Xbox 360 یا PS3 کدامیک در سال 2011 بیشترین بازی انحصاری را دارند ؟

کدامیک بازیهای انحصاری بهتری دارند ؟

• PS3

رای‌ها: 198 55.2%
  • 360

رای‌ها: 116 32.3%
  • اهمیت نمیدهم

رای‌ها: 45 12.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    359

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
دوستان عزیز گفتن با منتطق حرف بزنید نه اینکه جو گیر بشید بازیهای سونی رو زیر سوال ببرید!!
Xbox360 فقط Geow 3 و Forza 4 رو قبول دارم
روی PS3 هم اگه Socom رو به کنار LBP2 . MotorStorm Apocalypse .KZ3 Infamus 2 و GOW ORGIN خدا بودن !!!!! و باید منتظر U3 باشیم!
ولی در کل عنولین Ps3 از لحاظ انحصار بهتر هست !!
عنوان قشنگی مثل MotorStorm Apocalypse هم بهش بی توجهی میشه!!!!
درسته Geow3 فروشش بیشتر بوده!! تو این ضمینه باید منتظر ریلیس u3 باشییم ببینیم اون چقدر میفروشه!
چی چی بودن..؟

یا شما در ک کاملی از کلمه خدا نداری یا کیفیت رو نمیدونی چی هست..
آره عزیزم خدا بودن درک کلمه برای تو هر چی میخواد باشه شما اصلا بازی کردین این عنواین رو؟ که با این لحن با من صحبت میکنید؟ یکمی شعور معرفت خوبه اگه شما تو BC داشتید خوب بود
LBP2 بازی بدی بود؟ KZ3 چی؟ یا مثلا Motor Storm ? شمایی که اینارو بازی نکردی نمیخواد نظر بدی درباره این عنواین چون حالا فروشش کم بود دلیل بر بد بود بازی میشه؟

آخرین ویرایش:

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
خوب شما هم یک نگاه به امتیازات افتخار آمیز بازی Rise of Nightmares بندازید بد نیست.فاجعه یعنی اینکه این بازی جزو بازی‌های انحصاری xbox هست و از اونور عنوان نابی مثل SOCOM 4 کمترین کیفیت رو در بین انحصاری‌های PS3 داره(البته به قول شما)، هر دو هم از عناوین مربوط به حسگر حرکتی دو کنسول هستند. حالا این دو بازی بی کیفیت رو با هم مقایسه کنید.نتیجش رو اعلام نکنید، فقط مقایسه کنید!

Rise of Nightmares یک بازی بود که از اول از پایه مخصوص کینکت بود یعنی اصلا واسه کینکت منتشر شد وگرنه با دسته هیچ جذابیتی نداره...ولی SOCOM 4 اینطوری نبود و پایه و اساسش با دسته بود...بعد یه نگاه به سبک دو بازی هم بندازی بد نیستا...

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,195
نام
محمد امین
خوب شما هم یک نگاه به امتیازات افتخار آمیز بازی Rise of Nightmares بندازید بد نیست.فاجعه یعنی اینکه این بازی جزو بازی‌های انحصاری xbox هست و از اونور عنوان نابی مثل SOCOM 4 کمترین کیفیت رو در بین انحصاری‌های PS3 داره(البته به قول شما)، هر دو هم از عناوین مربوط به حسگر حرکتی دو کنسول هستند. حالا این دو بازی بی کیفیت رو با هم مقایسه کنید.نتیجش رو اعلام نکنید، فقط مقایسه کنید!

چه ربطی داره Rise of Nightmares ماله کینکته.. شما بازی های به ظاهر AAA رو باید با هم مقایسه کنی..

روی PS3 هم اگه Socom رو به کنار LBP2 . MotorStorm Apocalypse .KZ3 Infamus 2 و GOW ORGIN خدا بودن !!!!!

چی چی بودن..؟

یا شما در ک کاملی از کلمه خدا نداری یا کیفیت رو نمیدونی چی هست..

• Like
Reactions: Panther_X

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,991
نام
فرهاد
الان این نظر سنجی کلا بدور از فنبازیه دیگه tomb rider کالکشن مثلا انحصاریه که تمامشون برای ایکس باکس اومده یا hd کالکشنا ینی اصلا از روی فنبازی نیستا ما هم اسگلیم نه؟

الان The Tomb Raider Trilogy برای 360 هم اومد ؟

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
kz3 - r3 که هردو شوتر اول شخص هستن،جلوی عناوینی مثل cod-bf هیچ حرفی برای گفتن ندارن.هم امتیازات بیانگر این موضوع هست و هم فروش.

برادر بعدا هیلو هم یه سرو گردن از عناوینی همچون بتلفید و COD پایین تره ؟ یا اونم یه شاهکاره که یه رقیب جدی حساب میشه ؟!؟ :-/ نمیدونم ! یکمی هم از شاهکار بانجی میگفتی :d
===
کسی نگفته گیرز و فورتزا و ... آشغالن اما دیگه دارین بیش از حد کم لطفی میکنین ! خیلی چیزا رو بردین زیر سوال که خودتونم دلیلشو نمیدونین ;)
شاید نمرات گیرز 3 بیش از بهتون غرور کاذب داده که انشالله بهترین عنوان سونی در 40 روز آینده همین امتیازارو بلکه بهترشم میگیره !
اصلا میدونی SOCOM4 چه امتیازی گرفت؟
امتیازاتش اونجور که شما داد میزنی فاجعه نیست ! در سطح یه بازی خوب ـه که نمراتش هم بین 8 و 7 ـه !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,195
نام
محمد امین
امتیازاتش اونجور که شما داد میزنی فاجعه نیست ! در سطح یه بازی خوب ـه که نمراتش هم بین 8 و 7 ـه !

میانگینش شد 67...!

حتی دو امتیاز 3 هم داره..!

Sony-TJ

کاربر سایت
Sep 22, 2008
398
طبق این لیست نظر شخصی من به شکل زیر هست:
من x360 دارم:
Gears of War 3 – September 2011
Forza Motorsport 4 – October 2011
رو بازی می کنم.
من PS3 دارم :
LittleBigPlanet 2 – January 2011
Killzone 3 – February 2011
Yakuza 4 – March 2011
The Tomb Raider Trilogy – March 2011
Prince of Persia Trilogy – April 2011
MotorStorm Apocalypse – May 2011
Infamous 2 – June 2011
Resistance 3 – September 2011
God of War: Origins Collection – September 2011
Ico & Shadow of the Colossus Collection – September 2011
Tom Clancy’s Splinter Cell Classic Trilogy HD - September 2011
Ratchet & Clank: All 4 One – October 2011
Uncharted 3: Drake’s Deception – November 2011
رو بازی می کنم.

• Like
Reactions: esm nadaram

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,176
نام
حسین
در سطح یه بازی خوب ـه که نمراتش هم بین 8 و 7 ـه !
نخیر.7-8 نیست.میانگینش 67 هست.که چیزی جز فاجعه نیست.
عجب....فروش بازی مولتی با انحصاری مقایسه می شه....
مقایسه نکردم.منظورم فقط این بود که فروش جالبی ندارن.اگر یه عنوان با میانگین 83 میشه خدااااااااا،پس mw2 با میانگین 94 یا reach با میانگین 92 چی میشن؟؟؟:))ولی علت طرفداری ps فنها این وسط فقط و فقط انحصاری بودن این عناوین هست.به طوریکه حتی قبول نمیکنید socom 4 آشغال بود.برای بار آخر میگم،kz3-r3-infamous 2- یک سری بازی کاملا معمولی هستن.که در مقابلشون عنوانهای مولتی پلتفرم بسیار عالی مثل cod یا bf هستن که کاملا برتری دارن.حالا بگذریم 360 با عنوانی مثل halo تمام fps های سونی رو لوله میکنه میره.
نظر شماست نه همه....
نخیر.نظر اکثریت هست.از تعداد بازیکنای آنلاین و همچنین فروش کاملا مشخصه.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,991
نام
فرهاد
سه تا بازی که توی تریلوژی هست قبلا برای ایکسباکس عرضه شده اینو میدونین که حتما؟

الان چه ربطی داره ؟ تو لیست Raider Trilogy نام گزاری شده و اونم برای PS3 هست چیزی که مولتی نشه میشه انحصاری قبلا رو شما بیخیال .

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
الان چه ربطی داره ؟ تو لیست Raider Trilogy نام گزاری شده و اونم برای PS3 هست چیزی که مولتی نشه میشه انحصاری قبلا رو شما بیخیال .
بابا 2تاش قبلا روی ps3 هم عرضه شده این الان انحصاریه جان من اگه انحصاریه منوروشن کن شاید من نمیفهمم اینجوریه شما اون پکی که گیرز 1و2 توش هست رو ننوشتی تازه اوون واقعا انحصاریه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
اول باید تعریف کیفیت مشخص بشه تا بشه بحث کرد. اگه بازی هایی مثل KZ3 , Infamous 2 , Resistance 3 , Child of Eden و ... با میانگین 80 و خورده ای کیفیتشون بد یا حتی متوسط محسوب میشه که کلآ بحثی انجام نشه بهتره !
یا مثلآ بگیم یه بازی با میانگین 89.51 کیفیتش عالی هست (چون توی متا میشه 90%) و یه بازی با میانگین 89.49 کیفیتش خوب هست (چون توی متا میشه 89%) بازم بحث بیشتر حالت جوک مانند پیدا میکنه !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,991
نام
فرهاد
بابا 2تاش قبلا روی ps3 هم عرضه شده این الان انحصاریه جان من اگه انحصاریه منوروشن کن شاید من نمیفهمم اینجوریه شما اون پکی که گیرز 1و2 توش هست رو ننوشتی تازه اوون واقعا انحصاریه

بابا جان این برای سال 2011 هستش . چه ربطی داره اخه 4 سال پیش چی برای چی اومده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر