XBOX 720:آیا برای نسل بعدی آماده هستید؟

آیا برای نسل بعدی آماده هستید؟

• بله

رای‌ها: 56 45.9%
  • خیر

رای‌ها: 66 54.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    122

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بعد از دیدن موتور جدید اپیک واقعا برای دیدن نسل بعدی لحظه شماری میکنم فکرشو بکیند gta با اون گرافیک با اون کاراکتر مدلا توی اون محیط داشته باشین من از الان باید برم امین آباد تخت رزرو کنم :d

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
دوست دارم نسل بعدی شروع بشه . ولی از یک طرف میترسم مثل این نسل Xbox هی 3 چراغه شه و بعد از چند سال درست شه ( مثل X360 که بعد از مادربورد جاسبر درست شد ) .
کلا امیدوارم نسل بعد از این مشکلات نداشته باشیم .

eagle_storm

کاربر سایت
Mar 7, 2008
41
به نظر من حدودا دو سال دیگه کنسولهای نسل بعد رسما عرضه میشه چون هنوز یک سال از عرضه کینکت وطرح جدید اسلیم وmove نگزشته اینا این نسل رو بیش تر از همیشه طولانی کردن ولی اینم در نظر بگیریم در نسلهای قبلی تحولاتی که بتونه عمر کنسولهارو زیادتر و جذاب تر کنه مثل کینکت وجود نداشت نداشت. ولی حقیقتا اگر بیشتر از 2013 هم طول بدن کنسولهای این نسل واقعا ظرفیتشو ندارن و لوث میشه ماجرا یک جورایی اینکه چه کنسولی تو ایران پر طرفدار میشه به نظر من به هک شدن و زمان هک شدنش بر میگرده هر چند من فکر نمیکنم کنسولهای نسل بعد به این راحتیا هک بشن اون موقع کلی ماجرا داریم.

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
دوست دارم نسل بعدی شروع بشه . ولی از یک طرف میترسم مثل این نسل Xbox هی 3 چراغه شه و بعد از چند سال درست شه ( مثل X360 که بعد از مادربورد جاسبر درست شد ) .
کلا امیدوارم نسل بعد از این مشکلات نداشته باشیم .

اینم شد مشکل!؟

اصلی ترین مشکل نسل بعد مطمعناً هک نشدن و یا به سختی هک شدنه کنسول ها خواهد بود. :-s

• Like
Reactions: Perspective

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
به نظر من حداقل تا آخر سال 2012 نسل جدید نیاد بهتره

ولی آقا من نمی فهمم کی گفته کنسول بعدی مایکروسافت اسمش Xbox 720 هه؟ آخه اصلا معنی نمیده بخواد اسمش این باشه

من از سال قبل میدونستم 720 ته. درضمن 360 ضرب در 2 کن میشه 720.راستی خیلی xbox 360 معنی داشت که بخواد این xbox 720 معنی داشته باشه.

1370

کاربر سایت
Mar 1, 2011
51
نام
سامان
فعلا رقابت بين كينكت و موو هست! هم ماكروسافت و هم سوني دارن از اين دو تا به اندازه كافي سود ميبرن.پس نسل بعد حداقل تا 3 يا 4 سال اينده منتفي!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
من که از الان یه وام 2 تومنی جور کردم واسه xbox 720 با یه نسخه از بازی forza 5
هر کدومم که زودتر هک شه تو ایران بازارو زودتر تو دست میگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر