Xbox Game Pass [پست اول مطالعه شود]

سوال: چه بازی هایی به گیم پس اضافه میشه؟
جواب: همه بازی های انحصاری مایکروسافت به صورات دی وان و عناوین ترد پارتی مختلف

سوال: چند مدل گیم پس داریم؟
جواب: دو مدل.

1.گیم پس معمولی که شامل اشتراک گیم پس فقط بر روی کنسول های XBOX.

2. گیم پس التیمیت که شامل اشتراک گیم پس+اشتراک گلد+اشتراک EA PLAY بر روی کنسول های اکسباکس، پی سی و تلفن های همراه و به زودی تلویزیون های هوشمند می باشد.

سوال: آیا موضوع تحریم بودن ایران توسط مایکروسافت باعث میشه ما نتونیم از گیم پس استفاده کنیم؟
جواب: خیر! شما به راحتی میتونید این تحریم رو دور بزنید و از سرویس گیم پس بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

سوال: برای دور زدن تحریم چیکار باید کنیم؟
جواب: باید از DNS استفاده کنید.

سوال: آیا DNS مشخصی برای دور زدن تحریم وجود داره؟
جواب: بله! هرکدوم از DNS های پایین رو وارد کنسولتون بکنید به راحتی وارد اکانتتون بشید و بازی های گیم پس رو دانلود و استفاده کنید.

Primary IPv4 DNS: 178.22.122.100
Secondary IPv4 DNS: 185.51.200.2

Primary IPv4 DNS: 185.55.225.25
Secondary IPv4 DNS: 185.55.226.26

سوال: آیا بازی های گیم پس برای همیشه روی این سرویس میمونن؟
جواب: بازی های انحصاری برای همیشه بر روی این سرویس باقی خواهند موند اما بازی های ترد پارتی بعد از مدتی ممکنه از روی سرویس حذف بشه. شما زمانی میتونید وارد بازی های موجود بر روی گیم پس بشید که اون بازی حتما بر روی این سرویس حضور داشته باشه.

سوال: راهی هست که بشه فهمید یه بازی کی از سرویس خارج میشه؟
جواب: معمولا مایکروسافت چند هفته قبل از پاک شدن یک بازی از سرویس اطلاع میده.

سوال: آیا برای تهیه اشتراک گیم پس ما باید حتما ماهیانه 15 یا 10 دلار اکانتمون رو شارژ کنیم یا راه ارزونتری هم وجود داره ؟
جواب: راه های ارزونتری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره که شما میتونید با صرف مبلغ منصفانه ای اشتراک گیم پس رو تهیه کنید.

سوال: راه های مناسب برای تهیه اشتراک گیم پس چیه؟
جواب: شما میتونید از کانال های مختلف توی تلگرام اشتراک گیم پس رو به صورت "هوم" یا "غیر هوم" تهیه کنید. در حالت عادی شما برای تهیه اشتراک 1 ساله گیم پس التیمیت شما باید سالی 180 دلار خرج کنید اما با این روش (هوم و غیر هوم) شما میتونید با صرف هزینه ای حدود 800 الی 1 میلیون اشتراک یک ساله گیم پس رو تهیه کنید که مبلغ ناچیزی هست برای یک سال دسترسی به این اشتراک!

سوال: چجوری میتونم از آفرهای تبلیغاتی مایکروسافت استفاده کنم؟
جواب: با تهیه گیفت کارت و صحبت کردن با ساپورت مایکروسافت.

سوال: در حال حاضر چه آفری برای تهیه اشتراک گیم پس وجود داره؟
جواب: شما میتونید با 1 دلار یک ماه اشتراک گیم پس التیمیت رو تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

r-stark

کاربر سایت
Jun 30, 2021
7
اسکرین شات تیکت رو فرستادم ، دیگه در این مورد بحثی ندارم با شما.

بازی Dead island 2 اسکرین ارسال نکردی !!

بازی اشتراکی که اسکرین فرستادی ، شما یا هر شخص دیگه دیتای بازی رو به هر دلیل اشتباه دانلود کردی یا پشتیبانی اشتباه راهنمایی کرده ، طبق قوانین سایت وقتی اکانت به شما تحویل داده شده و لاگین کردید در اکانت نمیتونید کنسل کنید اینکه در زرین پال تیکت باز کردید و ... ما میتونستیم همکاری نکنیم و مبلغی رو عودت ندیم شما قوانین استفاده از اکانت رو پذیرفته بودی با این حال پول عودت داده شده ! این عودت دادن میشه کلاهبرداری جالبه !!!

دو مثال اشتراکی و Dead island 2 رو شما اینجا مطرح کردی که هر دو عودت داده شده ولی با کلمه کلاهبردار میخوای طوری ماجرا رو جلوه بدی که اینا کارشون همینه و ... چرا راست و حسینی نگفتی من خرید داشتم ولی راضی نبودم و پولم رو عودت دادن ؟؟؟

کسی که پولش رو پس گرفته چطور میتونه نسبت کلاهبردار رو به کسی سنجاق کنه ؟

یکی از دوستان میگه باید طوری صحبت کنیم که مشتری رو جذب کنیم ، اینجا مخاطب ما این شخص بوده که مدعی هست ازش کلاهبرداری شده روی صحبت و مخاطب ما ایشون بوده ( دلیل اینکه عمومی صحبت مطرح شده این بود که حرفشون رو اثبات کنن وقتی عمومی تهمت میزنن) به افراد دیگه در انجمن که توهینی نشده لطفا این مسئله رو به حاشیه نبرید .

ایشون پولش رو گرفته راه افتاده میگه کلاه ام رو برداشتن !! توی انجمنی که اصلا ربطی نداشته به مورد ایشون !

پیگیری لازم رو ما انجام میدیم حالا هر کسی که خوشش هم نیومد و میخواد به تمسخر بگیره مهم نیست ، افرادی که خرید داشتن و راضی بودن ما در خدمت اونا هستیم .

r-stark

کاربر سایت
Jun 30, 2021
7
به پروفایل خیر نیاز نیست ، یکم اطلاعات جمع آوری کنیم بعد ...

از طریق IP و مشخصاتی که حین ثبت نام در انجمن ثبت شده پیگیری میشه .

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
میخواد بره پیش قاضی ایدی و عکس اواتار این بنده خدارو بده تا براش تو فروم پیگرد قانونی صادر کنن :))
تهدید کردناشونم عین پشتیبانیشون مزخرفه.
یعنی از وقتی این پست رو خوندم ربع ساعته دارم میخندم.
فکر کن تو دادگاه بگن جناب آقای فقط کامپیوتر شما به جرم تهمت زدن به ۲ سال حبس محکوم میشید. :-j

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
میخواد بره پیش قاضی ایدی و عکس اواتار این بنده خدارو بده تا براش تو فروم پیگرد قانونی صادر کنن :))
تهدید کردناشونم عین پشتیبانیشون مزخرفه.
شما نمیفهمی به برند جهانیشون خدشه وارد شده

آخرین ویرایش:

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,297
نام
محمدرضا
من یه بار ازشون خرید کردم متاسفانه !
با این طرز برخورد سطح پایین و درب و داغون عمرا دیگه از cdkeyshare خریدی بزنم به بقیه هم پیشنهاد میکنم برای خودشون ارزش قائل باشند و تحریم کنن این افراد رو.
توصیه میکنم از پلاتی بخرید.(برای 4-5 تا از دوستام خرید کردم و مشکلی نبوده) 13 ماهه ظرفیت کامل رو میتونید با همین قیمتی که این سایتا میدن بخرید و با دوستتون به اشتراک بزارید. نیاز به ساخت وبمانی دارید که رایگانه تمامی مراحلش و بعدش میتونید از ایرانی کارت حسابتون رو شارژ کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر