Xbox 360 یا PS3 کدامیک در سال 2011 بیشترین بازی انحصاری را دارند ؟

کدامیک بازیهای انحصاری بهتری دارند ؟

• PS3

رای‌ها: 198 55.2%
  • 360

رای‌ها: 116 32.3%
  • اهمیت نمیدهم

رای‌ها: 45 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    359

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,979
نام
فرهاد

Xbox-360-Vs-PS3.jpg

بی شک گفتن این مسئله که کدام یک از دو کنسول 360 , PS3 نسبت به دیگری برتری دارند بسیار سخت میباشد ، هر عنوان و بازیی که برای این دو کنسول ساخته میشود اولین چیزی که در محافل گیم شاهد ان هستیم رقابت گیمرها بر سر اینکه این بازی در کنسول محبوب خود بهتر میباشد .
این بحث و جدلهای فراوان هیچ وقت نتیجه قطعی به همراه نداشته و به نظر میرسد در اخر هم نخواهد داشت ؛ اگر بجث قدرت دو کنسول و گرافیک انان را کنار بگذاریم ، چیزی که عایدمان میشود و خیلی هم مهم و حیاتی میباشد ، بازیهای انحصاری میباشد که برای 360 و PS3 ساخته میشود ،حال به دور از هر گونه طرفداری بی مورد و افراطی به نظر شما کدامیک از نظر بازیهای انحصاری در سال 2011 بر دیگری برتری دارد ؟ سایت Examiner.com در طی خبری تمامی بازیهای انحصاری که ساخته و قرار است برای این دو کنسول در سال 2011 ساخته شود را لیست کرده است . به نامها و عناوین هر دو دقت کنید و بدون هر گونه افراط گرایی بیمورد نظر خود را در نظر سنجی بالا اعلام نمایید .

شایان ذکر بازیهای که بر فرض مثال از موبایل ساخته شده اند در لیست نیستند و همچنین عناوینی که با تاخیر مواجه و به سال بعد موکول شده اند نیز در لیست حضور ندارند .

و

Downloadable-only games have not been included. Release dates may be subject to change. “Console exclusives” that can be purchased on PC or are ported from Mobile platforms are not included for consideration on this list as they are not truly exclusive since they can be purchased on another platform.

شایان ذکر است 360 دارای 14 عنوان میباشد و PS3 دارای 28 عنوان .

Xbox 360 Exclusives for 2011

The Gunstringer – September 2011
Gears of War 3 – September 2011
Rise of Nightmares – September 2011
PowerUp Heroes - October 2011
Forza Motorsport 4 – October 2011
Kinect Sports Season 2 - October 2011
Dance Central 2 - October 2011
Kinect Disneyland Adventures - November 2011
Otomedius Excellent - November 2011
Halo: Combat Evolved Anniversary – November 2011
Sesame Street: Once Upon a Monster - TBA 2011
Codename D – TBA 2011
Age of Pirates: Captain Blood – TBA 2011
Haunt – TBA 2011

PlayStation 3 Exclusives for 2011

LittleBigPlanet 2 – January 2011

Trinity: Souls of Zill O’ll – February 2011
Hyperdimension Neptunia – February 2011
Killzone 3 – February 2011
MLB 11: The Show – March 2011
Yakuza 4 – March 2011
Ar tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel – March 2011
The Tomb Raider Trilogy – March 2011
PlayStation Move Heroes – March 2011
Socom 4: U.S. Navy Seals – April 2011
Prince of Persia Trilogy – April 2011
MotorStorm Apocalypse – May 2011
Infamous 2 – June 2011
Bleach: Soul Resurreccion - August 2011
No More Heroes: Heroes' Paradise - August 2011
Atelier Totori: The Adventurer of Arland - September 2011

Resistance 3 – September 2011

Disgaea 4: A Promise Forgotten – September 2011

God of War: Origins Collection – September 2011
Ico & Shadow of the Colossus Collection – September 2011
White Knight Chronicles II - September 2011

Tom Clancy’s Splinter Cell Classic Trilogy HD - September 2011
Ratchet & Clank: All 4 One – October 2011
Everybody Dance - October 2011
Carnival Island - October 2011
Medieval Moves: Deadmund's Quest - October 2011
Uncharted 3: Drake’s Deception – November 2011
Tekken Hybrid – November 2011

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,164
نام
محمد امین
ویرایش:

آقا من اشتباه کردم..! فکر سئوال نظر سنجی گفته شده کدوم عنوان انحصاری بیشتری دارن..!؟

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,949
نام
حسین
برای من و امسال من که هر 2 دستگاه را دارند و لی از کینکت استفاده نمی کنند به هر دلیلی !!! ps3 بهتر هست

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
بنده که به 360 رای دادم.حالا مثلا prince trilogy میشه انحصاری:-/یا فاجعه socom 4:-/بدون هیچ شکی 360 با داشتن سه عنوان halo,forza 4,gears 3 بهتر به نظر میرسه.وگرنه infamous یه بازی معمولی هست که مشابهش رو میشه پیدا کرد.resistance 3,killzone 3 یه بازی کاملا معمولی که شوترهایی مثل cod-bf یه سر و گردن از این بازیا بهترن.البته کیلزون که از r3 هم ضعیفتر هست.ps3 به جز LBP 2 - uncharted 3 عنوان تاپ دیگه ایی نداره.یه فورتزا 4 و گیرز 3 برای یک سال بازی آنلاین آدم کافیه تا دیگه یادش بره ps هم داره.

• Like
Reactions: LEERY

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,164
نام
محمد امین
وقتی پیش فروش بازی Gears of War3 از فروش کلی بازی های اصلی سونی مثل Socom 4 و Resistance 3 و Infamous 2 و MotorStorm Apocalypse و Killzone 3 و... بیشتر میشه باید تا اخر خط رو فهمید..

امسال انحصاری های سونی واقعا ضعیف بود البته میشه LBP2 و در آینده U3 رو فاکتور گرفت..

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
مثه اين ميمونه بگيم پرايد بهتره يا بوگاتي ويرون:))
دیگه لطفا چرت و پرت نگین.
از کی تا حالا geow,halo,forza شدن پراید و U,R3,KZ,LBP,IF شدن بوگاتی؟؟ همش کالکشنه PS3! مشخص هم شد که چند تا از بازیهای این لیست امتیازاشون.فعلا از بازیهای تاپps3 فقط یکیشون بالای 90 امتیاز گرفتن! فقط کمیت رو میبینین! منظورم این نیست اینا بی کیفیتن ولی دیگه حداقل به یه چیزی مثل میانگین معتقد باشین!
فقط یه چیزی بگین برین...

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بنده که به 360 رای دادم.حالا مثلا prince trilogy میشه انحصاری:-/یا فاجعه socom 4:-/بدون هیچ شکی 360 با داشتن سه عنوان halo,forza 4,gears 3 بهتر به نظر میرسه.وگرنه infamous یه بازی معمولی هست که مشابهش رو میشه پیدا کرد.resistance 3,killzone 3 یه بازی کاملا معمولی که شوترهایی مثل cod-bf یه سر و گردن از این بازیا بهترن.البته کیلزون که از r3 هم ضعیفتر هست.ps3 به جز LBP 2 - uncharted 3 عنوان تاپ دیگه ایی نداره.یه فورتزا 4 و گیرز 3 برای یک سال بازی آنلاین آدم کافیه تا دیگه یادش بره ps هم داره.

good one :-bd

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اینجا بحث کمیت و کیفیت پیش میاد.

اما نظر خودم ps3 ست.اونم فقط بخاطر uncharted که ارزشش برام از کل بازی های 360 بیشتره.

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
به نظر شما SOCOM 4 یک فاجعه بود وگرنه من از این بازی بسیار لذت بردم.در ضمن شما بازیی مثل Rise of Nightmares رو فاجعه نمیدونی ولی SOCOM 4 رو فاجعه میدونی؟:dبه نظر من میانگین نمرات inFAMOUS بیانگر چیز دیگه‌ای هست، نشان دهنده یک بازی درجه 1!3 KZ و R 3 هم واقعا سطح کیفی بالایی دارند، چون در انحصار ps3 هستند و فروش کمتری دارند نیاید یا بازی‌ای مثل cod مقایسه بشند از هیچ لحاظی.

وقتی پیش فروش بازی Gears of War3 از فروش کلی بازی های اصلی سونی مثل Socom 4 و Resistance 3 و Infamous 2 و MotorStorm Apocalypse و Killzone 3 و... بیشتر میشه باید تا اخر خط رو فهمید...
اگر به فروش باشه که اینجوری بازی ALAN WAKE مزخرفترین بازی 2010 بود؟!البته من اصلا همچین موردی رو قبول ندارم.
حرف آخرم: فقط خواستم بگم که دوستان عزیز ‍XBOX باز اینقدر فن بازی در نیارید و متعصبانه نظر ندید، وگرنه از دید من هیچکدوم از انحصاری‌ها نسبت به هم برتری مطلق ندارند، همشون خوب هستند.از لحاظ کیفیت هر دو کنسول بازی‌های مناسبی دارند ولی از لحاظ کمیت ps3 انحصاری‌های بیشتری داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Infected Area

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,756
نام
امیر
کدوم بیشترین انحصاری رو داره؟ PS3
کدوم بهترین انحصاری داره؟
1- سال 2011: PS3
2-در کل 360

بهترین انحصاری ها هم
360: Forza 4
PS3: LBP 2

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
من که دوست ندارم هیچ کدوم از انحصاری های هر دو کنسول رو از دست بدم . هر دو بازی های خیلی خوبی برای عرضه دارن .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
این لیست 3 تا بازی واسه کینکت برای x360 رو ننوشته که من تکمیل می کنم(کیفیت بازیها به ترتیب نوشتار ):

Your shape fitness envolves2
Raving and rabbids alive and kicking
Micheal phelps : push the limit

+

درمورد اینکه کدوم بیشتر خوب مسلمه به تعداد ps3 ولی اینکه واقعا مهم این برتری تعداد یا نه برمی گرده به نظر مصرف کننده .........
.
.
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر