰ دلار!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
خب ظاهرا این افزایش قیمت چیز خاصی نبوده
دوکی قیمتاشو اپدیت کرد هوم ۵ ماهه ۶۰۰ شده که قبلش ۵۵۰ بود
۱۳ ماهه هم هوم ۱۳۵۰ کرد قبلش یادم نیست چند بود ولی چندان افزایش خاصی نداشته
اگه کسی خواست من پایه شریکی گرفتن ۵ ماهش هستم. مبلغی نیست هزینش ولی اینکه از ۵ ماه میدونم راحت ۳ ماهش الکی میسوژه و استفاده نمیشه یکم زوره
قبل گرونی جدید ارزان ترین قیمت گیم پس ماله ترکیه بود و همه فروشنده ها از ترکیه خرید میزدند.. قیمت های ارژانتینم دو برابر شده....و الان ارژانتین از نظر اززانی رده ششم هست و با این گرونی بازم ترکیه ارزونه
بااین وضعیت اقتصادی ترکیه لیر تا 32 احتمالش هست بره بالا یعنی 1$=32لیر
ترسم از اینه که قیمت بازی ها از این بعد به دلار خیلی نزدیکتر بشه...
الانم باز میگم هرکی قصد خرید داره تا ea play گرون نکردن بخره به این زودی ها ea play هم گرون میشه یا مدت زمان تبدیلش به التمیت رو میارن پایین
مطمئن نیستم ولی بعید میدونم قبل این گرونی قیمت ارزونش مال ترکیه بوده باشه سریا قبل از دوکی میگرفتم از ارژانتین خریدشو میزد شایدم ترکیه میزنن من راحشو بلد نیستم قیمتای خود استور که بالاتر درمیومد

• Like
Reactions: sopranus

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
671
نام
Mohammadreza Sayari
حالت طبیعی گیم پس اشتراکش گرون‌تر شد
اونم دقیقاً بعد از حرف مایکی که اومد گفت قیمت گیم پس افزایش پیدا نمی‌کنه یهو افزایش پیدا کرد

از اونورم تو این تو این ریجن‌های مختلف ، افزایش قیمت خورده تو چند تا ریجن زیادی

از یه طرف دیگه کنسول گرون‌تر شده تو بعضی ریجن‌ها همین چند روزه مثل برزیل و غیره

واقعا دیگه به صرفه نیست
بخصوص کنسولی مثل xss که کلاً اکانتی و آنلاین هست یعنی نمیشه یه دیسک خرید انداخت توش دست دوم حتی
نمی ارزه

به نظر من بدترین کار هم از این اکانتی ریختن هاست باید کنسولت رو بزنی زیر بغلت بری یه جایی کنسول رو بدی ساعت‌ها طول بکشه یه چند تا بازی برات بریزه
اونم چند تا بازی معروف فقط تو اکانت دارم دیگه همه بازی‌ها رو که ندارن

کم کم گیمینگ داره تو ایران بی‌صرفه میشه
این فقط تو داستان مایکروسافت و ایکس باکس نیست
تو سونی و پلی استیشن هم همینه
کنسول اسلیم معرفی شده از سر و ته کنسول زدن استند رو حذف کردن همه کار کردن بعد کنسول تازه ۵۰ دلار هم گرون‌تر شده کنسول
این یعنی دولا پهنا کردن تو پاچه ( دیگه ادب رو رعایت کردم )
والا همون سری اس تا الان ۱۳ بود حالا که اصلا چیز ارزونی نیست و ارزش نداره یه کارمند حقوق یک ماهشو بزاره تا بتونه ویدیو گیم بازی کنه پس گیمینگ کلا توی ایران مرده بود.

الانم ک مایکروسافت وارد لیست سیاه واردات شده قیمتش دوبرابر نشه شانس اوردیم

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر