نمایشگاه/رویداد Xbox & Bethesda Showcase 2022

امتیاز شما به کنفرانس؟

• A

• B

• C

• D

• F

Results are only viewable after voting.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
untitled-1_et8i.jpg

خب طبق روال هر سال کنفرانس (نمایش) مخصوص سال 2022 ایکس باکس (به همراه بتسدا) با اعلام زمان پخش، معرفی شد.

در این تاپیک در مورد این Show بحث خواهیم کرد. اطلاعات و شایعات به همراه زمان پخش و لینکهای مربوط تدریجا اضافه خواهد شد.

این نمایش روز یکشنبه 22 خرداد ساعت 21:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

لینک رسمی

لینکهای تماشای شوکیس:

..................

انتظارات و پیش بینی هاتون را بنویسید. :D

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
جدی داری فوربیدن وست رو با استارفیلد مقایسه میکنی؟؟؟
اصلا فوربیدن وست در ابعادی هست که داری این مقایسه رو انجام میدی اونم با بازی ای که چندین منظومه و 1000 سیاره داره و سازنده کلی روی جزئیات باید وقت بذاره
فوربیدن وست باید با گوست یا ویجر مقایسه بشه خب معلومه وقتی ابعاد بازیت کوچک هست وقت بیشتری روی جنبه هایی مثل گرافیک میذاری
HFW شاهکاره گرافیک و پوشش های گیاهیش // حالا بزار استارفیلد بیاد ببینیم 10 تا سیاره درست درمون داره . 1000 تا پیشکش .

شایدم همه کپی پیست هم هستند با اندکی تفاوت . بیشترشون هم صحرا و سنگ لاخ هستند که طراحیشون راحت هست .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
25.png 24.png 23.png 22.png 21.png 20.png 19.png 18.png 17.png 16.png 15.png 14.png 12.png 11.png 10.png 13.png 8.png 7.png 6.png 9.png

اسکرین شات PNG- از تریلر 4k هرچند 4k یوتوب در حد 1080 هم نیست .برای ابعاد بازیهای بتسزدا استودیو (که اینقدر بازیهاش بزرگ هستن من بعد از 10 سال در اسکایرم چیز هایی جستم که ندیده بودم ! فالوت 4 بعد از 5 سال در Dlcبازی مکان مخفی پیدا کردم ! یکی 500 ساعت هم بازییشون کرده بودم.) عالی به نظر میرسه برای open world سند باکس با این ابعاد .بشدت جو گشت و گذار در این مکان ها رو حس میکنم. هنوز شخصیت رو دست ولنتاین نیومده بخدا در f4- نیکی ولنتاین که انگار ربات همفری بوگارد بوددر شاهین مالت!!!
یک عنوان قدرتمند در گیم پس و نیازی نیست 60 یا 70 دلار پول بدیم اونم برای احتمالا 700 800 ساعت تجربه داستانی تک نفره.... بازی هم انحصاری است از تمام توان سریز میتونن استفاده کنن . فوکوس کنن روی فریم ریت .ssd هم فوق العاده کمک میکنه برای لودینگ asset ها .

برای سندباکس عظیم از لحاظ گرافیکی دقت کنید سند باکس عظیم ( حالا یک استاد میاد چهره های بازی 1000 کیلومتری رو البته مثالی میگم نمیدونم چقدره دقیق ابعاد ولی هر چی هست عظیمه رو مقایسه میکنه با شوتر خطی سینماتیک که تمام روایت سینمایی با موشن کپچر ضبط شده و کارگردان از پیش کارگردانی کرده سکانس ها رو و گرافیست هم دیگه یک سکانس ثابت سینمایی ساخته عین پری رندر مقایسه با بازی RPG که احتمالا چند صد هزار خط دیالوگ داره و صورت ها کاستوم و رندوم ایجاد میشوند !!!!!)
من ایراد گرافیکی نگرفتم گرافیک فوق العاده است .جای کار هم داره یک سال .

4.png 2.png 5.png
اما جایی اشاره شدبه شوتر جنریک!!!! لول

کاد بعد از 20 سال شوترش چه تغییری داشته ؟؟(قصد بیاحترامی اصلا نیست طرفدار سرسخت شوتر های الداسکول هستم و همه کمپین های کادها رو دوست دارم ) Doom eternal با پین کیلری که خودش از شادو واریوری که خود اونم کلون Doom بوده همه الهام ازهم گرفته اند . ایده گیری مثبت اصلا بد نیست لازمه. ویچراز زلدا های قدیم خط داد به زلدای جدید؛ زلدای جدید خط داد به همه- دیابلو و اسکایرم خط دادن به سولز حالا خود سولز داره خط میده به اونها. الدن سولز رو با ویچر ها و اسکایرم و botw قاطی کرد فردا همون بازیها از الدن خط میگیرن.
بازی کلون فالوت4 است ؟؟؟ اسکایرم در قضا رو خود تاد هاوارد گفت اصلا من گیمر طرفدار این استودیو همین رو میخوام خوب که چی مگر اسسن ها عوض شده اند ؟ مگر سولز ها عوض شده اند ؟ مگر اویل ها عوض شده اند ؟؟ این سیستم بازی بستزدا است -این سبک فرمولشه .
مگر شوتر اول شخص تغییر میکنه ؟ بوردر 3 شوتر همون 2 بود 2 هم همون فان تر شده 1! بخاطر حالا روان تر شدن انیمیشن ها و fov بهتر
مگر شوتر سوم شخص uncharted یا Gears عوض شده اند به صورت بسیار رادیکال و اساسی ؟؟ کجا شوتر اول شخص اورهال شده ؟ یک داج یک جامپ یک تکل رفتن خلاص دقیقا استارفیلد داشت همین کارها رو خیلی اتفاقا سینمایی انجام میداد و حتی بوست شد تو هوا و تو حالت جت پکی درگیر شد با دشمن ها -

شوتر کاد 2022 دموی چند روز پیش مرحله سکوی نفتی من دجااوو گرفتم با اولین MW اوجی چه فرقی داره ؟؟؟ یکم سینماتیک تر شده به مدد گرافیک بهتر و فریم بالا و ... مگر روی کنسول حالا بخاطر ارتقا توان سخت افزاری فریم ریت بهبود داشته باشه و یا نهایت مثلا 60-120 اپشن داشته باشیم. تعجب برانگیزه! این RPG است باید کادر سلامتی و هلث دشمن روی هاد باشه ، نقش آفرینی است بازی - نقش افرینی الد اسکول بستزدایی است level کپ داریم level اسکلینگ داریم باید دشمنان مشخص باشن اطلاعاتشون- اره اگر در فارکرای یا سینت رو کادر هلث اضاف بشه میشه ایراد گرفت (همون هم شاید برای عمق بخشی به شوتر به کار رفته) ولی در RPG غربی واجبه.

3.png

یکی میگفت یک نسل باید صبر کنم بازی بیاد . با بازی های بتسزدا الدر ها و فالوت ها من چند دهه زندگی کردم نه تنها من بلکه میلیون ها بازیباز دیگه- همین استارفیلد از اون جاه طلبی های بزرگ تاد هاوارده که بوی اسکایرم ازش میاد -تصور کنید در این سیاره ها بگردید به سبک کاووش اسکایرم یا فالوت 4 ! من عاشق اون اکسپلوریشن های بتسزدا هستم -موسیقی رو بشنوی تو راه!! آهنگ های فالوت و الدرها مخصوصا اون تم اسکایرم بین وایت ران و ریوروود.

32.png

31.png 30.png 29.png 28.png

اینترنت و فضای مجازی و سوشال مدیا بزرگترین خیانتی که کرد به بشر به جز اینکه زندگی انسان رو نابود کرده اینه که بیشمار کارشناس و متخصص در همه زمینه ها تحویل بشریت داد -یک زمانی پاستور مثلا یک انسان مهم بود چون کشف بزرگ کرد برای بشریت یا رازی و یا و یا بتهون و یا هایدگر و دکارت و... حالا همه در توئیتر سلب هستند و همه در تیک تاک از این اسطورها هم پیشی گرفتند .کارشناسانی بسی عجیب داریم ما .
من خودم بشخصه اصلا به خودم جرات نمیدم برم در تاپیک یک کنفرانسی که روی پلتش نیستم نظری بدم !!! برید در بازی سنتر بعد از کنفرانس های شرکت های دیگه به جز نینتندو و ایکس چک کنید !!!! حتی نظر؛؛ چه برسه به بی احترامی و ناسزا !! طرف میاد سه دقیقه گذشته میگه بازی مذخرف بود یا علی ....؟؟؟
مهم اینکه که انحصاری است و یک عده برای همین که دیگه بتسزدا خداحافظی کرده باهاشون ناراحتن وگرنه جو فالوت چهار و فن بیسش یادم نرفته 🥳اگر مولتی پلت بود این الان همه تکبیر میفرستادن بر بتسزدا و منتظر الدر اسکرول بودن
تازه روز یک در gamepass هم هست دیگه بهتر.

در نهایت باید گفت Hater هم فقط کارش هیت است .....

Attachments

• 1.png
    1.png
    2.2 MB · مشاهده: 22
آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
یک رویه بسیار خوبی که امسال استارت زدن (هرچند برای بیننده شاید امسال ضدحال بود) اینه که فقط بازی هایی که نزدیک عرضه هست را معرفی کردند.

به نظرم واقعا نمایش بازی هایی که هنوز تو مراحل اولیه ساخت هستند نه دیگه جذابیتی داره و نه لزومی. سال های قبل بازی هایی مثل Fable, The Outer Worlds, Contraband, Awowed, Perfect Dark و .. را با یک سری CG معرفی کردند که مشخص شد توی اوایل ساخت هستند و از اون موقع رفتن تو کما. این روش جدید یک حسن خوبی که داره حداقل کاربر میفهمه تو یک سال آتی این بازی ها را قراره بازی کنه (با احتمال 90 درصد).

حتی با توجه به این روش میتونه Subscription خودش روی Gamepass را تمدید یا لغو کنه.

از این لحاظ به نظرم کنفرانس حتی عالی بود. یک سال آتی Starfield, Forza Motorsport 8, Redfall, Wo Long, Hallow Knight, Persona 5, The Plegue Tale و یک سری بازی ایندی قراره روی گیم پس لانچ شن. یعنی 5 تا تقریبا AAA و 10-15 تا بازی ایندی و کوچیک. راحت طرف میتونه در مورد عضویت خودش و حتی خرید کنسول تصمیم بگیره.

روی دولوپر هم فشار نمیاد و میتونه زمانی که بازی آماده شد نمایشش بده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نمیفهمم چرا بعضیا تنها فاکتورشون گرافیکه!
خب اگه اینجوریه شما فقط بازیهایی که با موتور UE5 ساخته میشه رو بازی کنید!
امثال الدن رینگ رو هم اصلا بازی نکنید چون از دید شما خلاصه شده به تکسچر.
ولی چیزی که من از استارفیلد دیدم طراحی بی نظیر محیط و نور پردازی فوق العاده بود و یه جورایی نسل جدید RPG رو پیاده کرده که احتمالا روی نسل قبل قابل اجرا نیست.
موتور گرافیکی هم همون موتور اصلاح شده fallout هست پس کسی انتظار شوتینگی مثل Doom نداره!
در کل که قطعا استارفیلد شاهکاره. اکثر کسایی هم که خوششون نیومد یا این سبک رو کلا بازی نمیکنن یا فنبوی هستن!
یه نگاه به ویو های تریلر و نظر سنجیا بندازین کل دنیا لذت بردن
فورتزا موتوراسپرت که مثل همیشه نشون داد تو این سبک بهترینه و بقیه سعی دارن بتونن باهاش حتی مقایسه بشن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
ردفال کلا خیلی خوب بنظر میومد نمیدونم چرا بعضی از دوستان خوششون نیومده.
بیشتر برا من کلیشه ای بودن دیالوگ هاشون تو ذوق میزد وگرنه گیمپلی ممکنه یه کوآپ قابل قبولی دربیاد.
از نظر آرت استایل اصلا اون اصالتی که آرکین داره توش نبود. فقط درصورتی نجات میابه که گیمپلی خوب داشته باشه :)

_________
چرا کسی از حذف شماره توی Motorsport چیزی نمیگه؟
میخوان حتما سرویس گونه اش کنن. البته چیز بدی نیست برا یه ریسینگ آنلاین محور، فقط امیدوارم پالیش بودنش لطمه نخوره.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
34.png
این کلاس هم دیوانه واره !!! طراحی نکرومنسر همیشه عالی بود ایندفعه با اون ساید کاتی و مدل مو قیافه اش باید با همین نکرو منسر شروع کرد چون همیشه اخرهای دیابلو ها وقتی با نکرو میری لشکری از برو بچ دنبالت میان بدخواهات رو ورق میکنن.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
کلیت نمایش برای من خوب و مثبت بود
از redfall خوشم نیومد کلا از آرت بازیهای ارکین خوشم نمیاد و به سلیقه ام نمیخوره
High on life خیلی خوب بنظر میرسید کلا هرچیزی که به سازنده های ریک اند مورتی موبوط میشه ارزش توجه رو داره
A Plague Tale که عالیه و شکی توش نیست
فورزا و هر گیم ریسینگی حتی اگر F1 باشه اهمیتی برام نداره
The Last Case of Benedict Fox خوب بنظر میرسه
هالو نایت خوب بود
دیابلو حتما باید عالی باشه اگه خرابش نکنن مخصوصا با مسائل اخیر مربوط به ایمورتال و خرید درون برنامه ای بعید نیست. امیدوارم مایکرو خودش بالاسر این بازی باشه و اجازه نده گند بزنن به فرانچایز دیابلو
استارفیلد هم عالی بود یعنی در حدی که نشون دادن مطابق انتظاراتم بود و اگر TES رو نادیده بگیریم همون چیزی بود که از بازی بعدی تاد هوارد انتظار داشتم. البته درک نکردن و دوست نداشتنش برای خیلی ها هم عادیه. همه بازیها برای همه ساخته نمیشن. هر بازی مخاطب خودش رو داره. اگر با بازیهای قبلی تاد هوارد زندگی کرده باشید الانم استارفیلد براتون همون حس رو داره و خوشحالید که دوباره میتونید در این بازی غرق بشید. یه سری چیزها رو که نشون ندادن و برام جای سواله مثلا وضعیت داستان و ساید کوئستها و اینها ولی بین چیزهایی که نشون دادن تنوع محیط بهترین نکته بود ( بر خلاف نو منز اسکای که من هرجا رفتم شبیه جای قبلی بود و قبل از اینکه ایراد بگیرید که طرز پیدا کردن سیاره و سیستمها رو بلد نیستی باید بگم که بلدم و با وجود این بازهم محیط بازی بشدت برام یکنواخته) اینجا در استارفیلد در همون تعداد صحنه ای که نشون داد تنوع محیطی زیادی داشتیم و شبیه هم نبود و این عالیه. نکته منفی هم طراحی و انیمشن صورت بود که با وجود اینکه حساس نیستم ولی برای رفع بهونه گیری هم که شده امیدوارم تا زمان انتشار رفع بشه. در مورد پرواز و شوتینگ نکته منفی ندیدم. بنظرم این موقع بازی مشخص میشه که خوبه یا مشکل داره. در کل در حدی که نشون دادن راضیم و با وجود اینکه از ستینگ فضایی زیاد خوشم نمیاد ولی هایپم. راستی این سیستم ساختن سفینه هم عالی بود.

در مورد کلیت نمایش تنها نکته نا امید کننده برای من نبود Avowed بود. الان دیگه تقریبا هیچ امیدی به اینکه بازی خوبی باشه و بتونه جای اسکایریم رو بگیره ندارم. بازی که وسط ساخت اونقدر داغون باشه که ریبوت بشه کنسل هم بشه فرقی برام نداره.
امتیاز بین 7 و 8 شک داشتم ولی همین که مایکرو چراغ نمایش های سالانه رو روشن نگه داشت و نذاشت اون حس هیجان و انتظار برای دیدن بازیها از بین بره 8/10 میدم.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
من خودم به زور سالی 1 2 تا بازی انجام میدم حالا یک شخصی چجوری میتونه 40 بازی جدید فقط رو گیم پس اونم تو یک سال انجام بده؟! اونم بازی مثل دیابلو و استارفیلد که حداقل 100 ساعت زمان میبره، حالا اینا یک طرف کلی بازی بسیار عالی از سمت pc و پلی استیشن هم وجود داره. در کل تو بهترین دوران گیمینگ داریم سپری میکنیم که سر میچرخونیم از همه جا داره بازی میریزه.

...

اینم راجع به Gears ( منظور کالکشن هست ) ، ایشون کامیونیتی منیجر سابق کوالیشن بوده که تا 2021 تو استدیو بوده.

sadad.png
DS.png

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
یکی از نمایش هایی که متوجه شدم کمتر بهش توجه شده اینجا، بازی جدید تیم نینجا (قافیه گرفت با اینجا:D) یعنی Wolong بود
بازی بسیار به فرانچایز NIOH شباهت داره و از اونجایی که سبک سولزلایک فن بیس قوی رو داره و همینطور تریلری که از بازی نشون دادن، پیشاپیش حس میکنم موفق خواهد شد

View attachment IMG_20220613_124148_198.mp4

پ.ن: و در آخر یه نکته اینکه تهیه کنندگان این بازی یکی یاسودا از تیم Nioh و دیگری یاماگیوا از تیم بلادبورنه!!!

Mick

کاربر سایت
Mar 12, 2012
69
بیخود نیست بازیهای آرکین خوب نمیفروشن. هرکدوم از دوستان میان میگن با استایل و سبک بازیاشون کلا حال نمیکنن... حیفه بخدا:D

• Like
Reactions: Bax

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
داخل بازی های کوچک تری که معرفی کردن:
High On Life، لحظه ای که صدای مورتی اومد یعنی کیفیت بازی تضمین شدس :)) دهن سرویس گانه بچه تولید می‌کردهمونارو شلیک می‌کرد. اخه ازین عجیب تر.
Last case of Benedict Fox توجه منو جلب کرد اتمسفر جالبی داشت.
Cocoon هم خلاقانه به نظر میرسید خوشم اومد.
هالو نایت هم بد نبود ولی من زیاد خوشم نمیاد ازون سبک.
بهترین نمایش با اختلاف برای دیابلو ۴ بود، من قبلیارو بازی نکردم ولی این اصلا یه چیز عجیبی بود، من هیچ نکته منفی ندیدم.
و بعد اون پلیگ تیل، این دو تا گیم فراتر از انتظار عمل کردن.
فورزا چیز خاصی حقیقتا نداشت، چیزی که نشون دادن همون حدی بود که همه انتظار داشتن، فکر نکنم کسی سوپرایز شده باشه.

استارفیلد هم من راضی بودم، اگه نصف لذتی که من با مس افکت میبرم رو بتونه ارائه بده مخلص تاد هاوارد هستم.

و اما جایزه نا امید کننده ترین نمایش با اقتدار میرسه به :-qRedfall
همون اول کار که گفتن کو اپ و اینا من داخل تاپیکش اعتراض کردم، گیمای ارکین بزرگ ترین نکنه قوتشون چیه؟ ایمرشن! حالا بقیه رو نمی‌دونم ولی من کوچکترین ایمرشنی تو کو اپ نمیتونم بگیرم. مثلا فکر کن prey کو اپ بود واقعا چیز مضخرفیه. به علاوه کرکتر هایی هم که نشون دادن بسیار کرینج بود.

در کل بخوام به نمایش نظر بدم، به لحظه خوابم میگرفت میگفتم no one cares( لحظه ی نمایش sea of thieves) یه لحظه هایپ بودم ضربان قلبم بالا بود، واسه همین ۵-۶ بود.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,164
نام
Amir
یادم رفت راجب پلیگ تیل هم بنویسم. یکی از بازیایی که همین پارسال تجربه کردم و به شدت هم منتظر نسخه دومش هستم ولی نمایش زیادی خوبی نبود به نظرم. گاهی اوقات نمیتونستم تفاوت این چیزی که میبینم با نسخه اول رو تشخیص بدم و به نظرم پیشرفت زیادی نداشته. گرافیک هم یکی دوجا تو ذوق میزد ولی گاهی اوقات خوب بود. کاش یکم بیشتر فاصله می‌گرفت از نسخه اول. موزیک طبق معمول فوق‌العاده

• Like
Reactions: Bax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر