X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,241
اون روح زلدا فن ام میگه به هواریزن رای بدم
ولی ناآگاه چشمم به فضای گوتیک بلادبورن میفته دستم میره رو گزینه اش :D
اتفاقا بنظر من بلادبورن با BotW وجه مشترکش همچین کم نیست و شاید از هورایزن بیشتر هم باشه:D
همونطور که خودت میدونی یه سری از ایده های اساسی گیم پلی سری سولزبورن از Zelda OoT به ارث رسیده که در BotW هم ادامه داره. از اونور تاثیر سختی سولزبورن ها در BotW کاملا قابل مشاهده هستش بخصوص در بخشهای ابتدایی تر بازی که لینک ضعیفه و راحت کشته میشه.
جدای اینها، هم بلادبورن و هم BotW از یه روایت مینیمال و وابسته به محیط برای داستانشون استفاده میکنن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اتفاقا بنظر من بلادبورن با BotW وجه مشترکش همچین کم نیست و شاید از هورایزن بیشتر هم باشه:D
همونطور که خودت میدونی یه سری از ایده های اساسی گیم پلی سری سولزبورن از Zelda OoT به ارث رسیده که در BotW هم ادامه داره. از اونور تاثیر سختی سولزبورن ها در BotW کاملا قابل مشاهده هستش بخصوص در بخشهای ابتدایی تر بازی که لینک ضعیفه و راحت کشته میشه.
جدای اینها، هم بلادبورن و هم BotW از یه روایت مینیمال و وابسته به محیط برای داستانشون استفاده میکنن.

حالا که فکرشو می کنم، آره :-?
تاثیراتی که سولزبورن و زلدا متقاعبا از هم گرفتن خیلی زیاده

همون! از رایم به بلادبورن راضیم :>
اساسا بازی بهتریم هست :>

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
احت
متاسفانه به تعداد افرادی که راه خودشونو گم کردن (@Irisviel Emiya :D) و قدم در سیاهی گذاشتن، هر روز داره اضافه میشه؛ چطور دلتون میاد به این گوگولی بگید نه!:|:D:

ایشون اصلا در حد و اندازه لیدی ماریا نیستن.
لیدی ماریا مرتبه و مقام اش خیلی بالاتر از امثال ایشون است.
احترام بزارید!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
لیدی ماریا مرتبه و مقام اش خیلی بالاتر از امثال ایشون است.
احترام بزارید!

تو هم یکی از دیگر افرادی که به سیاهی قدم گذاشتی، ای ممد:D

رای ما، همچنان بانو اِلوی :x:D\m/

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
واقعا اندفعه ضعیف کشی کردید. بلاد بورن رو انداختید جلوی اوریتد ترین گیمی که تو عمرم بازی کردم:D.
بلاد بورن همینطوریش یه لشگر طرفدار داره و می تونه با TLOU و GOW رقابت کنه، تازه اگه یکم از اون سختی بازیش کم می شد می تونم با اطمینان بگم که الان می تونست چنان طرفدار داشته باشه که بدون هیچ چالشی از روی همه بازی ها رد بشه:>

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
البته دارک یکو بعد بلادبورن و dlc های دارک 3 بری عین جوک میمونه :D من نسخه ریمستر یکو رفتم فقط یه مقدار سر فور کینگز اذیت شدم.
من این صحبتو یکم باز کنم:D
اصولا وقتی یک نیوip رو استارت کنی و از قبل هیچ تجربه ایی راجب اون‌ژانر و گیم پلی و فضا نداشته باشین تا آشنا شید باهاش سختی زیادی رو متحمل میشین(با شما نیستم ،کلی دارم میگم)
بلفرض اگر یک شخصی بیاد اول دیمون سولز رو استارت کنه و هیچی راجبش ندونه رسما پاره میشه:D
حالا با فرض اینکه دیمن رو تمام کرده بیاد بره سراغ سولز ۱ ، چند درصدی واسش اسون تر خواهد بود
و به همین ترتیب سایر بازی های این سبک رو..
و در نهایت قطعا بلاد واسش اسون تر از تجربه های قبلیش خواهد بود، الخصوص تجربه ی اول
چون حسابی پره و قلق گیری ها رو سریع انجام میده و راش میده تو شکم باس ها:D
اینو از رو تجربه چندهزار ساعته ی این سبک ها میگم ، از مابین همه ی ip های سولزبورنی و nioh و سیکیرو و... که اکثرا رو هم دی وان شروع کردم(:D) فقط نسخه 2 ی سولز رو پلات نکردم و اونم چندتا تروفیش فقط مونده بود ، وگرنه بازیش رو جوییده بودم:D
حتی ip هایی که شبیه به سولز هستن (مثلا دارک سایدرز۳) رو هم به عشق اینکه چند درصد شبیه به سولزبورن هاس گرفتم پلات کردم
کی بشه این الدرینگ لعنتی بیاد!:D
در کل از لحاظ داستانی هم هیچکدوم به پای سولز۱ و بلاد نمیرسن
انقدر عظیم و جذابه داستان این 2 که میشه چندتا کتاب راجبشون نوشت!:D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
متاسفانه به تعداد افرادی که راه خودشونو گم کردن (@Irisviel Emiya :D) و قدم در سیاهی گذاشتن، هر روز داره اضافه میشه؛ چطور دلتون میاد به این گوگولی بگید نه!:|:D:

برو خر امیر آکیبا رو گرفت که به مایکروسافت تیکه انداخت ، منم دیدم رأیش هورایزون هست و اونور میازاکی منم بلادبورن رو انتخاب کردم :D تو خودت از خیانتکاران نامدار این تاپیکی با اون خیانتت به خدای جنگ 2018

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
برو خر امیر آکیبا رو گرفت که به مایکروسافت تیکه انداخت ، منم دیدم رأیش هورایزون هست و اونور میازاکی منم بلادبورن رو انتخاب کردم :D تو خودت از خیانتکاران نامدار این تاپیکی با اون خیانتت به خدای جنگ 2018
:)) :)) :))
خو خدایی اکس باکس که نسل اخیر دیگه بازی نداده انحصاری! باید با سگا اینا مقایسه بشه!
بعد حساب کن یه عالمه بازی ما رو به خاطر این قرتی بازیا حذف کردن! حالا نه حتی اون بازی! به خاطر ریمیکش مثلا:)) :|

---

هورایزن تنها بازییه که 1% هم جزو ترکیبات دلایل رای دادنم بهش عنصر وایفو دخیل نبوده:)) عجیب! عجیب! یعنی توی کراش شاید Coco هم حتی کمی تاثیر گذار میبودا! ولی اینجا هیچ که هیچ! :D

• Like
Reactions: Z-fan

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Bloodborne یه بازی به شدت محبوبه که خیلی از کسایی که دوستش دارن فکر می‌کنن بازی کلا داستان نداره! :D یعنی فرض کن یکی از غنی‌ترین داستان‌های تاریخ ویدئوگیم رو نوشته باشی، و نه تنها تو حلقوم مخاطبت فرو نکرده باشیش، بلکه اینقدر باقی عناصر بازیت لذت بخش باشه که مخاطب هم فکر کنه بازیت داستان نداشته، هم از نبودنش شاکی نباشه! همین ویژگی بازی به تنهایی یه دنیا ارزش داره. اگه Bloodborne شوپنی، شوبرتی، لیستی، چیزی باشه، اون بنده‌ی خدا Museـی، Coldplayـی، چیزیه. :D فکر کنم Bloodborne تنها بازی‌ایه که اگه به TLoU بخوره، کلا از رای دادن منصرف بشم.

Horizon هم بازی خوبیه. الان می‌تونه بره پیش رفیقاش با اشتیاق از اینکه جلوی این اثر هنری بیست-سی‌تا رای آورده حرف بزنه! :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
هورایزن تنها بازییه که 1% هم جزو ترکیبات دلایل رای دادنم بهش عنصر وایفو دخیل نبوده:)) عجیب! عجیب! یعنی توی کراش شاید Coco هم حتی کمی تاثیر گذار میبودا! ولی اینجا هیچ که هیچ! :D

153418

همین الان یه نظرسنجی بین الوی و لیدی ماریا بذارید تا این ملعون رنگ خودشو نشون بده :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دوستان چند روز دیگه بازی رو روی pc زدید و با این گیم پلی پشم و پیلی که هیچی و پوست و موستون هم کند ،، امیدوارم ابراز ندامت کنید

میتونم بگم فقط لست۲ فیزیک بهتر از این حداقل تو فرست پارتی های سونی داشت

View attachment WeeklyMaleInvisiblerail-mobile.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر