X vs Y - Never Walk Alone (FINAL)

X vs Y - Never Walk Alone Final

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
اذیت نکن مرد :D
من بازی Level Maker دوست ندارم کلا :D
الان ماریو میکر 2 "خودم" خریدم داداشم ـه که توش فقط مرحله میسازه :D من فقط یه لاشی مصرف کننده ام که تو این بازی ها همیشه میپرم رو مراحل دیگران :D
لول میکر چیه؟ مدیامولکول نسل قبل یکی از بهترین پلتفرمرها رو ساخته بود. خیلی‌ها ۲۲ ثانیه هم صرف ساخت چیزی نکردن.
این نسل هم به نظرم بهترین بازی پلتفرمر سه بعدی رو ساخته بودن.
اینو نمیشه اصلا با ماریومیکر مقایسه کرد. اون بازی روی شبیه‌ساز خیلی باگ داره. اما این اصلا اجرا نمیشه.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
@Kaine
میدونستم بالاخره زهرتو میریزی. اون همه سکوت معنی دار موقع چت کردن بیخود نبود/:)
=========
بابا GoW زیاده توی این مسابقه. به یه چیز دیگه رای بدین:D

فقط همینو بگم که عالی جناب شاه آلانت، آن مرد خردمند، آن صاحب علم، آن چهره همایونی، خطاب به پلیر و آن کسانی که رای به DeS نمیدن مِن باب پوچی دنیا و آخرت میفرمایند:

You fool, Don't you understand? No one wishes to go on

این "No one wishes to go on" کنایه به مراحل بعدی مسابقه داره که کله گنده ها به هم میخورن و اونجا سزای اعمالتون رو میبینین. ولی اگر DeS بره بالا، ما Old One رو بیدار میکنیم که همه چیز رو بشوره ببره و دیگه دنیا و مسابقه ای وجود نداشته باشه که غم و غصه بخوریم:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خب بین GOW و DS شک دارم :D گاد رو من یکم توی خونه ی فامیل بازی کردم و پشم ریزان بود یادمه. خیلی چیز غریبی بود برای اون موقع. با اینکه کامل بازی نکردم ولی خب میدونم چقدر بازی خفنیه. دیمون سولز هم اصلا بازی نکردم و نمیدونم در چه حد شبیه دارک سولزهاست! ولی اگه شروع کننده ی سبک سولزبورن رو با ds در نظر بگیریم و تاثیری که این سبک الان روی بازیها گذاشته و جایگاهی که الان from software کسب کرده، قطعا ارزش این نسخه خیلی بالاست. با اینحال من به همون کچل بی کله رای میدم که چیزی جز خونو نابودیو تکه پاره کردن فکوفامیلش راضیش نمیکنه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وسط این کشت و کشتار ، جا داره مثل دفعه ی قبل بازم یادی کنم از موتور استورم (این دفعه نسخه ی اول) که چه بازی فوق العاده ای بود و هنوز که هنوزه بعد از 14 سال هنوزم به شدت لذت بخش و عالیه :D و دوباره لعنت به سونی به خاطر کاری که با اولوشن کردن :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
2cb3f42e4a97c91d0ca7f4508e40a873.jpg

واقعا چطور میتونین به چشمای معصوم بانو Astraea نگاه کنین و به اون کچل رای بدین؟

ایشون خطاب به بازیکن که ما باشیم (و داریم برای کشتنش گام برمیداریم)، میفرمایند:

This is our home.
We have done no harm to you.
Dear God, have mercy.
Is not your abandonment of us punishment enough?
How long must we weather this cruel fate?
Cruel Lord… What more can you possibly take from us?
Dear Lord… You are too cruel.
You have abandoned us, is that not punishment enough?

و وقتی محافظش رو میکشیم، خطاب میکنه:

You…
You killed him, didn't you?
Very Well, I can no longer resist you.
Do as you like. Take your precious Demon soul.

کسی هست اینو شنیده باشه و به خودش لعنت نفرسته باشه؟ جزء معدود کرکترهای سری سولزبورن که یادآوری میکنه ما شخصیت خوب داستان نیستیم.

یادمه کرکتر محبوب @Kourosh توی سری سولز بود. بیا ببین چه کردن با عزیزت:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا انتظار داری کریتوس توی این نظرسنجی ایشون رو سلاخی و باردار نکنه؟:D
من این پست رو تازه دیدم/:)

شاید برات عجیب باشه اما ایشون در کمال ناباوری، یه Demon هستن و دست بر قضا، قویترین و خطرناک ترینشون. حتی گولاخ تر از شخص Old One. در حدی که لالایی میخونه تا اون خوابش ببره. پس در واقعیت اونی که باردار میشه، خود کریتوسه:D

پ.ن: نامیرا هم هست. یعنی با چکش و شمشیر و تبر بیوفتی به جونش و بکشیش، دفعه بعدی که برمیگردی، سر و مر و گنده اونجا نشسته و بهت سلام میکنه دوباره. حالا اِخ کن:p:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر