XBOX 720:آیا برای نسل بعدی آماده هستید؟

آیا برای نسل بعدی آماده هستید؟

• بله

رای‌ها: 56 45.9%
  • خیر

رای‌ها: 66 54.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    122

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
screenshot_246577_thumb300.jpg

نسل بعدی کنسول ها موضوعی است که همیشه مورد بحث قرار می گیرد و همه بر آن واقف هستند.اما این هفته اشارات بیشتری به این موضوع نسبت به بقیه شده است.
طبق آگهی که توسط Microsoft در روز سه شنبه پخش شد آن ها به دنبال یک معمار و مهندس که نقشی کلیدی در توسعه و رسیدگی به کنسول XBOX و آینده ی پلتفرم داشته باشد.
همچنین سازنده ی Just Cause آمادگی خود را برای نسل بعد اعلام کرد و معتقد است که Microsoft در حال کار بر روی پلتفرم جدید است اگرچه که این موضوع هنوز تایید نشده است.
همچنین توسعه دهنده ی GeOW یعنی EPIC در طی همایش GDC با نشان دادن یک Tech Demo نسلی جدید را نشان داد که بسیار تاثیر گذار بود.
البته هممون انتظار داریم که Microsoft و Sony بر روی سخت افزار جدید در حال کار باشند.
اما سوال اصلی این هست که آیا شما برای نسل بعدی آماده هستید؟
آیا مایل به دیدن تکنولوژی های جدید و گرافیک جدید هستید یا این که دوست دارید وقت بیشتری را با NGP و 3DS و
Kinect بگذرونید قبل از اینکه به سراغ نسل جدید برویم؟
همچنین اگر در صف کسانی هستید که منتظر XBOX 720 و PS4 هستید انتظار دارید که کدامیک از آن ها اول بازار فروش را در دست بگیرد؟
http://www.computerandvideogames.com/293255/features/xbox-720-are-you-ready-for-the-next-gen/

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
اقا من كه ميگم تو 2013 بدن بيرون بهتر است چون تا اون موقعه خيلي بازي هست براي انجام دادن و تازه اين كنسولهاي دستي هم ساله بعد ميان كه بايد يه دو سالي با اونها هم بازي كرد ودر اخر من دوست دارم هر دو باهم بيان تا ببينم كدام بازار در دست ميگيرن:d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یه اشاره به wii2هم میکردید که طبق یه سری از شایعات وگفته ها قراره تو e3امسال رونمایی بشه گذشته نینتندو نشون داده کنسولهای پرقدرتی ساخته مثل گیم کیوب که wiiکه الان میبینید همون گیم کیوب خودمونه بایه سری تغییرات جزیی ولی در کل من تو نسل اینده امید بیشتری دارم به سونی اگر مثل این نسل اول کار قیمت بالا نده میتونه تو نسل اینده موفق باشه ولی ماکرو هم باید ببینیم چیکار میکنه در کل سخته از الان پیشبینی کردن ولی در مورد سوال بنده تقریبا یک ساله حاضر واماده ام ودارم برای اون لحظه انتظار میکشم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من که آ»اده نیستم چون اشتباهه اگه بخوان به همین سرعت بدن بیرون نسل جدیدو چون هردو تازه دارن خیلی خیلی سود میکنند!!مخصوصا مایکرو سافت(میکرو سافت:D)با کینکتش و سونی با بازی های انحصاریش!

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
کاملا بازیها تو این نسل دیگه دارن در جا میزنن و شوک کینکت و MOVIE نهایتا تا ۱ سال میتونه ادامه پیدا کنه الان بازیهای جدید دیگه کسی رو به وجد نمی اره (البته به ندرت بازیهایی هستند مثل UNCHARTED 3) ولی همه کاملا حس میکنن این نسل داره با چنگ و دندون نفسای آخرش رو میکشه به نظر من نهایتا تا آخر ۲۰۱۲ کنسولهای جدید رو نمایی میشن

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من اصلا اماده نیستم اما با شروع شدن نسل جدید مخالفتی ندارم.... من به شخصه اگه ببینم از پی سی حمایت میشه دیگه در نسل بعدی به سمت کنسول نخواهم رفت....

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
نینتندو و سونی مشغول کنسول دستی هاشون هستن و کنسول های فعلیشون هم خوب میفروشه. امیدمون به MS بود که نسل رو زودتر شروع کنه که اونم جدیدا با کینکت از هر موقعی بیشتر میفروشه. در نتیجه نسل بعد رفت برای 2013 یا 2014 حتی.
اونموقع هم دیره. چون شخصا پیش بینی میکنم تا دو سه سال آینده تبدیل به یه کژوال گیمر با نهایتا یه کنسول دستی (مثلا 3DS) بشم :D
در نتیجه من خیلی استقبال میکنم یکی از این سه تا نسل رو هرچه زودتر شروع کنه:D

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من هم با نسل جدید موافقم اما اینقدر زود... نه نه ... البته واسه آدمای پولدار که پول خرید کنسولهای گرون قیمت رو دارن چیز خوبیه اما واسه یکی مثه من که چند سال بعد از اومدن X360 تو بازار بالاخره یکی خریدم و واسه ی بازی های جدیده اون موقع مثه Re5 و DMC4 بال بال میزدم اصلا خوب نیست نمی خوام دوباره اون حسی رو که همه ی گیمرها دارن بازی های جدید بازی میکنن و تنها منم که نمیتونم بازی کنم داشته باشم ، حس خیلی بدیه... البته فکر کنم شما ها اصلا نمیتونین حس منو درک کنین چون ماشالاه ماشالاه همتون 3 4 تا کنسول جدید مثه Wii و X360 و PS3 رو با هم دارین:(

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
من منتظرم ولی در سالهای 2014و2015 چون تازه کینکت و PSP وارد بازار شده.
من به شخصه اگه Mocrosoft بخواد نسل جدید کنسولXbox رو بده بیرون من یکی حتما میخرم.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اگه ماکرو سافت به فکره سوده الان وقتش نیست
چون زمان ورود یه کنسول جدید زمانیه که اشتیاق عمومی وجود داشته و کنسول قبلی به حداقل طرفدار رسیده باشه
که بنظرم با ورود 360 اسلیم و کینکت ورود کنسول بعدی به کمه کم 5 سال دیگه موکول شده و باید بشه

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
2013 باشه launch شون به تظرم بهتره , الان فقط رو x360 عناوینی در راهن مثل rage-gears3-forza4-kingdoms-next lionhead IP-halo4-alan wake2 و.....که نشون می ده این نسل هنوز یکی دو سال جا داره !

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خیلی ها منتظر نسل بعدی هستن ! مثل خود من :d بالاخره این کنسول ها سال 2006 تولید شدن شما 1 سال بعدشم خریده باشی میشه 4 سال ! 4سال کم نیست ! ولی مطمن باشید بازی ساز ها هیچ تمایلی نسبت به نسل بعدی ندارن ! مطمن باشید GTA V هم روی همین نسل منتشر میشه ( U3 , ... ) مایکرو هم با انتشار کینکت فکر نکنم به فکر نسل بعدی باشه مگه اینکه کنسولی و بزنه که با همون کینکت سازگاری داشته باشه ! سونی هم که فعلا جا داره :d

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
به نظر من اگه مایکروسافت می خواست به این زودی کنسول جدید بده بیرون هیچوقت اسلیم رو وارد بازار نمی کرد همچنین کینکت!!

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
به نظر من حداقل تا آخر سال 2012 نسل جدید نیاد بهتره

ولی آقا من نمی فهمم کی گفته کنسول بعدی مایکروسافت اسمش Xbox 720 هه؟ آخه اصلا معنی نمیده بخواد اسمش این باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر