Xbox 360 یا PS3 کدامیک در سال 2011 بیشترین بازی انحصاری را دارند ؟

کدامیک بازیهای انحصاری بهتری دارند ؟

• PS3

رای‌ها: 198 55.2%
  • 360

رای‌ها: 116 32.3%
  • اهمیت نمیدهم

رای‌ها: 45 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    359

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
بابا جان این برای سال 2011 هستش . چه ربطی داره اخه 4 سال پیش چی برای چی اومده ؟
خیلی ممنون اگه اینجوریه من اون دوتا رو بلو ریشون رو دارم برم بفروشم نسخهی 2011 بازیو بگریم تازه انحصاری هم هست :dاما دمت گرم باز جواب میدی اینجا بعضی از افراد کلا ...

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
فنای 360 میتونن به گیرز 93 افتخار کنن . لیتل بیگ پلانت 2 و رسیتنس 3 و کیلزون 3 و یاکوزا 4 و اینفیموس 2 و آنچارتد 3 که آشغالن . اینو بقال سر کوچه ما هم میدونه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
اول باید تعریف کیفیت مشخص بشه تا بشه بحث کرد. اگه بازی هایی مثل KZ3 , Infamous 2 , Resistance 3 , Child of Eden و ... با میانگین 80 و خورده ای کیفیتشون بد یا حتی متوسط محسوب میشه که کلآ بحثی انجام نشه بهتره !
یا مثلآ بگیم یه بازی با میانگین 89.51 کیفیتش عالی هست (چون توی متا میشه 90%) و یه بازی با میانگین 89.49 کیفیتش خوب هست (چون توی متا میشه 89%) بازم بحث بیشتر حالت جوک مانند پیدا میکنه !
آریا کسی نگفت عنوانی با میانگین 80 بد یا آشغال هست.خود منم گفتم که یه عنوان خوب هست.اما اینجا داریم یه مقایسه ساده انجام میدیم.اونم اینکه کدوم کنسول عنوانهای با کیفیت تری داره.از نظر تعداد خب 100 درصد ps3 بهتره.ولی از لحاظ کیفیت هم اینطوره؟طرف میاد میگه kz3-r3 خدا هستن.خب پس halo دیگه چیه:-/یا infamous 2 مثلا خیلی عنوان خدایی هست؟جوری که مثلا گیمرها براش سر و دست بشکنن؟خب مسلما نه.چون امتیازهاش میگه این بازیها فقط خوب هستن و نه بیشتر و فروششون هم میگه استقبال عمومی از این بازیها کم بوده.

اما از اونطورف 360 با سه عنوان واقعا درجه یک forza 4-gears 3-halo رو داره که چه از لحاظ امتیاز و چه از لحاظ فروش عالی عمل میکنن(البته به جز فورتزا 4 که اونم این شماره قطعا فروش بیشتری داره)

ماشااله ps3 هم که از اونور 200 تا کالکشن داره میده.حقیقت اینه که عنوانهای واقعا درجه یک سونی امسال uncharted 3 و LBP 2 هستن.حالا کسی میخواد socom 4 رو خدا بدونه اون دیگه به خودش و سلیقش!!! ربط داره.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من که زدم PS3 با انحصاریاش بیشتر حال کردم .
انحصاریای هر دو رو بازی کردم هر دوشون نقاط ضعف و قوت خودشونو داشتن.
هر دوشون خوب بودن .

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
نتایج نظر سنجی موقعی نشان دهنده کله ماجراست که تعداد مساوی باشه یک!دومن منطق حکم کنه نه فن بازی!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,805
نام
مراد حلیمی
البته برای سال 2012 هست ریلیزشون .
نه دوست من این 3 تا زمان انتشارشون سال 2011 هست که لیست ننوشته کلا:

Your shape fitness envolves2
Raving and rabbids alive and kicking
Micheal phelps : push the limit

در عوض بازی مثه hunt هم تا اونجایی که من می دونم رفت واسه 2012 که اونم تو لیست هست متاسفانه ..............تازه اگه بشه hd ها رو یه بازی کلا جدید حساب کرد اونوقت تو لیست باید بازی fruit ninja یا leedmees هم اضافه شن که به صورت انحصاری واسه مایکرو و کینکت عرضه شدند...... .
.
.
.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بله خودم به شخصه از گيم پلي چيپ و مزخرف halo متنفرم و حتي اون رو در حد crackdown 2 هم نميدونم چه برسه به عنواني مثل socom 4 و غيره .
با اينحال انقدر kill zone 3 جذابيت داره و انقدر بازي زيبا و عالي هست جز داستان كه واقعا هيجان و لذت رو به اخر ميرسونه . دوستاني هم كه اين عنوان رو متوسط ميدونند بزارن ما با اين بازي هاي اشغال حال كنيم شما برين همون halo رو بازي كنين و دور سرتون بچرخونينش

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
بله خودم به شخصه از گيم پلي چيپ و مزخرف halo متنفرم و حتي اون رو در حد crackdown 2 هم نميدونم چه برسه به عنواني مثل socom 4 و غيره .
با اينحال انقدر kill zone 3 جذابيت داره و انقدر بازي زيبا و عالي هست جز داستان كه واقعا هيجان و لذت رو به اخر ميرسونه . دوستاني هم كه اين عنوان رو متوسط ميدونند بزارن ما با اين بازي هاي اشغال حال كنيم شما برين همون halo رو بازي كنين و دور سرتون بچرخونينش
بیا اون وقت میخواین به نظر سنجی هم اطمینان کنین گیم پلی چیپ؟!خدا اخر عاقبت هممون رو بخیر کنه:d

• Like
Reactions: u.s.a

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بیا اون وقت میخواین به نظر سنجی هم اطمینان کنین گیم پلی چیپ؟!خدا اخر عاقبت هممون رو بخیر کنه:d
عزيز من سليقه ام به من ميگه كه halo مزخرف رو دوست ندارم حالا شما بيا هزار تا دليل بيار اينجا سليقه من طرف هست البته لازم به ذكر هست كه بگم به شخصه خودم عاشق و فن سر سخت geow هستم و اين چند روزه هم هميشه اواتارم از اين سري بوده . با اينكه فورزا رو هم خيلي دوست دارم اما نه بعنوان يك بازي شبيه سا بعنوان يك بازي ريسينگ نيمه اركيد نيمه شبيه ساز كه يكم شبيهس از سنگيني ميكنه .
در كل من هميشه از halo متنفر بودم و هيچوقت اميتزا هاي زياد اين سري رو جدي نمي گرفتم

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
واقعا چه پستهای عجیبی که امروز ندیدیم.در مهدکودک باز شد و ترول گرهای همیشه در صحنه ی هیلو و فورزا هم که باز موتورشون راه افتاد.
خوش باشین.

آخرین ویرایش:

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
شما جدی افتضاحی مثل هیلو رو با کیلزون یکی میدونی؟ تا حالا کیلزون بازی کردین؟ من که هر دو رو بازی کردم میتونم بگم مقایسه ۱۲۰۰ با ایفون ۴ هست=))
باورت میشه وقتی هیلو بازی میکردم تو خونه خالم بسرخالم فحشم میداد

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
وقتی پیش فروش بازی Gears of War3 از فروش کلی بازی های اصلی سونی مثل Socom 4 و Resistance 3 و Infamous 2 و MotorStorm Apocalypse و Killzone 3 و... بیشتر میشه باید تا اخر خط رو فهمید..

امسال انحصاری های سونی واقعا ضعیف بود البته میشه LBP2 و در آینده U3 رو فاکتور گرفت..
خب xbox فقط یه بازی انحصاری خوب داره اونم GEOW3ـه دیگه هیچ ! خب معلومه پیشفروش این یه دونه از همه ی اونا بیشتر میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر