نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,546
به عنوان یه بیطرف منطقی diablo starfield forza redfall و اون چنتا بازی دیگه ای که تو ۱۲ ماه آینده واسه اکس باکس عرضه میشه به هیچ عنوان در حد و اندازه بازیهای این لیست نیستن
اعتماد به نفستون تو حلق اسپنسر و دوستاش
بیطرف منطقی ! همون فن مایکروسافته فقط خجالتی
مثل پرویز پرستویی
----------------------------------
برای اینکه اسپم نشه
تریلرها رو اینجا گذاشته
Home - Gamersyde

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
داداش امیدوارم مابقی عمرت هم با عزت طی بشه و همینطور آزاد اندیش
منم این مدلیم خو !! سونی هیتری من برمیگرده حتی به قبل از ایکس باکس .... بگذریم

اینقدر تو این کنفرانس بازی معرفی شد و چقدر بازی مونده که بازی نکردم و گیم پس و یا ابرفضل :((
فکر اینم کی وقت میشه اینارو بازی کنم !! چه برسه بشینم دندون اسب پیش کشی مایکروسافتو (گیم پس)رو بشمرم البته نه که بشینم هر آشغالی رو بازی کنم

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
اولا که همه سیاره های جهان هستی جزئیات زمین رو ندارن قبلا هم گفتن کلی سیاره هستن کلا پوشیده از آب هستن یا محیط بیابونی کویری دارن
این دیگه مقصرش استارفیلد نیست برو از خدا بپرس چرا این مدلی ساخته
اینکه میگی طراحی شون راحت هست بازم برو از خدا بپرس چرا سیاره هایی که ساختی خیلی هاش صحرا و سنگ هستن
فوربیدن وست هم کسی نگفت بده ولی ابعادش در حد و اندازه بازی ای با چند منظومه نیست باید با همون ویچر و گوست بقیه بازی های در حد خودش مقایسه بشه
حالا اینکه شما از استارفیلد گرافیک فوربیدن وست میخوای اصلا قابل مقایسه نیستن
خدا خدا نکن . واقعیت گفتم . بحث مقایسه دقیق نیست . کلا گفتم انتظار بسیار بالاتری می رفت از بافت ها و گرافیک بازی . ( الان یک عده مثل زمان سایبرپانک می گویند که بازی نقش آفرینی به گرافیک کاری ندارد و رسالتش چیز دیگه ای هست . هر چند که در بازی استارفیلد بافت ها و چهره ها خیلی بهتر از سایبرپانک هست)

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من که از مراسم راضی بودم و از اول هم انتظاراتمو خیلی بالا نبردم. درسته که بازی بدرد نخور و کارتونی زیاد نشون دادن اما بازی خوب هم کم نداشت. انتظار نمایش فیبل و پرفکت دارک رو هم نداشتم

DLC فورتزا که مثل همیشه عالی بود و نسخه جدید موتور اسپرت هم همون چیزی هست که میخواستم. اگه وعده هایی که دادن واقعا عملی بشه قطعا میتونه بهترین بازی شبیه ساز تا به الان باشه.

رد فال بازیه جالبی بنظر میاد و ته تهش خیلی بد هم باشه میشه یه بازی با متای ۷۰ یا ۷۵... جالب اینه که اولین بار تو این تاپیک دیدم که خیلیا با سبک و استایل بازهای آرکین حال نمیکنن و قبلا درموردش حرفی نزده بودن
دیابلو هم که واقعا عالی بود و من که زیاد طرفدار این بازی نیستم واقعا چشممو گرفت... در واقع خیلی بهتر از انتظارم بود.

اما استارفیلد همونی بود که تصور میکردم. از همون اول هم انتظار داشتم یه جور بازی به سبک Fallout تو فضا باشه. از نظر شوتینگ که خیلی بهتر از بازیهای قبلی بتسدا بنظر میرسه و گرافیکش هم یه جاهایی عالی بود و یه جاهایی معمولی ... البته بتسدا بعضی وقتا بزرگی و وسعت رو به کیفیت ترجیح میده و امیدوارم در مورد این بازی اینجوری نباشه... مثلا اسکاریم واقعا وسعت زیادی داشت اما گرافیک، فیزیک بازی و مبارزات بعضی وقتا در حد بازی های PS2 بود.
به طور کلی Starfield یه چیزی مخلوط از Fallout، TES و حتی Mass Effect بنظر میرسه و اگه بتونن این ترکیب رو خوب پیاده کنن بدون شک یکی از بهترین بازی های RPG تو نسل خودش میشه و همون تاثیر گذاری که Witcher 3 تو صنعت گیم داشت رو میتونه داشته باشه

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
خدا خدا نکن . واقعیت گفتم . بحث مقایسه دقیق نیست . کلا گفتم انتظار بسیار بالاتری می رفت از بافت ها و گرافیک بازی . ( الان یک عده مثل زمان سایبرپانک می گویند که بازی نقش آفرینی به گرافیک کاری ندارد و رسالتش چیز دیگه ای هست . هر چند که در بازی استارفیلد بافت ها و چهره ها خیلی بهتر از سایبرپانک هست)
کاملا درس میگه انتطار داری سیاره چطور باشه ؟؟ماه چطوریه مریخ؟؟ ابجکت های فضایی قمر ها همه هر چی عکس دیدم از منظومه شمسی و سیاره ها یک دشتی بوده بایر پر از سنگ و خار په نه رودخانه بوده و کافه لب رود و ماهی گیری و شبیه فورتنایت؟!
برای ارتیستیک ریپریزنتیشن میان سیاره ها رو رنگ تخیلی میدن یکم دار و درخت و .... خرابه های فضایی و غار و ... برای ابنکه کسالت بار نشه وگرنه طراحی درسته ضمنا کلی سیاره تو بازی هست با شهر های عظیم ‌‌‌‌‌‌‌‌برای اینکه بخش داستانی اسپویل نشه دیگه نرفتن جلو تر .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
من که از مراسم راضی بودم و از اول هم انتظاراتمو خیلی بالا نبردم. درسته که بازی بدرد نخور و کارتونی زیاد نشون دادن اما بازی خوب هم کم نداشت. انتظار نمایش فیبل و پرفکت دارک رو هم نداشتم

DLC فورتزا که مثل همیشه عالی بود و نسخه جدید موتور اسپرت هم همون چیزی هست که میخواستم. اگه وعده هایی که دادن واقعا عملی بشه قطعا میتونه بهترین بازی شبیه ساز تا به الان باشه.

رد فال بازیه جالبی بنظر میاد و ته تهش خیلی بد هم باشه میشه یه بازی با متای ۷۰ یا ۷۵... جالب اینه که اولین بار تو این تاپیک دیدم که خیلیا با سبک و استایل بازی آرکین حال نمیکنن و قبلا درموردش حرفی نزده بودن

دیابلو که واقعا عالی بود و من که زیاد طرفدار این بازی نیستم واقعا چشممو گرفت... در واقع خیلی بهتر از انتظارم بود.
اما استارفیلد همونی بود که تصور میکردم. از همون اول هم انتظار داشتم یه جور بازی به سبک Fallout تو فضا باشه. از نظر شوتینگ که خیلی بهتر از بازیهای قبلی بتسدا بنظر میرسه و گرافیکش هم یه جاهایی عالی بود و یه جاهایی معمولی ... البته بتسدا بعضی وقتا بزرگی و وسعت رو به کیفیت ترجیح میده و امیدوارم در مورد این بازی اینجوری نباشه... مثلا اسکاریم واقعا وسعت زیادی داشت اما گرافیک، فیزیک بازی و مبارزات بعضی وقتا در حد بازی های PS2 بود.
به طور کلی Starfield یه چیزی مخلوط از Fallout، TES و حتی Mass Effect بنظر میرسه و اگه بتونن این ترکیب رو خوب پیاده کنن بدون شک یکی از بهترین بازی های RPG تو نسل خودش میشه و همون تاثیر گذاری که Witcher 3 تو صنعت گیم داشت رو میتونه داشته باشه
اسکایرم با محدودیت سخت افزاری اون زمان حساب کنیم با الان از بالاترین گرافیک ها هم پیشرفته تر بوده کاری که اونا انجام دادن با اون میزان رم و فضای هارد و ...من هم حس بسیار خوبی به استارفیلد دارم

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
گرافیک استارفیلد بد نیست، مخصوصا همون محیط های باز و سیاره های سنگی/بیابونی که نشون دادن.
ولی انصافا یه نگاه به مدل شخصیت ها، طراحی ساختمون ها و .... بندازید دوباره، بعد برید با یه سری از بازی های چند سال اخیر (rdr2, cyberpunk, tlou 2 که همگی هم میان نسلی یا نسل قبلی هستن :-" ) مقایسشون کنید.
+
قبل اینکه دوستان بیان بگن "تو تا حالا هیچوقت بازی بتزدا بازی نکردی :-j" و بازی جهان بازه و ... استارفیلد از خیلی خیلی وقت پیش تایید شد که کاملا نسل بعدیه، 8 سال از انتشار فال اوت 4 میگزره، طولانی ترین مدت زمان ساخت بین بازی های بتزدا رو داره، عاقا اون زمان اسکایریم و فال اوت 3 گذشت که استدیو هر 3-4 سال بازی میداد. طبیعیه که انتظارات بالا باشه، مخصوصا با قدرت بالای کنسول های نسل جدید و مخصوصا اینکه بازی انحصاریه الان، اینا انتظارات رو بالا میبرن.

هرچند به نظر من مشکل اصلی استارفیلد گرافیکش نیست، اون وعده 1000 سیاره و موارد نقش افرینی هست که من نگرانشون هستم :-"
ای داد tlou رو مقایسه میکنه با اپن ورلد سند باکس با کارکترهای رندوم ساخته شده توسط موتور و ai که باید هزار روز در جهان بازی تحملش کنی ( تو فالوت چهار میشد در ستلمنتها بینهایت زندگی کرد )
Tlou??! اون روایت سینماییه با محیط های خطی چهار تا کوچه است و ختم به یک کات سین دیالوگ و همه چی بسته تحت کنترل ؟ مقایسه چی میکنی . رد دد هم خاصه اون یک استثناس البته ابعاد محیطی اون و سایبر باز در مقایسه با اسکایرم و فالوت فکر نمیکنم یکی باشن محیط ها کنترل شده تر هستند هر چند من ذره ای از سایبرخوشم نیومد و باهاش ارتباط بر قرار نکردم .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,162
نام
Amir
ای داد tlou رو مقایسه میکنه با اپن ورلد سند باکس با کارکترهای رندوم ساخته شده توسط موتور و ai که باید هزار روز در جهان بازی تحملش کنی ( تو فالوت چهار میشد در ستلمنتها بینهایت زندگی کرد )
Tlou??! اون روایت سینماییه با محیط های خطی چهار تا کوچه است و ختم به یک کات سین دیالوگ و همه چی بسته تحت کنترل ؟ مقایسه چی میکنی . رد دد هم خاصه اون یک استثناس البته ابعاد محیطی اون و سایبر باز در مقایسه با اسکایرم و فالوت فکر نمیکنم یکی باشن محیط ها کنترل شده تر هستند هر چند من ذره ای از سایبرخوشم نیومد و باهاش ارتباط بر قرار نکردم .
موتور استارفیلد توی یکسری چیزای بیسیک تاریخ مصرف گذشتس که هیچ ربطی به گندگی جهان بازی نداره. این حرفایی هم که بازی گرافیکش داغون باشه اشکال نداره چون بزرگه هم مال دوران قبل ویچر 3 هست و الان دیگه خریدار نداره. کسی که بیشتر از 5 سال توی این صنعت باشه هم میدونه که 1000 تا سیاره بیشتر یک مقوله ترسناکه تا هایپ کننده. بهت قول میدم بتسدا بیاد بازی خطی دو در دو هم بسازه زیاد گرافیک خاصی نمیبینی با این موتور زیبایی که داره.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
موتور استارفیلد توی یکسری چیزای بیسیک تاریخ مصرف گذشتس که هیچ ربطی به گندگی جهان بازی نداره. این حرفایی هم که بازی گرافیکش داغون باشه اشکال نداره چون بزرگه هم مال دوران قبل ویچر 3 هست و الان دیگه خریدار نداره. کسی که بیشتر از 5 سال توی این صنعت باشه هم میدونه که 1000 تا سیاره بیشتر یک مقوله ترسناکه تا هایپ کننده. بهت قول میدم بتسدا بیاد بازی خطی دو در دو هم بسازه زیاد گرافیک خاصی نمیبینی با این موتور زیبایی که داره.
مقایسه ات مثل یک جک بد میمونه اصلا گرافیک بازی بد نیست . کسی که tlou رو مقایسه میکنه با بازی اپن ورد بتسزدایی ایراد داره گفته هاش ‌.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,162
نام
Amir
مقایسه ات مثل یک جک بد میمونه اصلا گرافیک بازی بد نیست . کسی که tlou رو مقایسه میکنه با بازی اپن ورد بتسزدایی ایراد داره گفته هاش ‌.
قطعا گرافیک بازی خوب نیست. (نیازی نیس بری چندتا عکس خوشگل موشگل از صفحه بگیری بزاری) حالا شاید تلو توی مقایسه قرار نگیره ولی ما به اندازه خیلی زیادی بازی جهان باز باکیفیت داریم که تو گرافیک، خیلی جلوترن. حالا شما با گرافیک بد مشکل نداری و دنبال چیز دیگه‌ای توی این بازی هستی اوکی نظر شخصیتونه ولی حداقل نگو گرافیک خوبه وقتی توی نسل نهم هستیم و این بازی کراسجن هم نیست حتی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
tlou، سایبرپانک، رد دد -> نسل قبل :-"
استارفیلد -> کاملا نسل بعدی :-"

اتفاقا شخصیت هایی اصلی بازی های بتزدا (که توی تریلر چندتاشون رو دیدیم) و کلا بازی های این سبکی، بصورت دستی ساخته میشن، اون Npc ها و شخصیت های نه چندان مهم هستن که رندوم ساخته میشن.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
قطعا گرافیک بازی خوب نیست. (نیازی نیس بری چندتا عکس خوشگل موشگل از صفحه بگیری بزاری) حالا شاید تلو توی مقایسه قرار نگیره ولی ما به اندازه خیلی زیادی بازی جهان باز باکیفیت داریم که تو گرافیک، خیلی جلوترن. حالا شما با گرافیک بد مشکل نداری و دنبال چیز دیگه‌ای توی این بازی هستی اوکی نظر شخصیتونه ولی حداقل نگو گرافیک خوبه وقتی توی نسل نهم هستیم و این بازی کراسجن هم نیست حتی
اسکرین شات از تریلر بازی در موتور از ویدیو ۴کاست کار خاصی نیست چیزی که نشون داد دیگه خوشگل موشگل هم هستن 🤣 خودت گفتی الان . انحصاری رایگان در گیم پس day one است دیگه اگر شما نیستی رو پلت غصه نخور جات رو خالی میکنم اگر هم هستی که عجیبه چون باید خوشحال باشی پیشنهاد میدم گیم پس رو بگیری چون داره اوضاع جالب میشه ‌.

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
از منظر گرافیک حتی به نزدیکی رد دد 2 با اون محیط عظیم و بافت ها و جزییات نمی رسه . خلاصه باید صبر کرد و دید می تونه در قسمت نقش آفرینی به رسالتش =)) عمل کند و سرگرم کننده باشد یا بعد 20 30 ساعت کسل کننده خواهد شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر